Wylot

Wrzesień 2021

399 zł Wrzesień
14 zł Październik
26 zł Listopad
26 zł Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 399zł
27 458zł
28 518zł
29 484zł
30 411zł

Powrót

Wrzesień 2021

498 zł Wrzesień
17 zł Październik
26 zł Listopad
26 zł Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25 873zł
26 686zł
27 1556zł
28 652zł
29 498zł
30 686zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-09-01 - 2022-03-31
Promocja aktualna: do 2021-09-28

Lot na trasie Bydgoszcz - Kijów, Wylot lotnisko : Bydgoszcz - Bydgoszcz , Przylot lotnisko Zulany Linie lotnicze LOT .

Bezpośrednie loty z Bydgoszczy do Kijowa na lotnisko Kijów-Boryspol (KBP) położone w miejscowości Boryspol, 29km na wschód od centrum Kijowa udostępniają Polskie Linie Lotnicze LOT. Połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z Bydgoszczy realizowane są o godz 05:05, lądowanie w Kijowie o godz 07:55. Lot trwa 01h50min. Powrotne loty z Ukrainy do Bydgoszczy także 2 razy w tygodniu (czwartki, niedziele) w godzinach 23:40-00:40. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Można skorzystać z lotów które odbywają się z przesiadką w Warszawie. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów do Kijowa online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Bydgoszcz - Kijów

Średni czas lotu Bydgoszcz - Kijów:
1h 45m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Bydgoszcz do Kijów były oglądane 464 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
827.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
827.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
827.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Bydgoszcz - Kijów:
Bydgoszcz (BZG) -> Warszawa (WAW) -> Kijów (KBP)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kijów - Bydgoszcz:
Kijów (KBP) -> Warszawa (WMI) -> Bydgoszcz (BZG)
Nasi Klienci wybrali również loty do Kijowa z Gdańska (69.00zł taniej o 66%), Wrocławia (139.00zł taniej o 31%), Warszawy (79.00zł taniej o 61%), Poznania (89.00zł taniej o 56%), Lublin (93.00zł taniej o 54%), Krakowa (69.00zł taniej o 66%), Katowic (79.00zł taniej o 61%)

Pozostałe tanie loty do Kijowa

Tanie Loty z Bydgoszczy do Ukraina

Informacje o lotach Bydgoszcz - Kijów. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-09-24 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Bydgoszcz (BZG) - Kijów (IEV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Bydgoszcz

2021-11-10 17:35 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-10 20:20 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3078

    2021-11-10 17:35 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-10 20:20 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2021-11-17 20:55 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-17 22:50 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3079

    2021-11-17 20:55 Kijów (KBP) 2021-11-17 21:50 Bydgoszcz (BZG)

Cena 77 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Bydgoszcz

2021-11-07 17:45 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-07 20:30 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3078

    2021-11-07 17:45 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-07 20:30 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2021-11-14 21:05 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-14 23:00 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3079

    2021-11-14 21:05 Kijów (KBP) 2021-11-14 22:00 Bydgoszcz (BZG)

Cena 66 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Bydgoszcz

2021-11-07 17:45 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-07 20:30 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3078

    2021-11-07 17:45 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-07 20:30 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2021-11-17 20:55 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-17 22:50 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3079

    2021-11-17 20:55 Kijów (KBP) 2021-11-17 21:50 Bydgoszcz (BZG)

Cena 66 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Bydgoszcz

2021-11-07 17:45 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-07 20:30 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3078

    2021-11-07 17:45 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-07 20:30 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2021-11-17 20:55 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-17 22:50 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3079

    2021-11-17 20:55 Kijów (KBP) 2021-11-17 21:50 Bydgoszcz (BZG)

Cena 66 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Bydgoszcz

2021-11-07 17:45 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-07 20:30 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3078

    2021-11-07 17:45 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-07 20:30 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2021-11-14 21:05 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-14 23:00 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3079

    2021-11-14 21:05 Kijów (KBP) 2021-11-14 22:00 Bydgoszcz (BZG)

Cena 66 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Bydgoszcz

2021-11-10 17:35 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-10 20:20 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3078

    2021-11-10 17:35 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-10 20:20 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2021-11-17 20:55 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-17 22:50 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3079

    2021-11-17 20:55 Kijów (KBP) 2021-11-17 21:50 Bydgoszcz (BZG)

Cena 77 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Bydgoszcz

2021-11-10 17:35 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-10 20:20 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3078

    2021-11-10 17:35 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-10 20:20 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2021-11-14 21:05 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-14 23:00 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3079

    2021-11-14 21:05 Kijów (KBP) 2021-11-14 22:00 Bydgoszcz (BZG)

Cena 77 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Bydgoszcz

2021-11-12 05:35 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-12 15:05 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3992

    2021-11-12 05:35 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-12 06:30 Warszawa (WAW)

  • FR

    FR3166

    2021-11-12 12:35 Warszawa (WMI) 2021-11-12 15:05 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2021-11-17 20:55 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-17 22:50 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3079

    2021-11-17 20:55 Kijów (KBP) 2021-11-17 21:50 Bydgoszcz (BZG)

Cena 184 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Bydgoszcz

2021-11-12 05:35 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-12 15:05 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3992

    2021-11-12 05:35 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-12 06:30 Warszawa (WAW)

  • FR

    FR3166

    2021-11-12 12:35 Warszawa (WMI) 2021-11-12 15:05 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2021-11-14 21:05 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-14 23:00 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3079

    2021-11-14 21:05 Kijów (KBP) 2021-11-14 22:00 Bydgoszcz (BZG)

Cena 184 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Bydgoszcz

2021-11-07 17:45 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-07 20:30 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3078

    2021-11-07 17:45 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-07 20:30 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2021-11-19 15:40 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-20 00:55 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 9h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3167

    2021-11-19 15:40 Kijów (KBP) 2021-11-19 16:20 Warszawa (WMI)

  • LO

    LO3991

    2021-11-19 23:10 Warszawa (WAW) 2021-11-19 23:55 Bydgoszcz (BZG)

Cena 195 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Bydgoszcz

2021-11-07 17:45 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-07 20:30 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3078

    2021-11-07 17:45 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-07 20:30 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2021-11-15 15:10 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-16 00:55 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3167

    2021-11-15 15:10 Kijów (KBP) 2021-11-15 15:50 Warszawa (WMI)

  • LO

    LO3991

    2021-11-15 23:10 Warszawa (WAW) 2021-11-15 23:55 Bydgoszcz (BZG)

Cena 196 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Bydgoszcz

2021-11-10 17:35 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-10 20:20 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3078

    2021-11-10 17:35 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-10 20:20 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2021-11-19 15:40 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-20 00:55 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 9h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3167

    2021-11-19 15:40 Kijów (KBP) 2021-11-19 16:20 Warszawa (WMI)

  • LO

    LO3991

    2021-11-19 23:10 Warszawa (WAW) 2021-11-19 23:55 Bydgoszcz (BZG)

Cena 204 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Bydgoszcz

2021-11-10 17:35 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-10 20:20 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3078

    2021-11-10 17:35 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-10 20:20 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2021-11-15 15:10 Bydgoszcz (BZG) 2021-11-16 00:55 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3167

    2021-11-15 15:10 Kijów (KBP) 2021-11-15 15:50 Warszawa (WMI)

  • LO

    LO3991

    2021-11-15 23:10 Warszawa (WAW) 2021-11-15 23:55 Bydgoszcz (BZG)

Cena 205 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

20 opinie

Dodaj komentarz

  • 01-06-2021

    Czytałam ze lecąc na na Ukrainę polscy obywatele muszą okazać odpowiednie ubezpieczenie oraz negatywny wynik testu PCR w kierunku COVID-19, który musi zostać przeprowadzony w ciągu 72 godzin przed przekroczeniem ukraińskiej granicy. Jakie to ubezpieczenie, nie spotkałam się na innych kierunkach z wymaganą taką usługą, czy na pewno to konieczne?

  • 05-01-2021

    Jestem i tak mile zaskoczony że tyle lotów w pandemii się odbywa pomimo zastrzeżeń, zamykania granic czy obostrzeń. Linie pomimo to i tak sobie radzą i całkiem nie najgorzej. Trzymam za Was kciuki.

  • 26-10-2020

    LOT lata do Kijowa z przesiadką w Warszawie. Przecież wyświetlają się loty, tylko kwestia dni kiedy Wy chcecie lecieć no i oczywiście czy linie w tych dniach latają. Wystarczy wpisać daty :D

  • 05-06-2020

    No właśnie dlatego czekam na wznowienie ich lotów, podobno w poniedziałek zapadną decyzję od kiedy LOT ruszy ze swoimi połączeniami.

  • 31-03-2020

    WYCHODZI NA TO ŻE LINIE LOT OKAZAŁY SIĘ NAJSOLIDNIEJSZYM PRZEWOŹNIKIEM. POMAGAJĄ KRAJANOM W POWROTACH DO DOMU.

  • 17-03-2020

    Linie LOT stanęły na wysokości zadania w tak trudnej dla wszystkich sytuacji, Brawo dla prezesa o tak niebezpiecznej decyzji w powrotach dla Polaków polskimi liniami. Rodziny będą Wam dozgonnie wdzięczne.

  • 26-02-2020

    Jestem nauczycielka i często nasza szkoła kupuje bilety grupowe, niestety faktem jest że ceny dla grup wcale nie są tańsze niż pojedyncze bilety do max 9 osób. Jednak plusem jest to że lecicie grupą, jeśli coś się dzieje linia musi zapewnić całej grupie nowy lot a nie np 4 os w poniedziałek, a pozostałe we wtorek jeśli brakuje miejsc w samolocie, coś za coś.

  • 16-12-2019

    NO TO JEST NA PLUS, ALE LINIE MOGŁYBY BYĆ WYROZUMIALSZE POD WZGLĘDEM CEN, JEŚLI W GRUPIE JEST 50 OSÓB TO BARDZO DLA NICH DUŻY ZAROBEK I ZAMIAST PODNOSIĆ CENY BILETÓW POWINNI ZMNIEJSZAĆ JE.

  • 02-08-2019

    Z doświadczenia wiem że wyceny dla grup są objęte inną taryfą, mają droższe ceny, ale też inne warunki. W przypadku grup najfajniejsze jest to że nazwiska podaje się około miesiąca przed lotem, a jest to ważne jeśli kupuje się bilety np w sierpniu, a lot jest w październiku, to długi okres do podróży, może się zdarzyć że ktoś nie będzie mógł lecieć.

  • 08-07-2019

    Czy lecąc z większą grupą - ponad 20 osób do Kijowa możemy liczyć na zniżkę?? Lot jest z Erasmusa, będzie lecieć młodzież.

  • 13-06-2019

    Zniżka ma zastosowanie jedynie w kanale online na rynku polskim, ma zastosowanie jedynie dla rezerwacji zawierającej minimum 2 pasażerów, w tym co najmniej jeden z nich jest posiadaczem Karty Dużej Rodziny.

  • 30-04-2019

    Mam kartę rodziny ze zniżką na LOT, jak mogę ja wykorzystać przy zakupie biletów?

  • 04-02-2019

    Ten kierunek jest chętnie wybierany przez zorganizowane wycieczki,bardzo dużo wycieczek z Polski można spotkać na ulicach Kijowa

  • 11-01-2019

    Ja latam w różne miejsca i bez przewodnika, nie cierpię zorganizowanego zwiedzania z językiem na brodzie. Zwiedzam sobie indywidualnie te miejsca na które mam ochotę, lub przypadkowo na nie wejdę, a nie zamknięty ściśle plan dnia - nudy i uwiązanie. Niech żyje wolność i swoboda.

  • 05-12-2018

    CZY W KIJOWIE TERAZ JEST BEZPIECZNIE DO ZWIEDZANIA BEZ PRZEWODNIKA NA DZIKO?

  • 16-10-2018

    Kijów cały czas się sprzedaje. Wyloty są w pn i pt, loty bezpośrednie, wpisz sobie daty tak żeby opiewały te dni i zobacz co Ci się pokaże - powroty czwartki i niedziele - jeśli chodzi Ci o połączenia LOTem.

  • 02-08-2018

    Czy bilety do Kijowa są już w sprzedaży?

  • 26-06-2018

    OD PAŹDZIERNIKA LOT BĘDZIE MIAŁ KONKURENCJĘ ! NA KIJÓW-BORYSPOL SWOJĄ OFERTĘ WDROŻYŁY TANIE LINIE.

  • 09-05-2018

    Jakimi samolotami latają linie lot do Kijowa? Słyszałam że są niezbyt wygodne jeśli chodzi o linie Ukraine, a LOT jakimi maszynami dysponuje na tej trasie?

  • 24-04-2018

    Bydgoszcz dostał w sierpniu bezpośrednie loty do Kijowa, bardzo dobra okazja na letnie podróże, trzeba wykorzystać okazje i kupić szybko bilety, pewnie teraz będą dużo tańsze bilety.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena