Wylot

Październik 2019

Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Październik 2019

Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-10-03 - 2020-03-21
Promocja aktualna: do 2019-10-21

Lot na trasie Gdańsk - Brema, Wylot lotnisko : Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Brema Airport Linie lotnicze Wizzair .

Brema to miasto położone w północnych Niemczech, nad rzeką Wezerą. 3 km od centrum miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Brema Airport, bezpośrednie loty na to lotnisko wprowadziły tanie linie lotnicze Wizzair. Połączenia realizowane będą w sezonie wiosna-lato 2019 od 2 kwietnia. Wylot z gdańskiego lotniska dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek i sobotę godz 10:20, planowane lądowanie w Bremie o godz 11:50. Loty powrotne na trasie Brema- Gdańsk także we wtorki i soboty w godz 12:20-13:50. Bilety w promocyjnych cenach już w sprzedaży. Zapraszamy do rezerwacji.


Informacja o locie: Gdańsk - Brema

Średni czas lotu Gdańsk - Brema:
1h 30m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
284.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
303.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
283.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Brema:
Gdańsk (GDN) -> Londyn (STN) -> Brema (BRE)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Brema - Gdańsk:
Brema (BRE) -> Londyn (STN) -> Gdańsk (GDN)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tanie Loty z Gdańska do Niemiec

Informacje o lotach Gdańsk - Brema. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-10-15 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Brema (BRE).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2019-11-20 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-20 16:25 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61669

    2019-11-20 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-20 16:25 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2019-11-24 21:10 Gdańsk (GDN) 2019-11-24 23:35 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W61670

    2019-11-24 21:10 Brema (BRE) 2019-11-24 22:35 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2019-11-20 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-20 16:25 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61669

    2019-11-20 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-20 16:25 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2019-11-27 21:10 Gdańsk (GDN) 2019-11-27 23:35 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W61670

    2019-11-27 21:10 Brema (BRE) 2019-11-27 22:35 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2019-11-20 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-20 16:25 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61669

    2019-11-20 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-20 16:25 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2019-11-24 21:10 Gdańsk (GDN) 2019-11-24 23:35 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W61670

    2019-11-24 21:10 Brema (BRE) 2019-11-24 22:35 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2019-11-20 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-20 16:25 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61669

    2019-11-20 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-20 16:25 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2019-11-27 21:10 Gdańsk (GDN) 2019-11-27 23:35 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W61670

    2019-11-27 21:10 Brema (BRE) 2019-11-27 22:35 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2019-11-17 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-17 16:25 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61669

    2019-11-17 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-17 16:25 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2019-11-24 21:10 Gdańsk (GDN) 2019-11-24 23:35 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W61670

    2019-11-24 21:10 Brema (BRE) 2019-11-24 22:35 Gdańsk (GDN)

Cena 121 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Gdańsk

2019-11-17 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-17 16:25 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61669

    2019-11-17 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-17 16:25 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2019-11-27 21:10 Gdańsk (GDN) 2019-11-27 23:35 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W61670

    2019-11-27 21:10 Brema (BRE) 2019-11-27 22:35 Gdańsk (GDN)

Cena 121 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Gdańsk

2019-11-21 10:30 Gdańsk (GDN) 2019-11-21 18:10 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2375

    2019-11-21 10:30 Gdańsk (GDN) 2019-11-21 11:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR3634

    2019-11-21 15:45 Londyn (STN) 2019-11-21 18:10 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2019-11-24 21:10 Gdańsk (GDN) 2019-11-24 23:35 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W61670

    2019-11-24 21:10 Brema (BRE) 2019-11-24 22:35 Gdańsk (GDN)

Cena 154 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2019-11-21 10:30 Gdańsk (GDN) 2019-11-21 18:10 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2375

    2019-11-21 10:30 Gdańsk (GDN) 2019-11-21 11:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR3634

    2019-11-21 15:45 Londyn (STN) 2019-11-21 18:10 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2019-11-27 21:10 Gdańsk (GDN) 2019-11-27 23:35 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W61670

    2019-11-27 21:10 Brema (BRE) 2019-11-27 22:35 Gdańsk (GDN)

Cena 154 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2019-11-21 22:20 Gdańsk (GDN) 2019-11-22 13:25 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 15h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2373

    2019-11-21 22:20 Gdańsk (GDN) 2019-11-21 23:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR3634

    2019-11-22 11:00 Londyn (STN) 2019-11-22 13:25 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2019-11-27 21:10 Gdańsk (GDN) 2019-11-27 23:35 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W61670

    2019-11-27 21:10 Brema (BRE) 2019-11-27 22:35 Gdańsk (GDN)

Cena 154 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Gdańsk

2019-11-21 22:20 Gdańsk (GDN) 2019-11-22 13:25 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 15h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2373

    2019-11-21 22:20 Gdańsk (GDN) 2019-11-21 23:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR3634

    2019-11-22 11:00 Londyn (STN) 2019-11-22 13:25 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2019-11-24 21:10 Gdańsk (GDN) 2019-11-24 23:35 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W61670

    2019-11-24 21:10 Brema (BRE) 2019-11-24 22:35 Gdańsk (GDN)

Cena 154 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2019-11-20 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-20 16:25 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61669

    2019-11-20 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-20 16:25 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2019-11-26 10:50 Gdańsk (GDN) 2019-11-27 13:35 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 25h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3631

    2019-11-26 10:50 Brema (BRE) 2019-11-26 11:20 Londyn (STN)

  • FR

    FR2374

    2019-11-27 09:25 Londyn (STN) 2019-11-27 12:35 Gdańsk (GDN)

Cena 154 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Gdańsk

2019-11-20 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-20 16:25 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61669

    2019-11-20 14:55 Gdańsk (GDN) 2019-11-20 16:25 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2019-11-29 21:45 Gdańsk (GDN) 2019-11-30 16:15 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 17h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3631

    2019-11-29 21:45 Brema (BRE) 2019-11-29 22:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR2372

    2019-11-30 12:05 Londyn (STN) 2019-11-30 15:15 Gdańsk (GDN)

Cena 171 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 16-09-2019

    Wymyśliłam sobie tydzień w Bremie na przełomie październik/listopada i w datach 30.10-06.11 nie uwierzycie jaka cena, 248 zł z opcją priority, To okazja niebywała.

  • 27-05-2019

    Fajne że pojawiają się ciągle nowe kierunki, bilety nie drogie więc można polecieć nawet z ciekawości żeby zobaczyć jak jest

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena