Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-06-06 - 2017-10-31
Promocja aktualna: do 2017-06-30

Lot na trasie Katowice - Hamburg, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Hamburg Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Poniedziałek, Środa, Piątek) .

Bezpośrednie loty w sezonie letnim 2017 z Katowic do Hamburga. Linie lotnicze Ryanair oferują loty 3 razy w tygodniu. Bezpośrednio do Hamburga polecimy w poniedziałki, środy oraz piątki. Wylot z Katowic o godz. 20:45, przylot o godz. 22:20. Lot powrotny na trasie Hamburg - Katowice w godzinach 18:45 - 20:20. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach. Możliwa rezerwacja 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Hamburg

Tanie Loty z Katowic do Niemiec

Informacje o lotach Katowice - Hamburg. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-21 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Hamburg (HAM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-07-19 21:45 Katowice (KTW) 2017-07-19 23:20 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3518

    2017-07-19 21:45 Katowice (KTW) 2017-07-19 23:20 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-07-26 19:45 Katowice (KTW) 2017-07-26 22:20 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3517

    2017-07-26 19:45 Katowice (KTW) 2017-07-26 21:20 Hamburg (HAM)

Cena 85 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-07-19 21:45 Katowice (KTW) 2017-07-19 23:20 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3518

    2017-07-19 21:45 Katowice (KTW) 2017-07-19 23:20 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-07-26 20:35 Katowice (KTW) 2017-07-27 01:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 4h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 394

    2017-07-26 20:35 Warszawa (WAW) 2017-07-26 22:15 Hamburg (HAM)

  • LO

    1. LO 3879

    2017-07-26 23:50 Katowice (KTW) 2017-07-27 00:40 Warszawa (WAW)

Cena 671 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-07-19 21:45 Katowice (KTW) 2017-07-19 23:20 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3518

    2017-07-19 21:45 Katowice (KTW) 2017-07-19 23:20 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-07-26 08:00 Katowice (KTW) 2017-07-26 13:30 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 4h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 402

    2017-07-26 08:00 Warszawa (WAW) 2017-07-26 09:40 Hamburg (HAM)

  • LO

    1. LO 3881

    2017-07-26 11:40 Katowice (KTW) 2017-07-26 12:30 Warszawa (WAW)

Cena 707 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2017-07-19 21:45 Katowice (KTW) 2017-07-19 23:20 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3518

    2017-07-19 21:45 Katowice (KTW) 2017-07-19 23:20 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-07-26 08:00 Katowice (KTW) 2017-07-26 13:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 4h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 402

    2017-07-26 08:00 Warszawa (WAW) 2017-07-26 09:40 Hamburg (HAM)

  • LO

    1. LO 3881

    2017-07-26 11:50 Katowice (KTW) 2017-07-26 12:40 Warszawa (WAW)

Cena 671 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2017-07-19 21:45 Katowice (KTW) 2017-07-19 23:20 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3518

    2017-07-19 21:45 Katowice (KTW) 2017-07-19 23:20 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-07-26 12:40 Katowice (KTW) 2017-07-26 19:30 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 5h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 400

    2017-07-26 12:40 Warszawa (WAW) 2017-07-26 14:20 Hamburg (HAM)

  • LO

    1. LO 3885

    2017-07-26 17:40 Katowice (KTW) 2017-07-26 18:30 Warszawa (WAW)

Cena 671 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2017-07-19 19:25 Katowice (KTW) 2017-07-19 22:55 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 3h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3886

    2017-07-19 19:25 Katowice (KTW) 2017-07-19 20:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 401

    2017-07-19 21:05 Warszawa (WAW) 2017-07-19 22:55 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-07-26 19:45 Katowice (KTW) 2017-07-26 22:20 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3517

    2017-07-26 19:45 Katowice (KTW) 2017-07-26 21:20 Hamburg (HAM)

Cena 796 zł

Lot 7

Podróż z Katowice

2017-07-19 16:00 Katowice (KTW) 2017-07-19 19:55 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 3h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3884

    2017-07-19 16:00 Katowice (KTW) 2017-07-19 16:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 393

    2017-07-19 18:05 Warszawa (WAW) 2017-07-19 19:55 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-07-26 19:45 Katowice (KTW) 2017-07-26 22:20 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3517

    2017-07-26 19:45 Katowice (KTW) 2017-07-26 21:20 Hamburg (HAM)

Cena 796 zł

Lot 8

Podróż z Katowice

2017-07-19 06:45 Katowice (KTW) 2017-07-19 11:25 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 4h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3880

    2017-07-19 06:45 Katowice (KTW) 2017-07-19 07:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 399

    2017-07-19 09:35 Warszawa (WAW) 2017-07-19 11:25 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-07-26 19:45 Katowice (KTW) 2017-07-26 22:20 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3517

    2017-07-26 19:45 Katowice (KTW) 2017-07-26 21:20 Hamburg (HAM)

Cena 796 zł

Lot 9

Podróż z Katowice

2017-07-19 16:00 Katowice (KTW) 2017-07-19 22:30 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8267

    2017-07-19 16:00 Katowice (KTW) 2017-07-19 17:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1520

    2017-07-19 20:00 Londyn (STN) 2017-07-19 22:30 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-07-26 19:45 Katowice (KTW) 2017-07-26 22:20 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3517

    2017-07-26 19:45 Katowice (KTW) 2017-07-26 21:20 Hamburg (HAM)

Cena 282 zł

Lot 10

Podróż z Katowice

2017-07-19 07:15 Katowice (KTW) 2017-07-19 22:20 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 15h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1001

    2017-07-19 07:15 Katowice (KTW) 2017-07-19 08:45 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2323

    2017-07-19 19:50 Londyn (LTN) 2017-07-19 22:20 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2017-07-26 19:45 Katowice (KTW) 2017-07-26 22:20 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3517

    2017-07-26 19:45 Katowice (KTW) 2017-07-26 21:20 Hamburg (HAM)

Cena 361 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 16-06-2017

    rewelacyjnie niskie ceny do Hamburga. Dobra promocja Ryanaira. Loty bezpośrednie.

  • 12-06-2017

    I plus za to że podręczny w bagaż jest wliczony w cenę biletu, leciałam ostatnio Wizzairem i trochę się zdziwiłam jak się okazało że w cenie jakiś mini bagaż w który nic się nie mieści

  • 11-04-2017

    Duży plus za to że te loty są na tanich liniach, przy częstych lotach na tej trasie można zaoszczędzić

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena