Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Loty z Katowic do Kijowa od 199.00 PLN
Wylot z:
Katowice, PolskaPL
Kierunek podróży:
Kijów, UkrainaUA

Lotnisko wylotu:

Katowice Pyrzowice (KTW)

Lotnisko przylotu:

Zhulhany (IEV)

Termin objęty promocją:

2017-01-032017-09-01

Promocja aktualna:

do 2017-01-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Katowice - Kijów, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Zhulhany linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Sobota) od 2017-03-27(Wtorek, Czwartek, Sobota).

Loty z Katowic do Kijowa. W sezonie letnim 2017 bezpośrednie loty do Kijowa udostępnia tani przewoźnik Wizzair trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty. Wyloty z Katowic o godz 06:00, lądowanie w Kijowie o godz 08:35. Loty powrotne z Kijowa do Katowic także 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) w godzinach 09:05-09:40. Zarezerwuj tani bilet do Kijowa online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Kijów
Lot Okres podróży Linia Cena
Gdańsk - Kijów

2017-01-02

2017-09-01

Wizzair 99.00 PLN
Wrocław - Kijów

2017-01-04

2017-09-01

Wizzair 139.00 PLN
Warszawa - Kijów

2017-07-01

2017-11-11

Wizzair 219.00 PLN
Informacje o lotach Katowice - Kijów. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-01-09 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Kijów (IEV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 4h 45m / 1 przesiadka
2017-02-28 14:50 Katowice (KTW)
2017-02-28 20:35 Kijów (KBP)
1
LH 1357
2017-02-28 14:50 Katowice (KTW)
2017-02-28 16:25 Frankfurt (FRA)
LH
2
LH 1492
2017-02-28 17:10 Frankfurt (FRA)
2017-02-28 20:35 Kijów (KBP)
LH
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
W6 1278
2017-03-07 09:05 Kijów (KBP)
2017-03-07 10:45 Katowice (KTW)
Lot 1
Cena : 1175
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka
2017-02-28 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-28 14:05 Kijów (KBP)
1
LO 3880
2017-02-28 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-28 06:30 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 751
2017-02-28 11:35 Warszawa (WAW)
2017-02-28 14:05 Kijów (KBP)
LO
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
W6 1278
2017-03-07 09:05 Kijów (KBP)
2017-03-07 10:45 Katowice (KTW)
Lot 2
Cena : 861
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 0m / 1 przesiadka
2017-02-28 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-28 18:35 Kijów (KBP)
1
LO 3880
2017-02-28 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-28 06:30 Warszawa (WAW)
LO
2
PS 802
2017-02-28 16:05 Warszawa (WAW)
2017-02-28 18:35 Kijów (KBP)
PS
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
W6 1278
2017-03-07 09:05 Kijów (KBP)
2017-03-07 10:45 Katowice (KTW)
Lot 3
Cena : 1041
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
W6 1277
2017-02-28 06:05 Katowice (KTW)
2017-02-28 08:35 Kijów (IEV)
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 4h 30m / 1 przesiadka
2017-03-07 20:00 Kijów (IEV)
2017-03-08 00:30 Katowice (KTW)
1
PS 803
2017-03-07 20:00 Kijów (KBP)
2017-03-07 20:40 Warszawa (WAW)
PS
2
LO 3879
2017-03-07 22:40 Warszawa (WAW)
2017-03-07 23:30 Katowice (KTW)
LO
Lot 4
Cena : 1198
LO
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
W6 1277
2017-02-28 06:05 Katowice (KTW)
2017-02-28 08:35 Kijów (IEV)
LO
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
W6 1278
2017-03-07 09:05 Kijów (IEV)
2017-03-07 10:45 Katowice (KTW)
Lot 5
Cena : 358
LO
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka
2017-02-28 15:35 Katowice (KTW)
2017-02-28 23:25 Kijów (IEV)
1
W6 1097
2017-02-28 15:35 Katowice (KTW)
2017-02-28 17:20 Dortmund (DTM)
W6
2
W6 7302
2017-02-28 19:55 Dortmund (DTM)
2017-02-28 23:25 Kijów (IEV)
W6
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
W6 1278
2017-03-07 09:05 Kijów (IEV)
2017-03-07 10:45 Katowice (KTW)
Lot 6
Cena : 924
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka
2017-02-28 06:10 Katowice (KTW)
2017-02-28 23:25 Kijów (IEV)
1
W6 1091
2017-02-28 06:10 Katowice (KTW)
2017-02-28 07:55 Dortmund (DTM)
W6
2
W6 7302
2017-02-28 19:55 Dortmund (DTM)
2017-02-28 23:25 Kijów (IEV)
W6
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
W6 1278
2017-03-07 09:05 Kijów (IEV)
2017-03-07 10:45 Katowice (KTW)
Lot 7
Cena : 722
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
W6 1277
2017-02-28 06:05 Katowice (KTW)
2017-02-28 08:35 Kijów (IEV)
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 17h 5m / 1 przesiadka
2017-03-07 17:45 Kijów (IEV)
2017-03-08 10:50 Katowice (KTW)
1
W6 7301
2017-03-07 17:45 Kijów (IEV)
2017-03-07 19:30 Dortmund (DTM)
W6
2
W6 1092
2017-03-08 08:20 Dortmund (DTM)
2017-03-08 09:50 Katowice (KTW)
W6
Lot 8
Cena : 457
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka
2017-02-28 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-28 14:05 Kijów (KBP)
1
LO 3880
2017-02-28 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-28 06:30 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 751
2017-02-28 11:35 Warszawa (WAW)
2017-02-28 14:05 Kijów (KBP)
LO
LO
Przyloty
Całkowity czas podróży: 6h 35m / 1 przesiadka
2017-03-07 17:55 Kijów (KBP)
2017-03-08 00:30 Katowice (KTW)
1
LO 754
2017-03-07 17:55 Kijów (KBP)
2017-03-07 18:30 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 3879
2017-03-07 22:40 Warszawa (WAW)
2017-03-07 23:30 Katowice (KTW)
LO
Lot 9
Cena : 758
LO
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 0m / 1 przesiadka
2017-02-28 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-28 18:35 Kijów (KBP)
1
LO 3880
2017-02-28 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-28 06:30 Warszawa (WAW)
LO
2
PS 802
2017-02-28 16:05 Warszawa (WAW)
2017-02-28 18:35 Kijów (KBP)
PS
LO
Przyloty
Całkowity czas podróży: 4h 30m / 1 przesiadka
2017-03-07 20:00 Kijów (KBP)
2017-03-08 00:30 Katowice (KTW)
1
PS 803
2017-03-07 20:00 Kijów (KBP)
2017-03-07 20:40 Warszawa (WAW)
PS
2
LO 3879
2017-03-07 22:40 Warszawa (WAW)
2017-03-07 23:30 Katowice (KTW)
LO
Lot 10
Cena : 948

Komentarze

Loty z Katowic do Kijowa

Liczba ocen: 27

~ lipa 2012-05-18

brakuje lotów do Kijowa tanimi liniami wiec doceniam to połączenie

~ saszza 2012-06-04

szok , latam na tej trasie czesto i w normalnych cenach ale jak zobaczyłem co sie dzieje w okresie z EURO to byłem mocno zdziwiony.

~ BULa 2012-06-05

To było do przewidzenia że ceny tak podskoczą trzeba było juz dawno kupić bilet żeby sie załapać na normalną cene

~ Julian 2012-08-09

Dobre loty, lotnisko Żuliany na Ukrainie małe, ale odnowione i przyjazne dla pasażerów. Da się przeżyć. Sami spróbujcie ;)

~ ARTURO 2012-10-06

Najfajniejsze jest to, że chyba jedynie na Ukraine Wizzair ma w cenie oba bagaże, nawet ten 32kg. PAKUJCIE SIE MOI DRODZY na grubo.

~ Maciejka 2013-01-16

No właśnie sama się zdziwiłam ...na plus oczywiście , fajnie że przynajmniej na bagaż koszty odpadają

~ Wania 2013-03-14

Polecam - korzystam podróż mija raz dwa, zawsze punktualnie i miło

~ IZA 2013-04-16

Połączenie bardzo przydatne, nie korzystam niewiadomo jak często ale jeśli już to zawsze jestem zadowolona

~ Damian 2013-10-08

Ja leciałem jeden raz na tym połączeniu wcześniej LOTem z Warszawy i powiem szerze że wole to połączenie wychodzi znacznie mniej no i w moim wypadku połaczenie z Katowic jest idealne

~ Tamara 2013-11-12

Dosyć korzystnie wychodzi to połączenie w porównaniu do innych lini

~ Ada 2013-12-06

Ja tez sobie chwalę to połączenie, przynajmniej płace dużo mniej niż wczesniej liniami regularnymi

~ Hania 2014-03-10

A co z sytuacją ukraińską, samoloty normalnie latają? Czy lepiej sie nie wybierać w te strony do czasu ustabilizowania sytuacji.

~ OJCIEC 2014-10-07

Loty w poniedziałki i piątki, czyli nie za często, a teraz sytuacja w przestworzach ukraińskich jest bardzo napięta, większość osób boi się latać na tej trasie. Ja się grubo zastanawiam.

~ Adhd 2015-01-09

Nie ma się czego bać, najlepsze loty są do Kijowa drogą powietrzną, sytuacja chyba już opanowana jest w miarę. Przed 16 lądujecie na miejscu więc szybko i sprawnie.

~ Zolnierka 2015-03-18

Sytuacja na Ukrainie pogarsza się z dnia na dzień, może nawet grozić nam wojna, radzę nie latać w tym kierunku jeśli ktoś nie ma koniecznej potrzeby. Wszędzie piszą co zrobił Putin do tej pory ..." wysłał (na wschód Ukrainy - przyp. red.) ponad tysiąc pojazdów bojowych, rosyjskie oddziały wojskowe, nowoczesną broń przeciwlotniczą, bataliony artylerii..." Idą ciężkie czasy.

~ Limonka 2015-04-28

NIE CHCEMY WOJEN, JESTEŚMY ZA POKOJEM. LUDZIE ZABIJAJĄ SIĘ ZA KAWAŁEK ZIEMI KTÓREGO I TAK NIE ZABIORĄ ZE SOBĄ. SMUTNE TO I TRAGICZNE.

~ Wojak 2015-05-24

I tak kto miał w Kijowie sprawy nadal lata, bo loty nie zostały wycofane. Bardziej Donieck ucierpiał na obecnej sytuacji, Dziś lotnisko w Doniecku imponujący obiekt, wybudowany za miliardy dolarów, to ruiny stanowiące schronienie dla ukraińskich żołnierzy, znajdujących się pod ostrzałem prorosyjskich separatystów.

~ Irmina 2015-07-30

Kolejny raz życie udowadnia, że to co zbuduje człowiek jest bardzo ulotne, nie ma co przywiązywać się do rzeczy materialnych, bo w jednej chwili mogą zniknąć z powierzchni ziemi (tak jak lotnisko w Doniecku). Wątpię żeby je odbudowali.

~ MILOSZ 2015-09-25

DALEJ LATANIE JEST ZAGROŻONE NA UKRAINE CZY JUŻ SPOKOJNIEJ SIĘ ZROBIŁO?

~ AGENTOS 2015-10-07

JUZ SYTUACJA SIĘ UNORMOWAŁA? NIC NIE SŁYCHAĆ W TELEWIZJI nA TEMAT UKRAINY, NO CHYBA ŻE JA SŁABO OGLĄDAM, WOLĘ LITERATURĘ ZAMIAST GAPIĆ SIĘ W SZKIEŁKO. ALE NIEDŁUGO MAM WIZYTĘ W KIJOWIE I CHCĘ SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK Z LOTAMI.

~ Natalia 2015-12-14

Ciężko przewidzieć teraz sytuację w każdym zakątku świata, ciągle cos nowego wyskakuje, nie jesteśmy pewni w żadnym miejscu czy coś nie spowoduje blokady lotniska, miasta itd. Bądźmy optymistami.

~ Kaja 2016-02-23

Który kierunek jest bezpieczny, jak bym tak miała myśleć to wszystko bym mogła obstawić jako niebezpieczne kierunki, wiadomo że sa sytuacje zagrożenia i wtedy nie ma co zrywać bohaterów ale trzeba normalnie do tego podchodzić, nie latam do Kijowa niewiadomo jak często ale się zdarza i jest ok

~ Luter 2016-03-22

Jestem zdziwiony i zawiedziony cenami do Kijowa. Miałem nadzieje kupic tanio bilet zważywszy na mniejsze zainteresowanie z wiadomych powodów zamieszek. A tu zonk, nie jest wcale mega tanio, czym to jest spowodowane. Przeciez powinno byc w promocyjnych cenach dla zachęty :) czekam na zmiany.

~ Stasia 2016-05-05

Ceny zawsze dyktuje polityka danego państwa, Teraz sytuacja jest nieciekawa, dobrze że nie wybuchła żadna wojna, bo wtedy to juz wcale nie byłoby żadnych lotów.

~ Egon 2016-09-29

Kijów już raczej normalnie lata, nic ostatnio nie słychać o Ukrainie, pewnie się ustabilizowało.

~ tadeusz 2016-10-21

Wszystko w normie, sytuacja na miejscu w okolicach lotnisk raczej bezpieczna, nigdy nie wiadomo co gdzie i kiedy nas może dopaść. Kto jednak musi podróżować nie ma wyjścia.

~ Leon 2017-01-18

Latam do Kijowa regularnie, wszystko pod kontrolą.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo