Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Loty z Katowic do Kolonia od 179.00 PLN
Wylot z:
Katowice, PolskaPL
Kierunek podróży:
Kolonia, NiemcyDE

Lotnisko wylotu:

Katowice Pyrzowice (KTW)

Lotnisko przylotu:

Cologne/Bonn (CGN)

Termin objęty promocją:

2017-01-022017-09-01

Promocja aktualna:

do 2017-01-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Katowice - Kolonia, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Cologne/Bonn linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Katowic do Kolonii. Tanie linie Wizzair w okresie letnim 2017 udostępniają promocyjne loty trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty. Wyloty z Katowic startują o godz 10:10, lądowanie w Kolonii o godz 11:55. Loty relacji odwrotnej z Kolonii do Katowic także 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) o godz 12:25-14:00. Zarezerwuj tani lot z Katowic do Kolonii online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Kolonia
Lot Okres podróży Linia Cena
Gdańsk - Kolonia

2017-01-04

2017-09-01

Wizzair 109.00 PLN
Warszawa - Kolonia

2017-01-19

2017-09-30

Wizzair 59.00 PLN
Kraków - Kolonia

2017-01-03

2017-06-30

Wizzair 345.00 PLN
Tanie loty z Katowic do Niemiec
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Katowic do Dortmundu

2017-01-03

2017-09-01

Wizzair 99.00 PLN
Loty z Katowic do Frankurt

2017-01-05

2017-08-31

Wizzair 109.00 PLN
Loty z Katowic do Monachium

2017-01-04

2017-06-30

Wizzair 350.00 PLN
Informacje o lotach Katowice - Kolonia. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-01-18 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Kolonia (CGN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
W6 1099
2017-03-11 10:15 Katowice (KTW)
2017-03-11 12:05 Bonn (CGN)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
W6 1100
2017-03-18 12:35 Bonn (CGN)
2017-03-18 15:05 Katowice (KTW)
Lot 1
Cena : 334
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
W6 1099
2017-03-11 10:15 Katowice (KTW)
2017-03-11 12:05 Bonn (CGN)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 9h 35m / 1 przesiadka
2017-03-18 14:10 Bonn (CGN)
2017-03-19 00:45 Katowice (KTW)
1
4U 876
2017-03-18 14:10 Bonn (CGN)
2017-03-18 16:15 Bari (BRI)
4U
2
W6 1140
2017-03-18 21:55 Bari (BRI)
2017-03-18 23:45 Katowice (KTW)
W6
Lot 2
Cena : 685
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka
2017-03-11 14:50 Katowice (KTW)
2017-03-11 20:10 Bonn (CGN)
1
W6 1131
2017-03-11 14:50 Katowice (KTW)
2017-03-11 16:40 Mediolan (BGY)
W6
2
FR 8519
2017-03-11 18:40 Mediolan (BGY)
2017-03-11 20:10 Bonn (CGN)
FR
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
W6 1100
2017-03-18 12:35 Bonn (CGN)
2017-03-18 15:05 Katowice (KTW)
Lot 3
Cena : 481
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
W6 1099
2017-03-11 10:15 Katowice (KTW)
2017-03-11 12:05 Bonn (CGN)
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka
2017-03-18 16:50 Bonn (CGN)
2017-03-19 00:50 Katowice (KTW)
1
FR 8518
2017-03-18 16:50 Bonn (CGN)
2017-03-18 18:15 Mediolan (BGY)
FR
2
W6 1132
2017-03-18 22:05 Mediolan (BGY)
2017-03-18 23:50 Katowice (KTW)
W6
Lot 4
Cena : 501
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka
2017-03-11 14:50 Katowice (KTW)
2017-03-11 20:10 Bonn (CGN)
1
W6 1131
2017-03-11 14:50 Katowice (KTW)
2017-03-11 16:40 Mediolan (BGY)
W6
2
FR 8519
2017-03-11 18:40 Mediolan (BGY)
2017-03-11 20:10 Bonn (CGN)
FR
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 9h 35m / 1 przesiadka
2017-03-18 14:10 Bonn (CGN)
2017-03-19 00:45 Katowice (KTW)
1
4U 876
2017-03-18 14:10 Bonn (CGN)
2017-03-18 16:15 Bari (BRI)
4U
2
W6 1140
2017-03-18 21:55 Bari (BRI)
2017-03-18 23:45 Katowice (KTW)
W6
Lot 5
Cena : 832
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka
2017-03-11 14:50 Katowice (KTW)
2017-03-11 20:10 Bonn (CGN)
1
W6 1131
2017-03-11 14:50 Katowice (KTW)
2017-03-11 16:40 Mediolan (BGY)
W6
2
FR 8519
2017-03-11 18:40 Mediolan (BGY)
2017-03-11 20:10 Bonn (CGN)
FR
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka
2017-03-18 16:50 Bonn (CGN)
2017-03-19 00:50 Katowice (KTW)
1
FR 8518
2017-03-18 16:50 Bonn (CGN)
2017-03-18 18:15 Mediolan (BGY)
FR
2
W6 1132
2017-03-18 22:05 Mediolan (BGY)
2017-03-18 23:50 Katowice (KTW)
W6
Lot 6
Cena : 648

Komentarze

Loty z Katowic do Kolonia

Liczba ocen: 27

~ pola 2012-05-18

raz latam raz jeżdze samolotem w zależności jak cenowo się przedstawia lot ale samolotem bez porównania lepiej

~ EWA 2012-06-28

BIORĄC POD UWAGĘ CENY BENZYNY TO SAMOLOT WYCHODZI TANIEJ, +WYGODA I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU TO NIEMA SIĘ NAD CZYM ZASTANAWIAĆ

~ olo 2012-08-21

lotnisko w Katowicach jak dla mnie troche daleko ale z żadnego bliżej mnie nie ma tanich lotów do Kolonii, a za takie ceny biletów opłaca sie do tych Katowic jakoś dojechać

~ JEDREK 2012-10-26

KORZYSTAM I JESTEM ZADOWOLONY.

~ BABEL 2012-11-16

ZA TAKA CENĘ ZA BILET LOTNICZY NAWET NIE OPŁACA SIĘ DO SAMOCHODU WSIADAĆ I JECHAĆ.

~ ERYK 2012-12-17

Śmiało polecam to połączenie, korzystałem nie raz i jeszcze na pewno będę, bez zastrzeżeń

~ Elka 2012-12-21

Polecam połączenie na dobrym poziomie

~ Goska 2013-02-05

Ciagle mało jest lotów na tej trasie, więc tym bardziej doceniam to Wizzara

~ Olga 2013-04-26

Latam do pracy i cenię sobię to połączenie, fajnie że można tanio kupić bilet, przez to mogę częściej odwiedzać rodzinę

~ Franklin 2013-09-05

Wizzair troche ostatnio przekombinował z tymi bagażami , wolałem stare zasadyale wiadomo każdy kombinuje i oczędzaja na czym sie da

~ KOLO 2013-09-17

Ja tez wole stare zasady ze 1 bagaz 10 kg w cenie biletu, latam na krótko i zawsze taki bagaż mi wytarczył, a ten mniejszy jakoś tak nie zabardzo mi przypadł do gustu i musze dokupywac dodatkowy

~ Yusti 2013-11-14

Fakt troche przekombinowali, chociaż zasady sa jakie są i trudno trzeba się dopasować, ja latam w zasadzie "w te i z powrotem" i ten większy podręczny byl dla mnie najlepsza opcją no ale trudno, i tak dobrze że jest takie połączenie, bez przesaiadek i ogólnie nie najdroższe

~ majka 2014-05-13

Loty do Niemiec chyba zawsze miały popyt. W sumie 200zł w jedna stronę to dobra propozycja. Wsiadasz w katowicach i bez przesiadki jestes w Kolonii. Tylko kupować.

~ rafalala 2015-01-13

Najbliższe terminy drogo, im dalej tym taniej, w jedna stronę najtaniej 119 pln jak do Niemiec sie opłaca, tylko żeby taka cena była wtedy kiedy ja mam ochote lecieć a nie w innych dziwnych datach.

~ matej 2015-01-27

Najlepsze jest to że za niecałe 2 godziny jest się na miejscu w Kolonii. Nie znam szybszego połączenia, kupujcie loty zamiast spędzać długie godziny w samochodzie.

~ jadzia 2015-02-09

A co jeśli śnieżyca sparaliżuje wylot samolotów i nie wylecę, spóźnie sie na ważne spotkanie to kto wtedy rekompensuje mi wszelkie straty. boję się podjąć takie ryzyko.

~ Telimena 2015-12-01

jeżeli z winy aury nie polecisz (śniegi, mgły) to masz zawsze okazje do wyboru - co oczywiście proponuje dana linia lotnicza, czy zwrot pieniędzy, czy wybór najbliższego możliwego lotu. To akurat uważam za dobre rozwiązanie.

~ Peter 2016-02-18

W tym roku pogoda dla latających była bardzo łaskawa. Nie słyszałem informacji o odwołanych lotach, a jeśli nawet to było ich pewnie na tyle mało że nie widziałem żadnych informacji.

~ Sabi 2016-03-09

Najgroźniejsze są mgły a tych nie brakowało, ale jakoś mi też udało się lecieć planowo bez zmian za każdym razem, ale to już nie linii zasługa tylko SIŁY WYŻSZE :)

~ Regi 2016-06-07

Strasznie duże to lotnisko w Kolonii, myślałam że nie odnajdę się pierwszym razem. Przed lotem radzę sprawdźcie sobie z jakiego Terminala wylatujecie żeby było szybciej.

~ Pene 2016-07-25

Porównywałam ceny autokaru i tanich linii do Koln i muszę śmiało przyznać że wygrywają loty, ceny porównywalne a jaki czas realizacji podróży - bez porównania.

~ Neli 2016-08-11

Nie ma popłochu, kto często lata wie, że tanie linie lądują i wylatują z TERMINALA nr 2.

~ Sigal 2016-09-19

Katowice są główna bazą lotów Wizzaira, najwięcej lotów ma właśnie ta linia. chyba to jedyne tanie linie na Śląsku.

~ Mark 2016-09-30

no i super że Wizzair właśnie z Katowic ma najwięcej lotów bo mamy największy wybór i ceny też sa najniższe z Katowic w porównaniu do innych lotnisk

~ Mezo 2016-10-18

Niemieckie kierunki mile widziane.

~ Jackson 2016-11-09

Jak na razie zaczął królować Berlin, dużo tam pracy oferowali dla Polaków więc dużo osób wyjechało, w Kolonii pewnie podobnie.

~ Witek 2016-12-06

Niemcy otwarły swoje granice dla wszystkich chętnych, zarówno uchodźców jak i poszukiwaczy pracy. Tylko czy nie odbije im się to czkawką.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo