Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-02 - 2019-03-24
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Warszawa - Monachium, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Franz Josef Strauss Int. Apt. Linie lotnicze Lufthansa . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 regularne linie Lufthansa udostępniają bezpośrednie loty z Warszawy do Monachium, miasta w południowych Niemczech na Wyżynie Bawarskiej. Połączenia codziennie trzy razy dziennie w godzinach 06:05-07:45, 12:50-14:30 oraz 16:50-18:30. Loty relacji odwrotnej z Monachium do Warszawy w godzinach 10:40-12:10, 14:40-16:10 i 19:15-20:45. Zarezerwuj promocyjne loty do Monachium. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 15.12.2018
  • 14.12.2018

Pozostałe tanie loty do Monachium

Tanie Loty z Warszawy do Niemiec

Informacje o lotach Warszawa - Monachium. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-11-24 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Monachium (MUC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2019-01-30 15:35 Warszawa (WMI) 2019-01-30 22:15 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2282

    2019-01-30 15:35 Warszawa (WMI) 2019-01-30 17:15 Londyn (STN)

  • EW

    1 . EW 1753

    2019-01-30 19:30 Londyn (STN) 2019-01-30 22:15 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2019-02-06 20:10 Warszawa (WMI) 2019-02-07 14:25 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 17h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8997

    2019-02-06 20:10 Dublin (DUB) 2019-02-06 21:40 Monachium (MUC)

  • FR

    1 . FR 8011

    2019-02-07 09:35 Warszawa (WMI) 2019-02-07 13:25 Dublin (DUB)

Cena 489 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2019-01-30 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-31 08:10 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 10h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1405

    2019-01-30 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-30 23:59 Kolonia (CGN)

  • EW

    1 . EW 80

    2019-01-31 07:00 Kolonia (CGN) 2019-01-31 08:10 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2019-02-06 20:10 Warszawa (WMI) 2019-02-07 14:25 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 17h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8997

    2019-02-06 20:10 Dublin (DUB) 2019-02-06 21:40 Monachium (MUC)

  • FR

    1 . FR 8011

    2019-02-07 09:35 Warszawa (WMI) 2019-02-07 13:25 Dublin (DUB)

Cena 473 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2019-01-30 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-31 09:30 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 11h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1405

    2019-01-30 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-30 23:59 Kolonia (CGN)

  • EW

    1 . EW 1785

    2019-01-31 08:20 Kolonia (CGN) 2019-01-31 09:30 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2019-02-06 20:10 Warszawa (WMI) 2019-02-07 14:25 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 17h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8997

    2019-02-06 20:10 Dublin (DUB) 2019-02-06 21:40 Monachium (MUC)

  • FR

    1 . FR 8011

    2019-02-07 09:35 Warszawa (WMI) 2019-02-07 13:25 Dublin (DUB)

Cena 448 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2019-01-30 15:35 Warszawa (WMI) 2019-01-30 22:15 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2282

    2019-01-30 15:35 Warszawa (WMI) 2019-01-30 17:15 Londyn (STN)

  • EW

    1 . EW 1753

    2019-01-30 19:30 Londyn (STN) 2019-01-30 22:15 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2019-02-06 17:55 Warszawa (WMI) 2019-02-07 13:15 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 18h 20m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 1752

    2019-02-06 17:55 Londyn (STN) 2019-02-06 18:45 Monachium (MUC)

  • FR

    1 . FR 1021

    2019-02-07 09:00 Warszawa (WMI) 2019-02-07 12:15 Londyn (STN)

Cena 542 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2019-01-30 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-31 09:30 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 11h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1405

    2019-01-30 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-30 23:59 Kolonia (CGN)

  • EW

    1 . EW 1785

    2019-01-31 08:20 Kolonia (CGN) 2019-01-31 09:30 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2019-02-06 17:00 Warszawa (WMI) 2019-02-06 22:40 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 85

    2019-02-06 17:00 Kolonia (CGN) 2019-02-06 18:10 Monachium (MUC)

  • FR

    1 . FR 1404

    2019-02-06 19:55 Warszawa (WMI) 2019-02-06 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 591 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2019-01-30 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-31 09:30 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 11h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1405

    2019-01-30 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-30 23:59 Kolonia (CGN)

  • EW

    1 . EW 1785

    2019-01-31 08:20 Kolonia (CGN) 2019-01-31 09:30 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2019-02-06 12:20 Warszawa (WMI) 2019-02-06 19:10 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1844

    2019-02-06 12:20 Rzym (FCO) 2019-02-06 13:50 Monachium (MUC)

  • W6

    1 . W6 1442

    2019-02-06 15:35 Warszawa (WAW) 2019-02-06 18:10 Rzym (FCO)

Cena 590 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2019-01-30 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-31 09:30 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 11h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1405

    2019-01-30 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-30 23:59 Kolonia (CGN)

  • EW

    1 . EW 1785

    2019-01-31 08:20 Kolonia (CGN) 2019-01-31 09:30 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2019-02-06 14:40 Warszawa (WMI) 2019-02-06 22:40 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1988

    2019-02-06 14:40 Kolonia (CGN) 2019-02-06 15:45 Monachium (MUC)

  • FR

    1 . FR 1404

    2019-02-06 19:55 Warszawa (WMI) 2019-02-06 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 586 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2019-01-30 15:35 Warszawa (WMI) 2019-01-30 22:15 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2282

    2019-01-30 15:35 Warszawa (WMI) 2019-01-30 17:15 Londyn (STN)

  • EW

    1 . EW 1753

    2019-01-30 19:30 Londyn (STN) 2019-01-30 22:15 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2019-02-06 13:30 Warszawa (WMI) 2019-02-06 22:40 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 89

    2019-02-06 13:30 Kolonia (CGN) 2019-02-06 14:40 Monachium (MUC)

  • FR

    1 . FR 1404

    2019-02-06 19:55 Warszawa (WMI) 2019-02-06 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 582 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2019-01-30 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-31 08:10 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 10h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1405

    2019-01-30 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-30 23:59 Kolonia (CGN)

  • EW

    1 . EW 80

    2019-01-31 07:00 Kolonia (CGN) 2019-01-31 08:10 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2019-02-06 13:30 Warszawa (WMI) 2019-02-06 22:40 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 89

    2019-02-06 13:30 Kolonia (CGN) 2019-02-06 14:40 Monachium (MUC)

  • FR

    1 . FR 1404

    2019-02-06 19:55 Warszawa (WMI) 2019-02-06 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 566 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2019-01-30 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-31 09:30 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 11h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1405

    2019-01-30 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-30 23:59 Kolonia (CGN)

  • EW

    1 . EW 1785

    2019-01-31 08:20 Kolonia (CGN) 2019-01-31 09:30 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2019-02-06 13:30 Warszawa (WMI) 2019-02-06 22:40 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 89

    2019-02-06 13:30 Kolonia (CGN) 2019-02-06 14:40 Monachium (MUC)

  • FR

    1 . FR 1404

    2019-02-06 19:55 Warszawa (WMI) 2019-02-06 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 542 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

19 opinie

Dodaj komentarz

  • 13-11-2018

    Lotów jest kilka więc można sobie dopasować jak komu pasuje w zależności od godziny czy ceny

  • 23-04-2018

    Chyba zawsze jak chcesz zaoszczędzić to warto porównać wszystkie ceny, problem w tym że to ty się musisz dopasować do linii a nie ona do ciebie, w praktyce jest tak ze kupujesz bilet kiedy musisz lecieć i nie patrzysz na inne loty

  • 20-12-2017

    Widać że te linie konkurują o klienta do Monachium, jedni podbijają ceny drugim. To teraz trzeba wszystko sprawdzać, a nie na ślepo kupować co popadnie.

  • 06-09-2017

    Nasze linie LOT także maja bezpośrednie loty do Monachium i w terminach które mnie interesowały były tańsze niż niemieckie Lufthansa, a jeszcze tańsze ukraińskie tylko że z przesiadką w Kijowie dlatego odpadają :) Po co się przesiadać jak można bezpośrednio.

  • 04-08-2017

    Najlepsze i największą ilość lotów do Monachium ma w ofercie Lufthansa.

  • 12-06-2017

    Kiedyś Lufthansa wydawała mi się rzetelną firmą, teraz jakoś nie ma już takiego zaufania, jednak loty stale a dobrym poziomie :)

  • 26-04-2017

    Szalona środa do Monachium, bilety od 399 zł w jedną stronę, lot w terminie 01.07.2017 – 31.08.2017. Kto chce na wakacjach niech pędzi do kas.

  • 12-04-2017

    Czy po założeniu telefonicznej rezerwacji na lot może się zmienić cena biletu skoro rezerwacja zapewnia cenę z dnia złożenia jej?

  • 30-01-2017

    Nie ma jednak za bardzo wyboru jeśli chodzi o loty do Monachium największy wybór ma właśnie Lufthansa, więc każdy kupuje, a dopiero później ewentualnie narzeka jak dopadną go strajki.

  • 29-11-2016

    Dalej strajkują, ciągle przesuwają dni o kolejne. Współczuje tym co koczują na lotniskach. Co im tak źle że wiecznie ta Lufa ma jakieś żale...

  • 24-11-2016

    LUFTHANSA ZNOWU STRAJKUJE CZY ONI JUŻ POWARIOWALI, MOI ZNAJOMI OD DWÓCH DNI MAJĄ PRZEKŁADANE LOTY, NIECH KTOŚ Z TYM W KOŃCU ZROBI PORZĄDEK.

  • 28-10-2016

    Linie Lufthansa w moim odczuciu to jedne z lepszych linii, dziwię się że tak często słychać o strajkach tego przewoźnika, z tego połączenia korzystam i mam nadzieje ze jeszcze długo będę

  • 09-05-2016

    Jak na loty na takich liniach to ceny zachęcające, fajny wybór jeśli chodzi o godziny lotów- ogólnie plusy-poloecam

  • 28-01-2016

    na Monachium jest do dzisiaj promocja, Sprzedaż od 20.01.2016 00:01 do 28.01.2016 23:59 więc korzystajcie. Min. pobytu 3 dni lub pierwsza niedziela po przylocie. Ceny od 379 PLN w obie strony.

  • 02-09-2015

    Bezpośrednie loty Lufthansy to najlepsza opcja jaką możecie sobie wymarzyć do Monachium. W dodatku bardzo duzo kursów dziennie, co najmniej 5 lotów. Jedynie co do ceny zależy w jakim terminie traficie ale trzeba liczyć około 500zł w jedna stronę.

  • 20-10-2014

    Dzisiaj cały dzień słyszę o strajku linii Lufthansa, więc kto ma lecieć, niech się zorientuje czy w ogóle jest sens udawania się na lotnisko, bo możecie być narażeni na koczowanie na lotnisku, pozdrawiam

  • 20-01-2014

    Lufthansa to sprawdzony przewoźnik, dobra marka.

  • 08-11-2012

    Bardzo fajne linie , które dbają o klientów, połączenie punktualne i bez żadnych przeszkód

  • 20-06-2012

    Połączenie na 5+

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena