Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-03 - 2019-03-29
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Kraków - Berlin, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Schonefeld Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Berlina. Bilety lotnicze na trasie Kraków - Berlin oferuje tani przewoźnik Ryanair na lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF) oddalone około 18km na południe od centrum miasta. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 połączenia z Krakowa startują codziennie. Wyloty z Krakowa o godz 08:40, lądowanie w Berlinie o godz 09:55. Lot trwa 01h15min. Loty powrotne z Berlina do Krakowa odbywają się od poniedziałku do niedzieli w godzinach 07:00-08:15. Sprawdź promocyjne oferty tanich lotów z Krakowa do Berlina online lub zadzwoń pod numery infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 15.12.2018
  • 14.12.2018

Pozostałe tanie loty do Berlin

Tanie Loty z Krakowa do Niemiec

Informacje o lotach Kraków - Berlin. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-12-09 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Berlin (SXF).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2019-01-23 08:40 Kraków (KRK) 2019-01-23 09:55 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1712

    2019-01-23 08:40 Kraków (KRK) 2019-01-23 09:55 Berlin (SXF)

Podróż do Berlin

2019-01-30 11:00 Kraków (KRK) 2019-01-31 00:15 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1144

    2019-01-30 11:00 Manchester (MAN) 2019-01-30 12:10 Berlin (SXF)

  • FR

    1 . FR 2141

    2019-01-30 19:45 Kraków (KRK) 2019-01-30 23:15 Manchester (MAN)

Cena 200 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2019-01-23 12:20 Kraków (KRK) 2019-01-23 23:55 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6877

    2019-01-23 12:20 Kraków (KRK) 2019-01-23 14:10 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 4733

    2019-01-23 22:10 Milan (BGY) 2019-01-23 23:55 Berlin (SXF)

Podróż do Berlin

2019-01-30 11:00 Kraków (KRK) 2019-01-31 00:15 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1144

    2019-01-30 11:00 Manchester (MAN) 2019-01-30 12:10 Berlin (SXF)

  • FR

    1 . FR 2141

    2019-01-30 19:45 Kraków (KRK) 2019-01-30 23:15 Manchester (MAN)

Cena 306 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2019-01-23 08:40 Kraków (KRK) 2019-01-23 09:55 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1712

    2019-01-23 08:40 Kraków (KRK) 2019-01-23 09:55 Berlin (SXF)

Podróż do Berlin

2019-01-30 07:00 Kraków (KRK) 2019-01-30 09:15 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-01-30 07:00 Kraków (KRK) 2019-01-30 08:15 Berlin (SXF)

Cena 73 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2019-01-23 12:20 Kraków (KRK) 2019-01-23 23:55 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6877

    2019-01-23 12:20 Kraków (KRK) 2019-01-23 14:10 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 4733

    2019-01-23 22:10 Milan (BGY) 2019-01-23 23:55 Berlin (SXF)

Podróż do Berlin

2019-01-30 07:00 Kraków (KRK) 2019-01-30 09:15 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-01-30 07:00 Kraków (KRK) 2019-01-30 08:15 Berlin (SXF)

Cena 180 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2019-01-23 12:35 Kraków (KRK) 2019-01-23 19:35 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • DY

    1 . DY 1041

    2019-01-23 12:35 Kraków (KRK) 2019-01-23 14:40 Oslo (OSL)

  • DY

    1 . DY 1108

    2019-01-23 18:00 Oslo (OSL) 2019-01-23 19:35 Berlin (SXF)

Podróż do Berlin

2019-01-30 07:00 Kraków (KRK) 2019-01-30 09:15 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-01-30 07:00 Kraków (KRK) 2019-01-30 08:15 Berlin (SXF)

Cena 363 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2019-01-23 20:55 Kraków (KRK) 2019-01-24 08:20 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 11h 25m / 1 przesiadka

  • DY

    1 . DY 4902

    2019-01-23 20:55 Kraków (KRK) 2019-01-23 22:50 Stockholm (ARN)

  • DY

    1 . DY 4505

    2019-01-24 06:45 Stockholm (ARN) 2019-01-24 08:20 Berlin (SXF)

Podróż do Berlin

2019-01-30 07:00 Kraków (KRK) 2019-01-30 09:15 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-01-30 07:00 Kraków (KRK) 2019-01-30 08:15 Berlin (SXF)

Cena 319 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2019-01-23 08:40 Kraków (KRK) 2019-01-23 09:55 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1712

    2019-01-23 08:40 Kraków (KRK) 2019-01-23 09:55 Berlin (SXF)

Podróż do Berlin

2019-01-30 13:50 Kraków (KRK) 2019-01-30 22:20 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 7h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8543

    2019-01-30 13:50 London (STN) 2019-01-30 14:45 Berlin (SXF)

  • FR

    1 . FR 2436

    2019-01-30 18:00 Kraków (KRK) 2019-01-30 21:20 London (STN)

Cena 264 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2019-01-23 12:20 Kraków (KRK) 2019-01-23 23:55 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6877

    2019-01-23 12:20 Kraków (KRK) 2019-01-23 14:10 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 4733

    2019-01-23 22:10 Milan (BGY) 2019-01-23 23:55 Berlin (SXF)

Podróż do Berlin

2019-01-30 13:50 Kraków (KRK) 2019-01-30 22:20 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 7h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8543

    2019-01-30 13:50 London (STN) 2019-01-30 14:45 Berlin (SXF)

  • FR

    1 . FR 2436

    2019-01-30 18:00 Kraków (KRK) 2019-01-30 21:20 London (STN)

Cena 371 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2019-01-23 08:40 Kraków (KRK) 2019-01-23 09:55 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1712

    2019-01-23 08:40 Kraków (KRK) 2019-01-23 09:55 Berlin (SXF)

Podróż do Berlin

2019-01-30 13:45 Kraków (KRK) 2019-01-30 21:50 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2606

    2019-01-30 13:45 Venice (TSF) 2019-01-30 15:20 Berlin (SXF)

  • FR

    1 . FR 3851

    2019-01-30 19:15 Kraków (KRK) 2019-01-30 20:50 Venice (TSF)

Cena 137 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2019-01-23 12:20 Kraków (KRK) 2019-01-23 23:55 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6877

    2019-01-23 12:20 Kraków (KRK) 2019-01-23 14:10 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 4733

    2019-01-23 22:10 Milan (BGY) 2019-01-23 23:55 Berlin (SXF)

Podróż do Berlin

2019-01-30 13:45 Kraków (KRK) 2019-01-30 21:50 Berlin (SXF)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2606

    2019-01-30 13:45 Venice (TSF) 2019-01-30 15:20 Berlin (SXF)

  • FR

    1 . FR 3851

    2019-01-30 19:15 Kraków (KRK) 2019-01-30 20:50 Venice (TSF)

Cena 244 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 21-09-2018

    Możesz poprosić o wycenę podając w formularzu ilość osób i termin. Odpowiedź otrzymasz w mailu.

  • 04-04-2018

    Propozycja wyśmienita, czy dla szkół są zniżki? - przy większych grupach, jak mogę sprawdzić ceny?

  • 17-01-2018

    Balice udostępniają rewelacyjnie niskie ceny do Berlin-Schönefeld. To już jazda busami jest droższa. Dziękujemy za zaufanie do pasażera i liczymy na wiele rabatów w Roku 2018.

  • 22-11-2017

    Jak na codzienne połączenia na tanich liniach to ceny ok, nie latam tak często ale jak już musze to chętnie skorzystam z tego lotu

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena