Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2018

Powrót

Luty 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-02-01 - 2018-09-15
Promocja aktualna: do 2018-02-28

Lot na trasie Bydgoszcz - Frankfurt, Wylot lotnisko: Szwederowo - Bydgoszcz, Przylot lotnisko Frankfurt Int. Apt. Linie lotnicze Lufthansa. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Bydgoszczy do Frankfurtu liniami Lufthansa. Niemiecki przewoźnik Lufthansa w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 oferuje bezpośrednie połączenie ze Szwederowa do Frankfurtu. Wg rozkładu loty odbywają się codziennie. Z lotniska w Bydgoszczy wylecimy o godz 14:50, lot trwa 01h30min. Loty powrotne z Frankfurtu także codziennie o godz 12:30-14:00. Bilety lotnicze Lufthansa na trasie Bydgoszcz - Frankfurt w promocyjnych cenach 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie.

Pozostałe tanie loty do Frankfurt

Tanie Loty z Bydgoszczy do Niemiec

Informacje o lotach Bydgoszcz - Frankfurt. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-01-31 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Bydgoszcz (BZG) - Frankfurt (FRA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Bydgoszcz

2018-03-26 15:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-26 16:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • LH

    1. LH 1383

    2018-03-26 15:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-26 16:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2018-04-02 12:40 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-02 15:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • LH

    1. LH 1382

    2018-04-02 12:40 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-02 14:05 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 675 zł

Lot 2

Podróż z Bydgoszcz

2018-03-26 11:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-27 10:55 Frankfurt nad Menem (HHN)
Całkowity czas podróży: 23h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2463

    2018-03-26 11:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-26 12:30 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 752

    2018-03-27 08:30 Londyn (STN) 2018-03-27 10:55 Frankfurt nad Menem (HHN)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2018-04-02 07:00 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-02 15:45 Frankfurt nad Menem (HHN)
Całkowity czas podróży: 7h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1532

    2018-04-02 07:00 Glasgow (GLA) 2018-04-02 08:05 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • FR

    1. FR 7624

    2018-04-02 11:25 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-02 14:45 Glasgow (GLA)

Cena 598 zł

Lot 3

Podróż z Bydgoszcz

2018-03-26 11:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-27 11:45 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 24h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2463

    2018-03-26 11:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-26 12:30 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1687

    2018-03-27 09:10 Londyn (STN) 2018-03-27 11:45 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2018-04-02 07:00 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-02 15:45 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 7h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1532

    2018-04-02 07:00 Glasgow (GLA) 2018-04-02 08:05 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • FR

    1. FR 7624

    2018-04-02 11:25 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-02 14:45 Glasgow (GLA)

Cena 638 zł

Lot 4

Podróż z Bydgoszcz

2018-03-26 11:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-26 23:25 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 12h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2463

    2018-03-26 11:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-26 12:30 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1547

    2018-03-26 20:50 Londyn (STN) 2018-03-26 23:25 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2018-04-02 07:30 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-03 11:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 27h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 753

    2018-04-02 07:30 Londyn (STN) 2018-04-02 07:50 Frankfurt nad Menem (HHN)

  • FR

    1. FR 2462

    2018-04-03 07:45 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-03 10:55 Londyn (STN)

Cena 668 zł

Lot 5

Podróż z Bydgoszcz

2018-03-26 23:30 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-27 15:20 Frankfurt nad Menem (HHN)
Całkowity czas podróży: 15h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1893

    2018-03-26 23:30 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-27 01:10 Dublin (DUB)

  • FR

    1. FR 1948

    2018-03-27 12:25 Dublin (DUB) 2018-03-27 15:20 Frankfurt nad Menem (HHN)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2018-04-02 07:30 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-03 11:55 Frankfurt nad Menem (HHN)
Całkowity czas podróży: 27h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 753

    2018-04-02 07:30 Londyn (STN) 2018-04-02 07:50 Frankfurt nad Menem (HHN)

  • FR

    1. FR 2462

    2018-04-03 07:45 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-03 10:55 Londyn (STN)

Cena 643 zł

Lot 6

Podróż z Bydgoszcz

2018-03-26 15:10 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-27 11:35 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 20h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7625

    2018-03-26 15:10 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-26 16:40 Glasgow (GLA)

  • FR

    1. FR 1533

    2018-03-27 08:30 Glasgow (GLA) 2018-03-27 11:35 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2018-04-02 07:30 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-03 11:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 27h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 753

    2018-04-02 07:30 Londyn (STN) 2018-04-02 07:50 Frankfurt nad Menem (HHN)

  • FR

    1. FR 2462

    2018-04-03 07:45 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-03 10:55 Londyn (STN)

Cena 633 zł

Lot 7

Podróż z Bydgoszcz

2018-03-26 11:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-27 10:55 Frankfurt nad Menem (HHN)
Całkowity czas podróży: 23h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2463

    2018-03-26 11:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-26 12:30 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 752

    2018-03-27 08:30 Londyn (STN) 2018-03-27 10:55 Frankfurt nad Menem (HHN)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2018-04-02 08:00 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-03 11:55 Frankfurt nad Menem (HHN)
Całkowity czas podróży: 26h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1686

    2018-04-02 08:00 Londyn (STN) 2018-04-02 08:35 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • FR

    1. FR 2462

    2018-04-03 07:45 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-03 10:55 Londyn (STN)

Cena 633 zł

Lot 8

Podróż z Bydgoszcz

2018-03-26 11:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-27 10:55 Frankfurt nad Menem (HHN)
Całkowity czas podróży: 23h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2463

    2018-03-26 11:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-26 12:30 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 752

    2018-03-27 08:30 Londyn (STN) 2018-03-27 10:55 Frankfurt nad Menem (HHN)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2018-04-02 07:30 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-03 11:55 Frankfurt nad Menem (HHN)
Całkowity czas podróży: 27h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 753

    2018-04-02 07:30 Londyn (STN) 2018-04-02 07:50 Frankfurt nad Menem (HHN)

  • FR

    1. FR 2462

    2018-04-03 07:45 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-03 10:55 Londyn (STN)

Cena 523 zł

Lot 9

Podróż z Bydgoszcz

2018-03-26 11:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-27 11:45 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 24h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2463

    2018-03-26 11:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-26 12:30 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1687

    2018-03-27 09:10 Londyn (STN) 2018-03-27 11:45 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2018-04-02 08:00 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-03 11:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 26h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1686

    2018-04-02 08:00 Londyn (STN) 2018-04-02 08:35 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • FR

    1. FR 2462

    2018-04-03 07:45 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-03 10:55 Londyn (STN)

Cena 673 zł

Lot 10

Podróż z Bydgoszcz

2018-03-26 11:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-27 11:45 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 24h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2463

    2018-03-26 11:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-03-26 12:30 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1687

    2018-03-27 09:10 Londyn (STN) 2018-03-27 11:45 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2018-04-02 07:30 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-03 11:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 27h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 753

    2018-04-02 07:30 Londyn (STN) 2018-04-02 07:50 Frankfurt nad Menem (HHN)

  • FR

    1. FR 2462

    2018-04-03 07:45 Bydgoszcz (BZG) 2018-04-03 10:55 Londyn (STN)

Cena 563 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

56 opinie

Dodaj komentarz

  • 22-02-2018

    Tanie linie gdyby wrzuciły w cenę katering musiały by zdecydowanie zwiększyć ceny na swoje loty, wolimy jednak mieć tańsze bilety i nie jeść na pokładzie, zresztą loty długo nie trwają, można wytrzymać bez jedzenia.

  • 25-01-2018

    W regularnych lotach zawsze są jakieś propozycje przekąsek, w linii Lufthansa jest taka informacja: Podczas lotów dalekiego zasięgu oferujemy naszym pasażerom w Klasie Ekonomicznej zróżnicowany serwis pokładowy, w zależności od długości lotu i miejsca docelowego. Obejmuje on podczas każdego lotu koktajle, posiłek główny składający się z trzech dań i drugi posiłek.

  • 14-11-2017

    Jak chce się najeść to idę do baru a nie kupje bilet na samolot i liczę na jedzenie, a to połaczenie jest ok latam i polecam

  • 14-11-2017

    Przecież to żaden problem, w samolotach są toalety hello, ja chętnie korzystam z przekąsek serwowanych na pokładzie samolotu. To miły gest dla pasażerów. W tanich liniach tego nie dostaniecie.

  • 09-11-2017

    Ja nie jadam w samolotach bo źle się czuję. Wolę nie ryzykować, żeby potem siedzieć jak na szpilkach.

  • 25-10-2017

    na tak krótkim locie jak Bydgoszcz Frankfurt to nie zdążę zgłodnieć a już muszę wysiadać, jakie znaczenie ma ta mała przekąska - bez łaski.

  • 19-09-2017

    Przynajmniej lecąc liniami Lufthansa dostaniecie posiłek na pokładzie, tanie linie nic od siebie nie oferują extra. Nawet ciasteczka, ani kawki. Dosłownie NUL.

  • 18-08-2017

    Lufthansa się postarała, ceny w okolicach 600 niecałe ze wszystkimi opłatami. To dobra propozycja lotnicza.

  • 13-07-2017

    Czy opisane czy nie, minimum na przesiadkę to niestety dwie godziny żeby się ogarnąć i zdążyć dojść do samolotu.

  • 29-06-2017

    AKURAT W TYM PRZYPADKU KAŻDY SAM POWINIEN PODJĄĆ DECYZJE, NA ILE GO STAĆ, I CO MU POTRZEBNE W PODRÓŻY. LUDZIE DOROŚNIJCIE, A NIE WIECZNIE ZA RĄCZKĘ.

  • 22-06-2017

    Zawsze jest obawa przed przesiadkami, ale niestety większość tańszych lotów proponuje co najmniej 1 przesiadkę, jeśli nie lecimy tanimi liniami. Co zatem wybrać? czy tani lot (tu ograniczenie spore bagażu), czy przesiadkę na lotnisku gdzie nigdy nie lądowaliśmy.

  • 19-06-2017

    Fakt, lotnisko ogromne , pierwszy raz byłam przerażona, a miałam tylko 1 godz na przesiadkę, ale udało się jakoś zdążyć ale w biegu wszystko, na pierwszy raz jeśli ktoś tak jak ja leci z przesiadką we Frankfurcie to proponuje min 1,5 godz

  • 05-06-2017

    WE FRA JEST BARDZO DUŻE LOTNISKO. PIERWSZY RAZ OGROM PRZYTŁACZA, ALE JEST DOBRZE OPISANE.

  • 29-05-2017

    Frankfurt to jedno z najpopularniejszych miast na loty. Moim zdaniem Monachium to drugie i Kolonia trzecie. Najwięcej osób korzysta z tych lotnisk. Pozostałe są mniej oblegane.

  • 10-05-2017

    Polecam Frankfurt i loty niemieckimi liniami, obsługa bardzo miła.

  • 21-04-2017

    Frankfurt to jedno z lepszych miast w Niemczech, warto polecieć, zobaczyć i przekonać się samemu

  • 12-04-2017

    Myślałam ze loty Lufthansa są droższe a przynajmniej na tej trasie wypadają całkiem atrakcyjnie jak na podróż samolotem oczywiście bo wiadomo nic za darmo nie jest

  • 10-04-2017

    Lepiej do Frankfurtu czy do Monachium zagościć, zastanawiam się nad majówką po niemiecku, czy możecie polecić gdzie lepiej?

  • 21-02-2017

    Lepiej zacznijcie pisać o plusach lotów liniami Lufthansa, bo przecież nie same minusy mają. Frankfurt akurat ma najlepsze loty tymi liniami (6 x w tygodniu), gdzie inni latają czasem tylko raz.

  • 06-02-2017

    Gorzej jak ktoś ma faktycznie pecha i ciągle trafia w czasie strajków na swoje loty. Ja jak do tej pory omijam takie wydarzenia. Oby dalej moja dobra passa trwała. Pozdrawiam "koczowników".

  • 23-01-2017

    I tak na tyle razy co są strajki to mało jest sparaliżowanych dni lotu, media tylko nagłaśniają takie wydarzenia.

  • 17-01-2017

    Pewnie naoglądali się filmów, jak to strajkują na lotnisku i myślą że wywalczą sobie lepsze jutro. powodzenia, wszędzie jest ciężko i gdyby każdy tak strajkował to mało kto pracowałby w tym czasie.

  • 16-01-2017

    Faktycznie Lufa bardzo często zamyka strefę lotów, trzeba albo wracać do domu jak ma się mieszkanie, albo co najgorsze koczować na lotniskach, to bardzo niekomfortowa sytuacja. W dodatku męczarnia - to nie humanitarne. Tak mało płacą pracownikom? Czy o co oni walczą?

  • 29-12-2016

    To bardzo denerwująca sytuacja ze strajkami, to chyba najbardziej rozstrajkowana linia lotnicza, o innych jakoś rzadziej słychać

  • 13-12-2016

    Ja mam trochę sceptyczny stosunek do Lufthansy, oni często strajkuja i jak jest fajnie to ok, ale gdyby mi sie zdarzyło nie polecieć z powodu strajku to juz bym sie wkurzył

  • 28-11-2016

    Poradzicie sobie na pewno, dużo Polaków można przypadkiem spotkać we Frankfurcie.

  • 15-11-2016

    Takie rzeczy najlepiej sprawdzać na stronach lotnisk, które chciałbyś oglądnąć zanim na nim wylądujesz, przekazuje przykładowy link do lotniska we Frankfurcie, może pomoże Ci to w przyszłości: http://www.frankfurt-airport.com/en/flights---more/transfer.detail.suffix.html/article/flights-and-more/terminal-transfer/terminal-maps.html

  • 08-11-2016

    A GDZIE MOŻNA OGLĄDNĄĆ JAK WYGLĄDAJĄ TERMINALE WE FRANKFURCIE.

  • 03-11-2016

    FRA to może duże, ale bardzo przyjazne lotnisko. Spokojnie sobie poradzicie lądując na nim. Trzeba tylko się śpieszyć na przesiadkach, bo wszystko wygląda jak wielka hala.

  • 17-10-2016

    To bardzo duże lotnisko, dla osób które nie latały trochę moloch, trzeba bardzo uważać żeby się nie g.

  • 03-10-2016

    Frankfurt to bardzo dobrze usytuowany port lotniczy, większość lotów w nim ma przesiadki.

  • 05-09-2016

    Frankfurt ma dobre połączenia z wielu lotnisk, to bardzo znaczący port przesiadkowy dla wielu lotów. Profesjonalizm musi tu królować.

  • 22-08-2016

    Korzystałem z przelotów tej linii wielokrotnie, pełen profesjonalizm.

  • 03-08-2016

    Lufthansa to w końcu podniebny lider.

  • 14-07-2016

    Przecież te Panie nie siedzą Ci na kolanach podczas lotu, więc po co przepłacać.

  • 08-07-2016

    Lubie głównie loty bezpośrednie. Lufthansa podoba mi się najbardziej. Miłe Panie na pokładzie oraz poczęstunek to zdecydowanie milsza opcja niż lot nisko kosztowy.

  • 20-06-2016

    Bardzo dobre loty, do wyboru bez bagażu koszt w granicach 600 zł w dwie strony, z bagażem rejestrowanym w granicach 800zł lotem 1,5 godzinnym. Nic dodać.

  • 27-04-2016

    Lufthansa zawsze miała dobre notowania, dobra markę i wysokie ceny. Raczej latały nią osoby pracujące w korporacjach i mające pieniądze, teraz to się trochę pozmieniało.

  • 21-04-2016

    To niesamowite jaki duży wybór lotów. Fajny serwis.

  • 06-04-2016

    Nie spodziewałam sie takich cen fajnych na kierunku FRA w jedna strone niecałe 200 pln (w cenie 1 bagaż podręczny do 8 kg, przekąski i napoje, zebrane mile: 125, zmiana rezerwacji niedozwolona, zwrot biletu niedozwolony) ale jak ktos sugeruje sie ceną a nie warunkami to się bardzo opłaca.

  • 22-03-2016

    Podzielam Wasze zdanie co do lotnisk, zdecydowanie wolimy Frankfurt. Ale o zmianach na Monachium pisali apropo lotów z Jasionki. Myślę, że w Bydgoszczy ten kierunek nie jest zagrożony. Jak myślicie???

  • 02-02-2016

    Nie wiem komu będą na ręke takie zmiany, Frankfurt to super miejsce na przesiadki, jedno z większych lotnisk w Europie, więcej możliwości a Monachium???? Ok spoko ale nie zamiast Frankfurtu

  • 15-01-2016

    Chodzi o loty do Frankfurtu, które linia chce zamienić na loty do MUC Monachium. Taka sytuacja. Nie wiem co lepsze?

  • 16-12-2015

    W związku z tym że podobno Lufthansa wycofuje loty z rzeszowskiego lotniska, to czy w takim ukladzie nasze Połączenie nie jest zagrożone, czy chodzi o lotnisko czy ogólnie o loty do Frankfurtu.

  • 10-12-2015

    TO nie ma się nad czym zastanawiać, czasowo najlepszy jest lot, tylko czy z kasą do ogarnięcia, czy ceny zbyt wysokie i bardziej kalkuluje się podróż swoim autem.

  • 01-12-2015

    Bardzo fajne te loty liniami Lufthansa, bardzo krotki lot, półtorej godziny i na miejscu we FRA w dodatku na głównym lotnisku więc wszędzie blisko. Pomyślcie co lepiej się opłaca czy przejazd czy raczej lot, większość przewoźników ma konkurencyjne ceny.

  • 04-11-2015

    To bardzo łatwe, wystarczy zaznaczyć +/- 2 dni w tył i przód i wyświetla się Wam cena kilka dni w jedną i w druga stronę od najniższej. Ja często tak sprawdzam.

  • 27-10-2015

    Wyświetla się że ceny na Frankfurcie od 359zł w jedna stronę, tylko trzeba termin obowiązujący na takie ceny znaleźć.

  • 12-08-2015

    Na górze masz podane terminy w przedziałach gdzie sa najniższe ceny, więc jak jakiś Wam odpowiada to zaznacz i wpisz ilość osób a system wyliczy ostateczną kwotę dla 4 osób. Wszystko jest bardzo czytelnie opisane. Poradzicie sobie.

  • 29-07-2015

    Gdzie mogę sprawdzić terminy w których linia ma ceny promocyjne, nie ukrywam że razem z rodziną chcemy kupić bilety w jak najtańszych opcjach. Jest nas czworo, a to juz prawie gromadka.

  • 30-04-2015

    Super szybko i wspaniale ze 4 razy . Brawo Lufthansa

  • 10-04-2015

    Częstotliwość lotów o dziwo nawet duża, więc można sobie wybrać jakąś odpowiednią godzine lotu. Tylko zastanawia mnie czy kupowanie biletów Lufthansy jest bezpieczne, skoro ciągle słyszy sie i ich strajkach, a tym samym koczowaniu pasażerów na lotniskach niemieckich.

  • 11-03-2015

    NIE WIDZIAŁEM ŻE SĄ LOTY LUFTHANSA BEZPOŚREDNIO. JA ZAWSZE SIĘ MĘCZYŁEM PO POZNANIACH. SUPER INFORMACJA JAK DLA MNIE.

  • 04-02-2015

    To nawet 4 razy z Bydgoszczy w tygodniu to dużo, jest w czym wybierać, widziałam że niektóre loty lataja np dwa razy w tygodniu więc to już zdecydowanie gorzej.

  • 31-12-2014

    Owszem propozycja lotów bezpośrednich zawsze jest dobra, jednak tanie linie ruszają dopiero pod koniec marca lotem bezpośrednim więc do tego czasu trzeba coś innego wykombinować.

  • 22-12-2014

    Miałem nadzieję, że bezpośrednie loty już są dostępne, niestety dopiero koniec marca. To bardzo mi komplikuje podróż, jestem zmuszony wybrać inną opcję dotarcia do Frankfurtu, boję się przesiadek, a linie Ryanair mają naprawdę dobrą propozycję.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena