Wylot

Kwiecień 2020

Październik
Listopad
99 zł Grudzień
99 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Kwiecień 2020

Październik
Listopad
99 zł Grudzień
99 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-10-03 - 2021-03-18
Promocja aktualna: do 2020-10-04

Lot na trasie Gdańsk - Zaporoże, Wylot lotnisko : Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Zaporoże Airport Linie lotnicze Wizzair .

W południowo-wschodniej części Ukrainy znajduje się Zaporoże. Położone nad Dnieprem, jest ważnym ośrodkiem przemysłowym obwodu zaporoskiego, zamieszkałego przez prawie 800 tys mieszkańców. Bezpośrednie loty z Gdańska do Zaporoża w sezonie letnim 2020 oferują linie lotnicze Wizzair. Węgierski przewoźnik w swojej ofercie lotów zapewnia przeloty 2 razy w tygodniu. Wyloty z Gdańska w każdy poniedziałek oraz piątek odbywają się o godz 16:40, lądowanie w Zaporożu o godz 20:00. Lot trwa 02h20min. Loty powrotne relacji Zaporoże - Gdańsk także 2 razy w tygodniu (poniedziałek, piątek) o godz 20:30-21:55. Rezerwacja promocyjnych biletów lotniczych do Zaporoża online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Gdańsk - Zaporoże

Średni czas lotu Gdańsk - Zaporoże:
2h 20m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Zaporoże były oglądane 21 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Gdańsk - Zaporoże rezerwowano:
średnio 92 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
99.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
248.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
248.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
248.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Zaporoże:
Gdańsk (GDN) -> Kijów (KBP) -> Zaporoże (OZH)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Zaporoże - Gdańsk:
Zaporoże (OZH) -> Wrocław (WRO) -> Oslo (TRF) -> Gdańsk (GDN)
Zaporoże (OZH) -> Kijów (KBP) -> Gdańsk (GDN)
Wysoki sezon przypada na Maj (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Styczeń (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Zaporoże z Krakowa (99.00zł), Wrocławia (99.00zł), Warszawy (259.00zł drożej o 161%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Zaporoże

Tanie Loty z Gdańska do Ukraina

Informacje o lotach Gdańsk - Zaporoże. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-09-29 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Zaporoże (OZH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 10 dni

Podróż z Gdańsk

2020-12-05 17:15 Gdańsk (GDN) 2020-12-05 20:35 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61637

    2020-12-05 17:15 Gdańsk (GDN) 2020-12-05 20:35 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-12-15 21:05 Gdańsk (GDN) 2020-12-15 23:30 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W61638

    2020-12-15 21:05 Zaporoże (OZH) 2020-12-15 22:30 Gdańsk (GDN)

Cena 153 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2020-12-05 17:15 Gdańsk (GDN) 2020-12-05 20:35 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61637

    2020-12-05 17:15 Gdańsk (GDN) 2020-12-05 20:35 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-12-12 21:05 Gdańsk (GDN) 2020-12-12 23:30 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W61638

    2020-12-12 21:05 Zaporoże (OZH) 2020-12-12 22:30 Gdańsk (GDN)

Cena 153 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Gdańsk

2020-12-05 17:15 Gdańsk (GDN) 2020-12-05 20:35 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61637

    2020-12-05 17:15 Gdańsk (GDN) 2020-12-05 20:35 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-12-19 21:05 Gdańsk (GDN) 2020-12-19 23:30 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W61638

    2020-12-19 21:05 Zaporoże (OZH) 2020-12-19 22:30 Gdańsk (GDN)

Cena 153 zł

Podróż 15 dni

Podróż z Gdańsk

2020-10-16 12:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-16 21:15 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7239

    2020-10-16 12:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-16 15:30 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ109

    2020-10-16 20:15 Kijów (KBP) 2020-10-16 21:15 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-10-30 15:45 Gdańsk (GDN) 2020-10-31 20:55 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 29h 10m / 2 przesiadki

  • W6

    W61850

    2020-10-30 15:45 Zaporoże (OZH) 2020-10-30 17:05 Wrocław (WRO)

  • FR

    FR4127

    2020-10-31 07:05 Wrocław (WRO) 2020-10-31 09:00 Oslo (TRF)

  • FR

    FR8509

    2020-10-31 18:25 Oslo (TRF) 2020-10-31 19:55 Gdańsk (GDN)

Cena 378 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Gdańsk

2020-10-19 07:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-19 21:15 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 12h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7239

    2020-10-19 07:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-19 10:30 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ109

    2020-10-19 20:15 Kijów (KBP) 2020-10-19 21:15 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-10-30 15:45 Gdańsk (GDN) 2020-10-31 20:55 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 29h 10m / 2 przesiadki

  • W6

    W61850

    2020-10-30 15:45 Zaporoże (OZH) 2020-10-30 17:05 Wrocław (WRO)

  • FR

    FR4127

    2020-10-31 07:05 Wrocław (WRO) 2020-10-31 09:00 Oslo (TRF)

  • FR

    FR8509

    2020-10-31 18:25 Oslo (TRF) 2020-10-31 19:55 Gdańsk (GDN)

Cena 378 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2020-10-23 12:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-23 21:15 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7239

    2020-10-23 12:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-23 15:30 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ109

    2020-10-23 20:15 Kijów (KBP) 2020-10-23 21:15 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-10-30 15:45 Gdańsk (GDN) 2020-10-31 20:55 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 29h 10m / 2 przesiadki

  • W6

    W61850

    2020-10-30 15:45 Zaporoże (OZH) 2020-10-30 17:05 Wrocław (WRO)

  • FR

    FR4127

    2020-10-31 07:05 Wrocław (WRO) 2020-10-31 09:00 Oslo (TRF)

  • FR

    FR8509

    2020-10-31 18:25 Oslo (TRF) 2020-10-31 19:55 Gdańsk (GDN)

Cena 397 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Gdańsk

2020-10-16 12:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-16 21:15 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7239

    2020-10-16 12:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-16 15:30 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ109

    2020-10-16 20:15 Kijów (KBP) 2020-10-16 21:15 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-10-26 15:45 Gdańsk (GDN) 2020-10-27 21:30 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 29h 45m / 2 przesiadki

  • W6

    W61850

    2020-10-26 15:45 Zaporoże (OZH) 2020-10-26 17:05 Wrocław (WRO)

  • FR

    FR4127

    2020-10-27 11:45 Wrocław (WRO) 2020-10-27 13:40 Oslo (TRF)

  • FR

    FR8509

    2020-10-27 19:00 Oslo (TRF) 2020-10-27 20:30 Gdańsk (GDN)

Cena 402 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2020-10-19 07:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-19 21:15 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 12h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7239

    2020-10-19 07:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-19 10:30 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ109

    2020-10-19 20:15 Kijów (KBP) 2020-10-19 21:15 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-10-26 15:45 Gdańsk (GDN) 2020-10-27 21:30 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 29h 45m / 2 przesiadki

  • W6

    W61850

    2020-10-26 15:45 Zaporoże (OZH) 2020-10-26 17:05 Wrocław (WRO)

  • FR

    FR4127

    2020-10-27 11:45 Wrocław (WRO) 2020-10-27 13:40 Oslo (TRF)

  • FR

    FR8509

    2020-10-27 19:00 Oslo (TRF) 2020-10-27 20:30 Gdańsk (GDN)

Cena 402 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2020-10-16 12:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-16 21:15 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7239

    2020-10-16 12:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-16 15:30 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ109

    2020-10-16 20:15 Kijów (KBP) 2020-10-16 21:15 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-10-23 07:50 Gdańsk (GDN) 2020-10-23 18:00 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ110

    2020-10-23 07:50 Zaporoże (OZH) 2020-10-23 08:50 Kijów (KBP)

  • FR

    FR7240

    2020-10-23 16:05 Kijów (KBP) 2020-10-23 17:00 Gdańsk (GDN)

Cena 414 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Gdańsk

2020-10-19 07:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-19 21:15 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 12h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7239

    2020-10-19 07:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-19 10:30 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ109

    2020-10-19 20:15 Kijów (KBP) 2020-10-19 21:15 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-10-23 07:50 Gdańsk (GDN) 2020-10-23 18:00 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ110

    2020-10-23 07:50 Zaporoże (OZH) 2020-10-23 08:50 Kijów (KBP)

  • FR

    FR7240

    2020-10-23 16:05 Kijów (KBP) 2020-10-23 17:00 Gdańsk (GDN)

Cena 414 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2020-10-23 12:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-23 21:15 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7239

    2020-10-23 12:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-23 15:30 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ109

    2020-10-23 20:15 Kijów (KBP) 2020-10-23 21:15 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-10-26 15:45 Gdańsk (GDN) 2020-10-27 21:30 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 29h 45m / 2 przesiadki

  • W6

    W61850

    2020-10-26 15:45 Zaporoże (OZH) 2020-10-26 17:05 Wrocław (WRO)

  • FR

    FR4127

    2020-10-27 11:45 Wrocław (WRO) 2020-10-27 13:40 Oslo (TRF)

  • FR

    FR8509

    2020-10-27 19:00 Oslo (TRF) 2020-10-27 20:30 Gdańsk (GDN)

Cena 421 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2020-10-23 12:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-24 12:30 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 22h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7239

    2020-10-23 12:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-23 15:30 Kijów (KBP)

  • 7W

    7W183

    2020-10-24 11:05 Kijów (KBP) 2020-10-24 12:30 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-10-30 15:45 Gdańsk (GDN) 2020-10-31 20:55 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 29h 10m / 2 przesiadki

  • W6

    W61850

    2020-10-30 15:45 Zaporoże (OZH) 2020-10-30 17:05 Wrocław (WRO)

  • FR

    FR4127

    2020-10-31 07:05 Wrocław (WRO) 2020-10-31 09:00 Oslo (TRF)

  • FR

    FR8509

    2020-10-31 18:25 Oslo (TRF) 2020-10-31 19:55 Gdańsk (GDN)

Cena 454 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Gdańsk

2020-10-16 12:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-16 21:15 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7239

    2020-10-16 12:40 Gdańsk (GDN) 2020-10-16 15:30 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ109

    2020-10-16 20:15 Kijów (KBP) 2020-10-16 21:15 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-10-30 12:30 Gdańsk (GDN) 2020-10-30 23:45 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 11h 15m / 1 przesiadka

  • 7W

    7W182

    2020-10-30 12:30 Zaporoże (OZH) 2020-10-30 14:00 Kijów (KBP)

  • FR

    FR3175

    2020-10-30 21:45 Kijów (KBP) 2020-10-30 22:45 Gdańsk (GDN)

Cena 471 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 10-01-2020

    Zaporoże jest piątych miastem na terenie Ukrainy, do którego będzie można podróżować z Gdańska. Do tej pory otworzyły się loty do Kijowa, Lwowa, Charkowa i Odessy.

  • 25-11-2019

    Jest szansa że Zaporoże stanie się tak oblegane jak Lwów, skoro tanie linie wpadły na ten genialny pomysł i oferują bezpośrednie loty to mega na plus.

  • 21-11-2019

    Fajny nowy kierunek, mam nadzieje że się przyjmie, jeśli tylko ceny będą dobre to chętnych nie braknie

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena