Wylot

Styczeń 2020

199 zł Styczeń
65 zł Luty
48 zł Marzec
73 zł Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31 199zł

Powrót

Styczeń 2020

199 zł Styczeń
69 zł Luty
52 zł Marzec
73 zł Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31 199zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-01-03 - 2020-10-21
Promocja aktualna: do 2020-01-29

Lot na trasie Kraków - Charków, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Osnowa Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Charkowa położonego w północno-wschodniej Ukrainie, portu lotniczego Charków-Osnowa (HKR) oddalonego około 10km od centrum miasta oferują tanie linie Wizzair. Loty w sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z Krakowa o godz 19:10, lądowanie w Charkowie o godz 22:15. Loty relacji Charków-Kraków także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) w godzinach 22:50-23:55. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów na Ukrainę online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Charków

Średni czas lotu Kraków - Charków:
2h 5m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Kraków - Charków rezerwowano:
średnio 36 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
48.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
381.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
350.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
300.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Charków - Kraków:
Charków (HRK) -> Katowice (KTW) -> Sztokholm (NYO) -> Kraków (KRK)
Wysoki sezon przypada na Lipiec (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Marzec (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Charków z Warszawy (142.00zł drożej o 195%), Katowic (89.00zł drożej o 85%), Wrocławia (109.00zł drożej o 127%), Gdańska (129.00zł drożej o 168%), Krakowa (139.00zł drożej o 189%), Poznania (48.00zł)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Charków

Tanie Loty z Krakowa do Ukraina

Informacje o lotach Kraków - Charków. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-01-25 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Charków (HRK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-03-13 12:50 Kraków (KRK) 2020-03-13 15:55 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65083

    2020-03-13 12:50 Kraków (KRK) 2020-03-13 15:55 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-20 15:00 Kraków (KRK) 2020-03-20 17:05 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2653

    2020-03-20 15:00 Charków (HRK) 2020-03-20 16:05 Kraków (KRK)

Cena 199 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-03-13 11:20 Kraków (KRK) 2020-03-13 14:25 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2652

    2020-03-13 11:20 Kraków (KRK) 2020-03-13 14:25 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-20 15:00 Kraków (KRK) 2020-03-20 17:05 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2653

    2020-03-20 15:00 Charków (HRK) 2020-03-20 16:05 Kraków (KRK)

Cena 193 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-03-13 11:20 Kraków (KRK) 2020-03-13 14:25 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2652

    2020-03-13 11:20 Kraków (KRK) 2020-03-13 14:25 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-20 15:00 Kraków (KRK) 2020-03-20 17:05 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2653

    2020-03-20 15:00 Charków (HRK) 2020-03-20 16:05 Kraków (KRK)

Cena 193 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-03-13 12:50 Kraków (KRK) 2020-03-13 15:55 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65083

    2020-03-13 12:50 Kraków (KRK) 2020-03-13 15:55 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-20 15:00 Kraków (KRK) 2020-03-20 17:05 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2653

    2020-03-20 15:00 Charków (HRK) 2020-03-20 16:05 Kraków (KRK)

Cena 199 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2020-03-16 11:25 Kraków (KRK) 2020-03-16 14:30 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2652

    2020-03-16 11:25 Kraków (KRK) 2020-03-16 14:30 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-20 15:00 Kraków (KRK) 2020-03-20 17:05 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2653

    2020-03-20 15:00 Charków (HRK) 2020-03-20 16:05 Kraków (KRK)

Cena 234 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2020-03-13 11:20 Kraków (KRK) 2020-03-13 14:25 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2652

    2020-03-13 11:20 Kraków (KRK) 2020-03-13 14:25 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-23 15:05 Kraków (KRK) 2020-03-23 17:10 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2653

    2020-03-23 15:05 Charków (HRK) 2020-03-23 16:10 Kraków (KRK)

Cena 237 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2020-03-13 12:50 Kraków (KRK) 2020-03-13 15:55 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65083

    2020-03-13 12:50 Kraków (KRK) 2020-03-13 15:55 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-23 15:05 Kraków (KRK) 2020-03-23 17:10 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2653

    2020-03-23 15:05 Charków (HRK) 2020-03-23 16:10 Kraków (KRK)

Cena 243 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2020-03-13 11:20 Kraków (KRK) 2020-03-13 14:25 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2652

    2020-03-13 11:20 Kraków (KRK) 2020-03-13 14:25 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-23 15:30 Kraków (KRK) 2020-03-23 17:35 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65084

    2020-03-23 15:30 Charków (HRK) 2020-03-23 16:35 Kraków (KRK)

Cena 254 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-03-13 11:20 Kraków (KRK) 2020-03-13 14:25 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2652

    2020-03-13 11:20 Kraków (KRK) 2020-03-13 14:25 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-20 16:30 Kraków (KRK) 2020-03-20 18:35 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65084

    2020-03-20 16:30 Charków (HRK) 2020-03-20 17:35 Kraków (KRK)

Cena 254 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-03-13 12:50 Kraków (KRK) 2020-03-13 15:55 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65083

    2020-03-13 12:50 Kraków (KRK) 2020-03-13 15:55 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-20 16:30 Kraków (KRK) 2020-03-20 18:35 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65084

    2020-03-20 16:30 Charków (HRK) 2020-03-20 17:35 Kraków (KRK)

Cena 260 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2020-03-13 12:50 Kraków (KRK) 2020-03-13 15:55 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65083

    2020-03-13 12:50 Kraków (KRK) 2020-03-13 15:55 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-23 15:30 Kraków (KRK) 2020-03-23 17:35 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65084

    2020-03-23 15:30 Charków (HRK) 2020-03-23 16:35 Kraków (KRK)

Cena 260 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2020-03-13 11:20 Kraków (KRK) 2020-03-13 14:25 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2652

    2020-03-13 11:20 Kraków (KRK) 2020-03-13 14:25 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-24 14:00 Kraków (KRK) 2020-03-25 12:35 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 22h 35m / 2 przesiadki

  • W6

    W61298

    2020-03-24 14:00 Charków (HRK) 2020-03-24 15:05 Katowice (KTW)

  • W6

    W61201

    2020-03-24 19:35 Katowice (KTW) 2020-03-24 21:25 Sztokholm (NYO)

  • FR

    FR9715

    2020-03-25 09:45 Sztokholm (NYO) 2020-03-25 11:35 Kraków (KRK)

Cena 272 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 03-06-2019

    Zamiast cieszyć się nowościami to narzekacie że od września. Wakacje szybko zlecą i będziemy latać do Charkowa.

  • 20-05-2019

    Kurcze od września rusza Charków, to bardzo nietypowy lot, Ukraina robi się modna, byłam juz we Lwowie, chętnie odwiedzę i to miasto.

  • 20-12-2018

    A co z sytuacja na Ukrainie? jest tam bezpiecznie na odwiedziny? Boję się że sytuacja nie jest stabilna.

  • 13-12-2018

    Cieszę się że z Karkowa pojawiły się loty Wizzarem, fajne nowe kierunki, więcej możliwości i mam nadzieje ze ceny będą konkurencyjne

  • 06-12-2018

    DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ NA LOT DO CHARKOWA. DOPIERO OD PRZYSZŁEGO ROKU JESIENIĄ INAUGURACJA. NO CHYBA ŻE JEDNAK BĘDĄ WCZEŚNIEJ?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena