Wylot

Kwiecień 2020

Kwiecień
191 zł Maj
119 zł Czerwiec
191 zł Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Kwiecień 2020

Kwiecień
181 zł Maj
119 zł Czerwiec
181 zł Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-05-04 - 2020-10-26
Promocja aktualna: do 2020-04-03

Lot na trasie Katowice - Odessa, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Odessa Airport Linie lotnicze Ryanair .

Odessa to największe miasto portowe Ukrainy, położone w południowej części kraju, nad Morzem Czarnym jest znanym ośrodkiem turystycznym i uzdrowiskowym, miasto zachwyca licznymi zabytkami w historycznym centrum Odessy i pięknymi piaszczystymi plażami.

Bezpośrednie loty z Katowic do Odessy oferują tanie linie Ryanair. W sezonie letnim 2020 loty odbywają się trzy razy w tygodniu. Wylot z Katowic we wtorki i soboty o godz 10:00, planowany przylot do Odessy o godz 12:50, loty w czwartki w godz 07:10-10:00. Loty powrotne z Odessy do Katowic także we wtorki i soboty w godz 10:35-11:25 i w czwartki w godz 13:25-14:15. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotów z Katowic do Odessy w promocyjnych cenach.


Informacja o locie: Katowice - Odessa

Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Katowice - Odessa rezerwowano:
średnio 182 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
68.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
411.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
392.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
366.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Odessa:
Katowice (KTW) -> Warszawa (WAW) -> Odessa (ODS)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Odessa - Katowice:
Odessa (ODS) -> Warszawa (WAW) -> Katowice (KTW)
Wysoki sezon przypada na Sierpień (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Październik (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Odessa z Wrocławia (56.00zł taniej o 18%), Katowic (89.00zł drożej o 30%), Gdańska (199.00zł drożej o 192%), Krakowa (125.00zł drożej o 83%), Poznania (151.00zł drożej o 122%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Odessa

Tanie Loty z Katowic do Ukraina

Informacje o lotach Katowice - Odessa. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-04-02 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Odessa (ODS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2020-04-30 06:25 Katowice (KTW) 2020-04-30 18:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 11h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3880

    2020-04-30 06:25 Katowice (KTW) 2020-04-30 07:25 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO769

    2020-04-30 15:40 Warszawa (WAW) 2020-04-30 18:25 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-05-04 15:45 Katowice (KTW) 2020-05-05 01:55 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    LO768

    2020-05-04 15:45 Odessa (ODS) 2020-05-04 16:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3879

    2020-05-05 00:00 Warszawa (WAW) 2020-05-05 00:55 Katowice (KTW)

Cena 761 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2020-04-30 13:15 Katowice (KTW) 2020-04-30 18:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 4h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3882

    2020-04-30 13:15 Katowice (KTW) 2020-04-30 14:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO769

    2020-04-30 15:40 Warszawa (WAW) 2020-04-30 18:25 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-05-04 19:05 Katowice (KTW) 2020-05-05 16:30 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 21h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO770

    2020-05-04 19:05 Odessa (ODS) 2020-05-04 19:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3883

    2020-05-05 14:35 Warszawa (WAW) 2020-05-05 15:30 Katowice (KTW)

Cena 761 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2020-04-30 13:15 Katowice (KTW) 2020-04-30 18:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 4h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3882

    2020-04-30 13:15 Katowice (KTW) 2020-04-30 14:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO769

    2020-04-30 15:40 Warszawa (WAW) 2020-04-30 18:25 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-05-04 15:45 Katowice (KTW) 2020-05-05 13:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 21h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO768

    2020-05-04 15:45 Odessa (ODS) 2020-05-04 16:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3881

    2020-05-05 11:45 Warszawa (WAW) 2020-05-05 12:40 Katowice (KTW)

Cena 761 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Katowice

2020-04-30 06:25 Katowice (KTW) 2020-04-30 15:05 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3880

    2020-04-30 06:25 Katowice (KTW) 2020-04-30 07:25 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO767

    2020-04-30 12:20 Warszawa (WAW) 2020-04-30 15:05 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-05-04 19:05 Katowice (KTW) 2020-05-05 16:30 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 21h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO770

    2020-05-04 19:05 Odessa (ODS) 2020-05-04 19:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3883

    2020-05-05 14:35 Warszawa (WAW) 2020-05-05 15:30 Katowice (KTW)

Cena 761 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2020-04-30 06:25 Katowice (KTW) 2020-04-30 15:05 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3880

    2020-04-30 06:25 Katowice (KTW) 2020-04-30 07:25 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO767

    2020-04-30 12:20 Warszawa (WAW) 2020-04-30 15:05 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-05-04 15:45 Katowice (KTW) 2020-05-05 13:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 21h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO768

    2020-05-04 15:45 Odessa (ODS) 2020-05-04 16:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3881

    2020-05-05 11:45 Warszawa (WAW) 2020-05-05 12:40 Katowice (KTW)

Cena 761 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2020-04-30 06:25 Katowice (KTW) 2020-04-30 18:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 11h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3880

    2020-04-30 06:25 Katowice (KTW) 2020-04-30 07:25 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO769

    2020-04-30 15:40 Warszawa (WAW) 2020-04-30 18:25 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-05-04 19:05 Katowice (KTW) 2020-05-05 13:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 18h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    LO770

    2020-05-04 19:05 Odessa (ODS) 2020-05-04 19:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3881

    2020-05-05 11:45 Warszawa (WAW) 2020-05-05 12:40 Katowice (KTW)

Cena 761 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2020-04-30 19:15 Katowice (KTW) 2020-05-01 18:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 22h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3886

    2020-04-30 19:15 Katowice (KTW) 2020-04-30 20:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO769

    2020-05-01 15:40 Warszawa (WAW) 2020-05-01 18:25 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-05-04 19:05 Katowice (KTW) 2020-05-05 16:30 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 21h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO770

    2020-05-04 19:05 Odessa (ODS) 2020-05-04 19:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3883

    2020-05-05 14:35 Warszawa (WAW) 2020-05-05 15:30 Katowice (KTW)

Cena 761 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2020-04-30 19:15 Katowice (KTW) 2020-05-01 18:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 22h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3886

    2020-04-30 19:15 Katowice (KTW) 2020-04-30 20:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO769

    2020-05-01 15:40 Warszawa (WAW) 2020-05-01 18:25 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-05-04 15:45 Katowice (KTW) 2020-05-05 13:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 21h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO768

    2020-05-04 15:45 Odessa (ODS) 2020-05-04 16:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3881

    2020-05-05 11:45 Warszawa (WAW) 2020-05-05 12:40 Katowice (KTW)

Cena 761 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2020-04-30 13:15 Katowice (KTW) 2020-04-30 18:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 4h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3882

    2020-04-30 13:15 Katowice (KTW) 2020-04-30 14:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO769

    2020-04-30 15:40 Warszawa (WAW) 2020-04-30 18:25 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-05-03 19:05 Katowice (KTW) 2020-05-04 01:55 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 6h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO770

    2020-05-03 19:05 Odessa (ODS) 2020-05-03 19:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3879

    2020-05-04 00:00 Warszawa (WAW) 2020-05-04 00:55 Katowice (KTW)

Cena 767 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Katowice

2020-05-01 13:15 Katowice (KTW) 2020-05-01 18:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 4h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3882

    2020-05-01 13:15 Katowice (KTW) 2020-05-01 14:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO769

    2020-05-01 15:40 Warszawa (WAW) 2020-05-01 18:25 Odessa (ODS)

Podróż do Odessa

2020-05-03 19:05 Katowice (KTW) 2020-05-04 01:55 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży : 6h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO770

    2020-05-03 19:05 Odessa (ODS) 2020-05-03 19:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3879

    2020-05-04 00:00 Warszawa (WAW) 2020-05-04 00:55 Katowice (KTW)

Cena 767 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena