Wylot

Grudzień 2019

Listopad
66 zł Grudzień
74 zł Styczeń
66 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21 305zł
22
23
24
25
26
27
28 126zł
29
30
31 66zł

Powrót

Grudzień 2019

Listopad
93 zł Grudzień
74 zł Styczeń
66 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21 98zł
22
23
24
25
26
27
28 152zł
29
30
31 126zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-12-21 - 2020-10-24
Promocja aktualna: do 2019-11-15

Lot na trasie Kraków - Chersoń, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Kherson Airport Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Chersonia na Ukrainie od sezonu zimowego 2019/2020 liniami Ryanair. Tanie linie oferują loty na trasie Kraków - Chersoń 2 razy w tygodniu. W każdy wtorek oraz sobotę od 21 grudnia 2019 wylecimy o godz. 6:30, przylot do Chersoń o godz. 9:25. Lot powrotny z Chersoń do Krakowa w godz. 14:10 - 15:05. Bilety lotnicze linii Ryanair możesz rezerwować już teraz w promocyjnych cenach.


Informacja o locie: Kraków - Chersoń

Średni czas lotu Kraków - Chersoń:
1h 55m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Kraków - Chersoń rezerwowano:
średnio 82 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
66.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
201.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
201.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
201.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Chersoń:
Kraków (KRK) -> Kijów (KBP) -> Chersoń (KHE)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Chersoń - Kraków:
Chersoń (KHE) -> Kijów (KBP) -> Kraków (KRK)
Wysoki sezon przypada na Grudzień (2019).

Najtańszy miesiąc na podróż to Luty (2020).

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tanie Loty z Krakowa do Ukraina

Informacje o lotach Kraków - Chersoń. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-11-09 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Chersoń (KHE).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-12-28 10:50 Kraków (KRK) 2019-12-28 13:45 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3962

    2019-12-28 10:50 Kraków (KRK) 2019-12-28 13:45 Chersoń (KHE)

Podróż do Chersoń

2020-01-04 14:10 Kraków (KRK) 2020-01-04 16:05 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3963

    2020-01-04 14:10 Chersoń (KHE) 2020-01-04 15:05 Kraków (KRK)

Cena 299 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2019-12-28 10:50 Kraków (KRK) 2019-12-28 13:45 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3962

    2019-12-28 10:50 Kraków (KRK) 2019-12-28 13:45 Chersoń (KHE)

Podróż do Chersoń

2019-12-31 14:40 Kraków (KRK) 2019-12-31 16:35 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3963

    2019-12-31 14:40 Chersoń (KHE) 2019-12-31 15:35 Kraków (KRK)

Cena 270 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2019-12-28 10:50 Kraków (KRK) 2019-12-28 13:45 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3962

    2019-12-28 10:50 Kraków (KRK) 2019-12-28 13:45 Chersoń (KHE)

Podróż do Chersoń

2019-12-31 14:40 Kraków (KRK) 2019-12-31 16:35 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3963

    2019-12-31 14:40 Chersoń (KHE) 2019-12-31 15:35 Kraków (KRK)

Cena 270 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-12-28 10:50 Kraków (KRK) 2019-12-28 13:45 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3962

    2019-12-28 10:50 Kraków (KRK) 2019-12-28 13:45 Chersoń (KHE)

Podróż do Chersoń

2020-01-04 14:10 Kraków (KRK) 2020-01-04 16:05 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3963

    2020-01-04 14:10 Chersoń (KHE) 2020-01-04 15:05 Kraków (KRK)

Cena 299 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2019-12-28 10:50 Kraków (KRK) 2019-12-28 13:45 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3962

    2019-12-28 10:50 Kraków (KRK) 2019-12-28 13:45 Chersoń (KHE)

Podróż do Chersoń

2020-01-01 06:35 Kraków (KRK) 2020-01-02 00:10 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 17h 35m / 1 przesiadka

  • PS

    PS46

    2020-01-01 06:35 Chersoń (KHE) 2020-01-01 07:45 Kijów (KBP)

  • FR

    FR7263

    2020-01-01 22:25 Kijów (KBP) 2020-01-01 23:10 Kraków (KRK)

Cena 573 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2019-12-27 15:45 Kraków (KRK) 2019-12-27 21:35 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 4h 50m / 1 przesiadka

  • PS

    PS928

    2019-12-27 15:45 Kraków (KRK) 2019-12-27 18:25 Kijów (KBP)

  • PS

    PS45

    2019-12-27 20:30 Kijów (KBP) 2019-12-27 21:35 Chersoń (KHE)

Podróż do Chersoń

2019-12-31 14:40 Kraków (KRK) 2019-12-31 16:35 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3963

    2019-12-31 14:40 Chersoń (KHE) 2019-12-31 15:35 Kraków (KRK)

Cena 607 zł

Podróż 0 dni

Podróż z Kraków

2019-12-29 20:00 Kraków (KRK) 2019-12-30 21:35 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 24h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7262

    2019-12-29 20:00 Kraków (KRK) 2019-12-29 22:30 Kijów (KBP)

  • PS

    PS45

    2019-12-30 20:30 Kijów (KBP) 2019-12-30 21:35 Chersoń (KHE)

Podróż do Chersoń

2019-12-31 14:40 Kraków (KRK) 2019-12-31 16:35 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3963

    2019-12-31 14:40 Chersoń (KHE) 2019-12-31 15:35 Kraków (KRK)

Cena 625 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-12-23 19:20 Kraków (KRK) 2019-12-24 21:35 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 25h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7262

    2019-12-23 19:20 Kraków (KRK) 2019-12-23 21:50 Kijów (KBP)

  • PS

    PS45

    2019-12-24 20:30 Kijów (KBP) 2019-12-24 21:35 Chersoń (KHE)

Podróż do Chersoń

2019-12-31 14:40 Kraków (KRK) 2019-12-31 16:35 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3963

    2019-12-31 14:40 Chersoń (KHE) 2019-12-31 15:35 Kraków (KRK)

Cena 624 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Kraków

2019-12-28 10:50 Kraków (KRK) 2019-12-28 13:45 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3962

    2019-12-28 10:50 Kraków (KRK) 2019-12-28 13:45 Chersoń (KHE)

Podróż do Chersoń

2019-12-29 06:35 Kraków (KRK) 2019-12-30 00:50 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 18h 15m / 1 przesiadka

  • PS

    PS46

    2019-12-29 06:35 Chersoń (KHE) 2019-12-29 07:45 Kijów (KBP)

  • FR

    FR7263

    2019-12-29 23:05 Kijów (KBP) 2019-12-29 23:50 Kraków (KRK)

Cena 632 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-12-27 15:45 Kraków (KRK) 2019-12-27 21:35 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 4h 50m / 1 przesiadka

  • PS

    PS928

    2019-12-27 15:45 Kraków (KRK) 2019-12-27 18:25 Kijów (KBP)

  • PS

    PS45

    2019-12-27 20:30 Kijów (KBP) 2019-12-27 21:35 Chersoń (KHE)

Podróż do Chersoń

2020-01-04 14:10 Kraków (KRK) 2020-01-04 16:05 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3963

    2020-01-04 14:10 Chersoń (KHE) 2020-01-04 15:05 Kraków (KRK)

Cena 636 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2019-12-28 10:50 Kraków (KRK) 2019-12-28 13:45 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3962

    2019-12-28 10:50 Kraków (KRK) 2019-12-28 13:45 Chersoń (KHE)

Podróż do Chersoń

2019-12-31 06:35 Kraków (KRK) 2019-12-31 15:25 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • PS

    PS46

    2019-12-31 06:35 Chersoń (KHE) 2019-12-31 07:45 Kijów (KBP)

  • PS

    PS927

    2019-12-31 13:40 Kijów (KBP) 2019-12-31 14:25 Kraków (KRK)

Cena 645 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2019-12-23 19:20 Kraków (KRK) 2019-12-24 21:35 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 25h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7262

    2019-12-23 19:20 Kraków (KRK) 2019-12-23 21:50 Kijów (KBP)

  • PS

    PS45

    2019-12-24 20:30 Kijów (KBP) 2019-12-24 21:35 Chersoń (KHE)

Podróż do Chersoń

2020-01-04 14:10 Kraków (KRK) 2020-01-04 16:05 Chersoń (KHE)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3963

    2020-01-04 14:10 Chersoń (KHE) 2020-01-04 15:05 Kraków (KRK)

Cena 653 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena