Wylot

Wrzesień 2019

Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Wrzesień 2019

Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-09-15 - 2019-10-31
Promocja aktualna: do 2019-09-30

Lot na trasie Warszawa - Zaporoże, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Zaporoże Airport Linie lotnicze LOT .

Zaporoże położone w południowo-wschodniej Ukrainie to stolica obwodu zaporoskiego licząca niespełna 800tys mieszkańców. Czwarte pod względem wielkości i znaczenia centrum przemysłowe oraz port rzeczny. Posiada międzynarodowy port lotniczy Zaporoże (OZH) usytuowany niedaleko centrum miasta.

Bezpośrednie loty z Warszawy do Zaporoża w sezonie letnim 2019 udostępniają krajowe linie LOT sześć razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, soboty oraz niedziele. Wyloty z warszawskiego Okęcia odbywają się w poniedziałki, czwartki i niedziele o godz 11:00, lądowanie na Ukrainie o godz 14:05, lot trwa 02h05min, natomiast we wtorki, środy i niedziele o godz 14:20-17:20. Powrotne loty relacji Zaporoże- Warszawa także 6 razy w tygodniu, w poniedziałki, czwartki i niedziele o godz 14:45-15:55, we wtorki, środy i soboty o godz 18:05-19:15. Zarezerwuj loty do ukraińskiego Zaporoża online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Zaporoże

Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Zaporoże:
Warszawa (WMI) -> Kijów (KBP) -> Zaporoże (OZH)
Warszawa (WAW) -> Kijów (KBP) -> Zaporoże (OZH)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Zaporoże - Warszawa:
Zaporoże (OZH) -> Kijów (KBP) -> Warszawa (WMI)

Tanie Loty z Warszawy do Ukraina

Informacje o lotach Warszawa - Zaporoże. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-09-21 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Zaporoże (OZH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2019-10-23 10:40 Warszawa (WMI) 2019-10-23 22:10 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3166

    2019-10-23 10:40 Warszawa (WMI) 2019-10-23 13:20 Kijów (KBP)

  • PS

    PS85

    2019-10-23 21:10 Kijów (KBP) 2019-10-23 22:10 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2019-10-28 07:00 Warszawa (WMI) 2019-10-28 16:50 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ182

    2019-10-28 07:00 Zaporoże (OZH) 2019-10-28 08:00 Kijów (KBP)

  • FR

    FR3167

    2019-10-28 15:10 Kijów (KBP) 2019-10-28 15:50 Warszawa (WMI)

Cena 607 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Warszawa

2019-10-20 17:05 Warszawa (WAW) 2019-10-20 22:10 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / 1 przesiadka

  • PS

    PS802

    2019-10-20 17:05 Warszawa (WAW) 2019-10-20 19:35 Kijów (KBP)

  • PS

    PS85

    2019-10-20 21:10 Kijów (KBP) 2019-10-20 22:10 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2019-10-29 19:00 Warszawa (WAW) 2019-10-30 11:15 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 16h 15m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ182

    2019-10-29 19:00 Zaporoże (OZH) 2019-10-29 20:00 Kijów (KBP)

  • FR

    FR3167

    2019-10-30 09:35 Kijów (KBP) 2019-10-30 10:15 Warszawa (WMI)

Cena 653 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2019-10-18 17:05 Warszawa (WAW) 2019-10-18 22:10 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / 1 przesiadka

  • PS

    PS802

    2019-10-18 17:05 Warszawa (WAW) 2019-10-18 19:35 Kijów (KBP)

  • PS

    PS85

    2019-10-18 21:10 Kijów (KBP) 2019-10-18 22:10 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2019-10-29 19:00 Warszawa (WAW) 2019-10-30 11:15 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 16h 15m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ182

    2019-10-29 19:00 Zaporoże (OZH) 2019-10-29 20:00 Kijów (KBP)

  • FR

    FR3167

    2019-10-30 09:35 Kijów (KBP) 2019-10-30 10:15 Warszawa (WMI)

Cena 653 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2019-10-18 07:00 Warszawa (WAW) 2019-10-18 12:55 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 1 przesiadka

  • PS

    PS804

    2019-10-18 07:00 Warszawa (WAW) 2019-10-18 09:30 Kijów (KBP)

  • PS

    PS87

    2019-10-18 11:50 Kijów (KBP) 2019-10-18 12:55 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2019-10-29 19:00 Warszawa (WAW) 2019-10-30 11:15 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 16h 15m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ182

    2019-10-29 19:00 Zaporoże (OZH) 2019-10-29 20:00 Kijów (KBP)

  • FR

    FR3167

    2019-10-30 09:35 Kijów (KBP) 2019-10-30 10:15 Warszawa (WMI)

Cena 653 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2019-10-23 07:00 Warszawa (WAW) 2019-10-23 12:55 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 1 przesiadka

  • PS

    PS804

    2019-10-23 07:00 Warszawa (WAW) 2019-10-23 09:30 Kijów (KBP)

  • PS

    PS87

    2019-10-23 11:50 Kijów (KBP) 2019-10-23 12:55 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2019-10-29 19:00 Warszawa (WAW) 2019-10-30 11:15 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 16h 15m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ182

    2019-10-29 19:00 Zaporoże (OZH) 2019-10-29 20:00 Kijów (KBP)

  • FR

    FR3167

    2019-10-30 09:35 Kijów (KBP) 2019-10-30 10:15 Warszawa (WMI)

Cena 654 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2019-10-20 11:15 Warszawa (WMI) 2019-10-20 22:10 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3166

    2019-10-20 11:15 Warszawa (WMI) 2019-10-20 13:55 Kijów (KBP)

  • PS

    PS85

    2019-10-20 21:10 Kijów (KBP) 2019-10-20 22:10 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2019-10-28 07:00 Warszawa (WMI) 2019-10-28 16:50 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ182

    2019-10-28 07:00 Zaporoże (OZH) 2019-10-28 08:00 Kijów (KBP)

  • FR

    FR3167

    2019-10-28 15:10 Kijów (KBP) 2019-10-28 15:50 Warszawa (WMI)

Cena 659 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2019-10-20 17:05 Warszawa (WAW) 2019-10-20 22:10 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / 1 przesiadka

  • PS

    PS802

    2019-10-20 17:05 Warszawa (WAW) 2019-10-20 19:35 Kijów (KBP)

  • PS

    PS85

    2019-10-20 21:10 Kijów (KBP) 2019-10-20 22:10 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2019-10-28 07:00 Warszawa (WAW) 2019-10-28 16:50 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ182

    2019-10-28 07:00 Zaporoże (OZH) 2019-10-28 08:00 Kijów (KBP)

  • FR

    FR3167

    2019-10-28 15:10 Kijów (KBP) 2019-10-28 15:50 Warszawa (WMI)

Cena 672 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Warszawa

2019-10-18 17:05 Warszawa (WAW) 2019-10-18 22:10 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / 1 przesiadka

  • PS

    PS802

    2019-10-18 17:05 Warszawa (WAW) 2019-10-18 19:35 Kijów (KBP)

  • PS

    PS85

    2019-10-18 21:10 Kijów (KBP) 2019-10-18 22:10 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2019-10-28 07:00 Warszawa (WAW) 2019-10-28 16:50 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ182

    2019-10-28 07:00 Zaporoże (OZH) 2019-10-28 08:00 Kijów (KBP)

  • FR

    FR3167

    2019-10-28 15:10 Kijów (KBP) 2019-10-28 15:50 Warszawa (WMI)

Cena 673 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2019-10-18 07:00 Warszawa (WAW) 2019-10-18 12:55 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 1 przesiadka

  • PS

    PS804

    2019-10-18 07:00 Warszawa (WAW) 2019-10-18 09:30 Kijów (KBP)

  • PS

    PS87

    2019-10-18 11:50 Kijów (KBP) 2019-10-18 12:55 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2019-10-28 07:00 Warszawa (WAW) 2019-10-28 16:50 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ182

    2019-10-28 07:00 Zaporoże (OZH) 2019-10-28 08:00 Kijów (KBP)

  • FR

    FR3167

    2019-10-28 15:10 Kijów (KBP) 2019-10-28 15:50 Warszawa (WMI)

Cena 672 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2019-10-23 07:00 Warszawa (WAW) 2019-10-23 12:55 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 1 przesiadka

  • PS

    PS804

    2019-10-23 07:00 Warszawa (WAW) 2019-10-23 09:30 Kijów (KBP)

  • PS

    PS87

    2019-10-23 11:50 Kijów (KBP) 2019-10-23 12:55 Zaporoże (OZH)

Podróż do Zaporoże

2019-10-28 07:00 Warszawa (WAW) 2019-10-28 16:50 Zaporoże (OZH)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ182

    2019-10-28 07:00 Zaporoże (OZH) 2019-10-28 08:00 Kijów (KBP)

  • FR

    FR3167

    2019-10-28 15:10 Kijów (KBP) 2019-10-28 15:50 Warszawa (WMI)

Cena 674 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-07-2019

    Jak na ukraiński kierunek i koszt z bagażem podręcznym waha się w granicach tysiąca złotych to zdecydowanie za dużo !

  • 05-06-2019

    LOT powinien zainwestować w kierunki amerykańskie i zniżyć ceny żeby tym samym zachęcić pasażerów do kupna ich oferty. Lufthansa natomiast powinna udostępniać ceny z bagażem wkalkulowanym w kwotę ostateczną.

  • 22-05-2019

    Dzikie państwo...trochę dziwnie to brzmi nie wiem co autor miał na myśli ale chyba na Ukrainie nie był

  • 13-03-2019

    Ukraina to trochę dzikie państwo, w sumie mało osób tam lata, bardziej znane s a Lwów czy Kijów, tam to loty odbywają się regularnie, ciekawe czy to lotnisko wypali?

  • 20-02-2019

    Zaporoże to nieznane mi miasto, ciekawe co tam można zobaczyć, ktoś miał okazję odwiedzić ten zakątek?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena