Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Sierpień 2017

Powrót

Sierpień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-08-01 - 2018-03-26
Promocja aktualna: do 2017-08-31

Lot na trasie Katowice - Dortmund, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Dortmund Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Tanie loty z Katowic do Dortmundu. W sezonie letnim 2017 węgierskie linie Wizzair oferują bezpośrednie loty z Katowic do Dortmundu. Loty realizowane są codziennie dwa razy w ciągu dnia pierwsze połączenie w godzinach 06:05-07:45, drugi lot w godzinach 15:35-17:15. Loty powrotne z Dortmundu do Katowic także 7 razy w tygodniu w godzinach 08:30-10:00 oraz 17:40-19:10. Zarezerwuj promocyjne loty do Dortmundu online lub zadzwoń pod numery infolinii.

Pozostałe tanie loty do Dortmund

Tanie Loty z Katowic do Niemiec

Informacje o lotach Katowice - Dortmund. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-08-03 znaleziono 4 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Dortmund (DTM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-09-26 07:05 Katowice (KTW) 2017-09-26 08:45 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1091

    2017-09-26 07:05 Katowice (KTW) 2017-09-26 08:45 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-10-03 09:30 Katowice (KTW) 2017-10-03 12:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1092

    2017-10-03 09:30 Katowice (KTW) 2017-10-03 11:00 Dortmund (DTM)

Cena 208 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-09-26 07:05 Katowice (KTW) 2017-09-26 08:45 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1091

    2017-09-26 07:05 Katowice (KTW) 2017-09-26 08:45 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-10-03 18:35 Katowice (KTW) 2017-10-03 21:05 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1098

    2017-10-03 18:35 Katowice (KTW) 2017-10-03 20:05 Dortmund (DTM)

Cena 218 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-09-26 16:30 Katowice (KTW) 2017-09-26 18:10 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1097

    2017-09-26 16:30 Katowice (KTW) 2017-09-26 18:10 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-10-03 09:30 Katowice (KTW) 2017-10-03 12:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1092

    2017-10-03 09:30 Katowice (KTW) 2017-10-03 11:00 Dortmund (DTM)

Cena 243 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2017-09-26 16:30 Katowice (KTW) 2017-09-26 18:10 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1097

    2017-09-26 16:30 Katowice (KTW) 2017-09-26 18:10 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-10-03 18:35 Katowice (KTW) 2017-10-03 21:05 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1098

    2017-10-03 18:35 Katowice (KTW) 2017-10-03 20:05 Dortmund (DTM)

Cena 253 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

9 opinie

Dodaj komentarz

  • 11-07-2017

    To połączenie jest raczej w niższej cenie, wiadomo wakacje/ święta cena czasem wyższa ale nie jest źle

  • 09-08-2016

    Ceny do Dortmundu zaczynają spadać... Kto szybszy ten lepszy.

  • 22-04-2016

    Nie musi się obawiać konkurencji bo ma najwięcej wylotów z Polski. Zaraz po nim jest Ryanair z lotami z Krakowa.

  • 13-01-2016

    Wizzair obniżył ceny, czyżby bał się konkurencji?

  • 23-11-2015

    To chyba jeden z główniejszych kierunków do Niemiec - Dortmund, znane też są Frankfurt, Monachium, Kolonia. Niemieckich lotnisk jest bardzo dużo i loty cieszą się popularnością.

  • 22-07-2014

    kupiłam bilety w bardzo niskich cenach, a wszyscy straszą że na wakacjach wszystko bardzo drogie. Nic mylnego, na moim kierunku nisko się noszą.

  • 17-08-2012

    Kupuje loty z Katowic bo są dobre ceny, a na lotnisko dokupuje transfer z Krakowa firmą MATUSZEK, można go kupić na stronie Wizz Air, gdyż jest dopasowany do lotów. Pozdrawiam.

  • 25-04-2012

    Ja też nic innego nie znalazłam, nie biorąc pod uwagę autokarów. W sumie to ceny są bardzo dobre. W granicach 400 zł w dwie strony. Słyszałam, że na te linie nie ma co narzekać - pewnie wybiore je.

  • 18-04-2012

    W sumie zostało nam juz chyba tylko to tanie połączenie do Dortmundu. Dawniej latałem z Krakowa. Muszę pochwalić linie Wizzair za czystość i profesjonalizm. Latałem różnymi liniami "tanimi" a te wypadają ok.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena