Wylot

Styczeń 2020

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Styczeń 2020

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-01-03 - 2020-03-25
Promocja aktualna: do 2020-01-20

Lot na trasie Wrocław - Charków, Wylot lotnisko : Wrocław Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Osnowa Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z wrocławskiego lotniska do Charkowa- miasta położonego w północno-wschodniej części Ukrainy oferują linie Wizzair. Loty odbywają się w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 dwa razy w tygodniu. Wylot z Wrocławia w każdą środę o godzinie 15:55, planowany przylot do Charkowa o godzinie 19:15, oraz w niedziele w godzinach 14:35-17:55. Połączenie powrotne na trasie Charków- Wrocław linie Wizzair oferują także dwa razy w tygodniu. Wylot z Charkowa w środy w godzinach 19:45-20:55 i w niedziele w godzinach 18:25-19:40. Bilety dostępne w sprzedaży już dziś, zapraszamy do rezerwacji.


Informacja o locie: Wrocław - Charków

Średni czas lotu Wrocław - Charków:
2h 10m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
468.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
458.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
311.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wrocław - Charków:
Wrocław (WRO) -> Kijów (KBP) -> Charków (HRK)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Charków - Wrocław:
Charków (HRK) -> Gdańsk (GDN) -> Wrocław (WRO)
Charków (HRK) -> Gdańsk (GDN) -> Londyn (STN) -> Wrocław (WRO)
Nasi Klienci wybrali również loty do Charków z Warszawy (142.00zł drożej o 105%), Katowic (89.00zł drożej o 28%), Gdańska (99.00zł drożej o 43%), Krakowa (139.00zł drożej o 101%), Poznania (48.00zł taniej o 31%), Wrocławia (109.00zł drożej o 57%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Charków

Tanie Loty z Wrocławia do Ukraina

Informacje o lotach Wrocław - Charków. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-01-15 znaleziono 14 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Charków (HRK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2020-03-01 18:10 Wrocław (WRO) 2020-03-01 21:20 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61845

    2020-03-01 18:10 Wrocław (WRO) 2020-03-01 21:20 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-08 21:50 Wrocław (WRO) 2020-03-09 00:10 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61846

    2020-03-08 21:50 Charków (HRK) 2020-03-08 23:10 Wrocław (WRO)

Cena 476 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2020-03-01 18:10 Wrocław (WRO) 2020-03-01 21:20 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61845

    2020-03-01 18:10 Wrocław (WRO) 2020-03-01 21:20 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-05 21:50 Wrocław (WRO) 2020-03-06 00:10 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61846

    2020-03-05 21:50 Charków (HRK) 2020-03-05 23:10 Wrocław (WRO)

Cena 451 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Wrocław

2020-02-27 18:10 Wrocław (WRO) 2020-02-27 21:20 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61845

    2020-02-27 18:10 Wrocław (WRO) 2020-02-27 21:20 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-08 21:50 Wrocław (WRO) 2020-03-09 00:10 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61846

    2020-03-08 21:50 Charków (HRK) 2020-03-08 23:10 Wrocław (WRO)

Cena 407 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2020-02-27 18:10 Wrocław (WRO) 2020-02-27 21:20 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61845

    2020-02-27 18:10 Wrocław (WRO) 2020-02-27 21:20 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-05 21:50 Wrocław (WRO) 2020-03-06 00:10 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61846

    2020-03-05 21:50 Charków (HRK) 2020-03-05 23:10 Wrocław (WRO)

Cena 382 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Wrocław

2020-02-27 18:10 Wrocław (WRO) 2020-02-27 21:20 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61845

    2020-02-27 18:10 Wrocław (WRO) 2020-02-27 21:20 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-09 17:40 Wrocław (WRO) 2020-03-10 16:25 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 22h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W61636

    2020-03-09 17:40 Charków (HRK) 2020-03-09 18:55 Gdańsk (GDN)

  • FR

    FR4106

    2020-03-10 14:20 Gdańsk (GDN) 2020-03-10 15:25 Wrocław (WRO)

Cena 298 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2020-02-26 08:50 Wrocław (WRO) 2020-02-26 20:00 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3137

    2020-02-26 08:50 Wrocław (WRO) 2020-02-26 11:40 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ161

    2020-02-26 19:00 Kijów (KBP) 2020-02-26 20:00 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-05 21:50 Wrocław (WRO) 2020-03-06 00:10 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61846

    2020-03-05 21:50 Charków (HRK) 2020-03-05 23:10 Wrocław (WRO)

Cena 365 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2020-03-01 18:10 Wrocław (WRO) 2020-03-01 21:20 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61845

    2020-03-01 18:10 Wrocław (WRO) 2020-03-01 21:20 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-09 17:40 Wrocław (WRO) 2020-03-10 16:25 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 22h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W61636

    2020-03-09 17:40 Charków (HRK) 2020-03-09 18:55 Gdańsk (GDN)

  • FR

    FR4106

    2020-03-10 14:20 Gdańsk (GDN) 2020-03-10 15:25 Wrocław (WRO)

Cena 367 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2020-02-27 18:10 Wrocław (WRO) 2020-02-27 21:20 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61845

    2020-02-27 18:10 Wrocław (WRO) 2020-02-27 21:20 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-05 21:50 Wrocław (WRO) 2020-03-06 00:10 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61846

    2020-03-05 21:50 Charków (HRK) 2020-03-05 23:10 Wrocław (WRO)

Cena 382 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Wrocław

2020-02-26 08:50 Wrocław (WRO) 2020-02-26 20:00 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3137

    2020-02-26 08:50 Wrocław (WRO) 2020-02-26 11:40 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ161

    2020-02-26 19:00 Kijów (KBP) 2020-02-26 20:00 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-08 21:50 Wrocław (WRO) 2020-03-09 00:10 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61846

    2020-03-08 21:50 Charków (HRK) 2020-03-08 23:10 Wrocław (WRO)

Cena 391 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Wrocław

2020-02-27 18:10 Wrocław (WRO) 2020-02-27 21:20 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61845

    2020-02-27 18:10 Wrocław (WRO) 2020-02-27 21:20 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-09 17:40 Wrocław (WRO) 2020-03-10 12:20 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 18h 40m / 2 przesiadki

  • W6

    W61636

    2020-03-09 17:40 Charków (HRK) 2020-03-09 18:55 Gdańsk (GDN)

  • FR

    FR2373

    2020-03-09 22:25 Gdańsk (GDN) 2020-03-09 23:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR8405

    2020-03-10 08:20 Londyn (STN) 2020-03-10 11:20 Wrocław (WRO)

Cena 403 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Wrocław

2020-02-27 18:10 Wrocław (WRO) 2020-02-27 21:20 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61845

    2020-02-27 18:10 Wrocław (WRO) 2020-02-27 21:20 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-08 21:50 Wrocław (WRO) 2020-03-09 00:10 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61846

    2020-03-08 21:50 Charków (HRK) 2020-03-08 23:10 Wrocław (WRO)

Cena 407 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2020-02-28 07:50 Wrocław (WRO) 2020-02-28 20:00 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3137

    2020-02-28 07:50 Wrocław (WRO) 2020-02-28 10:40 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ161

    2020-02-28 19:00 Kijów (KBP) 2020-02-28 20:00 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-05 21:50 Wrocław (WRO) 2020-03-06 00:10 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61846

    2020-03-05 21:50 Charków (HRK) 2020-03-05 23:10 Wrocław (WRO)

Cena 430 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2020-03-01 18:10 Wrocław (WRO) 2020-03-01 21:20 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61845

    2020-03-01 18:10 Wrocław (WRO) 2020-03-01 21:20 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-05 21:50 Wrocław (WRO) 2020-03-06 00:10 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61846

    2020-03-05 21:50 Charków (HRK) 2020-03-05 23:10 Wrocław (WRO)

Cena 451 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Wrocław

2020-02-28 07:50 Wrocław (WRO) 2020-02-28 20:00 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3137

    2020-02-28 07:50 Wrocław (WRO) 2020-02-28 10:40 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ161

    2020-02-28 19:00 Kijów (KBP) 2020-02-28 20:00 Charków (HRK)

Podróż do Charków

2020-03-08 21:50 Wrocław (WRO) 2020-03-09 00:10 Charków (HRK)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61846

    2020-03-08 21:50 Charków (HRK) 2020-03-08 23:10 Wrocław (WRO)

Cena 455 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena