Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-03
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Gdańsk - Dortmund, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Dortmund Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W zachodnich Niemczech usytuowane jest miasto Dortmund. Bezpośrednie loty z Gdańska do Dortmundu w sezonie letnim oferują tanie linie Wizzair siedem razy w tygodniu. Wyloty z Gdańska startują o godz 06:15, lądowanie w Dortmund o godz 07:50. Loty z Dortmundu także 7 razy w tygodniu, wylot z Dortmund o godzinie 08:35, lądowanie w Gdańsku o godzinie 10:05. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 loty pięć razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Wyloty z Gdańska o godz 06;30, lądowanie w Dortmund o godz 08:10. Powrotne loty z Dortmundu do Gdańska także 5 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele) o godz 08:35-10:05. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Dortmundu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Dortmund

Tanie Loty z Gdańska do Niemiec

Informacje o lotach Gdańsk - Dortmund. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-24 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Dortmund (DTM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-11-08 06:30 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 08:10 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1661

    2017-11-08 06:30 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 08:10 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-11-15 08:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 11:05 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1662

    2017-11-15 08:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 10:05 Dortmund (DTM)

Cena 345 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-11-08 06:30 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 08:10 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1661

    2017-11-08 06:30 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 08:10 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-11-15 15:45 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 22:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1789

    2017-11-15 15:45 Londyn (STN) 2017-11-15 16:10 Dortmund (DTM)

  • FR

    1. FR 2372

    2017-11-15 18:45 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 21:55 Londyn (STN)

Cena 377 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-11-08 07:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 15:20 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2375

    2017-11-08 07:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 09:00 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1788

    2017-11-08 13:00 Londyn (STN) 2017-11-08 15:20 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-11-15 08:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 11:05 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1662

    2017-11-15 08:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 10:05 Dortmund (DTM)

Cena 243 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-11-08 06:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 15:35 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 9h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1601

    2017-11-08 06:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 07:35 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2175

    2017-11-08 13:20 Londyn (LTN) 2017-11-08 15:35 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-11-15 08:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 11:05 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1662

    2017-11-15 08:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 10:05 Dortmund (DTM)

Cena 366 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-11-08 08:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 19:25 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3503

    2017-11-08 08:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 10:00 Kraków (KRK)

  • FR

    1. FR 4925

    2017-11-08 17:40 Kraków (KRK) 2017-11-08 19:25 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-11-15 08:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 11:05 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1662

    2017-11-15 08:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 10:05 Dortmund (DTM)

Cena 256 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2017-11-08 07:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 15:20 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2375

    2017-11-08 07:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 09:00 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1788

    2017-11-08 13:00 Londyn (STN) 2017-11-08 15:20 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-11-15 15:45 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 22:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1789

    2017-11-15 15:45 Londyn (STN) 2017-11-15 16:10 Dortmund (DTM)

  • FR

    1. FR 2372

    2017-11-15 18:45 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 21:55 Londyn (STN)

Cena 275 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2017-11-08 06:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 15:35 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 9h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1601

    2017-11-08 06:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 07:35 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2175

    2017-11-08 13:20 Londyn (LTN) 2017-11-08 15:35 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-11-15 15:45 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 22:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1789

    2017-11-15 15:45 Londyn (STN) 2017-11-15 16:10 Dortmund (DTM)

  • FR

    1. FR 2372

    2017-11-15 18:45 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 21:55 Londyn (STN)

Cena 398 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2017-11-08 07:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 15:20 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2375

    2017-11-08 07:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 09:00 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1788

    2017-11-08 13:00 Londyn (STN) 2017-11-08 15:20 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-11-15 16:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-16 01:40 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 8h 35m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2176

    2017-11-15 16:05 Londyn (LTN) 2017-11-15 16:25 Dortmund (DTM)

  • W6

    1. W6 1608

    2017-11-15 21:30 Gdańsk (GDN) 2017-11-16 00:40 Londyn (LTN)

Cena 505 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2017-11-08 08:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 19:25 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3503

    2017-11-08 08:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 10:00 Kraków (KRK)

  • FR

    1. FR 4925

    2017-11-08 17:40 Kraków (KRK) 2017-11-08 19:25 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-11-15 15:45 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 22:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1789

    2017-11-15 15:45 Londyn (STN) 2017-11-15 16:10 Dortmund (DTM)

  • FR

    1. FR 2372

    2017-11-15 18:45 Gdańsk (GDN) 2017-11-15 21:55 Londyn (STN)

Cena 288 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2017-11-08 08:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 19:25 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3503

    2017-11-08 08:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 10:00 Kraków (KRK)

  • FR

    1. FR 4925

    2017-11-08 17:40 Kraków (KRK) 2017-11-08 19:25 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-11-15 16:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-16 01:40 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 8h 35m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2176

    2017-11-15 16:05 Londyn (LTN) 2017-11-15 16:25 Dortmund (DTM)

  • W6

    1. W6 1608

    2017-11-15 21:30 Gdańsk (GDN) 2017-11-16 00:40 Londyn (LTN)

Cena 518 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 30-01-2017

    Niemcy to maja we krwi, szkoda że w Polsce po ulicach walają się śmieci, takich mamy mieszkańców, dzieci nie są tego nauczeni, a to od młodych lat trzeba tłuc do głów. Wolę mieszkać w Dortmundzie dlatego, do kraju wracam jak mam sprawy do załatwienia.

  • 23-08-2016

    Do Niemiec warto polecieć, bardzo zadbany kraj, bywając tam mam wrażenie zawsze że znajduje sie w pudełeczku, tak wszystko jest poukładane.

  • 19-01-2016

    Dużo osób lata, nie każdy ma ochotę się kisić kilka godzin w aucie.

  • 18-01-2016

    Zupełnie wystarczająco moim zdaniem, kto teraz lata do Niemiec skoro mamy ich zaraz obok. bardziej opłaca się pojechać autem i mieć go na poruszanie się na miejscu. Nie ma tak daleko żeby lecieć.

  • 10-04-2013

    Zastanawiam sie czego tak mało jest połaczeń do Niemiec, dobrze że przynajmniej to połaczenie jest i ceny utrzymują się na dobrym poziomie

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena