Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Pn - Pt 8:00 - 22:00 Sb 9:00 - 17:00 Nd 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2017

Powrót

Grudzień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-12-04 - 2018-04-01
Promocja aktualna: do 2017-12-31

Lot na trasie Warszawa - Berlin, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Tegel Linie lotnicze LOT. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z warszawskiego Okęcia do Berlina Tegel (TXL) udostępnia regularna linia PLL LOT. Loty w sezonie jesienno-zimowym od 22 stycznia 2018 startują dwa razy dziennie w godzinach 08:20-09:50 oraz 17:20-18:50. Loty powrotne z Berlina także dwa razy dziennie w godzinach 10:25-11:50 i 19:30-20:55. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu. Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki, ale nie zawiera opłaty transakcyjnej. Taryfa obowiązuje na przeloty w obie strony. Z powodu wahania kursów walut cena może ulec zmianie. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Pozostałe tanie loty do Berlin

Tanie Loty z Warszawy do Niemiec

Informacje o lotach Warszawa - Berlin. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-12-02 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Berlin (TXL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-01-04 08:20 Warszawa (WAW) 2018-01-04 09:50 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 387

    2018-01-04 08:20 Warszawa (WAW) 2018-01-04 09:50 Berlin (TXL)

Podróż do Berlin

2018-01-11 10:25 Warszawa (WAW) 2018-01-11 12:50 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 388

    2018-01-11 10:25 Warszawa (WAW) 2018-01-11 11:50 Berlin (TXL)

Cena 433 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-01-04 08:20 Warszawa (WAW) 2018-01-04 09:50 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 387

    2018-01-04 08:20 Warszawa (WAW) 2018-01-04 09:50 Berlin (TXL)

Podróż do Berlin

2018-01-11 19:30 Warszawa (WAW) 2018-01-11 21:55 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 390

    2018-01-11 19:30 Warszawa (WAW) 2018-01-11 20:55 Berlin (TXL)

Cena 433 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-01-04 17:20 Warszawa (WAW) 2018-01-04 18:50 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 389

    2018-01-04 17:20 Warszawa (WAW) 2018-01-04 18:50 Berlin (TXL)

Podróż do Berlin

2018-01-11 19:30 Warszawa (WAW) 2018-01-11 21:55 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 390

    2018-01-11 19:30 Warszawa (WAW) 2018-01-11 20:55 Berlin (TXL)

Cena 589 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-01-04 17:20 Warszawa (WAW) 2018-01-04 18:50 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 389

    2018-01-04 17:20 Warszawa (WAW) 2018-01-04 18:50 Berlin (TXL)

Podróż do Berlin

2018-01-11 10:25 Warszawa (WAW) 2018-01-11 12:50 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 388

    2018-01-11 10:25 Warszawa (WAW) 2018-01-11 11:50 Berlin (TXL)

Cena 589 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-01-04 08:20 Warszawa (WAW) 2018-01-04 09:50 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 387

    2018-01-04 08:20 Warszawa (WAW) 2018-01-04 09:50 Berlin (TXL)

Podróż do Berlin

2018-01-11 12:45 Warszawa (WAW) 2018-01-11 21:15 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 9047

    2018-01-11 12:45 Düsseldorf (DUS) 2018-01-11 13:55 Berlin (TXL)

  • EW

    1. EW 9722

    2018-01-11 18:35 Warszawa (WAW) 2018-01-11 20:15 Düsseldorf (DUS)

Cena 728 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-01-04 08:20 Warszawa (WAW) 2018-01-04 09:50 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 387

    2018-01-04 08:20 Warszawa (WAW) 2018-01-04 09:50 Berlin (TXL)

Podróż do Berlin

2018-01-11 14:00 Warszawa (WAW) 2018-01-11 22:40 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 51

    2018-01-11 14:00 Kolonia (CGN) 2018-01-11 15:10 Berlin (TXL)

  • FR

    1. FR 1404

    2018-01-11 19:55 Warszawa (WMI) 2018-01-11 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 646 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-01-04 22:05 Warszawa (WMI) 2018-01-05 08:40 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 10h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1405

    2018-01-04 22:05 Warszawa (WMI) 2018-01-04 23:59 Kolonia (CGN)

  • EW

    1. EW 24

    2018-01-05 07:30 Kolonia (CGN) 2018-01-05 08:40 Berlin (TXL)

Podróż do Berlin

2018-01-11 12:45 Warszawa (WMI) 2018-01-11 21:15 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 9047

    2018-01-11 12:45 Düsseldorf (DUS) 2018-01-11 13:55 Berlin (TXL)

  • EW

    1. EW 9722

    2018-01-11 18:35 Warszawa (WAW) 2018-01-11 20:15 Düsseldorf (DUS)

Cena 652 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-01-04 22:05 Warszawa (WMI) 2018-01-05 08:40 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 10h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1405

    2018-01-04 22:05 Warszawa (WMI) 2018-01-04 23:59 Kolonia (CGN)

  • EW

    1. EW 24

    2018-01-05 07:30 Kolonia (CGN) 2018-01-05 08:40 Berlin (TXL)

Podróż do Berlin

2018-01-11 14:00 Warszawa (WMI) 2018-01-11 22:40 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 51

    2018-01-11 14:00 Kolonia (CGN) 2018-01-11 15:10 Berlin (TXL)

  • FR

    1. FR 1404

    2018-01-11 19:55 Warszawa (WMI) 2018-01-11 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 570 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-01-04 22:05 Warszawa (WMI) 2018-01-05 08:40 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 10h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1405

    2018-01-04 22:05 Warszawa (WMI) 2018-01-04 23:59 Kolonia (CGN)

  • EW

    1. EW 24

    2018-01-05 07:30 Kolonia (CGN) 2018-01-05 08:40 Berlin (TXL)

Podróż do Berlin

2018-01-11 15:15 Warszawa (WMI) 2018-01-12 01:20 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 9h 5m / 1 przesiadka

  • VY

    1. VY 1883

    2018-01-11 15:15 Barcelona (BCN) 2018-01-11 17:45 Berlin (TXL)

  • W6

    1. W6 1476

    2018-01-11 21:15 Warszawa (WAW) 2018-01-12 00:20 Barcelona (BCN)

Cena 676 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-01-04 08:20 Warszawa (WAW) 2018-01-04 09:50 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 387

    2018-01-04 08:20 Warszawa (WAW) 2018-01-04 09:50 Berlin (TXL)

Podróż do Berlin

2018-01-11 21:10 Warszawa (WAW) 2018-01-12 22:40 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży: 24h 30m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 17

    2018-01-11 21:10 Kolonia (CGN) 2018-01-11 22:20 Berlin (TXL)

  • FR

    1. FR 1404

    2018-01-12 19:55 Warszawa (WMI) 2018-01-12 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 702 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

36 opinie

Dodaj komentarz

  • 04-09-2017

    AIR BERLIN DO TEJ PORY PRZODOWAŁ W BEZPOŚREDNICH LOTACH DO BERLINA ALE JUŻ OD4 GRUDNIA LINIA LOT WSKAKUJE Z TRASĄ WARSZAWA-BERLIN. ZOBACZYMY CO WYJDZIE TANIEJ. CZEKAMY NA ZNIŻKI.

  • 25-08-2017

    Najlepsze bo bezpośrednie, a i ceny bardzo dobre, ale z samym bagażem podręcznym, gorzej jak się chce zabrać bagaż rejestrowany, wtedy cena wzrasta prawie o 300 zł więcej. Berlin najtaniej z małym podręcznym.

  • 21-07-2017

    Najlepsze loty są Air Berlinem. Bez dwóch zdań. Polecam wszystkim.

  • 03-07-2017

    LOT od jakiegoś czasu wprowadził najniższe ceny tylko z bagażem podręcznym, więc zanim kupicie bilet upewnijcie się co zawiera Wasza cena. Może być to lot tylko z podręcznym 8kg bagażem.

  • 15-03-2017

    Czy teraz bilety LOT-u nadal maja bagaż podręczny i rejestrowany w cenie, czy jednak nie, bo przy płaceniu rzuciłem okiem na "co zawiera taryfa" i wpisany jest tylko bagaz podręczny. jak mam dokupić rejestrowany?

  • 13-01-2017

    Lot wyskoczył z kolejnymi rewelacjami: "Skorzystaj ze styczniowej promocji LOT! Europa od 199 PLN, Azja od 1799 PLN i Ameryka Północna od 1899 PLN w obie strony z bagażem! Kup bilet i już teraz zaplanuj swoje podróże na cały 2017 rok. Nie zwlekaj: promocja do 17 stycznia..."

  • 12-10-2016

    To prawda, ale to wcale nie dziwi że Warszawa ma najwięcej lotów, w końcu stolica kraju powinna świecić przykładem.

  • 22-07-2016

    Ze stolicy chyba największy wybór lotów mimo wszystko, czy otwiera się nowy czy stary u nas przeważnie jest.

  • 30-06-2016

    Jak to nie ma sa loty z Rzeszowa do Berlin Schonefeld od września ceny poniżej 50 złotych w jedna stronę. Istne szaleństwo.

  • 03-12-2015

    Nie zauważyłem żeby były jakieś bezpośrednie loty z Jasionki do Berlina, nawet z przesiadka linie LOT chyba nie dysponuja lotami na Tegel TXL. Jedyna opcja to Lufthansa z przesiadka we Frankfurcie. Ponad Tysiąc trzeba wydać.

  • 10-08-2015

    Widze loty z krakowa i Gdańska do Berlina, a kiedy ruszają z Rzeszowa? Słyszałam że linie Air Berlin wprowadzaja w sierpniu takie połączenie. Czy to potwierdzona informacja??

  • 12-06-2015

    Niedawno odwiedziłam Okęcie, odkąd kilka lat temu byłam tam wszystko było w remoncie, teraz wielkie zmiany. Duża przestrzeń, brak kolejek do odprawy (są dodatkowe stanowiska), piękny taras widokowy. Byłam pod wrażeniem.

  • 20-04-2015

    Widzę że brak konkurencji na niemieckich kierunkach. Chyba tanie linie nie maja ochoty wprowadzić nie wiedzieć czemu lotów do Niemiec, przynajmniej nie licząc Germanwingsa, ale coś ślad po nim zaginął. czy oni jeszcze latają??

  • 02-01-2015

    Linie Air Berlin to dobry niemiecki przewoźnik powietrzny.ja lubię najwcześniejszą godzinę lotu, nie ma dużego obłożenie i jest się już na 7:45 na Tegiel. Wszystko można pozałatwiać i wracać po 21 wieczorem. Super wszystko się łączy.

  • 05-11-2014

    Co do tych trunków to ciekawi mnie czy aby nie trzeba mieć swoich jak masz akurat możliwośc wniesienia, bo wątpię, jak w bagażu podręcznym dozwolone jest posiadanie płynów do 100 ml

  • 10-10-2014

    To dobra trasa na latanie, linia solidna, obowiązkowa, nie słyszałam jeszcze o opóźnieniach tego przewoźnika. W cenie dwa bagaże więc do niczego nie dopłacacie, a na pokładzie poczęstunek i trunki.

  • 26-03-2014

    Leciałem Air Berlinem, bardzo dobrze wspominam, ceny w jedna stronę w okolicach 500pln, jak na jedna stronę trochę drogo, ale to nie tanie linie, więc płaci się za renomę ;) Ale ogólnie godne polecenia.

  • 10-03-2014

    Berlin to piękne miasto, chętnie bym tam zamieszkał. Dużo się dzieje. Gdyby nie bariera językowa juz bym tam mieszkał.

  • 06-03-2014

    Na Tegiel lądowałem niedawno, łatwo dotrzeć z niego do miasta Express Busem kursującym co 5-10 minut. Bardzo lubię ten port - bardzo dobre zaplecze informacyjne.

  • 19-12-2013

    Korzystałem zawsze z lotów Air Berlin, niemiecka dobra flota, loty bezpośrednie, ceny przystępne.

  • 30-09-2013

    Coś ostatnio tak jakby te nasze linie drgnęły, ceny jakby tańsze i więcej połączeń- chyba ze tylko mi się tak wydaję

  • 15-04-2013

    Też uważam że ciągle jest za mało przewoźników na tej trasie, mimo że lot ma duzo połaczeń to i tak dopóki nie wejdą jakieś tanie linie na tej trasie to nie maja żadnej konkurencji

  • 09-04-2013

    Brakuje mi połaczeń tanimi liniami do Berlina, nie narzekam na połaczenie LOT ale myślę że przez to były by tańsze ceny biletów

  • 27-03-2013

    LOT trzyma poziom polecam

  • 19-03-2013

    Szybko, bezpośrednio, godziny lotów do wyboru, LOT widać że się stara i nie odpuszcza

  • 12-03-2013

    Latam na zmiane raz LOT em raz niemieckimi liniami, nie widzę różnicy jeśli chodzi o komfort, wybieram to co mi pasuje jeśli chodzi o godziny i co jest tańsze.

  • 15-02-2013

    Korzystałem już kilka razy z tego połączenia i zawsze byłem zadowolony, mam nadzieje że to sie nie zmieni, jedynie co może się zmienić to cena- mam nadzieje ze ceny będą spadać

  • 19-12-2012

    Połaczenie szybkie, punktualne, z miła obsługa na pokładzie

  • 11-12-2012

    Spodziewałem się wyższych cen tak że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, mylśle że jeszcze nie raz skorzystam

  • 19-11-2012

    Loty do Niemiec przebiegały jak do tej pory bez problemów, jednak to co się działo ostatnio na lotniskach z powodu mgły powoduje że odechciewa się latać, w sumie to tylko warunki atmosferyczne, które moga swietnie zakłócić plany pasażerów.

  • 09-10-2012

    Warszawa- Berlin połaczenie z którego korzystam raz na 2- 3 miesiace , zawsze elegancko, punktualnie, bez problemów.

  • 21-09-2012

    Połaczenie z którym nigdy nie miałam prolkemów a latam juz na tej trasie dosyc długo, z innych linii tez korzystam i wiem jakie można mieć przygody na trasie, tu nie miałam nigdy

  • 31-08-2012

    Bez kombinowania, wszytko wliczone w cene biletu, a jaksię trafi jeszcze na promocyjne ceny w LOt cie to juz wogle lux

  • 22-08-2012

    FAJNE, ELEGANCKIE I PEWNE POŁĄCZENIE

  • 11-07-2012

    Świetny lot z Berlina, miła obsługa, wygodny samolot, punktualnie.

  • 04-07-2012

    LOTEM ALBO LUFTHANSA LATAM DOSYĆ CZĘSTO, OBYDWA POŁĄCZENIA BARDZO FAJNE, NA PODOBNYM POZIOMIE

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena