Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2019

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Powrót

Luty 2019

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-02-16 - 2019-10-30
Promocja aktualna: do 2019-02-28

Lot na trasie Kraków - Hamburg, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Hamburg Apt. Linie lotnicze easyJet . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Tanie loty liniami easyJet z Krakowa do Hamburgu. Bezpośrednie rejsy na trasie Kraków - Hamburg trzy razy w tygodniu w środy, piątki i niedziele. Z krakowskich Balic do Hamburga wylecimy w środy o godz 08:40-10:15, piątki o 14:35-16:10 oraz w niedziele o godz 20:55-22:30. Loty powrotne z Hamburga do Krakowa także 3 razy w tygodniu, w środy o godz 06:45-08:15, piątki 12:40-14:10 oraz niedziele o godz 19:00-20:30. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 połączenia są zawieszone. Już dzisiaj możesz rezerwować tani bilet lotniczy do Hamburga online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 17.02.2019
  • 16.02.2019

Pozostałe tanie loty do Hamburg

Tanie Loty z Krakowa do Niemiec

Informacje o lotach Kraków - Hamburg. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-02-14 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Hamburg (HAM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2019-03-26 06:45 Kraków (KRK) 2019-03-26 21:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 14h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2433

    2019-03-26 06:45 Kraków (KRK) 2019-03-26 08:10 London (STN)

  • FR

    1 . FR 1520

    2019-03-26 19:10 London (STN) 2019-03-26 21:40 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-04-02 11:50 Kraków (KRK) 2019-04-03 01:00 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5504

    2019-04-02 11:50 Milan (BGY) 2019-04-02 13:35 Hamburg (HAM)

  • FR

    1 . FR 6876

    2019-04-02 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-03 00:00 Milan (BGY)

Cena 389 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2019-03-26 14:15 Kraków (KRK) 2019-03-26 19:30 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 5h 15m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 9733

    2019-03-26 14:15 Kraków (KRK) 2019-03-26 16:00 Düsseldorf (DUS)

  • EW

    1 . EW 9018

    2019-03-26 18:30 Düsseldorf (DUS) 2019-03-26 19:30 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 11:55 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7261

    2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 10:55 Hamburg (HAM)

Cena 412 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2019-03-26 10:10 Kraków (KRK) 2019-03-26 21:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 11h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 5892

    2019-03-26 10:10 Kraków (KRK) 2019-03-26 12:10 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1 . FR 9272

    2019-03-26 15:35 Eindhoven (EIN) 2019-03-26 15:50 London (STN)

  • FR

    1 . FR 1520

    2019-03-26 19:10 London (STN) 2019-03-26 21:40 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 11:55 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7261

    2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 10:55 Hamburg (HAM)

Cena 293 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2019-03-26 09:05 Kraków (KRK) 2019-03-26 21:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 12h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1712

    2019-03-26 09:05 Kraków (KRK) 2019-03-26 10:20 Berlin (SXF)

  • FR

    1 . FR 8543

    2019-03-26 13:50 Berlin (SXF) 2019-03-26 14:45 London (STN)

  • FR

    1 . FR 1520

    2019-03-26 19:10 London (STN) 2019-03-26 21:40 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 11:55 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7261

    2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 10:55 Hamburg (HAM)

Cena 267 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2019-03-26 06:45 Kraków (KRK) 2019-03-26 21:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 14h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2433

    2019-03-26 06:45 Kraków (KRK) 2019-03-26 08:10 London (STN)

  • FR

    1 . FR 1520

    2019-03-26 19:10 London (STN) 2019-03-26 21:40 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 11:55 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7261

    2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 10:55 Hamburg (HAM)

Cena 241 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2019-03-26 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-27 08:05 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 19h 45m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 6877

    2019-03-26 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-26 14:10 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 8519

    2019-03-26 19:00 Milan (BGY) 2019-03-26 20:30 Cologne (CGN)

  • EW

    1 . EW 32

    2019-03-27 07:00 Cologne (CGN) 2019-03-27 08:05 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 11:55 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7261

    2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 10:55 Hamburg (HAM)

Cena 390 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2019-03-26 14:45 Kraków (KRK) 2019-03-27 11:35 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 20h 50m / 1 przesiadka

  • OE

    1 . OE 2361

    2019-03-26 14:45 Kraków (KRK) 2019-03-26 16:20 Stuttgart (STR)

  • EW

    1 . EW 2046

    2019-03-27 10:20 Stuttgart (STR) 2019-03-27 11:35 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 11:55 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7261

    2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 10:55 Hamburg (HAM)

Cena 387 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2019-03-26 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-27 17:35 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 22h 45m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 4046

    2019-03-26 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-26 20:50 Naples (NAP)

  • FR

    1 . FR 4112

    2019-03-27 08:10 Naples (NAP) 2019-03-27 09:35 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 5501

    2019-03-27 15:50 Milan (BGY) 2019-03-27 17:35 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 11:55 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7261

    2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 10:55 Hamburg (HAM)

Cena 365 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2019-03-26 14:45 Kraków (KRK) 2019-03-27 17:35 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 26h 50m / 2 przesiadki

  • OE

    1 . OE 2361

    2019-03-26 14:45 Kraków (KRK) 2019-03-26 16:20 Stuttgart (STR)

  • OE

    1 . OE 2308

    2019-03-27 09:20 Stuttgart (STR) 2019-03-27 10:25 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 5501

    2019-03-27 15:50 Milan (BGY) 2019-03-27 17:35 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 11:55 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7261

    2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 10:55 Hamburg (HAM)

Cena 228 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2019-03-26 17:25 Kraków (KRK) 2019-03-27 17:35 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 24h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1117

    2019-03-26 17:25 Kraków (KRK) 2019-03-26 19:25 Belfast (BFS)

  • FR

    1 . FR 1377

    2019-03-27 09:30 Belfast (BFS) 2019-03-27 12:55 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 5501

    2019-03-27 15:50 Milan (BGY) 2019-03-27 17:35 Hamburg (HAM)

Podróż do Hamburg

2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 11:55 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7261

    2019-04-02 09:20 Kraków (KRK) 2019-04-02 10:55 Hamburg (HAM)

Cena 330 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

26 opinie

Dodaj komentarz

  • 20-12-2018

    I już easyjet całkowicie zaprzestał latania do Hamburga?

  • 11-10-2018

    Do Hamburga lata od kwietnia tania linia Ryanair, natomiast easyJet odpuścił, nie oferuje w tym sezonie lotów.

  • 11-06-2018

    W poprzednim sezonie latał, może w wakacje Hamburg ma zawieszone loty. Wyślij zapytanie.

  • 06-04-2018

    GDZIE JEST HAMBURG????

  • 16-02-2018

    Szkoda że te loty mają tak mało połączeń z Polski w porównaniu z innymi tanimi liniami, maja dobry komfort lotów, ceny średnie ale w tym wypadku nie czuje żebym przepłacał

  • 14-02-2018

    W marcu linie Easyjet liczą w obie strony niecałe 200 złotych bez opłat więc bardzo dobra taryfa, ale lot minimum tydzień. czy opłaca się kupić bilet w jedna stronę na tanich liniach?

  • 05-01-2018

    Wiadomo że linie jak linie ale do tych akurat nie ma co się przyczepić, a jak płacisz za bilet to chyba chcesz żeby lecieć w fajnych warunkach?

  • 14-12-2017

    Ja tam się nie zachwycam liniami -jak każde inne ale kierunek jak dla mnie potrzebny wiec ok

  • 13-12-2017

    Jak na tanie linie easy jet się ceni dosyć wysoko ale przynajmniej wiem za co płacę, te linie są lepsze od pozostałych tanich linii, nie ma takich nachalnych reklam, gazetek na chwile itp kto lata często wie o czym pisze

  • 20-11-2017

    a widzisz jakies inne linie na tej trasie- chodzi o bezpośredni lot- ja nie więc trudno mówić ze sa najlepsze- po prostu jedyne

  • 30-10-2017

    Hamburg najlepiej sprawuje się bezpośrednim lotem easyJeta.

  • 27-09-2017

    Nie latam często ale jak już to wybieram to połączenie i jestem zadowolony, polecam

  • 01-06-2017

    Jak na loty do Hamburga to spoko:)

  • 23-04-2017

    easyJet to jeden z bardziej liczących się tanich linii lotniczych, może wytyczać nowe kierunki.

  • 19-04-2017

    Tanie Linie Easy Jet przejęły same liczące się miasta, latają do Hamburga, Edynburga, Genewy. Dobry manewr z miastami.

  • 20-02-2017

    Ceny do Hamburga nawet 75 zł więc easyJet naprawdę robi wrażenie. Język no może to bariera, ale ceny dla każdego.

  • 19-01-2017

    Ja jeszcze nigdzie nie leciałam, większość osób to stare wygi w tym temacie. Nie wiem jak Wy to wszystko załatwiacie, każdy pisze że to prościzna kupić bilet zarezerwować hotel i w drogę, jest jeszcze bariera językowa nie do przejścia mim zdaniem. W miesiąc nikt nie nauczy się języka.

  • 05-12-2016

    Zwiedzanie barów i knajpek to świetny pomysł, samemu odpada, a z większa ekipą to byłby niezły wypad.

  • 14-11-2016

    Hamburg jak najbardziej jest miastem ciekawym pod względem architektonicznym. To taka włoska Wenecja, a połozona bliżej bo w Niemczech. Piękne widoki, sami się przekonajcie.

  • 06-01-2016

    Bardzo modne jest teraz zwiedzanie europejskich miast. Młodzi często kupują 2-3 dniowe pobyty i zwiedzają miasto pod względem architektonicznym, widokowym oraz barowym. Tanie linie są bardzo adekwatne co do cen i mają przeważnie loty bezprzesiadkowe co bardzo pasuje wszystkim.

  • 15-10-2015

    Dobry wypad można zaliczyć od 20-25 października. Bilety w tych datach w dwie strony za nieco ponad 230pln. To bardzo kusząca propozycja dla szukających takich połączeń.

  • 04-08-2015

    Fajnie bo loty sa w piątki m.in i w niedziele więc da się zorganizować odlotowy Hamburg i wyskoczyć na weekend samolotem. Dobrze pomyślane. Nawet zaliczyć imprezkę i wrócic wieczorkiem do Krakowa.

  • 16-06-2015

    Zastanawiałam się czy to solidny przewoźnik, ale okazuje się że już długo lata na rynku powietrznym więc nie powinienem miec obaw co do niego. Ceny tez ma dobre.

  • 24-03-2015

    Dla tych co jeszcze nie znają tego przewoźnika specjalnie wyszukałam historie powstania LINII EASYJET "...Brytyjskie tanie linie lotnicze EasyJet istnieją na rynku od 1995 roku. Ich założycielem jest Stelios Haji-Ioannou. Główna siedziba przewoźnika to Port Lotniczy Luton pod Londynem. Od samego początku działalności easyJet obsługiwał najbardziej uczęszczane biznesowo i turystycznie trasy Europy, zyskując renomę przewoźnika oferującego tanie przeloty na najbardziej popularnych kierunkach..."

  • 27-02-2015

    Nie wiedziałem że są tanie loty bezpośrednie do Hamburga liniami Easyjet. W dodatku ceny bardzo przystępne i nie za wysokie. Bardzo fajna alternatywa do lotów liniami regularnymi. Sprawdzcie sami.

  • 30-01-2015

    ZNALAZŁAM LOT WALENTYNKOWY ZA 59 PLN 10 LUTEGO, W SAM RAZ ŻEBY POLECIEĆ DO HAMBURGA. NIE SPOTKAŁAM NIGDY TAK NISKICH CEN NA LINIACH EASYJET. TO JAKIEŚ NOWE PROMOCJE.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena