Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-03 - 2017-11-03
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Warszawa - Kolonia, Wylot lotnisko: Warszawa Modlin - Warszawa, Przylot lotnisko Koln/Bonn Apt. Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Kolonii liniami Ryanair. W okresie letnim 2017 tanie linie oferują loty 5 dni w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki oraz niedziele. Z warszawskiego lotniska w Modlinie wylecimy o godz 20:15, planowane lądowanie w Kolonii o godz 22:05. Loty powrotne relacji Kolonia-Warszawa także pięć razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki, niedziele) w godz 18:05-19:50. Rezerwacja tanich biletów lotniczych linii Ryanair na trasie Warszawa - Kolonia 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie.

Pozostałe tanie loty do Kolonia

Tanie Loty z Warszawy do Niemiec

Informacje o lotach Warszawa - Kolonia. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-04-07 znaleziono 8 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Kolonia (CGN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-05-11 21:15 Warszawa (WMI) 2017-05-11 23:05 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1405

    2017-05-11 21:15 Warszawa (WMI) 2017-05-11 23:05 Bonn (CGN)

Podróż do Bonn

2017-05-18 19:05 Warszawa (WMI) 2017-05-18 21:50 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1404

    2017-05-18 19:05 Warszawa (WMI) 2017-05-18 20:50 Bonn (CGN)

Cena 236 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-05-11 22:40 Warszawa (WMI) 2017-05-12 11:00 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 12h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-05-11 22:40 Warszawa (WMI) 2017-05-12 00:10 Londyn (STN)

  • 4U

    1. 4U 355

    2017-05-12 08:50 Londyn (STN) 2017-05-12 11:00 Bonn (CGN)

Podróż do Bonn

2017-05-18 19:05 Warszawa (WMI) 2017-05-18 21:50 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1404

    2017-05-18 19:05 Warszawa (WMI) 2017-05-18 20:50 Bonn (CGN)

Cena 415 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-05-11 21:15 Warszawa (WMI) 2017-05-11 23:05 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1405

    2017-05-11 21:15 Warszawa (WMI) 2017-05-11 23:05 Bonn (CGN)

Podróż do Bonn

2017-05-18 07:45 Warszawa (WMI) 2017-05-18 14:10 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2813

    2017-05-18 07:45 Londyn (STN) 2017-05-18 08:10 Bonn (CGN)

  • FR

    1. FR 1021

    2017-05-18 09:55 Warszawa (WMI) 2017-05-18 13:10 Londyn (STN)

Cena 363 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-05-11 16:35 Warszawa (WMI) 2017-05-11 22:25 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 5h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2282

    2017-05-11 16:35 Warszawa (WMI) 2017-05-11 18:05 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 2816

    2017-05-11 20:00 Londyn (STN) 2017-05-11 22:25 Bonn (CGN)

Podróż do Bonn

2017-05-18 19:05 Warszawa (WMI) 2017-05-18 21:50 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1404

    2017-05-18 19:05 Warszawa (WMI) 2017-05-18 20:50 Bonn (CGN)

Cena 454 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-05-11 22:40 Warszawa (WMI) 2017-05-12 11:05 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 12h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-05-11 22:40 Warszawa (WMI) 2017-05-12 00:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 2814

    2017-05-12 08:40 Londyn (STN) 2017-05-12 11:05 Bonn (CGN)

Podróż do Bonn

2017-05-18 19:05 Warszawa (WMI) 2017-05-18 21:50 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1404

    2017-05-18 19:05 Warszawa (WMI) 2017-05-18 20:50 Bonn (CGN)

Cena 378 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-05-11 16:35 Warszawa (WMI) 2017-05-11 22:25 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 5h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2282

    2017-05-11 16:35 Warszawa (WMI) 2017-05-11 18:05 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 2816

    2017-05-11 20:00 Londyn (STN) 2017-05-11 22:25 Bonn (CGN)

Podróż do Bonn

2017-05-18 07:45 Warszawa (WMI) 2017-05-18 14:10 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2813

    2017-05-18 07:45 Londyn (STN) 2017-05-18 08:10 Bonn (CGN)

  • FR

    1. FR 1021

    2017-05-18 09:55 Warszawa (WMI) 2017-05-18 13:10 Londyn (STN)

Cena 580 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-05-11 20:10 Warszawa (WAW) 2017-05-12 08:35 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 12h 25m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 8217

    2017-05-11 20:10 Warszawa (WAW) 2017-05-11 21:35 Berlin (TXL)

  • AB

    1. AB 6491

    2017-05-12 07:30 Berlin (TXL) 2017-05-12 08:35 Bonn (CGN)

Podróż do Bonn

2017-05-18 07:25 Warszawa (WAW) 2017-05-18 16:30 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 6490

    2017-05-18 07:25 Berlin (TXL) 2017-05-18 08:30 Bonn (CGN)

  • AB

    1. AB 8214

    2017-05-18 14:10 Warszawa (WAW) 2017-05-18 15:30 Berlin (TXL)

Cena 1118 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-05-11 20:10 Warszawa (WAW) 2017-05-12 08:35 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 12h 25m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 8217

    2017-05-11 20:10 Warszawa (WAW) 2017-05-11 21:35 Berlin (TXL)

  • AB

    1. AB 6491

    2017-05-12 07:30 Berlin (TXL) 2017-05-12 08:35 Bonn (CGN)

Podróż do Bonn

2017-05-18 22:20 Warszawa (WAW) 2017-05-19 20:40 Bonn (CGN)
Całkowity czas podróży: 21h 20m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 6520

    2017-05-18 22:20 Berlin (TXL) 2017-05-18 23:25 Bonn (CGN)

  • AB

    1. AB 8216

    2017-05-19 18:20 Warszawa (WAW) 2017-05-19 19:40 Berlin (TXL)

Cena 1165 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 26-04-2017

    Kolonia coraz częściej wymieniana jest przez podróżnych. Pewnie to Ci którzy wyszukują najtańszych biletów i zwiedzają Europę.

  • 19-07-2016

    LETNIE LATANIE Z RYANAIREM DO NIEMIEC.

  • 06-04-2016

    Lądując na lotnisku Kolonia/Bonn macie blisko do Kolonii, Dortmundu, Essen czy Dusseldorf, więc jesli uda się Wam kupic cos taniej to czasem warto sprawdzic kilka opcji. Wiadomo że sa bezpośrednio loty do Dusseldorfu i Dortmundu, ale kto nie sprawdza ten nie wie.

  • 05-04-2016

    REWELACYJNE TANIE PODRÓŻOWANIE LETNIE DO KOLONII. JESTEM POD WRAŻENIEM NISKICH CEN, DLATEGO DZIELE SIĘ MOIMI SPOSTRZEŻENIAMI. UWAŻAM ŻE W LECIE JEST WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI LATANIA W RÓŻNYCH KIERUNKACH. A TAK APROPO NIEMIECKIE POŁĄCZENIA KULAŁY DO TEJ PORY JEŚLI CHODZI O TANIE LATANIE. TERAZ ZMIANY ZMIANY ZMIANY

  • 25-03-2016

    Niemieckie kierunki zawsze mile widziane. Pracuje w firmie gdzie często podróżujemy na trasach Polska - Niemcy. Im więcej będzie takich połączeń tym lepiej. Będzie można zastąpić jazdę samochodem - lataniem samolotami, wtedy mielibysmy szybszy czas realizacji wszystkich działań.

  • 21-03-2016

    Ogólnie mało jest niemieckich kierunków. Dziwi tym bardziej fakt że wprowadził go Ryanair. Może w przyszłości powiększy się siatka do Niemiec. Jak na razie to całą śmietankę zgarniał germanwings. Trzymam zatem kciuki za irlandzkiego lotnika. Przynajmniej ktoś o nas myśli i nie będzie zastoju.

  • 26-10-2015

    NIE SĄDZIŁEM ŻE KOLONIA Z MODLINA STARTUJE CODZIENNIE. BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ, DZIWIE SIĘ TYLKO CZEGO TEGO WCZEŚNIEJ NIE ZAUWAŻYŁEM.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena