Wylot

Październik 2021

Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Październik 2021

Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-10-18 - 2022-03-20
Promocja aktualna: do 2021-10-23

Lot na trasie Olsztyn - Brema, Wylot lotnisko : Szymany - Olsztyn , Przylot lotnisko Brema Airport Linie lotnicze Wizzair .

Brema, miasto położne w północnych Niemczech nad rzeką Wezerą, w odległości 60 km od Morza Północnego. 3 km od centrum miasta znajduję się międzynarodowy port lot lotniczy Brema (BRE).

W sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 bezpośrednie loty z Olsztyna do Bremy oferują tanie linie lotnicze Wizzair. Loty odbywają się dwa razy w tygodniu, wylot z lotniska Olsztyn Mazury w każdą środę i niedzielę o godz 19:00, planowany przylot do Bremy o godz 20:40. Loty z Bremy do Olsztyna także w środy i niedziele w godz 16:55-18:30. Rezerwacja biletów on line bądź telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Olsztyn - Brema

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Olsztyn do Brema były oglądane 518 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
374.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
374.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
374.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Olsztyn - Brema:
Szymany (SZY) -> Kraków (KRK) -> Monachium (MUC) -> Brema (BRE)
Szymany (SZY) -> Kraków (KRK) -> Frankfurt nad Menem (FRA) -> Brema (BRE)
Szymany (SZY) -> Kraków (KRK) -> Amsterdam (AMS) -> Brema (BRE)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Brema - Olsztyn:
Brema (BRE) -> Monachium (MUC) -> Kraków (KRK) -> Szymany (SZY)
Brema (BRE) -> Frankfurt nad Menem (FRA) -> Kraków (KRK) -> Szymany (SZY)
Nasi Klienci wybrali również loty do Brema z Gdańska (69.00zł taniej o 66%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Brema

Tanie Loty z Olsztyn do Niemiec

Informacje o lotach Olsztyn - Brema. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-10-22 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Olsztyn (SZY) - Brema (BRE).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Szymany

2021-11-15 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-16 12:45 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3508

    2021-11-15 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-15 23:05 Kraków (KRK)

  • LH

    LH1625

    2021-11-16 06:25 Kraków (KRK) 2021-11-16 07:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH2192

    2021-11-16 11:30 Monachium (MUC) 2021-11-16 12:45 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2021-11-22 13:30 Szymany (SZY) 2021-11-22 22:15 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 2 przesiadki

  • LH

    LH2193

    2021-11-22 13:30 Brema (BRE) 2021-11-22 14:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1622

    2021-11-22 15:35 Monachium (MUC) 2021-11-22 16:55 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3507

    2021-11-22 20:05 Kraków (KRK) 2021-11-22 21:15 Szymany (SZY)

Cena 1294 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Szymany

2021-11-12 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-13 12:45 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3508

    2021-11-12 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-12 23:05 Kraków (KRK)

  • LH

    LH1625

    2021-11-13 06:25 Kraków (KRK) 2021-11-13 07:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH2192

    2021-11-13 11:30 Monachium (MUC) 2021-11-13 12:45 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2021-11-22 13:30 Szymany (SZY) 2021-11-22 22:15 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 2 przesiadki

  • LH

    LH2193

    2021-11-22 13:30 Brema (BRE) 2021-11-22 14:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1622

    2021-11-22 15:35 Monachium (MUC) 2021-11-22 16:55 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3507

    2021-11-22 20:05 Kraków (KRK) 2021-11-22 21:15 Szymany (SZY)

Cena 1305 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Szymany

2021-11-12 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-13 12:45 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3508

    2021-11-12 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-12 23:05 Kraków (KRK)

  • LH

    LH1625

    2021-11-13 06:25 Kraków (KRK) 2021-11-13 07:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH2192

    2021-11-13 11:30 Monachium (MUC) 2021-11-13 12:45 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2021-11-21 13:30 Szymany (SZY) 2021-11-21 22:15 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 2 przesiadki

  • LH

    LH2193

    2021-11-21 13:30 Brema (BRE) 2021-11-21 14:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1622

    2021-11-21 15:35 Monachium (MUC) 2021-11-21 16:55 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3507

    2021-11-21 20:05 Kraków (KRK) 2021-11-21 21:15 Szymany (SZY)

Cena 1305 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Szymany

2021-11-15 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-16 09:55 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3508

    2021-11-15 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-15 23:05 Kraków (KRK)

  • LH

    LH1371

    2021-11-16 06:20 Kraków (KRK) 2021-11-16 08:00 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH352

    2021-11-16 09:00 Frankfurt nad Menem (FRA) 2021-11-16 09:55 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2021-11-22 13:30 Szymany (SZY) 2021-11-22 22:15 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 2 przesiadki

  • LH

    LH2193

    2021-11-22 13:30 Brema (BRE) 2021-11-22 14:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1622

    2021-11-22 15:35 Monachium (MUC) 2021-11-22 16:55 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3507

    2021-11-22 20:05 Kraków (KRK) 2021-11-22 21:15 Szymany (SZY)

Cena 1324 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Szymany

2021-11-14 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-15 12:45 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3508

    2021-11-14 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-14 23:05 Kraków (KRK)

  • LH

    LH1625

    2021-11-15 06:25 Kraków (KRK) 2021-11-15 07:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH2192

    2021-11-15 11:30 Monachium (MUC) 2021-11-15 12:45 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2021-11-22 13:30 Szymany (SZY) 2021-11-22 22:15 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 2 przesiadki

  • LH

    LH2193

    2021-11-22 13:30 Brema (BRE) 2021-11-22 14:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1622

    2021-11-22 15:35 Monachium (MUC) 2021-11-22 16:55 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3507

    2021-11-22 20:05 Kraków (KRK) 2021-11-22 21:15 Szymany (SZY)

Cena 1323 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Szymany

2021-11-12 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-13 09:55 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3508

    2021-11-12 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-12 23:05 Kraków (KRK)

  • LH

    LH1371

    2021-11-13 06:20 Kraków (KRK) 2021-11-13 08:00 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH352

    2021-11-13 09:00 Frankfurt nad Menem (FRA) 2021-11-13 09:55 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2021-11-21 13:30 Szymany (SZY) 2021-11-21 22:15 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 2 przesiadki

  • LH

    LH2193

    2021-11-21 13:30 Brema (BRE) 2021-11-21 14:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1622

    2021-11-21 15:35 Monachium (MUC) 2021-11-21 16:55 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3507

    2021-11-21 20:05 Kraków (KRK) 2021-11-21 21:15 Szymany (SZY)

Cena 1335 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Szymany

2021-11-12 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-13 09:55 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3508

    2021-11-12 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-12 23:05 Kraków (KRK)

  • LH

    LH1371

    2021-11-13 06:20 Kraków (KRK) 2021-11-13 08:00 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH352

    2021-11-13 09:00 Frankfurt nad Menem (FRA) 2021-11-13 09:55 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2021-11-22 13:30 Szymany (SZY) 2021-11-22 22:15 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 2 przesiadki

  • LH

    LH2193

    2021-11-22 13:30 Brema (BRE) 2021-11-22 14:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1622

    2021-11-22 15:35 Monachium (MUC) 2021-11-22 16:55 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3507

    2021-11-22 20:05 Kraków (KRK) 2021-11-22 21:15 Szymany (SZY)

Cena 1335 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Szymany

2021-11-14 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-15 09:55 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3508

    2021-11-14 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-14 23:05 Kraków (KRK)

  • LH

    LH1371

    2021-11-15 06:20 Kraków (KRK) 2021-11-15 08:00 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH352

    2021-11-15 09:00 Frankfurt nad Menem (FRA) 2021-11-15 09:55 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2021-11-22 13:30 Szymany (SZY) 2021-11-22 22:15 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 2 przesiadki

  • LH

    LH2193

    2021-11-22 13:30 Brema (BRE) 2021-11-22 14:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1622

    2021-11-22 15:35 Monachium (MUC) 2021-11-22 16:55 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3507

    2021-11-22 20:05 Kraków (KRK) 2021-11-22 21:15 Szymany (SZY)

Cena 1354 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Szymany

2021-11-15 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-16 12:45 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3508

    2021-11-15 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-15 23:05 Kraków (KRK)

  • LH

    LH1625

    2021-11-16 06:25 Kraków (KRK) 2021-11-16 07:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH2192

    2021-11-16 11:30 Monachium (MUC) 2021-11-16 12:45 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2021-11-21 13:30 Szymany (SZY) 2021-11-21 22:15 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 2 przesiadki

  • LH

    LH2193

    2021-11-21 13:30 Brema (BRE) 2021-11-21 14:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1622

    2021-11-21 15:35 Monachium (MUC) 2021-11-21 16:55 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3507

    2021-11-21 20:05 Kraków (KRK) 2021-11-21 21:15 Szymany (SZY)

Cena 1675 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Szymany

2021-11-15 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-16 10:30 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 12h 35m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3508

    2021-11-15 21:55 Szymany (SZY) 2021-11-15 23:05 Kraków (KRK)

  • KL

    KL1992

    2021-11-16 06:00 Kraków (KRK) 2021-11-16 08:00 Amsterdam (AMS)

  • KL

    KL1753

    2021-11-16 09:35 Amsterdam (AMS) 2021-11-16 10:30 Brema (BRE)

Podróż do Brema

2021-11-19 06:35 Szymany (SZY) 2021-11-19 22:15 Brema (BRE)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 2 przesiadki

  • LH

    LH351

    2021-11-19 06:35 Brema (BRE) 2021-11-19 07:35 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH1368

    2021-11-19 16:10 Frankfurt nad Menem (FRA) 2021-11-19 17:40 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3507

    2021-11-19 20:05 Kraków (KRK) 2021-11-19 21:15 Szymany (SZY)

Cena 1688 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena