Wylot

Grudzień 2019

48 zł Grudzień
48 zł Styczeń
48 zł Luty
82 zł Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7 109zł
8
9
10
11 48zł
12
13
14 120zł
15
16
17
18 174zł
19
20
21 359zł
22
23
24 253zł
25
26
27
28 304zł
29
30
31

Powrót

Grudzień 2019

52 zł Grudzień
52 zł Styczeń
52 zł Luty
82 zł Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7 52zł
8
9
10
11 52zł
12
13
14 52zł
15
16
17
18 52zł
19
20
21 52zł
22
23
24 108zł
25
26
27
28 151zł
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-11-01 - 2020-03-28
Promocja aktualna: do 2019-12-06

Lot na trasie Poznań - Odessa, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Odessa Intl Airport Linie lotnicze Ryanair .

Odessa to portowe miasto, położone nad Morzem Czarnym, trzecie pod względem wielkości miasto Ukrainy. Odessa to obecnie wielokulturowe miasto, którego głównym atutem są piękne plaże i historyczne centrum miasta. Z roku na rok miasto przyciąga coraz więcej turytów z różnych zakątków świata. Miasto posiada międzynarodowy port lotniczy Odesa (ODS). W sezonie jesienno-zimowy 2019/2020 bezpośrednie loty z Poznania do Odessy oferują linie Ryanair. Połączenia realizowane od 30 października dwa razy w tygodniu. Wylot z Poznania w środy w godz 17:45-20:55 oraz w soboty w godz 06:30-09:40. Loty na trasie Odessa-Poznań również w środy w godz 21:30-22:40 oraz w soboty w godz 10:15-11:25. Rezerwacja biletów online bądź telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Poznań - Odessa

Średni czas lotu Poznań - Odessa:
2h 10m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Poznań - Odessa rezerwowano:
średnio 32 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
48.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
181.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
219.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
205.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Odessa:
Poznań (POZ) -> Oslo (TRF) -> Wrocław (WRO) -> Odessa (ODS)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Odessa - Poznań:
Odessa (ODS) -> Gdańsk (GDN) -> Oslo (TRF) -> Poznań (POZ)
Wysoki sezon przypada na Październik (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Styczeń (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Odessa z Wrocławia (56.00zł drożej o 16%), Katowic (56.00zł drożej o 16%), Gdańska (199.00zł drożej o 314%), Krakowa (48.00zł)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Odessa

Tanie Loty z Poznania do Ukraina

Informacje o lotach Poznań - Odessa. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-12-03 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Odessa (ODS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2020-01-18 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-18 09:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6705

    2020-01-18 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-18 09:40 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-01-25 10:15 Poznań (POZ) 2020-01-25 12:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6706

    2020-01-25 10:15 Odessa (ODS) 2020-01-25 11:25 Poznań (POZ)

Cena 98 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Poznań

2020-01-11 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-11 09:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6705

    2020-01-11 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-11 09:40 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-01-25 10:15 Poznań (POZ) 2020-01-25 12:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6706

    2020-01-25 10:15 Odessa (ODS) 2020-01-25 11:25 Poznań (POZ)

Cena 98 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Poznań

2020-01-15 17:45 Poznań (POZ) 2020-01-15 20:55 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6705

    2020-01-15 17:45 Poznań (POZ) 2020-01-15 20:55 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-01-18 10:15 Poznań (POZ) 2020-01-18 12:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6706

    2020-01-18 10:15 Odessa (ODS) 2020-01-18 11:25 Poznań (POZ)

Cena 98 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Poznań

2020-01-15 17:45 Poznań (POZ) 2020-01-15 20:55 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6705

    2020-01-15 17:45 Poznań (POZ) 2020-01-15 20:55 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-01-25 10:15 Poznań (POZ) 2020-01-25 12:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6706

    2020-01-25 10:15 Odessa (ODS) 2020-01-25 11:25 Poznań (POZ)

Cena 98 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2020-01-15 17:45 Poznań (POZ) 2020-01-15 20:55 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6705

    2020-01-15 17:45 Poznań (POZ) 2020-01-15 20:55 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-01-22 21:30 Poznań (POZ) 2020-01-22 23:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6706

    2020-01-22 21:30 Odessa (ODS) 2020-01-22 22:40 Poznań (POZ)

Cena 98 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2020-01-18 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-18 09:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6705

    2020-01-18 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-18 09:40 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-01-25 10:15 Poznań (POZ) 2020-01-25 12:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6706

    2020-01-25 10:15 Odessa (ODS) 2020-01-25 11:25 Poznań (POZ)

Cena 98 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Poznań

2020-01-11 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-11 09:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6705

    2020-01-11 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-11 09:40 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-01-25 10:15 Poznań (POZ) 2020-01-25 12:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6706

    2020-01-25 10:15 Odessa (ODS) 2020-01-25 11:25 Poznań (POZ)

Cena 98 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Poznań

2020-01-18 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-18 09:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6705

    2020-01-18 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-18 09:40 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-01-22 21:30 Poznań (POZ) 2020-01-22 23:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6706

    2020-01-22 21:30 Odessa (ODS) 2020-01-22 22:40 Poznań (POZ)

Cena 98 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2020-01-11 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-11 09:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6705

    2020-01-11 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-11 09:40 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-01-18 10:15 Poznań (POZ) 2020-01-18 12:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6706

    2020-01-18 10:15 Odessa (ODS) 2020-01-18 11:25 Poznań (POZ)

Cena 98 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Poznań

2020-01-11 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-11 09:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6705

    2020-01-11 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-11 09:40 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-01-22 21:30 Poznań (POZ) 2020-01-22 23:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6706

    2020-01-22 21:30 Odessa (ODS) 2020-01-22 22:40 Poznań (POZ)

Cena 98 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2020-01-18 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-18 09:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6705

    2020-01-18 06:30 Poznań (POZ) 2020-01-18 09:40 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-01-25 16:40 Poznań (POZ) 2020-01-26 15:55 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 23h 15m / 2 przesiadki

  • FR

    FR8199

    2020-01-25 16:40 Odessa (ODS) 2020-01-25 17:50 Gdańsk (GDN)

  • FR

    FR8510

    2020-01-26 09:45 Gdańsk (GDN) 2020-01-26 11:20 Oslo (TRF)

  • FR

    FR1765

    2020-01-26 13:15 Oslo (TRF) 2020-01-26 14:55 Poznań (POZ)

Cena 191 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Poznań

2020-01-13 17:20 Poznań (POZ) 2020-01-14 19:30 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 25h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    FR7766

    2020-01-13 17:20 Poznań (POZ) 2020-01-13 19:00 Oslo (TRF)

  • FR

    FR4128

    2020-01-14 09:05 Oslo (TRF) 2020-01-14 10:55 Wrocław (WRO)

  • FR

    FR6806

    2020-01-14 16:25 Wrocław (WRO) 2020-01-14 19:30 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-01-18 10:15 Poznań (POZ) 2020-01-18 12:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6706

    2020-01-18 10:15 Odessa (ODS) 2020-01-18 11:25 Poznań (POZ)

Cena 191 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 10-09-2019

    Sezon, dwa i te loty sie tak "rozhulają " że będą tłumy latać

  • 23-08-2019

    Odessa to kultowe miasto, śpiewają o nim piosenki, opowiadają historie. Trzeba go zobaczyć a tanie linie nam to właśnie ułatwiają, No no no.

  • 19-08-2019

    Wszystkim polecam pobyt na Krymie, pięknie - nie będziecie żałować.

  • 14-08-2019

    Przyznam szczerze że niewiele wiedziałam o Odessie, trochę poczytałam, poszperałam i jestem pod wrażeniem, zgrywam ekipę, szukam miejscówki do spania i fruuu

  • 11-07-2019

    HIT SEZONU ZIMOWEGO SIĘ ZAPOWIADA. CHĘTNIE SKORZYSTAM Z LOTU TANICH LINII. MACIE "ŁEB NIE OD PARADY".

  • 28-05-2019

    O kurcze Odessa tanimi liniami? Jestem w szoku, tego się nie spodziewałem, To będzie dobry sezon 2020.

  • 10-04-2019

    Jeden z nowych kierunków z Poznania, zapowiada się fajny sezon zimowy, szkoda ze jeszcze chwile musimy poczekać

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena