Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-03-30
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Gdańsk - Hamburg, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Hamburg Lubeka Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Środa, Piątek) od 2017-10-29(Niedziela, Środa, Piątek).

Bezpośrednie loty z Gdańska do Hamburga na lotnisko Lubeka (LBC). Bezpośrednie loty w sezonie letnim tanie linie Wizzair oferują cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Wyloty z Gdańska o godz 12:00, planowane lądowanie w Hamburgu o godz 13:15. Połączenia relacji Hamburg-Gdańsk 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele) o godz 13:50-15:05. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 loty odbywają się trzy razy w tygodniu w środy, piątki i niedziele. Wyloty z Gdańska o godz 10:35, lądowanie w Hamburgu o godz 11:55. Powrotne loty z Hamburga do Gdańska także 3 razy w tygodniu (środy, piątki, niedziele) o godz 12:25-13:40. Zarezerwuj promocyjne loty z Gdańska do Hamburga liniami Wizzair online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Hamburg

Tanie Loty z Gdańska do Niemiec

Informacje o lotach Gdańsk - Hamburg. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-01 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Hamburg (HAM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-11-15 10:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 11:55 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1675

    2017-11-15 10:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 11:55 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-11-22 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-22 14:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1676

    2017-11-22 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-22 13:40 Hamburg (HAM)

Cena 175 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-11-15 05:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 10:30 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 4h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3828

    2017-11-15 05:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 06:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 399

    2017-11-15 08:40 Warszawa (WAW) 2017-11-15 10:30 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-11-22 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-22 14:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1676

    2017-11-22 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-22 13:40 Hamburg (HAM)

Cena 592 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-11-15 13:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 19:50 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 749

    2017-11-15 13:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 14:35 Birmingham (BHX)

  • BE

    1. BE 7109

    2017-11-15 17:00 Birmingham (BHX) 2017-11-15 19:50 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-11-22 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-22 14:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1676

    2017-11-22 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-22 13:40 Hamburg (HAM)

Cena 484 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-11-15 10:55 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 18:50 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1909

    2017-11-15 10:55 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 12:50 Dublin (DUB)

  • EI

    1. EI 394

    2017-11-15 15:50 Dublin (DUB) 2017-11-15 18:50 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-11-22 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-22 14:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1676

    2017-11-22 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-22 13:40 Hamburg (HAM)

Cena 382 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-11-15 22:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-16 10:10 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 11h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2373

    2017-11-15 22:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 23:40 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1518

    2017-11-16 07:40 Londyn (STN) 2017-11-16 10:10 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-11-22 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-22 14:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1676

    2017-11-22 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-22 13:40 Hamburg (HAM)

Cena 207 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2017-11-15 10:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 11:55 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1675

    2017-11-15 10:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 11:55 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-11-22 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-23 11:15 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1519

    2017-11-22 18:00 Londyn (STN) 2017-11-22 18:35 Hamburg (HAM)

  • FR

    1. FR 2374

    2017-11-23 07:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-23 10:15 Londyn (STN)

Cena 182 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2017-11-15 05:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 10:30 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 4h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3828

    2017-11-15 05:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 06:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 399

    2017-11-15 08:40 Warszawa (WAW) 2017-11-15 10:30 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-11-22 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-23 11:15 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1519

    2017-11-22 18:00 Londyn (STN) 2017-11-22 18:35 Hamburg (HAM)

  • FR

    1. FR 2374

    2017-11-23 07:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-23 10:15 Londyn (STN)

Cena 599 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2017-11-15 13:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 19:50 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 749

    2017-11-15 13:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 14:35 Birmingham (BHX)

  • BE

    1. BE 7109

    2017-11-15 17:00 Birmingham (BHX) 2017-11-15 19:50 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-11-22 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-23 11:15 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1519

    2017-11-22 18:00 Londyn (STN) 2017-11-22 18:35 Hamburg (HAM)

  • FR

    1. FR 2374

    2017-11-23 07:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-23 10:15 Londyn (STN)

Cena 491 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2017-11-15 10:55 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 18:50 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1909

    2017-11-15 10:55 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 12:50 Dublin (DUB)

  • EI

    1. EI 394

    2017-11-15 15:50 Dublin (DUB) 2017-11-15 18:50 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-11-22 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-23 11:15 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1519

    2017-11-22 18:00 Londyn (STN) 2017-11-22 18:35 Hamburg (HAM)

  • FR

    1. FR 2374

    2017-11-23 07:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-23 10:15 Londyn (STN)

Cena 390 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2017-11-15 22:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-16 10:10 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 11h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2373

    2017-11-15 22:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 23:40 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1518

    2017-11-16 07:40 Londyn (STN) 2017-11-16 10:10 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-11-22 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-23 11:15 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1519

    2017-11-22 18:00 Londyn (STN) 2017-11-22 18:35 Hamburg (HAM)

  • FR

    1. FR 2374

    2017-11-23 07:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-23 10:15 Londyn (STN)

Cena 214 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

27 opinie

Dodaj komentarz

  • 28-07-2017

    Korzystam z tego połączenia trochę z "brakulaku" ale jestem zadowolony, zawsze punktualnie i bez przeszkód

  • 06-07-2017

    Obawiam się że w Hamburgu upałów nie zajdziesz, proponuję jakieś inne np hiszpańskie klimaty :)

  • 12-05-2017

    Piąteczek, pomyślałam że poszukam coś taniego, pogoda za oknem deszczowa, dzieci w szkole, a ja szukam tanich lotów. Kiedy wreszcie będzie ciepło. Cała Polska tonie w deszczu. W tym roku trzeba będzie szukać ciepła poza granicami, zapowiada się zimne lato.

  • 16-03-2017

    Gdy jeszcze jeszcze będę musiała lecieć to chętnie skorzystam z tego połączenie, bo bezpośrednie, tanie i pasują mi godziny

  • 16-12-2016

    No nie wiem czy telefon do linii to dobry pomysł. Koszt połączenia za minutę to ponad 4 pln. Powodzenia.

  • 13-12-2016

    Najlepiej zadzwoń do linii, podaj numer lotu oraz dzień w którym odbyła się Twoja podróż i na pewno poinformują Cię gdzie zostają takie rzeczy.

  • 29-11-2016

    Niemieckie strony jak na razie najtańsze, coś mało chętnych czy to inne uwarunkowania? Nie ukrywam że wcale mi to nie przeszkadza, oby to trwało jak najdłużej. Przy okazji mam pytanie, jak coś zostawiłem w samolocie jak to mogę odebrać? Gdzie znajduja się rzeczy zostawione.

  • 25-11-2016

    A po co na samej górze strony jest rubryka o nazwie: PODRÓŻE GRUPOWE? Chyba właśnie jeśli chcesz otrzymać ceny dla grupy.

  • 18-11-2016

    A jak mam sprawdzić ceny dla 35 osób do Hamburga, skoro wyświetla się tylko 9.

  • 09-11-2016

    Widzę że Hamburg spada z cen podobnie jak Berlin, coś mało popularne są niemieckie kierunki skoro tak zachęcają do kupna?

  • 08-08-2016

    Najtaniej opłaca się właściwie tylko Wizzairem, tanie linie zdecydowanie wyparły inne loty.

  • 20-11-2015

    Na górze w kalendarzu lotów wyświetlają się ceny na konkretne dni, to świetny pomysł żeby je dodać, bo wystarczy wejść na dany miesiąc i za jednym zamachem sprawdzić jakie dni są najtańsze, a nie tak jak dawniej każdy dzień trzeba było sprawdzać osobno, zbyt mniej czasu teraz to zabiera. Brawo dla kreatora serwisu.

  • 27-05-2015

    Gdzie Wy widzicie takie niskie ceny? Ja jakoś nic nie mogę znaleźć.

  • 16-03-2015

    Faktycznie ceny ciągle się utrzymują na niskim poziomie. Ale zapewne kierunki niemieckie nie są tak popularne jak angielskie. Więcej osób lata do Londynu niż Hamburga.

  • 20-11-2014

    Początek grudnia za 59pln to bardzo dobra cena. Aż się zdziwiłam że tak nisko. A wszyscy piszą że drogo, jednak można coś znaleźć w dobrych promocjach. Także dobrze szukajcie a znajdziecie.

  • 19-08-2014

    4 września bardzo fajna cena jedyne 79zl za osobę, to naprawdę nisko. W Niemczech nie jestem za często ale zdarza się mi lecieć, bilety zawsze wyszukuję na Wizzair.

  • 04-06-2014

    Nie spodziewałam się że takie niskie ceny. Znalazłam sobie lot za 138 zł w dwie strony w czerwcu. A to wyższa strefa cenowa więc kupiłam niezwłocznie żeby linia nie podwyższyła cen .

  • 12-11-2013

    Nie wiem od czego uzależnione sa ceny w jednym tygodniu czasem różnią sie o nawet o 200 zł, z jednej str ok jak ktos nie ma określonych dat podrózy ale jak musi się w konkretnym dniu leciec to cena czasem nieżle wychodzi

  • 05-11-2013

    nie ma co wybrzydzać, linie są jakie ale ceny mają dobre i dla mnie to się liczy

  • 22-08-2013

    Jedno z połączeń z których korzystam regularnie i jestem zadowolona

  • 11-06-2013

    Szybko i miło, polecam

  • 14-01-2013

    Takich połączeń powinno być znacznie więcej, zainteresowanie jest naprawdę duże a lotów jak na lekarstwo, nawet nie koniecznie z Gdańska

  • 25-10-2012

    Połaczenie warte polecenia

  • 03-09-2012

    Kto raz kupi tani bilet ten wpada w trans i ciągle szuka fajnych promocji, u mnie tym razem trafiło na Hamburg i sie bardzo ciesze

  • 30-08-2012

    SZYBKO, BEZPOSREDNIO I TANIO DLA MNIE WYSTARCZY.

  • 11-05-2012

    fajne połaczenie na tej trasie, polecam

  • 04-05-2012

    widac po pasazerach ze to połaczenie jest poprostu niezbedne, fajnie ze jest mozliwość wyboru przewoznika i cen na tej trasie

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena