Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-31 - 2018-03-31
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Kraków - Lwów, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Lviv Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Wtorek, Czwartek, Sobota) od 2017-10-30.

Bezpośrednie połaczenie lotnicze z Krakowa do Lwowa. Tanie linie Ryanair uruchamiają w sezonie jesienno zimowym 2017/2018 nowe bezpośrednie loty Kraków - Lwów 3 razy w tygodniu. Z Krakowa wylecimy w każdy wtorek, czwartek oraz sobotę o godz. 7:00 przylot do Lwowa o godz. 9:00. Natomiast lot powrotny Lwów - Kraków w godz. 9:25 - 10:25. Rezerwacja bietów lotniczych w promocyjnych cenach już teraz.

Pozostałe tanie loty do Lwów

Informacje o lotach Kraków - Lwów. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-26 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Lwów (LWO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-11-07 21:05 Kraków (KRK) 2017-11-08 00:50 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3922

    2017-11-07 21:05 Kraków (KRK) 2017-11-07 22:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 757

    2017-11-07 22:50 Warszawa (WAW) 2017-11-08 00:50 L'viv (LWO)

Podróż do L'viv

2017-11-14 06:25 Kraków (KRK) 2017-11-14 09:25 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 3h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 758

    2017-11-14 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-14 06:25 L'viv (LWO)

  • LO

    1. LO 3903

    2017-11-14 07:30 Kraków (KRK) 2017-11-14 08:25 Warszawa (WAW)

Cena 668 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-11-07 05:50 Kraków (KRK) 2017-11-07 14:55 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3910

    2017-11-07 05:50 Kraków (KRK) 2017-11-07 06:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 765

    2017-11-07 12:55 Warszawa (WAW) 2017-11-07 14:55 L'viv (LWO)

Podróż do L'viv

2017-11-14 19:00 Kraków (KRK) 2017-11-15 00:40 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 5h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2017-11-14 19:00 Warszawa (WAW) 2017-11-14 19:00 L'viv (LWO)

  • LO

    1. LO 3911

    2017-11-14 22:45 Kraków (KRK) 2017-11-14 23:40 Warszawa (WAW)

Cena 668 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-11-07 21:05 Kraków (KRK) 2017-11-08 00:50 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3922

    2017-11-07 21:05 Kraków (KRK) 2017-11-07 22:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 757

    2017-11-07 22:50 Warszawa (WAW) 2017-11-08 00:50 L'viv (LWO)

Podróż do L'viv

2017-11-14 06:25 Kraków (KRK) 2017-11-15 00:40 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 18h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 758

    2017-11-14 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-14 06:25 L'viv (LWO)

  • LO

    1. LO 3911

    2017-11-14 22:45 Kraków (KRK) 2017-11-14 23:40 Warszawa (WAW)

Cena 668 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-11-07 21:05 Kraków (KRK) 2017-11-08 00:50 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3922

    2017-11-07 21:05 Kraków (KRK) 2017-11-07 22:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 757

    2017-11-07 22:50 Warszawa (WAW) 2017-11-08 00:50 L'viv (LWO)

Podróż do L'viv

2017-11-14 19:00 Kraków (KRK) 2017-11-15 15:25 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 20h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2017-11-14 19:00 Warszawa (WAW) 2017-11-14 19:00 L'viv (LWO)

  • LO

    1. LO 3905

    2017-11-15 13:30 Kraków (KRK) 2017-11-15 14:25 Warszawa (WAW)

Cena 668 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-11-07 05:50 Kraków (KRK) 2017-11-07 14:55 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3910

    2017-11-07 05:50 Kraków (KRK) 2017-11-07 06:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 765

    2017-11-07 12:55 Warszawa (WAW) 2017-11-07 14:55 L'viv (LWO)

Podróż do L'viv

2017-11-14 19:00 Kraków (KRK) 2017-11-15 12:40 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 17h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2017-11-14 19:00 Warszawa (WAW) 2017-11-14 19:00 L'viv (LWO)

  • LO

    1. LO 3907

    2017-11-15 10:45 Kraków (KRK) 2017-11-15 11:40 Warszawa (WAW)

Cena 668 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-11-07 10:35 Kraków (KRK) 2017-11-08 00:50 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 13h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3920

    2017-11-07 10:35 Kraków (KRK) 2017-11-07 11:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 757

    2017-11-07 22:50 Warszawa (WAW) 2017-11-08 00:50 L'viv (LWO)

Podróż do L'viv

2017-11-14 06:25 Kraków (KRK) 2017-11-15 00:40 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 18h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 758

    2017-11-14 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-14 06:25 L'viv (LWO)

  • LO

    1. LO 3911

    2017-11-14 22:45 Kraków (KRK) 2017-11-14 23:40 Warszawa (WAW)

Cena 668 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2017-11-07 10:35 Kraków (KRK) 2017-11-08 00:50 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 13h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3920

    2017-11-07 10:35 Kraków (KRK) 2017-11-07 11:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 757

    2017-11-07 22:50 Warszawa (WAW) 2017-11-08 00:50 L'viv (LWO)

Podróż do L'viv

2017-11-14 19:00 Kraków (KRK) 2017-11-15 15:25 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 20h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2017-11-14 19:00 Warszawa (WAW) 2017-11-14 19:00 L'viv (LWO)

  • LO

    1. LO 3905

    2017-11-15 13:30 Kraków (KRK) 2017-11-15 14:25 Warszawa (WAW)

Cena 668 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2017-11-07 05:50 Kraków (KRK) 2017-11-08 00:50 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 18h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3910

    2017-11-07 05:50 Kraków (KRK) 2017-11-07 06:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 757

    2017-11-07 22:50 Warszawa (WAW) 2017-11-08 00:50 L'viv (LWO)

Podróż do L'viv

2017-11-14 19:00 Kraków (KRK) 2017-11-15 12:40 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 17h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2017-11-14 19:00 Warszawa (WAW) 2017-11-14 19:00 L'viv (LWO)

  • LO

    1. LO 3907

    2017-11-15 10:45 Kraków (KRK) 2017-11-15 11:40 Warszawa (WAW)

Cena 668 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2017-11-07 05:50 Kraków (KRK) 2017-11-08 00:50 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 18h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3910

    2017-11-07 05:50 Kraków (KRK) 2017-11-07 06:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 757

    2017-11-07 22:50 Warszawa (WAW) 2017-11-08 00:50 L'viv (LWO)

Podróż do L'viv

2017-11-14 06:25 Kraków (KRK) 2017-11-15 00:40 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 18h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 758

    2017-11-14 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-14 06:25 L'viv (LWO)

  • LO

    1. LO 3911

    2017-11-14 22:45 Kraków (KRK) 2017-11-14 23:40 Warszawa (WAW)

Cena 668 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2017-11-07 21:05 Kraków (KRK) 2017-11-08 18:20 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 20h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3922

    2017-11-07 21:05 Kraków (KRK) 2017-11-07 22:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 763

    2017-11-08 16:20 Warszawa (WAW) 2017-11-08 18:20 L'viv (LWO)

Podróż do L'viv

2017-11-14 19:00 Kraków (KRK) 2017-11-15 12:40 L'viv (LWO)
Całkowity czas podróży: 17h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 764

    2017-11-14 19:00 Warszawa (WAW) 2017-11-14 19:00 L'viv (LWO)

  • LO

    1. LO 3907

    2017-11-15 10:45 Kraków (KRK) 2017-11-15 11:40 Warszawa (WAW)

Cena 668 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 25-08-2017

    A są już te loty w systemie? Bo nie mogę sprawdzić jakie maja ceny? Czy to będzie bardziej opłacalne niż jazda autokarem.

  • 02-08-2017

    Tani lot dobry o każdej porze. Lwów to mega okazja.

  • 25-05-2017

    Bardzo dobra opcja dla ukraińskich maniaków. Balice maja same dobre połączenia.

  • 05-05-2017

    Rzeszów zazdrości że na Balicach pojawi się tak fajne połączenie Kraków-Lwów. Jesień zapowiada się bardzo interesująco. Od nas bardzo dużo biur ma w swojej ofercie właśnie to miasto, no ale dojazd autokarami. Teraz może będzie i możliwość lotów.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena