Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Loty z Gdańska do Kolonia od 109.00 PLN
Wylot z:
Gdańsk, PolskaPL
Kierunek podróży:
Kolonia, NiemcyDE

Lotnisko wylotu:

Gdansk Rebiechowo (GDN)

Lotnisko przylotu:

Cologne/Bonn (CGN)

Termin objęty promocją:

2017-03-012017-10-28

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Gdańsk - Kolonia, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Cologne/Bonn linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Sobota) od 2017-06-20(Wtorek, Czwartek, Sobota).

Tanie loty z Gdańska do Kolonii. Tanie linie lotnicze Wizzair w sezonie letnim 2017 udostępniają bezpośrednie loty trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty. Loty z Gdańska w czwartki o godz 13:45, planowane lądowanie w Kolonii o godz 15:25, pozostałe dni o godz 15:10-16:50. Powrotne loty z Kolonii także trzy razy w tygodniu, we wtorki i w soboty o godz 17:20, lądowanie w Gdańsku o godz 18:55 oraz w czwartki o godz 15:55-17:30. Bilety lotnicze Gdańsk (GDN) - Kolonia (CGN) w promocyjnych cenach, możliwa rezerwacja online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Kolonia
Lot Okres podróży Linia Cena
Katowice - Kolonia

2017-03-02

2017-09-01

Wizzair 179.00 PLN
Warszawa - Kolonia

2017-03-02

2017-09-30

Wizzair 99.00 PLN
Kraków - Kolonia

2017-03-02

2017-10-29

Wizzair 345.00 PLN
Tanie loty z Gdańska do Niemiec
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Gdańska do Frankfurtu

2017-03-03

2017-08-31

Wizzair 99.00 PLN
Loty z Gdańska do Dortmundu

2017-03-02

2017-09-30

Wizzair 99.00 PLN
Loty z Gdańska do Hamburga

2017-03-01

2017-08-01

Wizzair 159.00 PLN
Loty z Gdańska do Monachium

2017-03-02

2017-10-21

Wizzair 380.00 PLN
Loty z Gdańska do Hamburga

2014-10-01

2014-12-31

Wizzair 199.00 PLN
Informacje o lotach Gdańsk - Kolonia. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-20 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Kolonia (CGN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
W6 1671
2017-05-16 16:10 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 17:50 Bonn (CGN)
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bonn (CGN)
Gdańsk (GDN)
Lot 1
Cena : 198
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 11h 35m / 1 przesiadka
2017-05-16 23:25 Gdańsk (GDN)
2017-05-17 11:00 Bonn (CGN)
1
FR 2373
2017-05-16 23:25 Gdańsk (GDN)
2017-05-17 00:40 Londyn (STN)
FR
2
4U 355
2017-05-17 08:50 Londyn (STN)
2017-05-17 11:00 Bonn (CGN)
4U
4U
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bonn (CGN)
Gdańsk (GDN)
Lot 2
Cena : 366
4U
Wylot
Całkowity czas podróży: 11h 40m / 1 przesiadka
2017-05-16 23:25 Gdańsk (GDN)
2017-05-17 11:05 Bonn (CGN)
1
FR 2373
2017-05-16 23:25 Gdańsk (GDN)
2017-05-17 00:40 Londyn (STN)
FR
2
FR 2814
2017-05-17 08:40 Londyn (STN)
2017-05-17 11:05 Bonn (CGN)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bonn (CGN)
Gdańsk (GDN)
Lot 3
Cena : 237
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 11h 55m / 1 przesiadka
2017-05-16 10:30 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 22:25 Bonn (CGN)
1
FR 2375
2017-05-16 10:30 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 11:45 Londyn (STN)
FR
2
FR 2816
2017-05-16 20:00 Londyn (STN)
2017-05-16 22:25 Bonn (CGN)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bonn (CGN)
Gdańsk (GDN)
Lot 4
Cena : 207
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka
2017-05-16 08:55 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 22:45 Bonn (CGN)
1
FR 8311
2017-05-16 08:55 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 11:00 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 5531
2017-05-16 21:20 Mediolan (BGY)
2017-05-16 22:45 Bonn (CGN)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bonn (CGN)
Gdańsk (GDN)
Lot 5
Cena : 166
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 4h 40m / 1 przesiadka
2017-05-16 07:20 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 12:00 Bonn (CGN)
1
LH 1647
2017-05-16 07:20 Gdańsk (GDN)
2017-05-16 08:55 Monachium (MUC)
LH
2
AB 6114
2017-05-16 10:50 Monachium (MUC)
2017-05-16 12:00 Bonn (CGN)
AB
AB
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bonn (CGN)
Gdańsk (GDN)
Lot 6
Cena : 1299

Komentarze

Loty z Gdańska do Kolonia

Liczba ocen: 17

~ anka 2012-05-22

bardzo fajne połaczenie, cenowo bilety wychodzą w normalnych cenach, płaci się za to co się chce- bagaż, ubezpieczenie, polecam

~ ERNEST 2012-09-05

Dla mnie ceny trochę wyjechane jak na teraz, bywało ze kupowałem bilet znacznie taniej, ale i tak nie mam wyjścia- lecieć musze a to połaczenie jedynie mi pasuje, noi i tak maja najtaniej mimo wszystko.

~ WISKA 2012-09-19

Jest jedyne połączenie Wizzair z którego korzystam dosyc regularnie, nie mam żadnych większych zastrzeżeń, polecam

~ LUZIK 2012-10-23

Bez problemów, punktualnie i bezpiecznie.

~ Eliza 2012-10-24

Lot z którego korzystam dosyć często, jest w miare tani więc można sobie pozwolić na częste loty, a do tego bezpośredni i ogólnie miło sie leci

~ Olivier 2012-11-15

ciesze się ze są bezpośrednie loty na tej trasie, to znacznie ułatwia podróż,

~ HASIAK 2012-11-29

Kolonia od zawsze była moja bazą wypadową więc bardzo cenie sobie to połączenie i polecam.

~ Dana 2013-01-03

mimo że jest to podróż tzw tanimi liniami to nie widzę różnicy z innymi, droższymi połączeniami, wszsytko punktualnie, miło i przyjemnie

~ Ferdek 2013-02-12

raz dwa i jestem na miejscu, bezproblemowo , szybko i tanio

~ Denis 2013-03-13

połączenie bardzo potrzebne, szkoda tylko że dwa razy w tygodniu, czasami potrzebuje polecieć dosłownie na dzień pozałatwiać sprawy i wracać a tak to trzenba czekać, no ale i tak dobrze że jest jak jest

~ Luci 2013-04-04

Nie narzekam na komfort na pokładzie bo wiadomo ze sa to tanie linie o one nie nastawiaja się na luksus tylko na cene i ja sie na to godze i jestem zadowlona

~ Szymon 2013-05-28

Każdy wie na jakich warunkach kupuje sie bilet i nie ma co narzekać ani liczyć na luksusy przy bilecie za 100 zł

~ Artur 2013-10-07

Nie jest to jakieś luksusowe połączenie ale da się wytrzymać , zresztą lot trwa niedługo i spokojnie da się wytrzymać

~ Anita 2013-11-15

Za każdym razem płace różną cene , ale przeważnie tak za 350- 400 w obydwie str lece , benzyna by mnie kosztowała jeszcze wiecej a tu jeszcze na czasie zyskuje i wygodzie

~ Yasmina 2015-02-12

Denerwuje się na sama myśl o locie. Macie jakieś sposoby na stres przed lataniem. Ciągle czytam opinie, miałam nadzieję, że się jakoś przekonam, byłam kilka razy na lotnisku i dalej nic.

~ Janusz 2016-02-08

Jak na loty do Niemiec to ceny średnio zadawalające, tym bardziej że do ciepłych krajów czasem można coś zupełnie tańszego spotkać. Dziwna kalkulacja, im bliżej tym drożej?

~ Klari6 2016-06-08

Oj nie spotkałam takich niskich cen jak do Kolonii na loty np. do Hiszpanii. Jakieś sugestie? Jak się coś pisze to wypadałoby żeby miało to pokrycie.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo