Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-03 - 2018-04-06
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Wrocław - Kijów, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Zhulhany Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Czwartek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Wrocławia do Kijowa na lotnisko Kijów-Żuliany (IEV) oferują tanie linie lotnicze Wizzair. Loty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wyloty z Wrocławia o godz 15:30, planowane lądowanie w Kijowie o godz 18:20. Powrotne połączenia relacji Kijów-Wrocław także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 18:50-19:40. Rezerwuj promocyjne loty z Wrocławia do Kijowa online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Kijów

Tanie Loty z Wrocławia do Ukraina

Informacje o lotach Wrocław - Kijów. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-18 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Kijów (IEV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2017-10-31 15:30 Wrocław (WRO) 2017-10-31 18:20 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 6270

    2017-10-31 15:30 Wrocław (WRO) 2017-10-31 18:20 Kyiv (IEV)

Podróż do Kyiv

2017-11-07 18:50 Wrocław (WRO) 2017-11-07 20:40 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 6269

    2017-11-07 18:50 Wrocław (WRO) 2017-11-07 19:40 Kyiv (IEV)

Cena 581 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2017-10-31 12:10 Wrocław (WRO) 2017-10-31 18:35 Kyiv (KBP)
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3854

    2017-10-31 12:10 Wrocław (WRO) 2017-10-31 13:05 Warszawa (WAW)

  • PS

    1. PS 802

    2017-10-31 16:05 Warszawa (WAW) 2017-10-31 18:35 Kyiv (KBP)

Podróż do Kyiv

2017-11-07 18:50 Wrocław (WRO) 2017-11-07 20:40 Kyiv (KBP)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 6269

    2017-11-07 18:50 Wrocław (WRO) 2017-11-07 19:40 Kyiv (IEV)

Cena 756 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2017-10-31 15:30 Wrocław (WRO) 2017-10-31 18:20 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 6270

    2017-10-31 15:30 Wrocław (WRO) 2017-10-31 18:20 Kyiv (IEV)

Podróż do Kyiv

2017-11-07 10:00 Wrocław (WRO) 2017-11-07 15:55 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

  • M9

    1. M9 263

    2017-11-07 10:00 L'viv (LWO) 2017-11-07 11:15 Kyiv (IEV)

  • W6

    1. W6 1844

    2017-11-07 14:40 Wrocław (WRO) 2017-11-07 14:55 L'viv (LWO)

Cena 700 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2017-10-31 09:50 Wrocław (WRO) 2017-10-31 16:50 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4105

    2017-10-31 09:50 Wrocław (WRO) 2017-10-31 10:55 Gdańsk (GDN)

  • W6

    1. W6 1691

    2017-10-31 14:05 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 16:50 Kyiv (IEV)

Podróż do Kyiv

2017-11-07 18:50 Wrocław (WRO) 2017-11-07 20:40 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 6269

    2017-11-07 18:50 Wrocław (WRO) 2017-11-07 19:40 Kyiv (IEV)

Cena 477 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2017-10-31 15:30 Wrocław (WRO) 2017-10-31 18:20 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 6270

    2017-10-31 15:30 Wrocław (WRO) 2017-10-31 18:20 Kyiv (IEV)

Podróż do Kyiv

2017-11-07 09:40 Wrocław (WRO) 2017-11-07 15:55 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka

  • PS

    1. PS 35

    2017-11-07 09:40 L'viv (LWO) 2017-11-07 10:50 Kyiv (KBP)

  • W6

    1. W6 1844

    2017-11-07 14:40 Wrocław (WRO) 2017-11-07 14:55 L'viv (LWO)

Cena 682 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2017-10-31 08:55 Wrocław (WRO) 2017-10-31 16:20 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3852

    2017-10-31 08:55 Wrocław (WRO) 2017-10-31 09:50 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1567

    2017-10-31 13:50 Warszawa (WAW) 2017-10-31 16:20 Kyiv (IEV)

Podróż do Kyiv

2017-11-07 18:50 Wrocław (WRO) 2017-11-07 20:40 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 6269

    2017-11-07 18:50 Wrocław (WRO) 2017-11-07 19:40 Kyiv (IEV)

Cena 690 zł

Lot 7

Podróż z Wrocław

2017-10-31 09:50 Wrocław (WRO) 2017-10-31 16:50 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4105

    2017-10-31 09:50 Wrocław (WRO) 2017-10-31 10:55 Gdańsk (GDN)

  • W6

    1. W6 1691

    2017-10-31 14:05 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 16:50 Kyiv (IEV)

Podróż do Kyiv

2017-11-07 10:00 Wrocław (WRO) 2017-11-07 15:55 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

  • M9

    1. M9 263

    2017-11-07 10:00 L'viv (LWO) 2017-11-07 11:15 Kyiv (IEV)

  • W6

    1. W6 1844

    2017-11-07 14:40 Wrocław (WRO) 2017-11-07 14:55 L'viv (LWO)

Cena 595 zł

Lot 8

Podróż z Wrocław

2017-10-31 21:05 Wrocław (WRO) 2017-11-01 08:20 Kyiv (KBP)
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3860

    2017-10-31 21:05 Wrocław (WRO) 2017-10-31 22:00 Warszawa (WAW)

  • PS

    1. PS 804

    2017-11-01 05:50 Warszawa (WAW) 2017-11-01 08:20 Kyiv (KBP)

Podróż do Kyiv

2017-11-07 18:50 Wrocław (WRO) 2017-11-07 20:40 Kyiv (KBP)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 6269

    2017-11-07 18:50 Wrocław (WRO) 2017-11-07 19:40 Kyiv (IEV)

Cena 707 zł

Lot 9

Podróż z Wrocław

2017-10-31 09:50 Wrocław (WRO) 2017-10-31 16:50 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4105

    2017-10-31 09:50 Wrocław (WRO) 2017-10-31 10:55 Gdańsk (GDN)

  • W6

    1. W6 1691

    2017-10-31 14:05 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 16:50 Kyiv (IEV)

Podróż do Kyiv

2017-11-07 09:40 Wrocław (WRO) 2017-11-07 15:55 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka

  • PS

    1. PS 35

    2017-11-07 09:40 L'viv (LWO) 2017-11-07 10:50 Kyiv (KBP)

  • W6

    1. W6 1844

    2017-11-07 14:40 Wrocław (WRO) 2017-11-07 14:55 L'viv (LWO)

Cena 577 zł

Lot 10

Podróż z Wrocław

2017-10-31 11:55 Wrocław (WRO) 2017-11-01 08:10 Kyiv (KBP)
Całkowity czas podróży: 19h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1843

    2017-10-31 11:55 Wrocław (WRO) 2017-10-31 14:10 L'viv (LWO)

  • PS

    1. PS 34

    2017-11-01 07:00 L'viv (LWO) 2017-11-01 08:10 Kyiv (KBP)

Podróż do Kyiv

2017-11-07 18:50 Wrocław (WRO) 2017-11-07 20:40 Kyiv (KBP)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 6269

    2017-11-07 18:50 Wrocław (WRO) 2017-11-07 19:40 Kyiv (IEV)

Cena 662 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

13 opinie

Dodaj komentarz

  • 18-07-2017

    Chyba na nowo ludzie się interesują Kijowem, wszystkie miejsca już zwiedzone, mało kto pamięta o tak bliskim czasowo miejscu, w którym można fajnie spędzić choćby weekend.

  • 09-05-2017

    Za to ceny do Kijowa bardzo dobre. Dzień dobry, dzień lepszy...

  • 23-04-2017

    TROCHĘ KIJOWE CZASY NA LATANIE.

  • 31-03-2017

    Dużo osób lata w podróżach służbowych na tym kierunku, wiec fajnie ze jest takie połączenie z Wrocławia

  • 24-03-2017

    Kijów jest bardzo popularnym kierunkiem, czy ja wiem że mało osób lata, no raczej lata, a sam fakt bezpośrednich z Wrocławia tanim przelotem, robi wrażenie. Dawniej tylko z przesiadką.

  • 13-03-2017

    Mimo wszystko ten kierunek jest potrzebny i nie myślę ze szybko zniknie, najpierw proponuje sie przelecieć na tej trasie zobaczyć jakie jest zainteresowanie a potem ktytykować

  • 29-11-2016

    KIJOWE CENY, TAKI TANI KIERUNEK A TAK DROGO.

  • 25-11-2016

    Moim zdaniem niektóre kierunki same się wyeliminują ze względu na brak popularności i zainteresowania nimi. Linie nie będą ich trzymać ze względu na sentymenty, kierunek musi na siebie zarabiać.

  • 10-11-2016

    żyjmy teraźniejszością, do Niemiec tez nie polecisz?????co było to jest dramat, znam historię b. dobrze ale żyje tu i teraz i latam do Kijowa, mam tam przyjaciół i nie zamierzam tego zmieniac

  • 07-11-2016

    Piszecie że to bratni kierunek, może i miasto ładne, a ja po filmie Wołyń mam nieco inne zdanie. Nie sądziłam że to tak zacięty naród. Historia się kłania.

  • 16-09-2016

    Bratni kierunek. Bywałem i jestem pod wrażeniem miejsca.

  • 02-08-2016

    Czekamy do listopada. Kijów to piękne miasto.

  • 21-07-2016

    Czyżby nastała moda ponownie na Kijów. Coraz więcej lotnisk zaczyna wracać do kierunku ---> Ukraina. trzymam kciuki za powodzenie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena