Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Loty z Krakowa do Dortmundu od 99.00 PLN
Wylot z:
Kraków, PolskaPL
Kierunek podróży:
Dortmund, NiemcyDE

Lotnisko wylotu:

Kraków Balice (KRK)

Lotnisko przylotu:

Dortmund (DTM)

Termin objęty promocją:

2017-02-022017-09-01

Promocja aktualna:

do 2017-02-28

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Kraków - Dortmund, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Dortmund linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Tanie loty liniami Ryanair z Krakowa do Dortmundu. Bezpośrednie przeloty do Dortmundu w sezonie letnim 2017 cztery razy w tygodniu we wtorki, czwartki, soboty i niedziele. Wyloty z Krakowa w niedziele o godzinie 18:50, planowane lądowanie w Dortmundzie o godz 20:35, loty w pozostałe dni w godzinach 13:55-15:40. Loty powrotne z Dortmundu do Krakowa 4 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty 16:05-17:45, niedziele 21:00-22:40). Rezerwacja biletów lotniczych online oraz telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Dortmund
Lot Okres podróży Linia Cena
Warszawa - Dortmund

2017-02-02

2017-09-30

Ryanair 199.00 PLN
Gdańsk - Dortmund

2017-02-01

2017-06-30

Ryanair 99.00 PLN
Katowice - Dortmund

2017-02-01

2017-09-01

Ryanair 99.00 PLN
Wrocław - Dortmund

2017-02-01

2017-09-01

Ryanair 99.00 PLN
Tanie loty z Krakowa do Niemiec
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Krakowa do Hamburga

2017-02-03

2017-05-31

Ryanair 215.00 PLN
Loty z Krakowa do Berlina

2017-02-02

2018-03-30

Ryanair 99.00 PLN
Loty z Krakowa do Norymberga

2017-02-03

2018-03-31

Ryanair 139.00 PLN
Loty z Krakowa do Monachium

2017-02-01

2017-09-01

Ryanair 380.00 PLN
Loty z Krakowa do Berlina

2017-02-02

2017-09-30

Ryanair 299.00 PLN
Loty z Krakowa do Dusseldorfu

2017-02-01

2017-09-01

Ryanair 325.00 PLN
Loty z Krakowa do Karlsruhe

2017-02-03

2017-10-01

Ryanair 325.00 PLN
Loty z Krakowa do Kolonia

2017-02-01

2017-06-30

Ryanair 345.00 PLN
Loty z Krakowa do Munster

2017-02-03

2017-09-01

Ryanair 349.00 PLN
Loty z Krakowa do Norymberga

2017-02-01

2017-07-01

Ryanair 350.00 PLN
Loty z Krakowa do Stuttgart

2017-02-01

2017-09-01

Ryanair 330.00 PLN
Loty z Krakowa do Hamburga

2013-06-24

2013-10-01

Ryanair 250.00 PLN
Informacje o lotach Kraków - Dortmund. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-02-02 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Dortmund (DTM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 3h 35m / 1 przesiadka
2017-03-17 06:10 Kraków (KRK)
2017-03-17 09:45 Dortmund (DTM)
1
LH 1627
2017-03-17 06:10 Kraków (KRK)
2017-03-17 07:30 Monachium (MUC)
LH
2
LH 5137
2017-03-17 08:35 Monachium (MUC)
2017-03-17 09:45 Dortmund (DTM)
LH
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4926
2017-03-24 19:35 Dortmund (DTM)
2017-03-24 22:20 Kraków (KRK)
Lot 1
Cena : 1332
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4925
2017-03-17 17:25 Kraków (KRK)
2017-03-17 19:10 Dortmund (DTM)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4926
2017-03-24 19:35 Dortmund (DTM)
2017-03-24 22:20 Kraków (KRK)
Lot 2
Cena : 366
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 45m / 1 przesiadka
2017-03-17 06:35 Kraków (KRK)
2017-03-17 15:20 Dortmund (DTM)
1
FR 2433
2017-03-17 06:35 Kraków (KRK)
2017-03-17 08:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 1788
2017-03-17 13:00 Londyn (STN)
2017-03-17 15:20 Dortmund (DTM)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4926
2017-03-24 19:35 Dortmund (DTM)
2017-03-24 22:20 Kraków (KRK)
Lot 3
Cena : 633
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 11h 55m / 1 przesiadka
2017-03-17 21:50 Kraków (KRK)
2017-03-18 09:45 Dortmund (DTM)
1
FR 2437
2017-03-17 21:50 Kraków (KRK)
2017-03-17 23:25 Londyn (STN)
FR
2
FR 1788
2017-03-18 07:25 Londyn (STN)
2017-03-18 09:45 Dortmund (DTM)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4926
2017-03-24 19:35 Dortmund (DTM)
2017-03-24 22:20 Kraków (KRK)
Lot 4
Cena : 527
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 14h 0m / 1 przesiadka
2017-03-17 18:20 Kraków (KRK)
2017-03-18 08:20 Dortmund (DTM)
1
LO 3502
2017-03-17 18:20 Kraków (KRK)
2017-03-17 19:40 Gdańsk (GDN)
LO
2
W6 1661
2017-03-18 06:40 Gdańsk (GDN)
2017-03-18 08:20 Dortmund (DTM)
W6
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4926
2017-03-24 19:35 Dortmund (DTM)
2017-03-24 22:20 Kraków (KRK)
Lot 5
Cena : 685

Komentarze

Loty z Krakowa do Dortmundu

Liczba ocen: 13

~ lidia262 2013-06-02

zła godziny odlotów z Krakowa to znaczy godzinna pomiędzy 16 a 18 to by była pora odpowiednia. Dla kogo jest dlot z Krakowa 12.30 chyba nie dla ludzi biznesu

~ MIROSLAWA 2013-07-11

Bilety kupiłam na lipiec w dwie trony, lecę nie pierwszy raz, czytam że tu komuś godziny nie pasują, no ale do Dortmund są różne godziny wylotu, zależy jaki dzień, można się dopasować. Pozdrawiam.

~ filipinka 2014-10-16

W listopadzie bardzo niskie ceny od 84 zł w jedna stronę. To bardzo dobra promocja. Już dawno tak tanio nie było. Kupujcie póki tanio później będzie tylko drożej. Juz się kilkakrotnie przekonałam.

~ Asia66 2014-11-13

Najtańsze loty liniami Ryanair - to wszystko się zgadza, ale nie piszecie, że cena jest tylko z bagażem który zabiera się ze sobą na pokład. A każdy dodatkowy jest za następna opłatą. Więc niby tanio a później zbieraja sie kolejne dopłaty.

~ JolkaP 2014-12-10

kazdy kto leciał minimum 2 razy wie, że tanie linie w cenie podstawowej maja jedynie bagaż podręczny, każdy pod poklad (15kg lub 20kg) jest za dodatkową opłatą. Niech Was tak już nie dziwi, czasami mnie to śmieszy.

~ Pigwa 2015-03-03

Bilety kupione, lecimy całą paczką. Szkoda tylko że w cenie mamy sam bagaż podręczny, dodatkowy byl droższy niż sam lot??? Trochę mnie to dziwi, dlatego zrezygnowalismy z zakupu.

~ Lemon 2016-03-30

To fakt czasem zdarzy się, że sam lot wychodzi duzo taniej niż bagaż, jeśli linia akurat wrzuca najtańsze ceny na połączenie. Dlatego najbardziej opłacalne jest latanie z samym bagażem podręcznym.

~ MUSTAFA 2016-05-23

WARUNEK JEST PROSTY - NAJTAŃSZE BILETY TYLKO Z BAGAŻEM PODRĘCZNYM.

~ Wyga 2016-06-22

Sprawdzałem Dortmund na najbliższe dni i drogo ! Z Katowic to samo, chyba zrezygnuje, nie mogę nic sensownego znaleźć, a tutaj są wszystkie możliwe kombinacje. Chyba zaspałem z kupnem biletów.

~ Klara 2016-07-12

Właśnie tak się dzieje jak zaśpisz, na wszystko jest wtedy za późno, na lepsze miejsce, na tańszy bilet, najlepiej tak się organizować żeby sprawy biletów załatwiać dużo wcześniej niż planowany wyjazd. Ale łatwo napisać, gorzej zrobić. Takie mamy czasy, że wszystko organizujemy w ostatniej chwili i za to extra dopłacamy.

~ Kajko 2016-08-16

Latam regularnie na tej trasie i jestem zadowolona, polecam, choć wiadomo jest to lot Ryanairem i kto leciał ten wei o co chodzi i jak kest no ale ogólnie ok

~ DON 2016-09-02

JESTEM ZADOWOLONA Z RYANAIRA, NIE WIEM CO ZNACIE LEPSZEGO.

~ Melisa 2016-09-26

Ceny do Dortmundu od 65 złotych, bardzo dobra oferta.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo