Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-02 - 2019-03-27
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Warszawa - Hamburg, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Fuhlsbüttel Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Hamburga polskimi liniami PLL LOT. Loty w okresie jesienno-zimowym 2018/2019 odbywają się siedem dni w tygodniu. Wylot z Warszawy trzy razy dziennie o godzinie 09:05, lądowanie w Hamburgu o godzinie 10:40, 17:00-18:35 oraz 20:00-21:35. Lot trwa 01h35min. Loty powrotne codziennie z Hamburga w godzinach 07:05-08:35, 11:20-12:50 oraz 19:15-20:45. Już dzisiaj zarezerwuj promocyjne loty do Hamburga w północnych Niemczech. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 15.12.2018
  • 14.12.2018

Pozostałe tanie loty do Hamburg

Tanie Loty z Warszawy do Niemiec

Informacje o lotach Warszawa - Hamburg. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-11-15 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Hamburg (HAM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2019-01-09 06:40 Warszawa (WAW) 2019-01-09 10:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 4h 0m / 1 przesiadka

  • SN

    1 . SN 2560

    2019-01-09 06:40 Warszawa (WAW) 2019-01-09 08:50 Bruksela (BRU)

  • SN

    1 . SN 2623

    2019-01-09 09:25 Bruksela (BRU) 2019-01-09 10:40 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-01-16 13:40 Warszawa (WAW) 2019-01-17 12:00 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 21h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5504

    2019-01-16 13:40 Mediolan (BGY) 2019-01-16 15:25 Hamburg (HAM)

  • W6

    1 . W6 1432

    2019-01-17 09:00 Warszawa (WAW) 2019-01-17 11:00 Mediolan (BGY)

Cena 409 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2019-01-09 17:30 Warszawa (WAW) 2019-01-09 22:00 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 4h 30m / 1 przesiadka

  • SN

    1 . SN 2556

    2019-01-09 17:30 Warszawa (WAW) 2019-01-09 19:40 Bruksela (BRU)

  • SN

    1 . SN 2629

    2019-01-09 20:45 Bruksela (BRU) 2019-01-09 22:00 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-01-16 13:40 Warszawa (WAW) 2019-01-17 12:00 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 21h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5504

    2019-01-16 13:40 Mediolan (BGY) 2019-01-16 15:25 Hamburg (HAM)

  • W6

    1 . W6 1432

    2019-01-17 09:00 Warszawa (WAW) 2019-01-17 11:00 Mediolan (BGY)

Cena 409 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2019-01-09 06:20 Warszawa (WAW) 2019-01-09 17:35 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 11h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1431

    2019-01-09 06:20 Warszawa (WAW) 2019-01-09 08:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    1 . FR 5501

    2019-01-09 15:50 Mediolan (BGY) 2019-01-09 17:35 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-01-16 14:00 Warszawa (WAW) 2019-01-16 22:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 7032

    2019-01-16 14:00 Kolonia (CGN) 2019-01-16 15:05 Hamburg (HAM)

  • FR

    1 . FR 1404

    2019-01-16 19:55 Warszawa (WMI) 2019-01-16 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 449 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2019-01-09 06:20 Warszawa (WAW) 2019-01-09 17:35 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 11h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1431

    2019-01-09 06:20 Warszawa (WAW) 2019-01-09 08:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    1 . FR 5501

    2019-01-09 15:50 Mediolan (BGY) 2019-01-09 17:35 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-01-16 11:55 Warszawa (WAW) 2019-01-16 20:50 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 7h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    1 . A3 825

    2019-01-16 11:55 Ateny (ATH) 2019-01-16 16:05 Hamburg (HAM)

  • FR

    1 . FR 9021

    2019-01-16 18:05 Warszawa (WMI) 2019-01-16 19:50 Ateny (ATH)

Cena 471 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2019-01-09 06:40 Warszawa (WAW) 2019-01-09 10:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 4h 0m / 1 przesiadka

  • SN

    1 . SN 2560

    2019-01-09 06:40 Warszawa (WAW) 2019-01-09 08:50 Bruksela (BRU)

  • SN

    1 . SN 2623

    2019-01-09 09:25 Bruksela (BRU) 2019-01-09 10:40 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-01-16 13:40 Warszawa (WAW) 2019-01-17 00:15 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5504

    2019-01-16 13:40 Mediolan (BGY) 2019-01-16 15:25 Hamburg (HAM)

  • FR

    1 . FR 3898

    2019-01-16 21:10 Warszawa (WMI) 2019-01-16 23:15 Mediolan (BGY)

Cena 382 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2019-01-09 17:30 Warszawa (WAW) 2019-01-09 22:00 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 4h 30m / 1 przesiadka

  • SN

    1 . SN 2556

    2019-01-09 17:30 Warszawa (WAW) 2019-01-09 19:40 Bruksela (BRU)

  • SN

    1 . SN 2629

    2019-01-09 20:45 Bruksela (BRU) 2019-01-09 22:00 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-01-16 13:40 Warszawa (WAW) 2019-01-17 00:15 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5504

    2019-01-16 13:40 Mediolan (BGY) 2019-01-16 15:25 Hamburg (HAM)

  • FR

    1 . FR 3898

    2019-01-16 21:10 Warszawa (WMI) 2019-01-16 23:15 Mediolan (BGY)

Cena 382 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2019-01-09 06:20 Warszawa (WAW) 2019-01-09 17:35 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 11h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1431

    2019-01-09 06:20 Warszawa (WAW) 2019-01-09 08:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    1 . FR 5501

    2019-01-09 15:50 Mediolan (BGY) 2019-01-09 17:35 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-01-16 13:40 Warszawa (WAW) 2019-01-17 00:15 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5504

    2019-01-16 13:40 Mediolan (BGY) 2019-01-16 15:25 Hamburg (HAM)

  • FR

    1 . FR 3898

    2019-01-16 21:10 Warszawa (WMI) 2019-01-16 23:15 Mediolan (BGY)

Cena 325 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2019-01-09 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-10 08:05 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1405

    2019-01-09 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-09 23:59 Kolonia (CGN)

  • EW

    1 . EW 32

    2019-01-10 07:00 Kolonia (CGN) 2019-01-10 08:05 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-01-16 13:40 Warszawa (WMI) 2019-01-17 00:15 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5504

    2019-01-16 13:40 Mediolan (BGY) 2019-01-16 15:25 Hamburg (HAM)

  • FR

    1 . FR 3898

    2019-01-16 21:10 Warszawa (WMI) 2019-01-16 23:15 Mediolan (BGY)

Cena 391 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2019-01-09 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-10 11:35 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1405

    2019-01-09 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-09 23:59 Kolonia (CGN)

  • EW

    1 . EW 36

    2019-01-10 10:30 Kolonia (CGN) 2019-01-10 11:35 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-01-16 13:40 Warszawa (WMI) 2019-01-17 00:15 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5504

    2019-01-16 13:40 Mediolan (BGY) 2019-01-16 15:25 Hamburg (HAM)

  • FR

    1 . FR 3898

    2019-01-16 21:10 Warszawa (WMI) 2019-01-16 23:15 Mediolan (BGY)

Cena 366 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2019-01-09 06:50 Warszawa (WMI) 2019-01-09 21:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1022

    2019-01-09 06:50 Warszawa (WMI) 2019-01-09 08:30 Londyn (STN)

  • FR

    1 . FR 1520

    2019-01-09 19:10 Londyn (STN) 2019-01-09 21:40 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-01-16 13:40 Warszawa (WMI) 2019-01-17 00:15 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5504

    2019-01-16 13:40 Mediolan (BGY) 2019-01-16 15:25 Hamburg (HAM)

  • FR

    1 . FR 3898

    2019-01-16 21:10 Warszawa (WMI) 2019-01-16 23:15 Mediolan (BGY)

Cena 438 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

19 opinie

Dodaj komentarz

  • 28-09-2018

    Im więcej lotów do Niemiec się otwiera tym lepiej. jestem pod wrażeniem tego państwa, Berlin piękny, Hanower, Bonn. Odwiedzam je po kolei i ciągle mam niedosyt. Teraz Hamburg :)

  • 11-09-2018

    Patrząc na inne loty to wcale nie jest drożej a przynajmniej pewnie i mam nadziej bezpiecznie

  • 12-12-2017

    Jak na linie regularne to ceny są ok, a przynajmniej wygodnie i elegancko

  • 21-11-2017

    A już od dzisiaj zaczyna się Black Friday. Wybrane loty aż do 20% taniej. Oferta ważna do 26.11.2017

  • 08-11-2017

    Dziś Szalona Środa, w ofercie Polska, Europa i Azja czekają na Ciebie. Nie zwlekaj i wybierz swój idealny kierunek. Bardzo ładna reklama, ale i dobre propozycje cenowe.

  • 02-11-2017

    To połączenie jest dosyć popularne , dużo osób lata biznesowo na tym kierunku wiec ceny nie będa niższe moim zdaniem

  • 19-09-2017

    Mamy już koniec września a ceny ciągle na granicy 300/400 złotych w jedna stronę. Hamburg trzyma wysoki kurs.

  • 25-07-2017

    Poznaj urok europejskich miast i orientalny klimat Bliskiego Wschodu / Specjalna oferta na loty z Warszawy do Lwowa, Odessy i Charkowa - Ceny już od 399 PLN, w obie strony z bagażem podręcznym. Oferta ważna do 28 lipca 2017 Okres podróży: od 1.10.2017 do 14.12.2017 i od 16.01.2018 do 20.03.018.

  • 15-04-2017

    Dlaczego między tanimi liniami a liniami LOT są takie duże różnice w cenie na tej samej trasie, zarówno jeden i drugi ma w cenie bagaż podręczny? To jak..

  • 27-12-2016

    Najlepiej zapytać przy okazji rezerwacji biletów, Panie z infolinii poinformują Cię, lub po podaniu danych firmy zgłoszą do takiego programu.

  • 15-09-2016

    Gdzie można zapisać się do takiego programu? Jak to wygląda, ja często latam ale nie spotkałam się z tym.

  • 15-06-2016

    To dobra propozycja dla firm, które wysyłają do Hamburga swoich pracowników. Przy okazji można zapisać się do programu "lot dla firm" i zbierać mile a potem wymieniać najlepiej na wyższe taryfy albo na loty.

  • 18-02-2015

    PODOBA MI SIĘ ŻE LOTY ODBYWAJĄ SIĘ CODZIENNIE, A NIE JAK NA TANICH LINIACH NIEKTÓRE KIERUNKI LATAJĄ TYLKO 2 RAZY. ZO WAZNY KIERUNEK NA RYNKU LOTNICZYM.

  • 19-02-2014

    HAMBURG to piękne miasto w północnych Niemczech, loty liniami LOT zaliczam do przyjemnych, dajemy radę w porównaniu z innymi znanymi jak Lufthansa czy liniami Swiss. Poza tym trzeba promować krajowe linie

  • 01-10-2013

    Ja latam i polecam, zawsze punktualnie, bez przepychanek i ustawek w kolejkach jak -kiedy kto ma wejśc, wiadomo to LOT a nie Ryanair dlatego cena troche wychodzi ale warto

  • 25-03-2013

    Eegancko bez zastrzerzeń- polecam

  • 31-01-2013

    Ciesze się ze są takie połączenia, bezpośrednie, szybkie - dla mnie to mega oszczędność czasu

  • 13-09-2012

    Bezpiecznie, pewnie i bezpośrednio- chyba o to chodzi w lotach przynajmniej dla mnie

  • 16-08-2012

    Bez zarzyutów, kulturalnie, miło i bezpiecznie

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena