Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Bilety lotnicze Linie lotnicze Wizzair Gdańsk - Frankfurt
Loty z Gdańska do Frankfurtu od 99.00 PLN
Wylot z:
Gdańsk, PolskaPL
Kierunek podróży:
Frankfurt, NiemcyDE

Lotnisko wylotu:

Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Lotnisko przylotu:

Frankfurt Hahn (FRA)

Termin objęty promocją:

2017-03-032017-08-31

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Gdańsk - Frankfurt, Wylot lotnisko: Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Frankfurt Hahn linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Tanie linie Wizzair oferują w okresie letnim 2017 bezpośrednie loty z Gdańska do Frankfurtu Hahn. Wyloty z gdańskiego lotniska odbywają się 2 razy w tygodniu we wtorki i soboty. Według rozkładu lotów rejsy z Gdańska o godz 10:00, planowane lądowanie we Frankfurcie o godz 11:50. Powrotne loty z Frankfurtu dwa razy w tygodniu (wtorki, soboty) w godzinach 12:20-13:55. Rezerwuj bilet lotniczy na trasie Gdańsk - Frankfurt w promocyjnych cenach już teraz online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Frankfurt
Lot Okres podróży Linia Cena
Katowice - Frankurt

2017-03-02

2017-10-28

Wizzair 109.00 PLN
Warszawa - Frankurt

2017-03-04

2017-09-30

Wizzair 109.00 PLN
Rzeszów - Frankfurt

2016-02-03

2016-02-28

Wizzair 389.00 PLN
Bydgoszcz - Frankfurt

2017-03-02

2017-09-30

Wizzair 369.00 PLN
Tanie loty z Gdańska do Niemiec
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Gdańska do Dortmundu

2017-03-02

2017-09-30

Wizzair 99.00 PLN
Loty z Gdańska do Hamburga

2017-03-01

2017-08-01

Wizzair 159.00 PLN
Loty z Gdańska do Kolonia

2017-03-01

2017-10-28

Wizzair 109.00 PLN
Loty z Gdańska do Monachium

2017-03-02

2017-10-21

Wizzair 380.00 PLN
Loty z Gdańska do Hamburga

2014-10-01

2014-12-31

Wizzair 199.00 PLN
Informacje o lotach Gdańsk - Frankfurt. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-21 znaleziono 9 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Frankfurt (FRA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka
2017-05-16 15:05 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 19:40 Frankfurt (FRA)
1
KL 1920
2017-05-16 15:05 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 17:00 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1773
2017-05-16 18:30 Amsterdam (AMS)
2017-05-16 19:40 Frankfurt (FRA)
KL
KL
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Frankfurt (FRA)
Gdańsk (GDN)
Lot 1
Cena : 706
KL
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 15m / 1 przesiadka
2017-05-16 20:25 Gdańsk (GDN)
2017-05-17 08:40 Frankfurt (FRA)
1
W6 1777
2017-05-16 20:25 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 21:40 Gmina Billund (BLL)
W6
2
LH 843
2017-05-17 07:15 Gmina Billund (BLL)
2017-05-17 08:40 Frankfurt (FRA)
LH
LH
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Frankfurt (FRA)
Gdańsk (GDN)
Lot 2
Cena : 1012
LH
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
W6 1677
2017-05-16 11:00 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 12:50 Frankfurt (HHN)
LH
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Frankfurt (HHN)
Gdańsk (GDN)
Lot 3
Cena : 128
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 14h 30m / 1 przesiadka
2017-05-16 21:50 Gdańsk (GDN)
2017-05-17 12:20 Frankfurt (FRA)
1
DY 1053
2017-05-16 21:50 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 23:20 Oslo (OSL)
DY
2
SK 4755
2017-05-17 10:15 Oslo (OSL)
2017-05-17 12:20 Frankfurt (FRA)
SK
SK
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Frankfurt (FRA)
Gdańsk (GDN)
Lot 4
Cena : 477
SK
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 40m / 1 przesiadka
2017-05-16 07:35 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 13:15 Frankfurt (FRA)
1
FR 3096
2017-05-16 07:35 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 08:30 Warszawa (WAW)
FR
2
LH 1347
2017-05-16 11:30 Warszawa (WAW)
2017-05-16 13:15 Frankfurt (FRA)
LH
LH
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Frankfurt (FRA)
Gdańsk (GDN)
Lot 5
Cena : 624
LH
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka
2017-05-16 13:55 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 20:00 Frankfurt (FRA)
1
FR 3194
2017-05-16 13:55 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 14:50 Warszawa (WAW)
FR
2
LO 379
2017-05-16 18:05 Warszawa (WAW)
2017-05-16 20:00 Frankfurt (FRA)
LO
LO
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Frankfurt (FRA)
Gdańsk (GDN)
Lot 6
Cena : 505
LO
Wylot
Całkowity czas podróży: 14h 55m / 1 przesiadka
2017-05-16 19:50 Gdańsk (GDN)
2017-05-17 10:45 Frankfurt (FRA)
1
FR 3098
2017-05-16 19:50 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 20:45 Warszawa (WAW)
FR
2
LO 381
2017-05-17 08:45 Warszawa (WAW)
2017-05-17 10:45 Frankfurt (FRA)
LO
LO
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Frankfurt (FRA)
Gdańsk (GDN)
Lot 7
Cena : 505
LO
Wylot
Całkowity czas podróży: 11h 30m / 1 przesiadka
2017-05-16 23:25 Gdańsk (GDN)
2017-05-17 10:55 Frankfurt (HHN)
1
FR 2373
2017-05-16 23:25 Gdańsk (GDN)
2017-05-17 00:40 Londyn (STN)
FR
2
FR 752
2017-05-17 08:30 Londyn (STN)
2017-05-17 10:55 Frankfurt (HHN)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Frankfurt (HHN)
Gdańsk (GDN)
Lot 8
Cena : 268
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 11h 30m / 1 przesiadka
2017-05-16 21:20 Gdańsk (GDN)
2017-05-17 08:50 Frankfurt (FRA)
1
LO 3501
2017-05-16 21:20 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 22:40 Kraków (KRK)
LO
2
LH 1371
2017-05-17 07:15 Kraków (KRK)
2017-05-17 08:50 Frankfurt (FRA)
LH
LH
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Frankfurt (FRA)
Gdańsk (GDN)
Lot 9
Cena : 995

Komentarze

Loty z Gdańska do Frankfurtu

Liczba ocen: 6

~ tereska 2014-09-05

Już nie mogę się doczekać startu w kwietniu tego połączenia. Przynajmniej będziemy mieć tanie bezpośrednie loty z zakupem bez wychodzenia z domu. Bo wcześniej Wizzair nie lata????

~ Daria 2015-01-08

już możesz kupować bilety zawsze to bedzie taniej póki są ceny promocyjne, później bedzie już duzo drożej. brawo nareszcie ruszy Frankfurt. Super że postanowili wziąść ten kierunek.

~ bogdan 2015-04-23

Lądowanie we Frankfurcie jest na Hahn, więc nie na głównym, a już się cieszyłem że będę miał tanie lądowania a tu niespodzianka lotnisko Hahn od centrum jest dużo dalej więc się nie opłaca. Nie mam nikogo kto po mnie wyjedzie.

~ JAS 2016-05-17

Na główne lotnisko FRA latają linie LOT z jedna przesiadka w Warszawie. Ceny wyższe niż w tanich połączeniach ale jak ktoś chce na główne lotnisko to jak znalazł.

~ Serce 2016-09-26

Zaczynają się spadki cen, listopad ma bardzo niskie i konkurencyjne do Frankfurtu. To mi się podoba w tanich lotach że faktycznie są tanie.

~ Uleczka 2017-01-10

LOT raczej nigdy nie zaproponuje cen od 39 złotych, nie ma na co liczyć, dlatego my przesiedliśmy się na tanie latanie.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo