Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Newsletter
Loty z Katowic do Monachium od 350.00 PLN
Wylot z:
Katowice, PolskaPL
Kierunek podróży:
Monachium, NiemcyDE

Lotnisko wylotu:

Katowice Pyrzowice (KTW)

Lotnisko przylotu:

Franz Josef Strauss Int. Apt. (MUC)

Termin objęty promocją:

2017-03-012017-10-15

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Lot na trasie Katowice - Monachium, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Franz Josef Strauss Int. Apt. linie lotnicze Lufthansa.

Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki, ale nie zawiera opłaty transakcyjnej. Taryfa obowiązuje na przeloty w obie strony. Z powodu wahania kursów walut cena może ulec zmianie. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Tanie loty - Monachium
Lot Okres podróży Linia Cena
Warszawa - Monachium

2017-03-01

2017-09-01

Lufthansa 350.00 PLN
Kraków - Monachium

2017-03-03

2017-11-01

Lufthansa 380.00 PLN
Gdańsk - Monachium

2017-03-02

2017-10-21

Lufthansa 380.00 PLN
Poznań - Monachium

2017-03-03

2017-10-14

Lufthansa 380.00 PLN
Wrocław - Monachium

2017-03-01

2017-11-01

Lufthansa 380.00 PLN
Rzeszów - Monachium

2017-03-02

2017-09-30

Lufthansa 319.00 PLN
Tanie loty z Katowic do Niemiec
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Katowic do Dortmundu

2017-03-02

2017-10-14

Lufthansa 99.00 PLN
Loty z Katowic do Frankurt

2017-03-02

2017-10-28

Lufthansa 109.00 PLN
Loty z Katowic do Kolonia

2017-03-02

2017-09-01

Lufthansa 179.00 PLN
Loty z Katowic do Hamburga

2017-03-27

2017-10-31

Lufthansa 59.00 PLN
Informacje o lotach Katowice - Monachium. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-21 znaleziono 4 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Monachium (MUC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka
2017-05-20 16:00 Katowice (KTW)
2017-05-20 23:00 Monachium (MUC)
1
LO 3884
2017-05-20 16:00 Katowice (KTW)
2017-05-20 16:50 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 375
2017-05-20 21:20 Warszawa (WAW)
2017-05-20 23:00 Monachium (MUC)
LO
LO
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Monachium (MUC)
Katowice (KTW)
Lot 1
Cena : 643
LO
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 55m / 1 przesiadka
2017-05-20 11:20 Katowice (KTW)
2017-05-20 18:15 Monachium (MUC)
1
W6 1099
2017-05-20 11:20 Katowice (KTW)
2017-05-20 13:05 Bonn (CGN)
W6
2
AB 6111
2017-05-20 17:10 Bonn (CGN)
2017-05-20 18:15 Monachium (MUC)
AB
AB
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Monachium (MUC)
Katowice (KTW)
Lot 2
Cena : 565
AB
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 30m / 1 przesiadka
2017-05-20 23:15 Katowice (KTW)
2017-05-21 11:45 Monachium (MUC)
1
FR 5347
2017-05-20 23:15 Katowice (KTW)
2017-05-21 01:10 Dublin (DUB)
FR
2
EI 352
2017-05-21 08:10 Dublin (DUB)
2017-05-21 11:45 Monachium (MUC)
EI
EI
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Monachium (MUC)
Katowice (KTW)
Lot 3
Cena : 756
EI
Wylot
Całkowity czas podróży: 18h 40m / 1 przesiadka
2017-05-20 22:20 Katowice (KTW)
2017-05-21 17:00 Monachium (MUC)
1
FR 8267
2017-05-20 22:20 Katowice (KTW)
2017-05-20 23:40 Londyn (STN)
FR
2
U2 3071
2017-05-21 14:15 Londyn (STN)
2017-05-21 17:00 Monachium (MUC)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Monachium (MUC)
Katowice (KTW)
Lot 4
Cena : 393

Komentarze

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo