Wylot

Kwiecień 2020

226 zł Marzec
166 zł Kwiecień
146 zł Maj
166 zł Czerwiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 316zł
2
3
4
5 226zł
6
7
8 246zł
9
10
11
12 206zł
13
14
15 206zł
16
17
18
19 246zł
20
21
22 206zł
23
24
25
26 206zł
27
28
29 166zł
30

Powrót

Kwiecień 2020

226 zł Marzec
166 zł Kwiecień
166 zł Maj
166 zł Czerwiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 166zł
2
3
4
5 276zł
6
7
8 186zł
9
10
11
12 166zł
13
14
15 246zł
16
17
18
19 166zł
20
21
22 206zł
23
24
25
26 246zł
27
28
29 206zł
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-04-01 - 2020-10-29
Promocja aktualna: do 2019-11-15

Lot na trasie Kraków - Zaporoże, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Zaporoże Airport Linie lotnicze Wizzair .

Położone w południowo-wschodniej części Ukrainy Zaporoże, to znana stolica obwodu zaporoskiego licząca ponad 760 tys mieszkańców. Miasto posiada międzynarodowy port lotniczy na obrzeżach miasta - Zaporoże Airport (OZH) Zaporizhia.

Loty z Krakowa do Zaporoża oferują linie lotnicze Wizzair w sezonie letnim od 1 kwietnia 2020. Tanimi liniami polecimy na trasie Kraków - Zaporoże dwa razy w tygodniu w środy i niedziele Wyloty z Krakowa odbywają się o godz 14:50, planowane lądowanie w Zaporożu o godz 17:55. Loty powrotne z ukraińskiego Zaporoża do Krakowa także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 18:30-19:40. W sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 połączenia są zawieszone. Rezerwacja biletów lotniczych u nas online oraz telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Zaporoże

Średni czas lotu Kraków - Zaporoże:
2h 5m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Kraków - Zaporoże rezerwowano:
średnio 290 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
96.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
312.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
312.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
312.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Zaporoże:
Kraków (KRK) -> Kijów (KBP) -> Zaporoże (OZH)
Kraków (KRK) -> Warszawa (WAW) -> Zaporoże (OZH)
Wysoki sezon przypada na Kwiecień (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Sierpień (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Zaporoże z Gdańska (96.00zł), Wrocławia (126.00zł drożej o 31%), Warszawy (259.00zł drożej o 169%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Zaporoże

Tanie Loty z Krakowa do Ukraina

Informacje o lotach Kraków - Zaporoże. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-11-09 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Zaporoże (OZH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-04-12 15:50 Kraków (KRK) 2020-04-12 18:55 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65085

    2020-04-12 15:50 Kraków (KRK) 2020-04-12 18:55 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-04-19 19:30 Kraków (KRK) 2020-04-19 21:40 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65086

    2020-04-19 19:30 Zaporoże (OZH) 2020-04-19 20:40 Kraków (KRK)

Cena 451 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2020-04-15 15:50 Kraków (KRK) 2020-04-15 18:55 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65085

    2020-04-15 15:50 Kraków (KRK) 2020-04-15 18:55 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-04-19 19:30 Kraków (KRK) 2020-04-19 21:40 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65086

    2020-04-19 19:30 Zaporoże (OZH) 2020-04-19 20:40 Kraków (KRK)

Cena 451 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-04-12 15:50 Kraków (KRK) 2020-04-12 18:55 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65085

    2020-04-12 15:50 Kraków (KRK) 2020-04-12 18:55 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-04-19 19:30 Kraków (KRK) 2020-04-19 21:40 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65086

    2020-04-19 19:30 Zaporoże (OZH) 2020-04-19 20:40 Kraków (KRK)

Cena 451 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2020-04-15 15:50 Kraków (KRK) 2020-04-15 18:55 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65085

    2020-04-15 15:50 Kraków (KRK) 2020-04-15 18:55 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-04-19 19:30 Kraków (KRK) 2020-04-19 21:40 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65086

    2020-04-19 19:30 Zaporoże (OZH) 2020-04-19 20:40 Kraków (KRK)

Cena 451 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2020-04-12 15:50 Kraków (KRK) 2020-04-12 18:55 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65085

    2020-04-12 15:50 Kraków (KRK) 2020-04-12 18:55 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-04-22 19:30 Kraków (KRK) 2020-04-22 21:40 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65086

    2020-04-22 19:30 Zaporoże (OZH) 2020-04-22 20:40 Kraków (KRK)

Cena 502 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-04-15 15:50 Kraków (KRK) 2020-04-15 18:55 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65085

    2020-04-15 15:50 Kraków (KRK) 2020-04-15 18:55 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-04-22 19:30 Kraków (KRK) 2020-04-22 21:40 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65086

    2020-04-22 19:30 Zaporoże (OZH) 2020-04-22 20:40 Kraków (KRK)

Cena 502 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2020-04-14 06:30 Kraków (KRK) 2020-04-14 22:10 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 1 przesiadka

  • PS

    PS926

    2020-04-14 06:30 Kraków (KRK) 2020-04-14 09:05 Kijów (KBP)

  • PS

    PS85

    2020-04-14 21:10 Kijów (KBP) 2020-04-14 22:10 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-04-19 19:30 Kraków (KRK) 2020-04-19 21:40 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65086

    2020-04-19 19:30 Zaporoże (OZH) 2020-04-19 20:40 Kraków (KRK)

Cena 588 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2020-04-12 16:00 Kraków (KRK) 2020-04-12 22:10 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 5h 10m / 1 przesiadka

  • PS

    PS928

    2020-04-12 16:00 Kraków (KRK) 2020-04-12 18:35 Kijów (KBP)

  • PS

    PS85

    2020-04-12 21:10 Kijów (KBP) 2020-04-12 22:10 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-04-19 19:30 Kraków (KRK) 2020-04-19 21:40 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65086

    2020-04-19 19:30 Zaporoże (OZH) 2020-04-19 20:40 Kraków (KRK)

Cena 589 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2020-04-15 16:00 Kraków (KRK) 2020-04-16 11:30 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 18h 30m / 1 przesiadka

  • PS

    PS928

    2020-04-15 16:00 Kraków (KRK) 2020-04-15 18:35 Kijów (KBP)

  • PS

    PS87

    2020-04-16 10:25 Kijów (KBP) 2020-04-16 11:30 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-04-19 19:30 Kraków (KRK) 2020-04-19 21:40 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65086

    2020-04-19 19:30 Zaporoże (OZH) 2020-04-19 20:40 Kraków (KRK)

Cena 600 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-04-14 06:30 Kraków (KRK) 2020-04-14 22:10 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 1 przesiadka

  • PS

    PS926

    2020-04-14 06:30 Kraków (KRK) 2020-04-14 09:05 Kijów (KBP)

  • PS

    PS85

    2020-04-14 21:10 Kijów (KBP) 2020-04-14 22:10 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-04-22 19:30 Kraków (KRK) 2020-04-22 21:40 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65086

    2020-04-22 19:30 Zaporoże (OZH) 2020-04-22 20:40 Kraków (KRK)

Cena 638 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2020-04-12 16:00 Kraków (KRK) 2020-04-12 22:10 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 5h 10m / 1 przesiadka

  • PS

    PS928

    2020-04-12 16:00 Kraków (KRK) 2020-04-12 18:35 Kijów (KBP)

  • PS

    PS85

    2020-04-12 21:10 Kijów (KBP) 2020-04-12 22:10 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-04-22 19:30 Kraków (KRK) 2020-04-22 21:40 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65086

    2020-04-22 19:30 Zaporoże (OZH) 2020-04-22 20:40 Kraków (KRK)

Cena 640 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2020-04-14 22:10 Kraków (KRK) 2020-04-15 18:20 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 19h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3922

    2020-04-14 22:10 Kraków (KRK) 2020-04-14 23:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO747

    2020-04-15 15:20 Warszawa (WAW) 2020-04-15 18:20 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2020-04-19 19:30 Kraków (KRK) 2020-04-19 21:40 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65086

    2020-04-19 19:30 Zaporoże (OZH) 2020-04-19 20:40 Kraków (KRK)

Cena 643 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena