Wylot

Luty 2021

1155 zł Luty
402 zł Marzec
301 zł Kwiecień
336 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28 1155zł

Powrót

Luty 2021

1489 zł Luty
574 zł Marzec
314 zł Kwiecień
310 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28 1489zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-02-01 - 2021-10-16
Promocja aktualna: do 2021-02-24

Lot na trasie Gdańsk - Monachium, Wylot lotnisko : Rebiechowo Apt - Gdańsk , Przylot lotnisko Franz Josef Strauss Int. Apt. Linie lotnicze Lufthansa . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki, ale nie zawiera opłaty transakcyjnej. Taryfa obowiązuje na przeloty w obie strony. Z powodu wahania kursów walut cena może ulec zmianie. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.


Informacja o locie: Gdańsk - Monachium

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Monachium były oglądane 538 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Lufthansa
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
1016.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
1016.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
1016.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Monachium:
Gdańsk (GDN) -> Oslo (OSL) -> Monachium (MUC)
Gdańsk (GDN) -> Dortmund (DTM) -> Monachium (MUC)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Monachium - Gdańsk:
Monachium (MUC) -> Hamburg (HAM) -> Gdańsk (GDN)
Monachium (MUC) -> Kolonia (CGN) -> Mediolan (BGY) -> Gdańsk (GDN)
Nasi Klienci wybrali również loty do Monachium z Warszawy (350.00zł taniej o 8%), Krakowa (380.00zł), Poznania (380.00zł), Wrocławia (380.00zł), Katowic (350.00zł taniej o 8%), Rzeszowa (319.00zł taniej o 17%)

Pozostałe tanie loty do Monachium

Tanie Loty z Gdańska do Niemiec

Informacje o lotach Gdańsk - Monachium. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-02-27 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Monachium (MUC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-21 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-21 13:55 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W61783

    2021-04-21 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-21 08:40 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1156

    2021-04-21 11:40 Oslo (OSL) 2021-04-21 13:55 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2021-04-28 13:25 Gdańsk (GDN) 2021-04-28 19:55 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • EW

    EW7173

    2021-04-28 13:25 Monachium (MUC) 2021-04-28 14:45 Hamburg (HAM)

  • FR

    FR6849

    2021-04-28 17:40 Hamburg (HAM) 2021-04-28 18:55 Gdańsk (GDN)

Cena 575 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-25 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-25 16:50 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 9h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W61783

    2021-04-25 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-25 08:40 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1156

    2021-04-25 14:35 Oslo (OSL) 2021-04-25 16:50 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2021-04-28 13:25 Gdańsk (GDN) 2021-04-28 19:55 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • EW

    EW7173

    2021-04-28 13:25 Monachium (MUC) 2021-04-28 14:45 Hamburg (HAM)

  • FR

    FR6849

    2021-04-28 17:40 Hamburg (HAM) 2021-04-28 18:55 Gdańsk (GDN)

Cena 587 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-21 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-21 13:55 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W61783

    2021-04-21 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-21 08:40 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1156

    2021-04-21 11:40 Oslo (OSL) 2021-04-21 13:55 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2021-05-05 13:25 Gdańsk (GDN) 2021-05-05 19:55 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • EW

    EW7173

    2021-05-05 13:25 Monachium (MUC) 2021-05-05 14:45 Hamburg (HAM)

  • FR

    FR6849

    2021-05-05 17:40 Hamburg (HAM) 2021-05-05 18:55 Gdańsk (GDN)

Cena 627 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-22 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-22 13:15 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W61783

    2021-04-22 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-22 08:40 Oslo (OSL)

  • SK

    SK4759

    2021-04-22 11:05 Oslo (OSL) 2021-04-22 13:15 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2021-04-28 13:25 Gdańsk (GDN) 2021-04-28 19:55 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • EW

    EW7173

    2021-04-28 13:25 Monachium (MUC) 2021-04-28 14:45 Hamburg (HAM)

  • FR

    FR6849

    2021-04-28 17:40 Hamburg (HAM) 2021-04-28 18:55 Gdańsk (GDN)

Cena 637 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-25 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-04-25 21:10 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 6h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    W61661

    2021-04-25 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-04-25 16:25 Dortmund (DTM)

  • EW

    EW4062

    2021-04-25 20:05 Dortmund (DTM) 2021-04-25 21:10 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2021-04-28 13:25 Gdańsk (GDN) 2021-04-28 19:55 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • EW

    EW7173

    2021-04-28 13:25 Monachium (MUC) 2021-04-28 14:45 Hamburg (HAM)

  • FR

    FR6849

    2021-04-28 17:40 Hamburg (HAM) 2021-04-28 18:55 Gdańsk (GDN)

Cena 640 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-25 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-25 16:50 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 9h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W61783

    2021-04-25 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-25 08:40 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1156

    2021-04-25 14:35 Oslo (OSL) 2021-04-25 16:50 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2021-05-05 13:25 Gdańsk (GDN) 2021-05-05 19:55 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • EW

    EW7173

    2021-05-05 13:25 Monachium (MUC) 2021-05-05 14:45 Hamburg (HAM)

  • FR

    FR6849

    2021-05-05 17:40 Hamburg (HAM) 2021-05-05 18:55 Gdańsk (GDN)

Cena 639 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-21 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-21 13:55 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W61783

    2021-04-21 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-21 08:40 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1156

    2021-04-21 11:40 Oslo (OSL) 2021-04-21 13:55 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2021-04-30 13:50 Gdańsk (GDN) 2021-04-30 22:35 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 2 przesiadki

  • EW

    EW83

    2021-04-30 13:50 Monachium (MUC) 2021-04-30 15:00 Kolonia (CGN)

  • FR

    FR5550

    2021-04-30 16:30 Kolonia (CGN) 2021-04-30 17:50 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8312

    2021-04-30 19:40 Mediolan (BGY) 2021-04-30 21:35 Gdańsk (GDN)

Cena 651 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Gdańsk

2021-04-27 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-27 13:15 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W61783

    2021-04-27 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-27 08:40 Oslo (OSL)

  • SK

    SK4759

    2021-04-27 11:05 Oslo (OSL) 2021-04-27 13:15 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2021-04-28 13:25 Gdańsk (GDN) 2021-04-28 19:55 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • EW

    EW7173

    2021-04-28 13:25 Monachium (MUC) 2021-04-28 14:45 Hamburg (HAM)

  • FR

    FR6849

    2021-04-28 17:40 Hamburg (HAM) 2021-04-28 18:55 Gdańsk (GDN)

Cena 660 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-21 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-21 13:15 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W61783

    2021-04-21 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-21 08:40 Oslo (OSL)

  • SK

    SK4759

    2021-04-21 11:05 Oslo (OSL) 2021-04-21 13:15 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2021-04-28 13:25 Gdańsk (GDN) 2021-04-28 19:55 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • EW

    EW7173

    2021-04-28 13:25 Monachium (MUC) 2021-04-28 14:45 Hamburg (HAM)

  • FR

    FR6849

    2021-04-28 17:40 Hamburg (HAM) 2021-04-28 18:55 Gdańsk (GDN)

Cena 664 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-28 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-28 13:55 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W61783

    2021-04-28 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-28 08:40 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1156

    2021-04-28 11:40 Oslo (OSL) 2021-04-28 13:55 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2021-05-05 13:25 Gdańsk (GDN) 2021-05-05 19:55 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • EW

    EW7173

    2021-05-05 13:25 Monachium (MUC) 2021-05-05 14:45 Hamburg (HAM)

  • FR

    FR6849

    2021-05-05 17:40 Hamburg (HAM) 2021-05-05 18:55 Gdańsk (GDN)

Cena 673 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena