Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Styczeń 2018

Powrót

Styczeń 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-03-26 - 2018-10-30
Promocja aktualna: do 2018-01-31

Lot na trasie Gdańsk - Lwów, Wylot lotnisko: Goleniów - Gdańsk, Przylot lotnisko Lwow Intl Airport Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W sezonie letnim od 26 marca 2018 bezpośrednie loty z Gdańska do Lwowa oferują tanie, węgierskie linie Wizzair. Wyloty z Gdańska odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki o godz 10:35, lądowanie we Lwowie (LWO) o godz 13:00. Loty powrotne z Lwowa do Gdańska także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) w godzinach popołudniowych o 13:30-13:55. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów z Gdańska do Lwowa online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Lwów

Tanie Loty z Gdańska do Ukraina

Informacje o lotach Gdańsk - Lwów. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-01-17 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Lwów (LWO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2018-02-14 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-02-15 00:50 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3826

    2018-02-14 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-02-14 22:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 757

    2018-02-14 22:50 Warszawa (WAW) 2018-02-15 00:50 Lwów (LWO)

Podróż do Lwów

2018-02-21 19:00 Gdańsk (GDN) 2018-02-21 21:35 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2018-02-21 19:00 Warszawa (WAW) 2018-02-21 19:00 Lwów (LWO)

  • LO

    1. LO 3825

    2018-02-21 19:40 Gdańsk (GDN) 2018-02-21 20:35 Warszawa (WAW)

Cena 492 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2018-02-14 08:50 Gdańsk (GDN) 2018-02-14 14:55 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 5h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3832

    2018-02-14 08:50 Gdańsk (GDN) 2018-02-14 09:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 765

    2018-02-14 12:55 Warszawa (WAW) 2018-02-14 14:55 Lwów (LWO)

Podróż do Lwów

2018-02-21 19:00 Gdańsk (GDN) 2018-02-21 21:35 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2018-02-21 19:00 Warszawa (WAW) 2018-02-21 19:00 Lwów (LWO)

  • LO

    1. LO 3825

    2018-02-21 19:40 Gdańsk (GDN) 2018-02-21 20:35 Warszawa (WAW)

Cena 492 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2018-02-14 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-02-15 00:50 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3826

    2018-02-14 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-02-14 22:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 757

    2018-02-14 22:50 Warszawa (WAW) 2018-02-15 00:50 Lwów (LWO)

Podróż do Lwów

2018-02-21 19:00 Gdańsk (GDN) 2018-02-22 09:20 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 14h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2018-02-21 19:00 Warszawa (WAW) 2018-02-21 19:00 Lwów (LWO)

  • LO

    1. LO 3831

    2018-02-22 07:25 Gdańsk (GDN) 2018-02-22 08:20 Warszawa (WAW)

Cena 492 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2018-02-14 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-02-15 14:55 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 16h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3826

    2018-02-14 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-02-14 22:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 765

    2018-02-15 12:55 Warszawa (WAW) 2018-02-15 14:55 Lwów (LWO)

Podróż do Lwów

2018-02-21 19:00 Gdańsk (GDN) 2018-02-21 21:35 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2018-02-21 19:00 Warszawa (WAW) 2018-02-21 19:00 Lwów (LWO)

  • LO

    1. LO 3825

    2018-02-21 19:40 Gdańsk (GDN) 2018-02-21 20:35 Warszawa (WAW)

Cena 492 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2018-02-14 08:50 Gdańsk (GDN) 2018-02-14 18:20 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3832

    2018-02-14 08:50 Gdańsk (GDN) 2018-02-14 09:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 763

    2018-02-14 16:20 Warszawa (WAW) 2018-02-14 18:20 Lwów (LWO)

Podróż do Lwów

2018-02-21 19:00 Gdańsk (GDN) 2018-02-22 09:20 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 14h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2018-02-21 19:00 Warszawa (WAW) 2018-02-21 19:00 Lwów (LWO)

  • LO

    1. LO 3831

    2018-02-22 07:25 Gdańsk (GDN) 2018-02-22 08:20 Warszawa (WAW)

Cena 492 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2018-02-14 08:50 Gdańsk (GDN) 2018-02-14 14:55 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 5h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3832

    2018-02-14 08:50 Gdańsk (GDN) 2018-02-14 09:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 765

    2018-02-14 12:55 Warszawa (WAW) 2018-02-14 14:55 Lwów (LWO)

Podróż do Lwów

2018-02-21 19:00 Gdańsk (GDN) 2018-02-22 15:30 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 20h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2018-02-21 19:00 Warszawa (WAW) 2018-02-21 19:00 Lwów (LWO)

  • LO

    1. LO 3837

    2018-02-22 13:35 Gdańsk (GDN) 2018-02-22 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 492 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2018-02-14 08:50 Gdańsk (GDN) 2018-02-14 18:20 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3832

    2018-02-14 08:50 Gdańsk (GDN) 2018-02-14 09:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 763

    2018-02-14 16:20 Warszawa (WAW) 2018-02-14 18:20 Lwów (LWO)

Podróż do Lwów

2018-02-21 19:00 Gdańsk (GDN) 2018-02-22 15:30 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 20h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2018-02-21 19:00 Warszawa (WAW) 2018-02-21 19:00 Lwów (LWO)

  • LO

    1. LO 3837

    2018-02-22 13:35 Gdańsk (GDN) 2018-02-22 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 492 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2018-02-14 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-02-15 14:55 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 16h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3826

    2018-02-14 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-02-14 22:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 765

    2018-02-15 12:55 Warszawa (WAW) 2018-02-15 14:55 Lwów (LWO)

Podróż do Lwów

2018-02-21 19:00 Gdańsk (GDN) 2018-02-22 09:20 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 14h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2018-02-21 19:00 Warszawa (WAW) 2018-02-21 19:00 Lwów (LWO)

  • LO

    1. LO 3831

    2018-02-22 07:25 Gdańsk (GDN) 2018-02-22 08:20 Warszawa (WAW)

Cena 492 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2018-02-14 08:50 Gdańsk (GDN) 2018-02-15 00:50 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 15h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3832

    2018-02-14 08:50 Gdańsk (GDN) 2018-02-14 09:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 757

    2018-02-14 22:50 Warszawa (WAW) 2018-02-15 00:50 Lwów (LWO)

Podróż do Lwów

2018-02-21 19:00 Gdańsk (GDN) 2018-02-22 15:30 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 20h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2018-02-21 19:00 Warszawa (WAW) 2018-02-21 19:00 Lwów (LWO)

  • LO

    1. LO 3837

    2018-02-22 13:35 Gdańsk (GDN) 2018-02-22 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 492 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2018-02-14 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-02-15 14:55 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 16h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3826

    2018-02-14 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-02-14 22:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 765

    2018-02-15 12:55 Warszawa (WAW) 2018-02-15 14:55 Lwów (LWO)

Podróż do Lwów

2018-02-21 19:00 Gdańsk (GDN) 2018-02-22 15:30 Lwów (LWO)
Całkowity czas podróży: 20h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2018-02-21 19:00 Warszawa (WAW) 2018-02-21 19:00 Lwów (LWO)

  • LO

    1. LO 3837

    2018-02-22 13:35 Gdańsk (GDN) 2018-02-22 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 492 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-01-2018

    BARDZO DOBRY POMYSŁ Z TYM LWOWEM, JUŻ PYTAM DZIECIAKÓW CZY NIE ZORGANIZOWAĆ TAM WYCIECZKI.

  • 01-12-2017

    Lwów to całkiem nowa odmiana od lotów które na stałe zagościły w Gdańsku. Od nas było tam daleko, może loty skrócą podróż. Już mi się to podoba.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena