Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Październik 2018

Powrót

Październik 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-10-01 - 2019-03-28
Promocja aktualna: do 2018-10-31

Lot na trasie Katowice - Memmingen, Wylot lotnisko : Katowice Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Allgau Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Katowic do Memmingen/Monachium-Zachód (FMM) udostępniają tanie linie Wizzair. Loty w sezonie letnim 2018 odbywają się cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Wyloty z Katowic o godz 08:50, lądowanie w Memmingen, niemieckim porcie lotniczym znajdującym się w południowo-zachodniej Bawarii o godz 10:20. Powrotne połączenia z Memmingen do Katowic także 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele) o godz 10:50-12:20. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 połączenia zostają zawieszone. Kup promocyjny bilet do Memmingen online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 18.10.2018
  • 17.10.2018

Pozostałe tanie loty do Memmingen

Tanie Loty z Katowic do Niemiec

Informacje o lotach Katowice - Memmingen. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-10-14 znaleziono 3 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Memmingen (FMM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2018-11-16 14:35 Katowice (KTW) 2018-11-17 09:15 Memmingen (FMM)
Całkowity czas podróży : 18h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8267

    2018-11-16 14:35 Katowice (KTW) 2018-11-16 16:00 Londyn (STN)

  • FR

    1 . FR 2404

    2018-11-17 06:35 Londyn (STN) 2018-11-17 09:15 Memmingen (FMM)

Podróż do Memmingen

2018-11-23 09:15 Katowice (KTW) 2018-11-24 00:50 Memmingen (FMM)
Całkowity czas podróży : 14h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 7306

    2018-11-23 09:15 Kijów (IEV) 2018-11-23 12:40 Memmingen (FMM)

  • W6

    1 . W6 1278

    2018-11-23 23:15 Katowice (KTW) 2018-11-23 23:50 Kijów (IEV)

Cena 450 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2018-11-16 22:05 Katowice (KTW) 2018-11-17 16:50 Memmingen (FMM)
Całkowity czas podróży : 18h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1050

    2018-11-16 22:05 Katowice (KTW) 2018-11-16 23:50 Edynburg (EDI)

  • FR

    1 . FR 3178

    2018-11-17 13:35 Edynburg (EDI) 2018-11-17 16:50 Memmingen (FMM)

Podróż do Memmingen

2018-11-23 09:15 Katowice (KTW) 2018-11-24 00:50 Memmingen (FMM)
Całkowity czas podróży : 14h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 7306

    2018-11-23 09:15 Kijów (IEV) 2018-11-23 12:40 Memmingen (FMM)

  • W6

    1 . W6 1278

    2018-11-23 23:15 Katowice (KTW) 2018-11-23 23:50 Kijów (IEV)

Cena 526 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2018-11-16 15:20 Katowice (KTW) 2018-11-17 07:35 Memmingen (FMM)
Całkowity czas podróży : 16h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1277

    2018-11-16 15:20 Katowice (KTW) 2018-11-16 17:55 Kijów (IEV)

  • W6

    1 . W6 7305

    2018-11-17 06:00 Kijów (IEV) 2018-11-17 07:35 Memmingen (FMM)

Podróż do Memmingen

2018-11-23 09:15 Katowice (KTW) 2018-11-24 00:50 Memmingen (FMM)
Całkowity czas podróży : 14h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 7306

    2018-11-23 09:15 Kijów (IEV) 2018-11-23 12:40 Memmingen (FMM)

  • W6

    1 . W6 1278

    2018-11-23 23:15 Katowice (KTW) 2018-11-23 23:50 Kijów (IEV)

Cena 706 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 13-09-2018

    LOTY DO MEMMINGEN SĄ TYLKO LATEM?

  • 23-01-2018

    Na loty do Bawarii najlepiej poczekać do lata, teraz co najwyżej możesz polecieć pewnie z minimum jedną przesiadką np do Monachium?

  • 04-01-2018

    Teraz nie ma tych lotów, dopiero w czerwcu sezon rusza. A to kawał czasu, może z przesiadką coś znajdę?

  • 20-12-2017

    Loty do Bawarii /Monachium-Zachód FMM, czemu nie, jak widać ceny zapowiadają się niskie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena