Wylot

Wrzesień 2020

64 zł Wrzesień
43 zł Październik
64 zł Listopad
64 zł Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29 64zł
30

Powrót

Wrzesień 2020

241 zł Wrzesień
43 zł Październik
65 zł Listopad
65 zł Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29 241zł
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-09-02 - 2021-03-18
Promocja aktualna: do 2020-09-25

Lot na trasie Katowice - Odessa, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Odessa Airport Linie lotnicze Wizzair .

Tanie linie Wizzair oferują bezpośrednie loty z Katowic do Odessy, czarnomorskiego portu położonego na Krymie. Loty z Pyrzowic odbywają się w sezonie jesienno-zimowym od 5 października 2020 dwa razy w tygodniu w poniedziałki i w piątki o godz 12:55, planowane lądowanie w Odessie o godz 15:45. Loty relacji odwrotnej z Odessy do Katowic także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) w godzinach 21:05-21:55. W sezonie letnim 2020 połączenia są zawieszone. Zapoznaj się z ofertą promocyjnych lotów do Odessy. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Odessa

Średni czas lotu Katowice - Odessa:
1h 50m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Odessa były oglądane 485 razy w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Katowice do Odessa
w obencym miesiącu jest(są) 1 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Katowice - Odessa rezerwowano:
średnio 31 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
43.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
126.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
110.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
113.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Odessa:
Katowice (KTW) -> Oslo (TRF) -> Poznań (POZ) -> Odessa (ODS)
Katowice (KTW) -> Kijów (KBP) -> Odessa (ODS)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Odessa - Katowice:
Odessa (ODS) -> Kijów (KBP) -> Katowice (KTW)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Październik (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Odessa z Wrocławia (59.00zł drożej o 37%), Gdańska (199.00zł drożej o 362%), Krakowa (88.00zł drożej o 104%), Katowic (59.00zł drożej o 37%), Poznania (48.00zł drożej o 11%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Odessa

Tanie Loty z Katowic do Ukraina

Informacje o lotach Katowice - Odessa. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-09-24 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Odessa (ODS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2020-11-07 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-07 09:50 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6905

    2020-11-07 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-07 09:50 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-11-14 10:25 Katowice (KTW) 2020-11-14 12:15 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6906

    2020-11-14 10:25 Odessa (ODS) 2020-11-14 11:15 Katowice (KTW)

Cena 132 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2020-11-07 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-07 09:50 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6905

    2020-11-07 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-07 09:50 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-11-17 10:25 Katowice (KTW) 2020-11-17 12:15 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6906

    2020-11-17 10:25 Odessa (ODS) 2020-11-17 11:15 Katowice (KTW)

Cena 132 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2020-11-10 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-10 09:50 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6905

    2020-11-10 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-10 09:50 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-11-14 10:25 Katowice (KTW) 2020-11-14 12:15 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6906

    2020-11-14 10:25 Odessa (ODS) 2020-11-14 11:15 Katowice (KTW)

Cena 132 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2020-11-07 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-07 09:50 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6905

    2020-11-07 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-07 09:50 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-11-17 10:25 Katowice (KTW) 2020-11-17 12:15 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6906

    2020-11-17 10:25 Odessa (ODS) 2020-11-17 11:15 Katowice (KTW)

Cena 132 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2020-11-07 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-07 09:50 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6905

    2020-11-07 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-07 09:50 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-11-14 10:25 Katowice (KTW) 2020-11-14 12:15 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6906

    2020-11-14 10:25 Odessa (ODS) 2020-11-14 11:15 Katowice (KTW)

Cena 132 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2020-11-10 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-10 09:50 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6905

    2020-11-10 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-10 09:50 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-11-17 10:25 Katowice (KTW) 2020-11-17 12:15 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6906

    2020-11-17 10:25 Odessa (ODS) 2020-11-17 11:15 Katowice (KTW)

Cena 132 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2020-11-07 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-07 09:50 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6905

    2020-11-07 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-07 09:50 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-11-13 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-13 12:10 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 5h 10m / 1 przesiadka

  • PS

    PS56

    2020-11-13 07:00 Odessa (ODS) 2020-11-13 08:00 Kijów (KBP)

  • FR

    FR6897

    2020-11-13 10:20 Kijów (KBP) 2020-11-13 11:10 Katowice (KTW)

Cena 229 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Katowice

2020-11-07 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-07 09:50 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6905

    2020-11-07 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-07 09:50 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-11-16 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-16 12:10 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 5h 10m / 1 przesiadka

  • PS

    PS56

    2020-11-16 07:00 Odessa (ODS) 2020-11-16 08:00 Kijów (KBP)

  • FR

    FR6897

    2020-11-16 10:20 Kijów (KBP) 2020-11-16 11:10 Katowice (KTW)

Cena 229 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2020-11-10 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-10 09:50 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6905

    2020-11-10 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-10 09:50 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-11-13 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-13 12:10 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 5h 10m / 1 przesiadka

  • PS

    PS56

    2020-11-13 07:00 Odessa (ODS) 2020-11-13 08:00 Kijów (KBP)

  • FR

    FR6897

    2020-11-13 10:20 Kijów (KBP) 2020-11-13 11:10 Katowice (KTW)

Cena 229 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2020-11-10 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-10 09:50 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6905

    2020-11-10 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-10 09:50 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-11-16 07:00 Katowice (KTW) 2020-11-16 12:10 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 5h 10m / 1 przesiadka

  • PS

    PS56

    2020-11-16 07:00 Odessa (ODS) 2020-11-16 08:00 Kijów (KBP)

  • FR

    FR6897

    2020-11-16 10:20 Kijów (KBP) 2020-11-16 11:10 Katowice (KTW)

Cena 229 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2020-11-13 10:15 Katowice (KTW) 2020-11-14 09:30 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 22h 15m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6913

    2020-11-13 10:15 Katowice (KTW) 2020-11-13 12:15 Oslo (TRF)

  • FR

    FR1765

    2020-11-13 14:05 Oslo (TRF) 2020-11-13 15:45 Poznań (POZ)

  • FR

    FR6705

    2020-11-14 06:30 Poznań (POZ) 2020-11-14 09:30 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-11-17 10:25 Katowice (KTW) 2020-11-17 12:15 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6906

    2020-11-17 10:25 Odessa (ODS) 2020-11-17 11:15 Katowice (KTW)

Cena 255 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Katowice

2020-11-11 06:05 Katowice (KTW) 2020-11-11 20:30 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6896

    2020-11-11 06:05 Katowice (KTW) 2020-11-11 08:40 Kijów (KBP)

  • PS

    PS55

    2020-11-11 19:30 Kijów (KBP) 2020-11-11 20:30 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-11-14 10:25 Katowice (KTW) 2020-11-14 12:15 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6906

    2020-11-14 10:25 Odessa (ODS) 2020-11-14 11:15 Katowice (KTW)

Cena 262 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

10 opinie

Dodaj komentarz

  • 20-08-2020

    Wizzair odwołał loty do odessy, natomiast Ryanair lata w sierpniu dwa razy. Chyba nie robi Wam różnicy linia, byle się dostać w preferowane miejsce. jeden i drugi lot na podobnym poziomie wg mnie.

  • 27-07-2020

    Ukraińska Odessa podobno z sierpnia tez została anulowana, moi znajomi mieli kupiony bilet i dostali wiadomość o anulacji. Gdy poprosili o zmianę terminu zaproponowano im dopiero loty od 14 września.

  • 04-05-2020

    Przeczekamy maj i zorientujemy się jakie decyzje dotyczące latania zostały podjęte. Oby Odessa została odblokowana, gdzie w tym roku wybieracie się na wakacje i czy zaryzykujecie lot jak będzie można korzystać z tego środka transportu?

  • 20-03-2020

    Popieram, miejsce piękne, nie miałam możliwości zobaczyć na żywo ale z informacji w internecie, zdjęć, opinii jestem pod wrażeniem i czekam na lot w wakacje

  • 28-02-2020

    JEŚLI WSZYSTKO WYPALI W TYM ROKU PROPONUJĘ ODESSĘ, MAGICZNE MIEJSCE, ZAKOCHACIE SIĘ, BYŁEM TAM DAWNO TEMU, ODKĄD PRZECZYTAŁEM ŻE TANIE LINIE MAJA LOTY W CZERWCU CHCĘ PONOWNIE TAM RUSZYĆ.

  • 15-11-2019

    Może wybierzecie się do Odessy na Sylwestra, termin dobry bo loty są 31 grudnia rano - w Odessie lądujecie o godz 9:05 a powrót możliwy jest w sobotę 4 stycznia, ceny bardzo niskie.

  • 30-10-2019

    Wypoczynek nad Morzem Czarnym to najlepsza opcja jaką możecie wybrać nie tylko na wakacje. I niezależnie nad jakim brzegiem, czy w Burgas, czy w Odessie czy Batumi macie jedno morze a całkiem inne plaże.

  • 25-10-2019

    Jakiś nowy trend powstał na loty do Odessy, z Katowic i Wizzair i Ryanair, ale jak dla mnie to ok, większy wybór, ceny konkurencyjne, oby tak dalej

  • 28-08-2019

    A co Ci to przeszkadza, im więcej połączeń tym lepiej dla pasażerów bo są konkurencyjne ceny i większy wybór lotów, im więcej lotów ty lepiej

  • 09-08-2019

    Czy tanie linie muszą się tak papugować. Dopiero co Ryanair uruchomił loty na Krym - Wizzair robi to samo :) To niech się dogadają wspólnie i połączą siły a nie tak konkurują. Ale przyznam że kierunek świetny.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena