Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Kwiecień 2018

Powrót

Kwiecień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-04-05 - 2018-10-26
Promocja aktualna: do 2018-04-30

Lot na trasie Lublin - Kijów, Wylot lotnisko : Lublin Świdnik - Lublin , Przylot lotnisko Zhulhany Linie lotnicze Wizzair . Wyloty (Poniedziałek, Piątek) od 2018-06-22(Wtorek, Sobota).

Bezpośrednie loty z Lublina do Kijowa na lotnisko Kijów-Żuliany (IEV). W sezonie letnim 2018 połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i w piątki. Wyloty z Lublina o godz 12:55, lądowanie w Kijowie o godz 15:10. Loty powrotne z Kijów-Żuliany także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 12:05-12:25. Kup promocyjne loty do Kijowa online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Kijów

Informacje o lotach Lublin - Kijów. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-04-14 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Lublin (LUZ) - Kijów (IEV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Lublin

2018-06-08 13:55 Lublin (LUZ) 2018-06-08 16:10 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 6292

    2018-06-08 13:55 Lublin (LUZ) 2018-06-08 16:10 Kijów (IEV)

Podróż do Kijów

2018-06-15 13:05 Lublin (LUZ) 2018-06-15 14:25 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 6291

    2018-06-15 13:05 Lublin (LUZ) 2018-06-15 13:25 Kijów (IEV)

Cena 195 zł

Lot 2

Podróż z Lublin

2018-06-08 13:55 Lublin (LUZ) 2018-06-08 16:10 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 6292

    2018-06-08 13:55 Lublin (LUZ) 2018-06-08 16:10 Kijów (IEV)

Podróż do Kijów

2018-06-15 07:10 Lublin (LUZ) 2018-06-15 13:15 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 2547

    2018-06-15 07:10 Monachium (MUC) 2018-06-15 08:30 Kijów (KBP)

  • LH

    1 . LH 5291

    2018-06-15 10:35 Lublin (LUZ) 2018-06-15 12:15 Monachium (MUC)

Cena 1437 zł

Lot 3

Podróż z Lublin

2018-06-08 13:55 Lublin (LUZ) 2018-06-08 16:10 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 6292

    2018-06-08 13:55 Lublin (LUZ) 2018-06-08 16:10 Kijów (IEV)

Podróż do Kijów

2018-06-15 21:00 Lublin (LUZ) 2018-06-16 05:55 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 8h 55m / 1 przesiadka

  • PS

    1 . PS 777

    2018-06-15 21:00 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2018-06-16 00:10 Kijów (KBP)

  • LO

    1 . LO 166

    2018-06-16 02:10 Lublin (LUZ) 2018-06-16 04:55 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Cena 736 zł

Lot 4

Podróż z Lublin

2018-06-08 12:45 Lublin (LUZ) 2018-06-08 23:20 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 5292

    2018-06-08 12:45 Lublin (LUZ) 2018-06-08 14:30 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 2546

    2018-06-08 20:10 Monachium (MUC) 2018-06-08 23:20 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2018-06-15 13:05 Lublin (LUZ) 2018-06-15 14:25 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 6291

    2018-06-15 13:05 Lublin (LUZ) 2018-06-15 13:25 Kijów (IEV)

Cena 1325 zł

Lot 5

Podróż z Lublin

2018-06-08 12:45 Lublin (LUZ) 2018-06-08 23:20 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • BM

    1 . BM 1772

    2018-06-08 12:45 Lublin (LUZ) 2018-06-08 14:30 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 2546

    2018-06-08 20:10 Monachium (MUC) 2018-06-08 23:20 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2018-06-15 07:10 Lublin (LUZ) 2018-06-15 13:15 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 2547

    2018-06-15 07:10 Monachium (MUC) 2018-06-15 08:30 Kijów (KBP)

  • BM

    1 . BM 1771

    2018-06-15 10:35 Lublin (LUZ) 2018-06-15 12:15 Monachium (MUC)

Cena 2031 zł

Lot 6

Podróż z Lublin

2018-06-08 12:45 Lublin (LUZ) 2018-06-08 23:20 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 5292

    2018-06-08 12:45 Lublin (LUZ) 2018-06-08 14:30 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 2546

    2018-06-08 20:10 Monachium (MUC) 2018-06-08 23:20 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2018-06-15 21:00 Lublin (LUZ) 2018-06-16 05:55 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 8h 55m / 1 przesiadka

  • PS

    1 . PS 777

    2018-06-15 21:00 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2018-06-16 00:10 Kijów (KBP)

  • LO

    1 . LO 166

    2018-06-16 02:10 Lublin (LUZ) 2018-06-16 04:55 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Cena 1860 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 16-02-2018

    W tej czesci Polski to bardzo potrzebny kierunek, spore zainteresowanie- zresztą przy takich cenach to nie ma co sie dziwić

  • 25-01-2018

    Lot jest Wizzair- tutaj każda zmiana - nazwiska, daty słono kosztuje- niestety- takie mają zasady i nic nie zrobisz

  • 29-12-2017

    Witam, kupilismy bilety do Kijowa na lot za dwa tygodnie, czy mozemy zmienic nazwisko na bilecie?

  • 06-12-2017

    Coraz więcej lotów otwiera się do Kijowa, linie Ukraine uruchamiają loty z Krakowa od 26 grudnia 2017. Loty bezpośrednie.

  • 27-11-2017

    FAKTYCZNIE LOTY DO KIJOWA PODEJRZANIE TANIE? CZYŻBY LINIE WIZZAIR NIE MIAŁY POPYTU NA TE POŁĄCZENIA, NO CHYBA ŻE TO PROMOCJA. LEPIEJ BYĆ NIE MOŻE.

  • 08-11-2017

    No i ceny do Kijowa bardzo niskie, już dawno nie widziałem lepszej oferty.

  • 24-10-2017

    Lublin ma Kijów - lot bezpośredni, bywało że raczej LOT proponował loty z Warszawy, teraz nie trzeba dojeżdżać do innego portu. Lecimy prosto z Lublina (dwa razy w tygodniu).

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena