Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Lipiec 2018

Powrót

Lipiec 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-07-08 - 2018-10-28
Promocja aktualna: do 2018-07-31

Lot na trasie Poznań - Dortmund, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Dortmund Airport Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Poznania do Dortmundu. Loty na port lotniczy Dortmund (DTM) znajdujący się około 11km od centrum miasta w sezonie letnim od 25 marca 2018 oferują tanie węgierskie linie Wizzair. Połączenia z Poznania startują trzy razy w tygodniu, we wtorki o godz 12:05, lądowanie w Dortmundzie o godz 13:25 oraz w czwartki i niedziele w godzinach 13:40-15:00. Loty powrotne z Dortmundu do Poznania także trzy razy w tygodniu, w czwartki i niedziele o godz 20:50-22:10 oraz we wtorki o godz 13:50-15:10. Od 16 czerwca 2018 połączenia z Poznania odbywają się cztery ray w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty o godz 12:20, lądowanie w Dortmundzie o godz 13:40, natomiast w niedziele w godzinach 13:40-15:00. Loty powrotne z Dortmundu do Poznania także 4 razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty o godz 19:30-20:50, niedziele o godz 20:50-22:10. Już dzisiaj zarezerwuj promocyjne loty do Zagłębia Ruhry w Niemczech, do Dortmundu. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 20.07.2018
  • 19.07.2018

Pozostałe tanie loty do Dortmund

Tanie Loty z Poznania do Niemiec

Informacje o lotach Poznań - Dortmund. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-07-02 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Dortmund (DTM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Poznań

2018-08-25 13:20 Poznań (POZ) 2018-08-25 14:40 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1931

    2018-08-25 13:20 Poznań (POZ) 2018-08-25 14:40 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2018-09-01 20:30 Poznań (POZ) 2018-09-01 22:50 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1932

    2018-09-01 20:30 Poznań (POZ) 2018-09-01 21:50 Dortmund (DTM)

Cena 141 zł

Lot 2

Podróż z Poznań

2018-08-25 07:05 Poznań (POZ) 2018-08-25 10:15 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 3h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1641

    2018-08-25 07:05 Poznań (POZ) 2018-08-25 08:15 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 5055

    2018-08-25 09:05 Monachium (MUC) 2018-08-25 10:15 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2018-09-01 20:30 Poznań (POZ) 2018-09-01 22:50 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1932

    2018-09-01 20:30 Poznań (POZ) 2018-09-01 21:50 Dortmund (DTM)

Cena 919 zł

Lot 3

Podróż z Poznań

2018-08-25 13:20 Poznań (POZ) 2018-08-25 14:40 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1931

    2018-08-25 13:20 Poznań (POZ) 2018-08-25 14:40 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2018-09-01 07:25 Poznań (POZ) 2018-09-01 14:35 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 4064

    2018-09-01 07:25 Monachium (MUC) 2018-09-01 08:30 Dortmund (DTM)

  • LH

    1 . LH 1636

    2018-09-01 12:20 Poznań (POZ) 2018-09-01 13:35 Monachium (MUC)

Cena 1027 zł

Lot 4

Podróż z Poznań

2018-08-25 13:20 Poznań (POZ) 2018-08-25 14:40 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1931

    2018-08-25 13:20 Poznań (POZ) 2018-08-25 14:40 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2018-09-01 09:15 Poznań (POZ) 2018-09-01 14:35 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 4h 20m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 1929

    2018-09-01 09:15 Monachium (MUC) 2018-09-01 10:20 Dortmund (DTM)

  • LH

    1 . LH 1636

    2018-09-01 12:20 Poznań (POZ) 2018-09-01 13:35 Monachium (MUC)

Cena 1077 zł

Lot 5

Podróż z Poznań

2018-08-25 07:05 Poznań (POZ) 2018-08-25 10:15 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 3h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1641

    2018-08-25 07:05 Poznań (POZ) 2018-08-25 08:15 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 5055

    2018-08-25 09:05 Monachium (MUC) 2018-08-25 10:15 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2018-09-01 07:25 Poznań (POZ) 2018-09-01 14:35 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 4064

    2018-09-01 07:25 Monachium (MUC) 2018-09-01 08:30 Dortmund (DTM)

  • LH

    1 . LH 1636

    2018-09-01 12:20 Poznań (POZ) 2018-09-01 13:35 Monachium (MUC)

Cena 1798 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 23-02-2018

    Dobrze, dobrze niech się rozkręcają, oby więcej lotów nowych powstawało a więcej pasażerów będzie podróżowało, dadzą lotnisku zarobić - ono otworzy nowe kierunki - i wzajemna współpraca będzie mile widziana. Gorzej gdyby się zamykały niektóre loty, jak się pokazują nowe to znaczy że nie próżnujemy.

  • 28-11-2017

    Poznań poszerzył loty o Dortmund. Od maja mamy bezpośrednie loty. No widzę że się rozkręcamy na dobre.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena