Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-02-28
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Gdańsk - Kijów, Wylot lotnisko: Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Zhulhany Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Gdańska do Kijowa liniami Wizzair. Tani przewoźnik w okresie letnim oferuje przeloty do Kijowa 2 razy w tygodniu. Z Gdańska wylecimy w każdy wtorek i sobotę o godz 10:35, planowany przylot do Kijowa o godz 13:20. Lot powrotny na trasie Kijów - Gdańsk w godz 13:50-14:35 (wtorki, soboty). W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 połączenia odbywają sie dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z Gdańska o godz 12:10, lądowanie w Kijowie o godz 14:55. Powrotne loty z Kijowa do Gdańska także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 15:25-16:15. Promocyjne ceny lotów do Kijowa linami Wizzair można rezerwować już teraz online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Kijów

Informacje o lotach Gdańsk - Kijów. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-07 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Kijów (IEV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-12-02 14:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 16:50 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1691

    2017-12-02 14:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 16:50 Kyiv (IEV)

Podróż do Kyiv

2017-12-09 17:20 Gdańsk (GDN) 2017-12-09 19:10 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1692

    2017-12-09 17:20 Gdańsk (GDN) 2017-12-09 18:10 Kyiv (IEV)

Cena 314 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-12-02 14:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 16:50 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1691

    2017-12-02 14:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 16:50 Kyiv (IEV)

Podróż do Kyiv

2017-12-09 20:00 Gdańsk (GDN) 2017-12-10 00:35 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka

  • PS

    1. PS 803

    2017-12-09 20:00 Warszawa (WAW) 2017-12-09 20:30 Kyiv (KBP)

  • LO

    1. LO 3827

    2017-12-09 22:40 Gdańsk (GDN) 2017-12-09 23:35 Warszawa (WAW)

Cena 659 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-12-02 14:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 16:50 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1691

    2017-12-02 14:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 16:50 Kyiv (IEV)

Podróż do Kyiv

2017-12-09 09:45 Gdańsk (GDN) 2017-12-09 15:30 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka

  • PS

    1. PS 801

    2017-12-09 09:45 Warszawa (WAW) 2017-12-09 10:25 Kyiv (KBP)

  • LO

    1. LO 3837

    2017-12-09 13:35 Gdańsk (GDN) 2017-12-09 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 733 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-12-02 08:50 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 16:20 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3832

    2017-12-02 08:50 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 09:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1567

    2017-12-02 13:50 Warszawa (WAW) 2017-12-02 16:20 Kyiv (IEV)

Podróż do Kyiv

2017-12-09 17:20 Gdańsk (GDN) 2017-12-09 19:10 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1692

    2017-12-09 17:20 Gdańsk (GDN) 2017-12-09 18:10 Kyiv (IEV)

Cena 415 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-12-02 08:50 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 16:20 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3832

    2017-12-02 08:50 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 09:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1567

    2017-12-02 13:50 Warszawa (WAW) 2017-12-02 16:20 Kyiv (IEV)

Podróż do Kyiv

2017-12-09 20:00 Gdańsk (GDN) 2017-12-10 00:35 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka

  • PS

    1. PS 803

    2017-12-09 20:00 Warszawa (WAW) 2017-12-09 20:30 Kyiv (KBP)

  • LO

    1. LO 3827

    2017-12-09 22:40 Gdańsk (GDN) 2017-12-09 23:35 Warszawa (WAW)

Cena 759 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2017-12-02 21:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-03 08:20 Kyiv (KBP)
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3826

    2017-12-02 21:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 22:00 Warszawa (WAW)

  • PS

    1. PS 804

    2017-12-03 05:50 Warszawa (WAW) 2017-12-03 08:20 Kyiv (KBP)

Podróż do Kyiv

2017-12-09 17:20 Gdańsk (GDN) 2017-12-09 19:10 Kyiv (KBP)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1692

    2017-12-09 17:20 Gdańsk (GDN) 2017-12-09 18:10 Kyiv (IEV)

Cena 542 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2017-12-02 14:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 16:50 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1691

    2017-12-02 14:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 16:50 Kyiv (IEV)

Podróż do Kyiv

2017-12-09 19:30 Gdańsk (GDN) 2017-12-10 14:40 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 19h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 7317

    2017-12-09 19:30 Hamburg (HAM) 2017-12-09 21:05 Kyiv (IEV)

  • W6

    1. W6 1676

    2017-12-10 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-12-10 13:40 Hamburg (HAM)

Cena 565 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2017-12-02 08:50 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 16:20 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3832

    2017-12-02 08:50 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 09:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1567

    2017-12-02 13:50 Warszawa (WAW) 2017-12-02 16:20 Kyiv (IEV)

Podróż do Kyiv

2017-12-09 16:50 Gdańsk (GDN) 2017-12-10 09:20 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 16h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1568

    2017-12-09 16:50 Warszawa (WAW) 2017-12-09 17:20 Kyiv (IEV)

  • LO

    1. LO 3831

    2017-12-10 07:25 Gdańsk (GDN) 2017-12-10 08:20 Warszawa (WAW)

Cena 541 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2017-12-02 08:50 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 16:20 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3832

    2017-12-02 08:50 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 09:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1567

    2017-12-02 13:50 Warszawa (WAW) 2017-12-02 16:20 Kyiv (IEV)

Podróż do Kyiv

2017-12-09 19:30 Gdańsk (GDN) 2017-12-10 14:40 Kyiv (IEV)
Całkowity czas podróży: 19h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 7317

    2017-12-09 19:30 Hamburg (HAM) 2017-12-09 21:05 Kyiv (IEV)

  • W6

    1. W6 1676

    2017-12-10 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-12-10 13:40 Hamburg (HAM)

Cena 665 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2017-12-02 21:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-03 08:20 Kyiv (KBP)
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3826

    2017-12-02 21:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 22:00 Warszawa (WAW)

  • PS

    1. PS 804

    2017-12-03 05:50 Warszawa (WAW) 2017-12-03 08:20 Kyiv (KBP)

Podróż do Kyiv

2017-12-09 19:30 Gdańsk (GDN) 2017-12-10 14:40 Kyiv (KBP)
Całkowity czas podróży: 19h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 7317

    2017-12-09 19:30 Hamburg (HAM) 2017-12-09 21:05 Kyiv (IEV)

  • W6

    1. W6 1676

    2017-12-10 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-12-10 13:40 Hamburg (HAM)

Cena 792 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

9 opinie

Dodaj komentarz

  • 28-09-2017

    Ciągle lata, zapewne dużo osób podróżuje na Ukrainę. Zastanawiam się tylko po co :P

  • 01-06-2017

    Kijów ciągle jest brany pod uwagę, bo jakoś linie nie zawiesiły go więc jest zapewne zainteresowanie nim.

  • 28-12-2016

    Kijów może miał potencjał jakieś 10 lat temu, teraz to moim zdaniem "spalony kierunek".

  • 09-09-2016

    Kijów ma potencjał, to dobry kierunek zarówno dla firm jak i osób indywidualnych. Może do tej pory mało wykorzystany, ale wszystko się zmienia na rynkach.

  • 07-09-2016

    Pracuje w firmie która regularnie lata właśnie do Kijowa, bo współpracujemy z Ukraina, to normalna sytuacja. Pomimo wszystkiego życie toczy się dalej, ludzie pracują i chcą normalnie żyć.

  • 03-08-2016

    Jak nie ma zainteresowania jak linie wprowadzają świeże loty do Kijowa, zastanówcie się zanim coś napiszecie.

  • 19-07-2016

    Ceny niskie, pewnie nie ma dużego zainteresowania? Czy wręcz przeciwnie?

  • 02-06-2016

    Nowości do Kijowa ! Byłam pewna że żadna tania linia nie odważy się inwestować w Kijów, ale Wizzair zawsze i wszędzie, to powinno być jego hasło reklamowe.

  • 31-05-2016

    Nareszcie coś taniego do Kijowa, do tej pory swoje podróże odbywałem głównie polskimi liniami LOT.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena