Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Pn - Pt 8:00 - 22:00 Sb 9:00 - 17:00 Nd 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2017

Powrót

Grudzień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-12-01 - 2018-04-01
Promocja aktualna: do 2017-12-31

Lot na trasie Warszawa - Kijów, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Żuliany Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Kijowa liniami Wizzair. Tanie linie w okresie jesienno-zimowym 2017/2018 oferują przeloty relacji Warszawa(WAW) - Kijów (IEV) trzy razy w tygodniu w każdy wtorek, czwartek oraz sobotę. Wyloty z Warszawy o godz 13:50, lądowanie w Kiowie o godz 16:20. Powrotne loty z Kijowa do Warszawy odbywają się także 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) o godz 16:50-17:20 (czasu lokalnego). Bilety lotnicze Wizzair do Kijowa w promocyjnych cenach online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Kijów

Tanie Loty z Warszawy do Ukraina

Informacje o lotach Warszawa - Kijów. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-12-10 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Kijów (IEV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-01-06 13:50 Warszawa (WAW) 2018-01-06 16:20 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1567

    2018-01-06 13:50 Warszawa (WAW) 2018-01-06 16:20 Kijów (IEV)

Podróż do Kijów

2018-01-13 16:50 Warszawa (WAW) 2018-01-13 18:20 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1568

    2018-01-13 16:50 Warszawa (WAW) 2018-01-13 17:20 Kijów (IEV)

Cena 529 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-01-06 13:50 Warszawa (WAW) 2018-01-06 16:20 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1567

    2018-01-06 13:50 Warszawa (WAW) 2018-01-06 16:20 Kijów (IEV)

Podróż do Kijów

2018-01-13 20:00 Warszawa (WAW) 2018-01-13 21:30 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • PS

    1. PS 803

    2018-01-13 20:00 Warszawa (WAW) 2018-01-13 20:30 Kijów (KBP)

Cena 646 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-01-06 11:05 Warszawa (WAW) 2018-01-06 13:35 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • PS

    1. PS 802

    2018-01-06 11:05 Warszawa (WAW) 2018-01-06 13:35 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2018-01-13 16:50 Warszawa (WAW) 2018-01-13 18:20 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1568

    2018-01-13 16:50 Warszawa (WAW) 2018-01-13 17:20 Kijów (IEV)

Cena 671 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-01-06 14:40 Warszawa (WAW) 2018-01-06 17:10 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 753

    2018-01-06 14:40 Warszawa (WAW) 2018-01-06 17:10 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2018-01-13 16:50 Warszawa (WAW) 2018-01-13 18:20 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1568

    2018-01-13 16:50 Warszawa (WAW) 2018-01-13 17:20 Kijów (IEV)

Cena 687 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-01-06 11:35 Warszawa (WAW) 2018-01-06 14:05 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 751

    2018-01-06 11:35 Warszawa (WAW) 2018-01-06 14:05 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2018-01-13 16:50 Warszawa (WAW) 2018-01-13 18:20 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1568

    2018-01-13 16:50 Warszawa (WAW) 2018-01-13 17:20 Kijów (IEV)

Cena 735 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-01-06 05:50 Warszawa (WAW) 2018-01-06 08:20 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • PS

    1. PS 804

    2018-01-06 05:50 Warszawa (WAW) 2018-01-06 08:20 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2018-01-13 16:50 Warszawa (WAW) 2018-01-13 18:20 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1568

    2018-01-13 16:50 Warszawa (WAW) 2018-01-13 17:20 Kijów (IEV)

Cena 779 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-01-06 13:50 Warszawa (WAW) 2018-01-06 16:20 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1567

    2018-01-06 13:50 Warszawa (WAW) 2018-01-06 16:20 Kijów (IEV)

Podróż do Kijów

2018-01-13 09:45 Warszawa (WAW) 2018-01-13 11:25 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • PS

    1. PS 801

    2018-01-13 09:45 Warszawa (WAW) 2018-01-13 10:25 Kijów (KBP)

Cena 646 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-01-06 14:40 Warszawa (WAW) 2018-01-06 17:10 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 753

    2018-01-06 14:40 Warszawa (WAW) 2018-01-06 17:10 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2018-01-13 09:45 Warszawa (WAW) 2018-01-13 11:25 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • PS

    1. PS 801

    2018-01-13 09:45 Warszawa (WAW) 2018-01-13 10:25 Kijów (KBP)

Cena 805 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-01-06 22:45 Warszawa (WAW) 2018-01-07 08:10 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży: 8h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3911

    2018-01-06 22:45 Warszawa (WAW) 2018-01-06 23:40 Kraków (KRK)

  • PS

    1. PS 926

    2018-01-07 05:30 Kraków (KRK) 2018-01-07 08:10 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2018-01-13 16:50 Warszawa (WAW) 2018-01-13 18:20 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1568

    2018-01-13 16:50 Warszawa (WAW) 2018-01-13 17:20 Kijów (IEV)

Cena 768 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-01-06 13:50 Warszawa (WAW) 2018-01-06 16:20 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1567

    2018-01-06 13:50 Warszawa (WAW) 2018-01-06 16:20 Kijów (IEV)

Podróż do Kijów

2018-01-13 20:35 Warszawa (WAW) 2018-01-14 12:05 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży: 15h 30m / 1 przesiadka

  • PS

    1. PS 315

    2018-01-13 20:35 Mediolan (BGY) 2018-01-13 22:15 Kijów (KBP)

  • W6

    1. W6 1432

    2018-01-14 09:05 Warszawa (WAW) 2018-01-14 11:05 Mediolan (BGY)

Cena 735 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 04-12-2017

    Linie Wizzair maja bardzo dużo dobrych lotów, moim zdaniem nie odbiegają od innych przewoźników. Maja dobrych pilotów i nowe samoloty.

  • 09-11-2017

    ✈ LOT wprowadza bezpośrednie rejsy miedzy Olsztynem i Lwowem ✈

  • 05-07-2017

    A to akurat fajny lot, tylko ceny mogłyby być bardziej zachęcające jak na nowy kierunek. Promocja mile widziana. Czekamy na spadek cen.

  • 31-01-2017

    MAM LEPSZY PATENT, PROMOCJA UIA DO KIJOWA W KLASIE BUSINESS OD 1099 PLN, SZKODA TŁUC SIĘ TANIMI LINIAMI.

  • 14-12-2016

    Warszawa też ma tanie linie do Kijowa, pozazdrościliśmy innym, a trzeba było tylko spokojnie poczekać i na sezon letni już sami sprawdzimy jak Wizzair przywita nas na swym pokładzie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena