Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-06-03 - 2017-10-28
Promocja aktualna: do 2017-06-30

Lot na trasie Wrocław - Dortmund, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Dortmund Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) .

Tanie loty z Wrocławia do Dortmundu. W sezonie letnim 2017 loty odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z Wrocławia realizowane są o godzinie 15:40, planowane lądowanie w Dortmundzie o godzinie 17:10. Loty powrotne z Dortmundu do Wrocławia 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 17:55-19:15. Bilety lotnicze na trasie Wrocław - Dortmund liniami Wizzair w promocyjnych cenach. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Dortmund

Tanie Loty z Wrocławia do Niemiec

Informacje o lotach Wrocław - Dortmund. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-15 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Dortmund (DTM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2017-08-04 07:05 Wrocław (WRO) 2017-08-04 10:15 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1635

    2017-08-04 07:05 Wrocław (WRO) 2017-08-04 08:10 Monachium (MUC)

  • LH

    1. LH 5137

    2017-08-04 09:05 Monachium (MUC) 2017-08-04 10:15 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-08-11 18:55 Wrocław (WRO) 2017-08-11 21:15 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1832

    2017-08-11 18:55 Wrocław (WRO) 2017-08-11 20:15 Dortmund (DTM)

Cena 1622 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2017-08-04 17:35 Wrocław (WRO) 2017-08-04 22:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 5389

    2017-08-04 17:35 Wrocław (WRO) 2017-08-04 18:40 Monachium (MUC)

  • 4U

    1. 4U 4063

    2017-08-04 21:45 Monachium (MUC) 2017-08-04 22:55 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-08-11 18:55 Wrocław (WRO) 2017-08-11 21:15 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1832

    2017-08-11 18:55 Wrocław (WRO) 2017-08-11 20:15 Dortmund (DTM)

Cena 1761 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2017-08-04 17:35 Wrocław (WRO) 2017-08-05 10:15 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 16h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 5389

    2017-08-04 17:35 Wrocław (WRO) 2017-08-04 18:40 Monachium (MUC)

  • 4U

    1. 4U 4065

    2017-08-05 09:05 Monachium (MUC) 2017-08-05 10:15 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-08-11 18:55 Wrocław (WRO) 2017-08-11 21:15 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1832

    2017-08-11 18:55 Wrocław (WRO) 2017-08-11 20:15 Dortmund (DTM)

Cena 1663 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2017-08-04 16:40 Wrocław (WRO) 2017-08-04 18:10 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1831

    2017-08-04 16:40 Wrocław (WRO) 2017-08-04 18:10 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-08-11 20:05 Wrocław (WRO) 2017-08-12 01:05 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 4h 0m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 5134

    2017-08-11 20:05 Monachium (MUC) 2017-08-11 21:10 Dortmund (DTM)

  • LH

    1. LH 1634

    2017-08-11 22:55 Wrocław (WRO) 2017-08-12 00:05 Monachium (MUC)

Cena 1455 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 16:20 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 8h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1788

    2017-08-04 14:00 Londyn (STN) 2017-08-04 16:20 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-08-11 20:05 Wrocław (WRO) 2017-08-12 01:05 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 4h 0m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 5134

    2017-08-11 20:05 Monachium (MUC) 2017-08-11 21:10 Dortmund (DTM)

  • LH

    1. LH 1634

    2017-08-11 22:55 Wrocław (WRO) 2017-08-12 00:05 Monachium (MUC)

Cena 1719 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2017-08-04 16:40 Wrocław (WRO) 2017-08-04 18:10 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1831

    2017-08-04 16:40 Wrocław (WRO) 2017-08-04 18:10 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-08-11 18:55 Wrocław (WRO) 2017-08-11 21:15 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1832

    2017-08-11 18:55 Wrocław (WRO) 2017-08-11 20:15 Dortmund (DTM)

Cena 401 zł

Lot 7

Podróż z Wrocław

2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 16:20 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 8h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1788

    2017-08-04 14:00 Londyn (STN) 2017-08-04 16:20 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-08-11 18:55 Wrocław (WRO) 2017-08-11 21:15 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1832

    2017-08-11 18:55 Wrocław (WRO) 2017-08-11 20:15 Dortmund (DTM)

Cena 667 zł

Lot 8

Podróż z Wrocław

2017-08-04 16:40 Wrocław (WRO) 2017-08-04 18:10 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1831

    2017-08-04 16:40 Wrocław (WRO) 2017-08-04 18:10 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-08-11 20:05 Wrocław (WRO) 2017-08-12 13:30 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 16h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2176

    2017-08-11 20:05 Londyn (LTN) 2017-08-11 20:25 Dortmund (DTM)

  • W6

    1. W6 1802

    2017-08-12 09:25 Wrocław (WRO) 2017-08-12 12:30 Londyn (LTN)

Cena 952 zł

Lot 9

Podróż z Wrocław

2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 16:20 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 8h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1788

    2017-08-04 14:00 Londyn (STN) 2017-08-04 16:20 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-08-11 16:45 Wrocław (WRO) 2017-08-12 01:50 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1789

    2017-08-11 16:45 Londyn (STN) 2017-08-11 17:05 Dortmund (DTM)

  • FR

    1. FR 8407

    2017-08-11 21:40 Wrocław (WRO) 2017-08-12 00:50 Londyn (STN)

Cena 1132 zł

Lot 10

Podróż z Wrocław

2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 16:20 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 8h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1788

    2017-08-04 14:00 Londyn (STN) 2017-08-04 16:20 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2017-08-11 20:05 Wrocław (WRO) 2017-08-12 13:30 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży: 16h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2176

    2017-08-11 20:05 Londyn (LTN) 2017-08-11 20:25 Dortmund (DTM)

  • W6

    1. W6 1802

    2017-08-12 09:25 Wrocław (WRO) 2017-08-12 12:30 Londyn (LTN)

Cena 1206 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 28-10-2016

    Nie każdy może nadać paczkę bo zwyczajnie nie ma gdzie, ja zawsze zatrzymuje sie w hotelu wiec nie mam takiej możiwości a bagaż duży zawsze mam ze sobą wiec na Wizzairze muszę płacić troche więcej niż za sam bilet

  • 23-08-2016

    Ja zawsze latam z podręcznym bagażem a wszystkie rzeczy wysyłam kurierem, znacznie łatwiej, taniej i nie męcze się na lotnisku z bagażami, odprawami itp

  • 30-03-2016

    I tak bardziej opłaca się cenowo bagaż 23kg, co mile mnie zaskoczyło kiedy zobaczyłam że maja nowa wagę, zawsze dodatkowy był tylko 32 kilogramowy, co czasem nawet za dużo mi się wydawało. Standardowy bagaż dla linii regularnych to właśnie 23kg. Tutaj linia wyszła na przeciw pasażerom. Super.

  • 25-02-2016

    No te Wizzair bagaże to przynajmniej 32 kg mają wiec jest czym pozapychać, fakt trzeba zapłacić czasem więcej niż za bilet no ale wiesz za co

  • 23-03-2015

    Już parę dni i za dni parę wracamy na Święta, mamuniu szykuj mazurki :) Dobrze że istnieją tanie loty. Zabieram bagaż dodatkowy, największy z możliwych i liczę że zapełni się na powrocie hihi

  • 30-09-2014

    Są nawet ceny 79zł więc nie wiem co Wam się nie podoba. Tanie loty do Dortmundu są tylko trzeba je znaleźć. pozdrawiam tanie linie Wizzair za takie propozycje.

  • 04-09-2014

    Ja uważam że to tania kwota, zważywszy na to że to bilet na samolot. Wiesz jakie to są koszty ?? To paliwo, to opłaty lotniskowe, użytkowanie maszyn i za ile te bilety mają być za 0,50gr Ludzie już nie przesadzajcie.

  • 28-09-2012

    czas na tanie latanie, tak wszystkie linie się reklamują, tylko czy cena około 500zł w dwie strony w październiku to tania oferta??? Sami napiszcie co sądzicie?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena