Wylot

Maj 2022

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Maj 2022

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-05-19 - 2022-10-21
Promocja aktualna: do 2022-05-26

Lot na trasie Kraków - Dusseldorf, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Weeze Linie lotnicze Ryanair .

W Północnej Nadrenii-Westfalii, nad Renem położony jest Dusseldorf, stolica kraju związkowego na prawach powiatu w Niemczech. Zamieszkała przez około 12 mln mieszkańców. Miasto korzysta z portu lotniczego Dusseldorf Weeze (NRN) znajdującego się około 6km od Weeze oraz 89km od centrum miasta Dusseldorf w pobliżu granicy z Holandią.

Bezpośrednie loty z Krakowa do Dusseldorf oferują tanie linie Ryanair. Połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wyloty z krakowskich Balic we wtorki startują o godz 16:15, lądowanie w Dusseldorf o godz 18:05, natomiast w soboty o godz 06:55-08:45. Loty relacji powrotnej z Dusseldorf do Krakowa także 2 razy w tygodniu, we wtorki o godz 18:30-20:20 i w soboty o godz 09:10-11:00. W sezonie letnim połączenia są zawieszone. Zaplanuj swoją podróż do Niemiec, kup promocyjny bilet do Dusseldorfu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Dusseldorf

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Kraków do Dusseldorf były oglądane 599 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
157.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
157.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
157.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Dusseldorf:
Kraków (KRK) -> Cagliari (CAG) -> Düsseldorf (NRN)
Kraków (KRK) -> Saloniki (SKG) -> Düsseldorf (NRN)
Kraków (KRK) -> Edynburg (EDI) -> Düsseldorf (NRN)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Dusseldorf - Kraków:
Düsseldorf (NRN) -> Oradea (OMR) -> Bolonia (BLQ) -> Kraków (KRK)
Düsseldorf (NRN) -> Pescara (PSR) -> Kraków (KRK)
Düsseldorf (NRN) -> Palma de Mallorca (PMI) -> Mediolan (BGY) -> Kraków (KRK)
Nasi Klienci wybrali również loty do Dusseldorfu z Warszawy (219.00zł drożej o 365%), Bydgoszczy (356.00zł drożej o 657%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Dusseldorfu

Tanie Loty z Krakowa do Niemiec

Informacje o lotach Kraków - Dusseldorf. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-05-24 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Dusseldorf (DUSS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2022-07-08 14:05 Kraków (KRK) 2022-07-08 21:55 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7305

    2022-07-08 14:05 Kraków (KRK) 2022-07-08 16:30 Cagliari (CAG)

  • FR

    FR4833

    2022-07-08 19:35 Cagliari (CAG) 2022-07-08 21:55 Düsseldorf (NRN)

Podróż do Düsseldorf

2022-07-13 08:00 Kraków (KRK) 2022-07-13 20:15 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży : 11h 15m / 2 przesiadki

  • FR

    FR9935

    2022-07-13 08:00 Düsseldorf (NRN) 2022-07-13 11:10 Oradea (OMR)

  • FR

    FR9941

    2022-07-13 14:55 Oradea (OMR) 2022-07-13 15:40 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR4321

    2022-07-13 17:35 Bolonia (BLQ) 2022-07-13 19:15 Kraków (KRK)

Cena 890 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2022-07-01 14:05 Kraków (KRK) 2022-07-01 21:55 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7305

    2022-07-01 14:05 Kraków (KRK) 2022-07-01 16:30 Cagliari (CAG)

  • FR

    FR4833

    2022-07-01 19:35 Cagliari (CAG) 2022-07-01 21:55 Düsseldorf (NRN)

Podróż do Düsseldorf

2022-07-13 08:00 Kraków (KRK) 2022-07-13 20:15 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży : 11h 15m / 2 przesiadki

  • FR

    FR9935

    2022-07-13 08:00 Düsseldorf (NRN) 2022-07-13 11:10 Oradea (OMR)

  • FR

    FR9941

    2022-07-13 14:55 Oradea (OMR) 2022-07-13 15:40 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR4321

    2022-07-13 17:35 Bolonia (BLQ) 2022-07-13 19:15 Kraków (KRK)

Cena 942 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-07-01 14:05 Kraków (KRK) 2022-07-01 21:55 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7305

    2022-07-01 14:05 Kraków (KRK) 2022-07-01 16:30 Cagliari (CAG)

  • FR

    FR4833

    2022-07-01 19:35 Cagliari (CAG) 2022-07-01 21:55 Düsseldorf (NRN)

Podróż do Düsseldorf

2022-07-08 13:10 Kraków (KRK) 2022-07-09 01:20 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5559

    2022-07-08 13:10 Düsseldorf (NRN) 2022-07-08 15:05 Pescara (PSR)

  • FR

    FR3046

    2022-07-08 22:35 Pescara (PSR) 2022-07-09 00:20 Kraków (KRK)

Cena 1038 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-07-05 14:25 Kraków (KRK) 2022-07-05 23:50 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2777

    2022-07-05 14:25 Kraków (KRK) 2022-07-05 17:20 Saloniki (SKG)

  • FR

    FR5715

    2022-07-05 22:00 Saloniki (SKG) 2022-07-05 23:50 Düsseldorf (NRN)

Podróż do Düsseldorf

2022-07-13 10:20 Kraków (KRK) 2022-07-13 20:40 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży : 9h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    FR9879

    2022-07-13 10:20 Düsseldorf (NRN) 2022-07-13 12:40 Palma de Mallorca (PMI)

  • FR

    FR8961

    2022-07-13 14:40 Palma de Mallorca (PMI) 2022-07-13 16:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6876

    2022-07-13 18:00 Mediolan (BGY) 2022-07-13 19:40 Kraków (KRK)

Cena 1109 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2022-07-08 14:05 Kraków (KRK) 2022-07-08 21:55 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7305

    2022-07-08 14:05 Kraków (KRK) 2022-07-08 16:30 Cagliari (CAG)

  • FR

    FR4833

    2022-07-08 19:35 Cagliari (CAG) 2022-07-08 21:55 Düsseldorf (NRN)

Podróż do Düsseldorf

2022-07-13 10:20 Kraków (KRK) 2022-07-13 20:40 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży : 9h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    FR9879

    2022-07-13 10:20 Düsseldorf (NRN) 2022-07-13 12:40 Palma de Mallorca (PMI)

  • FR

    FR8961

    2022-07-13 14:40 Palma de Mallorca (PMI) 2022-07-13 16:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6876

    2022-07-13 18:00 Mediolan (BGY) 2022-07-13 19:40 Kraków (KRK)

Cena 1140 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2022-07-03 13:00 Kraków (KRK) 2022-07-03 20:35 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży : 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6625

    2022-07-03 13:00 Kraków (KRK) 2022-07-03 14:45 Edynburg (EDI)

  • FR

    FR6242

    2022-07-03 18:00 Edynburg (EDI) 2022-07-03 20:35 Düsseldorf (NRN)

Podróż do Düsseldorf

2022-07-13 08:00 Kraków (KRK) 2022-07-13 20:15 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży : 11h 15m / 2 przesiadki

  • FR

    FR9935

    2022-07-13 08:00 Düsseldorf (NRN) 2022-07-13 11:10 Oradea (OMR)

  • FR

    FR9941

    2022-07-13 14:55 Oradea (OMR) 2022-07-13 15:40 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR4321

    2022-07-13 17:35 Bolonia (BLQ) 2022-07-13 19:15 Kraków (KRK)

Cena 1201 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 02-09-2021

    Do Dusseldorfu na lotnisko główne Dusseldorf Airport (DUS) latają bezpośrednio linie Eurowings, Ryanair chwilowo zablokował sprzedaż biletów, nie wiem na jak długo.

  • 06-07-2021

    A gdzie się podział lot do Dusseldorf, wszystkie wyświetlają się z przesiadkami, tanie linie nie latają do Weeze?

  • 09-09-2020

    Nowy lot z Balic, czyli nie tak źle, Dusseldorf był chwile zapomniany, jest światełko dla ożywienia się kierunków? Bo w telewizji ciągle straszą, nie ma co oglądać w takim razie skoro się otwierają nowe połączenia.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena