Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-05-01 - 2019-10-27
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Kraków - Kijów, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Żuliany Linie lotnicze Wizzair .

W sezonie letnim od 4 kwietnia 2019 bezpośrednie loty z Krakowa do Kijowa, na lotnisko Kijów-Żulany (IEV) udostępniają tanie linie Wizzair. Połączenia z krakowskich Balic realizowane są cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele o godz 19:20, lądowanie na ukraińskim porcie w Kijowie o godz 21:55. Loty powrotne z Kijowa do Krakowa także 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele) o godz 18:15-18:50. Zarezerwuj promocyjne loty do Kijowa. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 14.12.2018
  • 13.12.2018

Pozostałe tanie loty do Kijów

Tanie Loty z Krakowa do Ukraina

Informacje o lotach Kraków - Kijów. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-11-30 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Kijów (IEV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2019-05-03 06:30 Kraków (KRK) 2019-05-03 09:05 Kiev (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • PS

    1 . PS 926

    2019-05-03 06:30 Kraków (KRK) 2019-05-03 09:05 Kiev (KBP)

Podróż do Kiev

2019-05-10 21:45 Kraków (KRK) 2019-05-10 23:20 Kiev (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • PS

    1 . PS 925

    2019-05-10 21:45 Kraków (KRK) 2019-05-10 22:20 Kiev (KBP)

Cena 313 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2019-05-03 20:20 Kraków (KRK) 2019-05-03 22:55 Kiev (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 6294

    2019-05-03 20:20 Kraków (KRK) 2019-05-03 22:55 Kiev (IEV)

Podróż do Kiev

2019-05-10 21:45 Kraków (KRK) 2019-05-10 23:20 Kiev (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • PS

    1 . PS 925

    2019-05-10 21:45 Kraków (KRK) 2019-05-10 22:20 Kiev (KBP)

Cena 322 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2019-05-03 06:30 Kraków (KRK) 2019-05-03 09:05 Kiev (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • PS

    1 . PS 926

    2019-05-03 06:30 Kraków (KRK) 2019-05-03 09:05 Kiev (KBP)

Podróż do Kiev

2019-05-10 19:15 Kraków (KRK) 2019-05-10 20:50 Kiev (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 6293

    2019-05-10 19:15 Kraków (KRK) 2019-05-10 19:50 Kiev (IEV)

Cena 406 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2019-05-03 20:20 Kraków (KRK) 2019-05-03 22:55 Kiev (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 6294

    2019-05-03 20:20 Kraków (KRK) 2019-05-03 22:55 Kiev (IEV)

Podróż do Kiev

2019-05-10 19:15 Kraków (KRK) 2019-05-10 20:50 Kiev (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 6293

    2019-05-10 19:15 Kraków (KRK) 2019-05-10 19:50 Kiev (IEV)

Cena 415 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2019-05-03 13:05 Kraków (KRK) 2019-05-03 19:35 Kiev (KBP)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3908

    2019-05-03 13:05 Kraków (KRK) 2019-05-03 14:00 Warsaw (WAW)

  • PS

    1 . PS 802

    2019-05-03 17:05 Warsaw (WAW) 2019-05-03 19:35 Kiev (KBP)

Podróż do Kiev

2019-05-10 21:45 Kraków (KRK) 2019-05-10 23:20 Kiev (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • PS

    1 . PS 925

    2019-05-10 21:45 Kraków (KRK) 2019-05-10 22:20 Kiev (KBP)

Cena 523 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2019-05-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-05-04 09:30 Kiev (KBP)
Całkowity czas podróży : 10h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3922

    2019-05-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-05-03 23:00 Warsaw (WAW)

  • PS

    1 . PS 804

    2019-05-04 07:00 Warsaw (WAW) 2019-05-04 09:30 Kiev (KBP)

Podróż do Kiev

2019-05-10 21:45 Kraków (KRK) 2019-05-10 23:20 Kiev (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • PS

    1 . PS 925

    2019-05-10 21:45 Kraków (KRK) 2019-05-10 22:20 Kiev (KBP)

Cena 498 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2019-05-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-05-04 10:40 Kiev (IEV)
Całkowity czas podróży : 11h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3922

    2019-05-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-05-03 23:00 Warsaw (WAW)

  • W6

    1 . W6 1567

    2019-05-04 08:10 Warsaw (WAW) 2019-05-04 10:40 Kiev (IEV)

Podróż do Kiev

2019-05-10 21:45 Kraków (KRK) 2019-05-10 23:20 Kiev (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • PS

    1 . PS 925

    2019-05-10 21:45 Kraków (KRK) 2019-05-10 22:20 Kiev (KBP)

Cena 461 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2019-05-03 07:20 Kraków (KRK) 2019-05-03 18:50 Kiev (IEV)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1371

    2019-05-03 07:20 Kraków (KRK) 2019-05-03 08:55 Frankfurt (FRA)

  • W6

    1 . W6 6120

    2019-05-03 15:15 Frankfurt (FRA) 2019-05-03 18:50 Kiev (IEV)

Podróż do Kiev

2019-05-10 21:45 Kraków (KRK) 2019-05-10 23:20 Kiev (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • PS

    1 . PS 925

    2019-05-10 21:45 Kraków (KRK) 2019-05-10 22:20 Kiev (KBP)

Cena 566 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2019-05-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-05-04 10:40 Kiev (IEV)
Całkowity czas podróży : 11h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3922

    2019-05-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-05-03 23:00 Warsaw (WAW)

  • W6

    1 . W6 1567

    2019-05-04 08:10 Warsaw (WAW) 2019-05-04 10:40 Kiev (IEV)

Podróż do Kiev

2019-05-10 19:15 Kraków (KRK) 2019-05-10 20:50 Kiev (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 6293

    2019-05-10 19:15 Kraków (KRK) 2019-05-10 19:50 Kiev (IEV)

Cena 554 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2019-05-03 06:30 Kraków (KRK) 2019-05-03 09:05 Kiev (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • PS

    1 . PS 926

    2019-05-03 06:30 Kraków (KRK) 2019-05-03 09:05 Kiev (KBP)

Podróż do Kiev

2019-05-10 07:10 Kraków (KRK) 2019-05-10 16:15 Kiev (KBP)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1568

    2019-05-10 07:10 Warsaw (WAW) 2019-05-10 07:40 Kiev (IEV)

  • LO

    1 . LO 3905

    2019-05-10 14:20 Kraków (KRK) 2019-05-10 15:15 Warsaw (WAW)

Cena 566 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 01-12-2018

    Kijów z Krakowa? Akurat nie spodziewałam się Wizz w Balicach, od kiedy te linie latają z Krakowa?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena