Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-01 - 2017-10-31
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Bydgoszcz - Dusseldorf, Wylot lotnisko: Bydgoszcz Szwederowo - Bydgoszcz, Przylot lotnisko Dusseldorf Weeze Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) .

Promocyjne loty z Bydgoszczy do  Dusseldorf tani przewoźnik Ryanair udostępnia w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wylot z Bydgoszczy  odbywa się o godzinie 21:15, lądowanie w Dusseldorf o godzinie 22:55.  Loty powrotne z portu Weeze do Bydgoszczy 2 razy w tygodniu  (poniedziałki, piątki) o godz 19:15-20:50. Zapraszamy do rezerwacji tanich, bezpośrednich lotów do  Dusseldorf pod numerami infolinii lub online 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Dusseldorf

Tanie Loty z Bydgoszczy do Niemiec

Informacje o lotach Bydgoszcz - Dusseldorf. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-04-08 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Bydgoszcz (BZG) - Dusseldorf (DUSS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Bydgoszcz

2017-06-05 22:15 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-05 23:55 Weeze (NRN)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3283

    2017-06-05 22:15 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-05 23:55 Weeze (NRN)

Podróż do Weeze

2017-06-12 20:15 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-12 22:50 Weeze (NRN)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3282

    2017-06-12 20:15 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-12 21:50 Weeze (NRN)

Cena 398 zł

Lot 2

Podróż z Bydgoszcz

2017-06-05 23:30 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-06 10:40 Weeze (DUS)
Całkowity czas podróży: 11h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1893

    2017-06-05 23:30 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-06 01:10 Dublin (DUB)

  • EI

    1. EI 692

    2017-06-06 07:50 Dublin (DUB) 2017-06-06 10:40 Düsseldorf (DUS)

Podróż do Weeze

2017-06-12 20:15 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-12 22:50 Weeze (DUS)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3282

    2017-06-12 20:15 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-12 21:50 Weeze (NRN)

Cena 562 zł

Lot 3

Podróż z Bydgoszcz

2017-06-05 22:15 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-05 23:55 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3283

    2017-06-05 22:15 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-05 23:55 Weeze (NRN)

Podróż do Düsseldorf

2017-06-12 11:20 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-13 00:05 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży: 11h 45m / 1 przesiadka

  • EI

    1. EI 693

    2017-06-12 11:20 Dublin (DUB) 2017-06-12 12:15 Düsseldorf (DUS)

  • FR

    1. FR 1892

    2017-06-12 19:25 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-12 23:05 Dublin (DUB)

Cena 815 zł

Lot 4

Podróż z Bydgoszcz

2017-06-05 22:15 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-05 23:55 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3283

    2017-06-05 22:15 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-05 23:55 Weeze (NRN)

Podróż do Düsseldorf

2017-06-12 11:40 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-13 00:05 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży: 11h 25m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 9394

    2017-06-12 11:40 Dublin (DUB) 2017-06-12 12:30 Düsseldorf (DUS)

  • FR

    1. FR 1892

    2017-06-12 19:25 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-12 23:05 Dublin (DUB)

Cena 1072 zł

Lot 5

Podróż z Bydgoszcz

2017-06-05 15:45 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-05 23:10 Düsseldorf (DUS)
Całkowity czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1383

    2017-06-05 15:45 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-05 17:15 Frankfurt (FRA)

  • LH

    1. LH 88

    2017-06-05 22:20 Frankfurt (FRA) 2017-06-05 23:10 Düsseldorf (DUS)

Podróż do Düsseldorf

2017-06-12 07:00 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-12 16:00 Düsseldorf (DUS)
Całkowity czas podróży: 8h 0m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 73

    2017-06-12 07:00 Frankfurt (FRA) 2017-06-12 07:50 Düsseldorf (DUS)

  • LH

    1. LH 1382

    2017-06-12 13:30 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-12 15:00 Frankfurt (FRA)

Cena 1575 zł

Lot 6

Podróż z Bydgoszcz

2017-06-05 15:45 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-05 23:10 Düsseldorf (DUS)
Całkowity czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1383

    2017-06-05 15:45 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-05 17:15 Frankfurt (FRA)

  • LH

    1. LH 88

    2017-06-05 22:20 Frankfurt (FRA) 2017-06-05 23:10 Düsseldorf (DUS)

Podróż do Düsseldorf

2017-06-12 15:30 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-13 16:00 Düsseldorf (DUS)
Całkowity czas podróży: 23h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 81

    2017-06-12 15:30 Frankfurt (FRA) 2017-06-12 16:20 Düsseldorf (DUS)

  • LH

    1. LH 1382

    2017-06-13 13:30 Bydgoszcz (BZG) 2017-06-13 15:00 Frankfurt (FRA)

Cena 1424 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

37 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-04-2017

    Bardzo dobra myśl. Każdy wyjazd na majówkę jest dobry, a jeśli jeszcze tanio się skalkuluje to już szczęście. Niemcy blisko i bardzo krótko się leci.

  • 11-04-2017

    Majowe ceny rewelacyjne, bezpośredni Dusseldorf można wykorzystać na majówkę kilkudniową w kwocie zamykającej sie w 200 złotych w dwie strony. Co myślicie?

  • 14-03-2017

    Dusseldorf się postarał o dobre bilety, a właściwie Bydgoszcz daje ceny "dla wszystkich" a nie jak czasem bywa dla elitarnych jednostek zarabiających krocie. Dziękujemy - szara strefa.

  • 12-02-2017

    Akurat to mi nie przeszkadza, że rozszerzają swoją ofertę o miasta, kraje, a później może nawet cały świat, to byłaby niezła rewolucja lotnicza lotów "low cost-owych"

  • 11-01-2017

    Coraz więcej możliwości podróży do Niemiec. Tanie linie swoje macki maja już chyba wszędzie.

  • 30-12-2016

    Jak obyczaj stary karze według ojców naszej wiary chciałem złożyć Wam życzenia na ten Nowy Rok, wzajemnej życzliwości, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

  • 15-12-2016

    Latają w zależności od zapotrzebowania na dany kierunek. pewnie obłożenie jest średnie.

  • 16-11-2016

    No właśnie dlaczego jedne kierunki latają w zimie inne nie?? Kto odpowie na to pytanie.

  • 21-10-2016

    A KTO TO WIE, PEWNIE MAŁO OSÓB LATA DO NIEMIEC.

  • 23-09-2016

    A dlaczego robią przestój na listopad? Jak ta trasa ma wzięcie to po co zawieszać loty.

  • 16-09-2016

    Czasem los sam zadecyduje. Zdajcie się na intuicję i możliwości kasowe.

  • 07-09-2016

    Nie zawsze to co drogie jest lepsze, ale i nie zawsze to co tanie jest dobre. Kij ma zawsze dwa końce i wiele innych powiedzonek. Nigdy nikomu nie doradzam, bo zawsze na końcu winna jestem ja. Każdy sobie rzepkę skrobie.

  • 17-08-2016

    Dobre loty a kto woli możliwe są też do Frankfurtu. Co lepsze tanie linie czy loty Lufthansą ?- na co kogo stać, wybór jak widać, ja latam tanimi liniami.

  • 12-08-2016

    Czasy są ciężkie i dla pasażera i dla linii, jedni powinni starać się o drugich, uwierzcie mi działa to w dwie strony vice-versa.

  • 05-07-2016

    JAK SIĘ IDZIE PASAŻEROM NA RĘKĘ TO WIADOMO ŻE DO LINII WRÓCĄ, A JAK SIĘ NIE DYSKUTUJE TO DO WIDZENIA.

  • 16-06-2016

    Wcale mnie to nie dziwi, że postanowili zwrócić, sam Ryanair ma swoje warunki lotu i zwrot biletów nastąpić może tylko w określonych sytuacjach: np okoliczności śmierci, czy choroby, choć w tym temacie każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Warto dopytać - być może linia przychyli się do Waszej prośby zwrotu z jakiegoś konkretnego powodu.

  • 13-06-2016

    Ryanair ostatni jest bardzo przyjazny dla pasażerów, wprowadza ciągle nowe udogodnienia, ostatnio moja znajoma nie mogła lecieć z powodu złego samopoczucia (jest w ciąży) i linie po wcześniejszej prośbie zwrotu zakupionych biletów uchyliły się do prośby o otrzymała zwrot, a wiadomo że po wykupieniu biletów tanich linii raczej zwrot jest nieosiągalny. Warto więc w nietypowych sytuacjach wysłać prośbę o zwrot.

  • 02-06-2016

    Loty do Dusseldorfu tylko irlandzkim Ryanairem. Bez kombinowania w najlepszych cenach

  • 24-05-2016

    Nie lepiej trochę wyhamować? Z tą szybkością to nikt jeszcze tak naprawdę nie zyskał zbyt wiele. Śpieszcie się powoli.

  • 17-05-2016

    Samolot jest zdecydowanie najszybszym transportem. Podróżowanie powietrzne szybko wchodzi w nawyk i nie chce się zastępować go innymi środkami transportu (autobus, samochód). W dzisiejszym świecie liczy sie szybkość dotarcia do celu.

  • 10-05-2016

    Latanie mnie inspiruje, spotykam ciekawych ludzi w czasie moich podróży. Bardzo lubię ten środek transportu.

  • 06-04-2016

    KIERUNEK CIĄGLE POPULARNY, LOTY PRĘŻNIE DZIAŁAJĄ, CENY BARDZO NISKIE.

  • 25-11-2015

    Moim zdaniem Dusseldorf nie jest zagrożonym kierunkiem. Bardziej loty sezonowe mogą okazać się niewypałem.

  • 03-09-2015

    Godziny zawsze są mniej więcej podobne, jeszcze się nie przyzwyczailiście? Korzystajcie z tego co jest bo za chwile może nie być wcale lotów. Alfa Star tez miała wycieczki, wczasy, loty, już NIC NIE MA !

  • 04-08-2015

    Lot o 21 to za późno strata całego dnia. Kiedy dacie inne godziny, po co latać w nocy, to męczące i dla pasażera i dla pilota.

  • 15-07-2015

    Przynajmniej do Niemiec mamy dobre połączenie z Bydgoszczy inne lotniska mogą nam pozazdrościć. Wiem że lotów nie jest zbyt dużo ale za to same potrzebne kierunki.

  • 04-02-2015

    BARDZO NISKIE CENY, BARDZO DOBRA OFERTA TANICH LOTÓW.

  • 16-10-2014

    Do Weeze latałem wcześniej, ale w dużo droższych cenach więc jestem mile zaskoczony że teraz są takie niskie.

  • 10-02-2014

    Takie ceny powinny być na wszystkich kierunkach, w końcu to tanie loty, więc do czegoś tp zobowiązuje. Dziwi mnie że niektóre kierunki mają wysokie ceny, a przecież biletów nie mozna oddać po wykupieniu.

  • 29-01-2014

    Marzec ma świetne ceny 170 w dwie strony to mistrzostwo - o takie ceny wszyscy walczymy.

  • 24-07-2013

    Ja tez korzystam smiało nie śmiało ale chcąc lecieć z Bydgoszczy w tym kierunku to w zasadzie nie ma innej opcji

  • 04-01-2013

    Dobre loty, zawsze szybko, tanio i bezpiecznie... takie mam odczucia, dlatego smiało korzystam z linii Ryanair.

  • 17-10-2012

    TYLKO LATAM, AUTEM NIE OPLACA SIE KOMPLETNIE, SZKODA CZASU

  • 11-10-2012

    Najlepsze ceny jak do tej pory znalazłem na RYANAIRZE. Lot ok, krótko i bez przesiadek, nawet nie zdążyłem się znudzić. Odpuszczam podróż droga naziemną.

  • 03-09-2012

    Świetne biuro ! ;)) Wkoncu moge latac do rodziny w Niemczech ;) Polecam Sprawnie i komfortowo ! ;-))

  • 30-07-2012

    Loty do Niemiec w dobrych cenach, linie regularne przeważnie maja drożej. Dlatego ja latam tanimi liniami. Każdy chce kupić jak najtaniej - polecam Wam te linie i tą stronę.

  • 23-04-2012

    jezdziłem samochodem nie było tak zle, mimo wszystko samolotem komfort nieporównywalny

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena