Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Bilety lotnicze Linie lotnicze Wizzair Katowice - Frankurt
Loty z Katowic do Frankurt od 109.00 PLN
Wylot z:
Katowice, PolskaPL
Kierunek podróży:
Frankurt, NiemcyDE

Lotnisko wylotu:

Katowice Pyrzowice (KTW)

Lotnisko przylotu:

Frankfurt - Hahn (FRA)

Termin objęty promocją:

2017-01-052017-08-31

Promocja aktualna:

do 2017-01-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Katowice - Frankurt, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Frankfurt - Hahn linie lotnicze Wizzair.

Bezpośrednie loty z Katowic do Frankfurtu. Loty w sezonie letnim 2017 z Katowic do Frankfurtu udostępniają węgierskie tanie linie Wizzair. Tani przewoźnik oferuje loty trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty. Wylot z Katowic odbywa się o godz 12:35, lądowanie w Hahn o godz 14:15. Loty relacji Frankfurt-Katowice 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) w godzinach 14:40-16:15. Już teraz zarezerwuj bezpośredni lot do Frankfurtu online lub telefonicznie pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Frankurt
Lot Okres podróży Linia Cena
Gdańsk - Frankfurt

2017-01-03

2017-08-31

Wizzair 99.00 PLN
Warszawa - Frankurt

2017-01-19

2017-09-30

Wizzair 109.00 PLN
Rzeszów - Frankfurt

2016-02-03

2016-02-28

Wizzair 389.00 PLN
Bydgoszcz - Frankfurt

2017-01-02

2017-07-31

Wizzair 369.00 PLN
Tanie loty z Katowic do Niemiec
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Katowic do Dortmundu

2017-01-03

2017-09-01

Wizzair 99.00 PLN
Loty z Katowic do Kolonia

2017-01-02

2017-09-01

Wizzair 179.00 PLN
Loty z Katowic do Monachium

2017-01-04

2017-06-30

Wizzair 350.00 PLN
Informacje o lotach Katowice - Frankurt. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-01-05 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Frankurt (FRA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
LH 1361
2017-02-21 18:55 Katowice (KTW)
2017-02-21 20:30 Frankfurt (FRA)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1104
2017-02-28 20:45 Frankfurt (FRA)
2017-02-28 23:20 Katowice (KTW)
Lot 1
Cena : 724
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
LH 1357
2017-02-21 14:50 Katowice (KTW)
2017-02-21 16:25 Frankfurt (FRA)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1104
2017-02-28 20:45 Frankfurt (FRA)
2017-02-28 23:20 Katowice (KTW)
Lot 2
Cena : 756
Wylot
Całkowity czas podróży: 4h 15m / 1 przesiadka
2017-02-21 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-21 09:50 Frankfurt (FRA)
1
LO 3880
2017-02-21 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-21 06:30 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 381
2017-02-21 07:50 Warszawa (WAW)
2017-02-21 09:50 Frankfurt (FRA)
LO
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1104
2017-02-28 20:45 Frankfurt (FRA)
2017-02-28 23:20 Katowice (KTW)
Lot 3
Cena : 741
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
W6 1103
2017-02-21 18:35 Katowice (KTW)
2017-02-21 20:20 Frankfurt (HHN)
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio
LH 1362
2017-02-28 21:50 Frankfurt (HHN)
2017-03-01 00:15 Katowice (KTW)
Lot 4
Cena : 791
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
LH 1357
2017-02-21 14:50 Katowice (KTW)
2017-02-21 16:25 Frankfurt (FRA)
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio
LH 1362
2017-02-28 21:50 Frankfurt (FRA)
2017-03-01 00:15 Katowice (KTW)
Lot 5
Cena : 625
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
W6 1103
2017-02-21 18:35 Katowice (KTW)
2017-02-21 20:20 Frankfurt (HHN)
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1104
2017-02-28 20:45 Frankfurt (HHN)
2017-02-28 23:20 Katowice (KTW)
Lot 6
Cena : 153
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 30m / 1 przesiadka
2017-02-21 14:55 Katowice (KTW)
2017-02-21 20:25 Frankfurt (FRA)
1
LO 3884
2017-02-21 14:55 Katowice (KTW)
2017-02-21 15:45 Warszawa (WAW)
LO
2
LH 1351
2017-02-21 18:35 Warszawa (WAW)
2017-02-21 20:25 Frankfurt (FRA)
LH
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1104
2017-02-28 20:45 Frankfurt (FRA)
2017-02-28 23:20 Katowice (KTW)
Lot 7
Cena : 707
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 50m / 1 przesiadka
2017-02-21 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-21 16:25 Frankfurt (FRA)
1
LO 3880
2017-02-21 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-21 06:30 Warszawa (WAW)
LO
2
LH 1349
2017-02-21 14:35 Warszawa (WAW)
2017-02-21 16:25 Frankfurt (FRA)
LH
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1104
2017-02-28 20:45 Frankfurt (FRA)
2017-02-28 23:20 Katowice (KTW)
Lot 8
Cena : 707
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
W6 1103
2017-02-21 18:35 Katowice (KTW)
2017-02-21 20:20 Frankfurt (HHN)
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 9h 10m / 1 przesiadka
2017-02-28 10:50 Frankfurt (HHN)
2017-02-28 21:00 Katowice (KTW)
1
EI 651
2017-02-28 10:50 Frankfurt (FRA)
2017-02-28 12:05 Dublin (DUB)
EI
2
FR 5346
2017-02-28 16:15 Dublin (DUB)
2017-02-28 20:00 Katowice (KTW)
FR
Lot 9
Cena : 770
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
W6 1103
2017-02-21 18:35 Katowice (KTW)
2017-02-21 20:20 Frankfurt (HHN)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 7h 50m / 1 przesiadka
2017-02-28 06:45 Frankfurt (HHN)
2017-02-28 15:35 Katowice (KTW)
1
FR 753
2017-02-28 06:45 Frankfurt (HHN)
2017-02-28 07:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 8266
2017-02-28 11:25 Londyn (STN)
2017-02-28 14:35 Katowice (KTW)
FR
Lot 10
Cena : 287

Komentarze

Loty z Katowic do Frankurt

Liczba ocen: 24

~ miki 2012-04-25

jedno z nielicznych polaczen tanimi liniami do Frankfurtu, nie po drodze mi te Katowice ale biorac pod uwage cene za bilet loticzy to warto dojechac do Katowic i potem juz od razu do Frankfurtu

~ OLKA 2012-06-06

FAKTYCZNIE DOSTANIE SIĘ DO FRANKFURTU Z NIEKTÓRYCH POLSKICH LOTNISK WCALE NIE JEST TAKIE ŁATWE DLATEGO TYM BARDZIJEJ CIESZĘ SIĘ Z TEGO POŁACZENIA

~ Graska 2012-07-27

Ja jestem na miejscu więc nie dojeżdżam i możecie POZAZDROŚCIĆ. Latam Wizzairem już od dawna ekonomicznie, szybko i oby więcej takich lotów.

~ ERYK 2012-08-16

KIEDYŚ JEŹAMOCHODEM, TERAZ JUŻ TYLKO SAMOLOTEM, NAWET NIE MA SIĘ CO ZASTANAWIAĆ, DUŻO SZYBCIEJ I TANIEJ MNIE WYCHODZI PODRÓŻ SAMOLOTEM DO FRANKFURTU NIZ AUTEM

~ Jezyk 2012-08-31

Połączenie dobre i potrzebne, linie Wizzair wiadomo ze jako tanie linie nie oferuja "kokosów" ale chyba nikt na to nie liczy kupując bilet samolotowy za 100 zł

~ Joanna 2012-10-02

Bardzo fajne połączenie, punktualnie i miło, latam Wizzairem od lat i mam same miłe wspomnienia

~ Andzelika 2012-11-19

Chyba przez ta mgłę na lotnisku był taki nawał ludzi przekierowanych z innych lotnisk że ąż byłam zdziwiona ale za to obsługa bardzo rzetelna i fachowa.

~ Iga 2012-12-18

Gorączka przedświąteczna dotarła już na lotniska, widać że ludzie pomału wracają na świeta do najbliższych, i ceny biletów też w "swiątecznych " cenach niestety

~ Skoczek 2013-02-12

Polecam połączenie, rzetelna, miła obsługa, połączenie punktualne, wszystko fajnie przebiegło

~ Lulek 2013-04-09

Takie połączenie powinno być z każdego lotniska w Polsce , a niestety nie ma także tym bardziej doceniam to połączenie i cene za jaką go kupuje.

~ Elvis 2013-04-11

Mogłabym latać non stop, lubie i polecam

~ Madzik 2013-07-17

Myślałam że na tej trasie jest dużo więcej połaczeń , w zasadzie to z Katowic jest najrozsądniejsze w miare przystępnych cenach i w odpowiadających mi dniach

~ Maniek 2013-08-27

Rzeczywiscie trudno wychwalać to połaczenie bo nie ma innego dla porównania, ale i tak dobrze że chociaż takie jest

~ Jarek 2014-04-03

Interesuja mnie tanie, bezpośrednie loty do Frankfurtu. Jestem z podkarpacia więc najlepiej odpowiadało mi połączenie Rzeszów Hahn - którego juz nie ma. Z Krakowa tez żadnych tanich, Warszawa odpada, to co mi pozostaje?

~ marek 2014-10-23

ile kilometrów od centru jest to lotnisko? bo jakoś nie widzę żeby było napisane. szkoda ze nie umieszczacie takich informacji, byłoby bardziej dopieszczone.

~ Tulipan 2015-01-30

Lotnisko Frankfurt Hahn HHN od Frankfurtu nad Menem oddalone jest aż o 130 km, więc dość daleko, więc bliżej centrum będzie lotnisko Frankfurt Ren-Men FRA.

~ Gilda 2015-02-11

Najtańsze połączenia od 59,00 ale to goła cena, jak wchodzi się dalej doliczają się kolejne opłaty - dodam że większe niż cena biletu co mi się nie spodobało.

~ Kukulka 2015-10-23

To akurat normalne, że przy zakupie dodawana jest transakcja / czyli tzw obsługa klienta. Waszym zadaniem jest jedynie opłacenie lotu, a resztę wykonują za Was specjaliści.

~ Norbi 2015-11-20

Czytałem że Rzeszów wycofuje Frankfurt, mam nadzieję że w Pyrzowicach zostanie bez zmian. My potrzebujemy tego lotu, zresztą wystarczy sprawdzić intensywność korzystania z kierunku Katowice Frankfurt

~ Krystyna 2015-12-03

Frankfurt wycofany, ale dostaliśmy w zamian Monachium MUC, więc nie wiem co lepsze. Wydaje mi się że FRA mogli zostawić i dorzucić MUC i byłoby wtedy super.

~ Niobe 2016-08-08

Katowice Frankfurt lata 3 razy we wtorki, czwartki i soboty. Jak wycofano go to z Rzeszowa, nie wpisujcie mylnych informacji.

~ Lisica 2016-08-16

To najtańsza wersja lotów z KTW do HHN. Tanie linie jednak wychodzą najtaniej.

~ Mycha 2016-08-30

Moje ulubione połączenie, bo tylko na tej trasie latam :) A tak serio z Wizzairem warto lecieć w każde miejsce. To sprawdzony lotnik.

~ Tymon 2016-09-08

Lotów do Frankfurtu jak na lekarstwo więc tym bardziej cieszy że przynajmniej na Wizzair jest to połączenie

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo