Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-03 - 2018-11-30
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Warszawa - Hanower, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Langenhagen Linie lotnicze LOT .

Hanower to miasto położone w północnych Niemczech nad rzeką Leine. Znane z największych na świecie międzynarodowych targów przemysłowych, z dobrze prosperującego przemysłu metalowgo (produkcja wagonów kolejowych, lokomotyw, samochodów) oraz licznych uniwersytetów obleganych przez studentów z całego świata. To idealny cel podróży dla spragnionych widoku licznych muzeów, zabytków architektury oraz sztuki ogrodniczej królewskich ogrodów w Herrenhausen.

Międzynarodowy port lotniczy Hanower Langenhagen (HAJ) to jedno z ważniejszych lotnisk w Niemczech położone około 11km na północ od centrum miasta. Posiada cztery Terminale oraz trzy pasy startowe. Obsługuje zarówno regularne jak i tanie linnie lotnicze. Lotnisko jest czynne 24 h na dobę.

Bezpośrednie loty z Warszawy do Hanoweru (HAJ) oferują regularne linie PLL LOT. Połączenia w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 odbywają się codziennie, dwa razy w ciągu dnia. Wyloty z warszawskiego Okęcia startują o godz 08:15, lądowanie w Hanower o godz 10:00 oraz o 17:30-19:15. Lot trwa 01h45min. Powrotne loty także dwa razy dziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:35-12:15 i 19:55-21:35. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów do Niemiec. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 15.12.2018
  • 14.12.2018

Tanie Loty z Warszawy do Niemiec

Informacje o lotach Warszawa - Hanower. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-11-27 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Hanower (HAJ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2019-01-15 17:30 Warszawa (WAW) 2019-01-15 22:05 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 4h 35m / 1 przesiadka

  • SN

    1 . SN 2556

    2019-01-15 17:30 Warszawa (WAW) 2019-01-15 19:40 Bruksela (BRU)

  • SN

    1 . SN 2639

    2019-01-15 20:55 Bruksela (BRU) 2019-01-15 22:05 Hanower (HAJ)

Podróż do Hanower

2019-01-22 21:25 Warszawa (WAW) 2019-01-23 15:50 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 17h 25m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 5817

    2019-01-22 21:25 Wiedeń (VIE) 2019-01-22 22:55 Hanower (HAJ)

  • W6

    1 . W6 1344

    2019-01-23 13:35 Warszawa (WAW) 2019-01-23 14:50 Wiedeń (VIE)

Cena 581 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2019-01-15 15:35 Warszawa (WMI) 2019-01-15 21:40 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2282

    2019-01-15 15:35 Warszawa (WMI) 2019-01-15 17:15 Londyn (STN)

  • EW

    1 . EW 3375

    2019-01-15 19:20 Londyn (STN) 2019-01-15 21:40 Hanower (HAJ)

Podróż do Hanower

2019-01-22 21:25 Warszawa (WMI) 2019-01-23 15:50 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 17h 25m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 5817

    2019-01-22 21:25 Wiedeń (VIE) 2019-01-22 22:55 Hanower (HAJ)

  • W6

    1 . W6 1344

    2019-01-23 13:35 Warszawa (WAW) 2019-01-23 14:50 Wiedeń (VIE)

Cena 607 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2019-01-15 05:55 Warszawa (WAW) 2019-01-15 20:30 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 14h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1321

    2019-01-15 05:55 Warszawa (WAW) 2019-01-15 07:40 Birmingham (BHX)

  • BE

    1 . BE 437

    2019-01-15 18:00 Birmingham (BHX) 2019-01-15 20:30 Hanower (HAJ)

Podróż do Hanower

2019-01-22 21:25 Warszawa (WAW) 2019-01-23 15:50 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 17h 25m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 5817

    2019-01-22 21:25 Wiedeń (VIE) 2019-01-22 22:55 Hanower (HAJ)

  • W6

    1 . W6 1344

    2019-01-23 13:35 Warszawa (WAW) 2019-01-23 14:50 Wiedeń (VIE)

Cena 544 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2019-01-15 06:50 Warszawa (WMI) 2019-01-15 21:40 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1022

    2019-01-15 06:50 Warszawa (WMI) 2019-01-15 08:30 Londyn (STN)

  • EW

    1 . EW 3375

    2019-01-15 19:20 Londyn (STN) 2019-01-15 21:40 Hanower (HAJ)

Podróż do Hanower

2019-01-22 21:25 Warszawa (WMI) 2019-01-23 15:50 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 17h 25m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 5817

    2019-01-22 21:25 Wiedeń (VIE) 2019-01-22 22:55 Hanower (HAJ)

  • W6

    1 . W6 1344

    2019-01-23 13:35 Warszawa (WAW) 2019-01-23 14:50 Wiedeń (VIE)

Cena 569 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2019-01-15 17:30 Warszawa (WAW) 2019-01-15 22:05 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 4h 35m / 1 przesiadka

  • SN

    1 . SN 2556

    2019-01-15 17:30 Warszawa (WAW) 2019-01-15 19:40 Bruksela (BRU)

  • SN

    1 . SN 2639

    2019-01-15 20:55 Bruksela (BRU) 2019-01-15 22:05 Hanower (HAJ)

Podróż do Hanower

2019-01-22 18:10 Warszawa (WAW) 2019-01-23 13:10 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 18h 0m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 3374

    2019-01-22 18:10 Londyn (STN) 2019-01-22 18:40 Hanower (HAJ)

  • FR

    1 . FR 1021

    2019-01-23 08:55 Warszawa (WMI) 2019-01-23 12:10 Londyn (STN)

Cena 542 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2019-01-15 06:40 Warszawa (WAW) 2019-01-15 11:20 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • SN

    1 . SN 2560

    2019-01-15 06:40 Warszawa (WAW) 2019-01-15 08:50 Bruksela (BRU)

  • SN

    1 . SN 2633

    2019-01-15 10:05 Bruksela (BRU) 2019-01-15 11:20 Hanower (HAJ)

Podróż do Hanower

2019-01-22 18:10 Warszawa (WAW) 2019-01-23 13:10 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 18h 0m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 3374

    2019-01-22 18:10 Londyn (STN) 2019-01-22 18:40 Hanower (HAJ)

  • FR

    1 . FR 1021

    2019-01-23 08:55 Warszawa (WMI) 2019-01-23 12:10 Londyn (STN)

Cena 617 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2019-01-15 15:35 Warszawa (WMI) 2019-01-15 21:40 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2282

    2019-01-15 15:35 Warszawa (WMI) 2019-01-15 17:15 Londyn (STN)

  • EW

    1 . EW 3375

    2019-01-15 19:20 Londyn (STN) 2019-01-15 21:40 Hanower (HAJ)

Podróż do Hanower

2019-01-22 18:10 Warszawa (WMI) 2019-01-23 13:10 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 18h 0m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 3374

    2019-01-22 18:10 Londyn (STN) 2019-01-22 18:40 Hanower (HAJ)

  • FR

    1 . FR 1021

    2019-01-23 08:55 Warszawa (WMI) 2019-01-23 12:10 Londyn (STN)

Cena 568 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2019-01-15 05:55 Warszawa (WAW) 2019-01-15 20:30 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 14h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1321

    2019-01-15 05:55 Warszawa (WAW) 2019-01-15 07:40 Birmingham (BHX)

  • BE

    1 . BE 437

    2019-01-15 18:00 Birmingham (BHX) 2019-01-15 20:30 Hanower (HAJ)

Podróż do Hanower

2019-01-22 18:10 Warszawa (WAW) 2019-01-23 13:10 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 18h 0m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 3374

    2019-01-22 18:10 Londyn (STN) 2019-01-22 18:40 Hanower (HAJ)

  • FR

    1 . FR 1021

    2019-01-23 08:55 Warszawa (WMI) 2019-01-23 12:10 Londyn (STN)

Cena 505 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2019-01-15 06:50 Warszawa (WMI) 2019-01-15 21:40 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1022

    2019-01-15 06:50 Warszawa (WMI) 2019-01-15 08:30 Londyn (STN)

  • EW

    1 . EW 3375

    2019-01-15 19:20 Londyn (STN) 2019-01-15 21:40 Hanower (HAJ)

Podróż do Hanower

2019-01-22 18:10 Warszawa (WMI) 2019-01-23 13:10 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 18h 0m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 3374

    2019-01-22 18:10 Londyn (STN) 2019-01-22 18:40 Hanower (HAJ)

  • FR

    1 . FR 1021

    2019-01-23 08:55 Warszawa (WMI) 2019-01-23 12:10 Londyn (STN)

Cena 530 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2019-01-15 19:55 Warszawa (WMI) 2019-01-16 12:45 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 16h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6945

    2019-01-15 19:55 Warszawa (WMI) 2019-01-15 23:05 Barcelona (BCN)

  • VY

    1 . VY 1890

    2019-01-16 10:10 Barcelona (BCN) 2019-01-16 12:45 Hanower (HAJ)

Podróż do Hanower

2019-01-22 18:10 Warszawa (WMI) 2019-01-23 13:10 Hanower (HAJ)
Całkowity czas podróży : 18h 0m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 3374

    2019-01-22 18:10 Londyn (STN) 2019-01-22 18:40 Hanower (HAJ)

  • FR

    1 . FR 1021

    2019-01-23 08:55 Warszawa (WMI) 2019-01-23 12:10 Londyn (STN)

Cena 618 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

9 opinie

Dodaj komentarz

  • 26-11-2018

    Wczoraj w telewizji usłyszałem że agencja PAŻP chce zatrudnić około 200 kontrolerów ruchu lotniczego. PAŻP to jedyna instytucja w Polsce, która zarządza ruchem w przestrzeni powietrznej, szkoli i zatrudnia kontrolerów ruchu lotniczego. Agencja podkreśla, że z każdego tysiąca kandydatów, rekrutację przechodzi średnio 20-25 osób. Z nich około połowa ukończy kurs i otrzyma licencję. Gdzie są zapisy do takiego kursu?

  • 18-10-2018

    I nie płaci się za to żadnych opłat? Ja mam podobną sytuacje, nie pomyślałam o tym wcześniej. A jak kupiłam bilet przez Wasz portal to nie mogę tego zgłosić na infolinii?

  • 06-09-2018

    Trzeba to zgłosić liniom lotniczym przed planowanym lotem i przeważnie nie ma z tym problemu - zmieniają w systemie na nowe nazwisko.

  • 13-08-2018

    Co się dzieje jak ktoś kupił bilet na panieńskie nazwisko, a w między czasie wychodzi za mąż i ma nowy dowód z innym nazwiskiem? Czy nie stanowi to problemu, skoro nazwisko w bilecie różni się od nowego?

  • 16-07-2018

    ALE NIE ZAWSZE TEN KIERUNEK JEST W PRZECENACH, W SZALONYCH ŚRODACH TO NAJBARDZIEJ JEST SZALONE ŻE NIGDY NIE WIADOMO CO DANA ŚRODA PRZYNIESIE CIEKAWEGO W PROMOCJI.

  • 25-05-2018

    Jeśli chodzi o najlepsze promocje LOTu to najlepiej sprawdzać w "szalone środy z LOTem" wtedy są najlepsze ceny.

  • 17-04-2018

    Ogólnie jak na tak krótki lot wychodzi bardzo drogo, ponad 700 złotych za osobę to nie są tanie loty, kiedy możemy spodziewać się promocji do Hanower?/

  • 28-02-2018

    Ziomale, dzisiaj w szalonej środzie zaplanujcie wiosenne podróże! Zniżki do Hanower. Loty po Europie już od 399 PLN, Nie zwlekajcie, szalone ceny tylko do północy!

  • 27-02-2018

    O nowości. Hanoweru jeszcze u nas nie było, no zadziwia mnie LOT na nowo, co to się stało że takie rewelacje, czyżby wiosna się zbliżała.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena