Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Sierpień 2017

Powrót

Sierpień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-08-02 - 2018-05-01
Promocja aktualna: do 2017-08-31

Lot na trasie Rzeszów - Monachium, Wylot lotnisko: Rzeszów Jasionka - Rzeszów, Przylot lotnisko Franz Josef Strauss Int. Apt. Linie lotnicze Lufthansa. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Regularne linie Lufthansa oferują połączenie między Rzeszowem a Monachium. Nowa trasa zastąpi dotychczasowe rejsy z Rzeszowa do Frankfurtu. Linie Lufthansa w swoim rozkładzie w sezonie letnim 2017 oferują przelot z Rzeszowa o godz 13:10, przylot do Monachium o godz 14:40. Lot trwa 01h30min. Połączenia powrotne z Monachium do Rzeszowa odbywają się w godzinach popołudniowych o 11:10-12:35.  Bilety lotnicze w promocyjnych cenach można rezerwować już teraz online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Monachium

Tanie Loty z Rzeszowa do Niemiec

Informacje o lotach Rzeszów - Monachium. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-08-05 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Monachium (MUC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Rzeszów

2017-09-14 18:50 Rzeszów (RZE) 2017-09-15 08:45 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 13h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3808

    2017-09-14 18:50 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 19:40 Warszawa (WAW)

  • LH

    1. LH 1617

    2017-09-15 07:15 Warszawa (WAW) 2017-09-15 08:45 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2017-09-21 15:40 Rzeszów (RZE) 2017-09-22 01:35 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 8h 55m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1614

    2017-09-21 15:40 Warszawa (WAW) 2017-09-21 17:10 Monachium (MUC)

  • LO

    1. LO 3803

    2017-09-21 23:40 Rzeszów (RZE) 2017-09-22 00:35 Warszawa (WAW)

Cena 1281 zł

Lot 2

Podróż z Rzeszów

2017-09-14 06:55 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 10:00 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3804

    2017-09-14 06:55 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 07:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 351

    2017-09-14 08:20 Warszawa (WAW) 2017-09-14 10:00 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2017-09-21 20:15 Rzeszów (RZE) 2017-09-22 01:35 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 4h 20m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1616

    2017-09-21 20:15 Warszawa (WAW) 2017-09-21 21:45 Monachium (MUC)

  • LO

    1. LO 3803

    2017-09-21 23:40 Rzeszów (RZE) 2017-09-22 00:35 Warszawa (WAW)

Cena 1690 zł

Lot 3

Podróż z Rzeszów

2017-09-14 06:55 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 10:00 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3804

    2017-09-14 06:55 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 07:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 351

    2017-09-14 08:20 Warszawa (WAW) 2017-09-14 10:00 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2017-09-21 08:00 Rzeszów (RZE) 2017-09-21 16:30 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 376

    2017-09-21 08:00 Warszawa (WAW) 2017-09-21 09:35 Monachium (MUC)

  • LO

    1. LO 3801

    2017-09-21 14:35 Rzeszów (RZE) 2017-09-21 15:30 Warszawa (WAW)

Cena 1436 zł

Lot 4

Podróż z Rzeszów

2017-09-14 16:00 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 23:00 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3802

    2017-09-14 16:00 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 16:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 375

    2017-09-14 21:20 Warszawa (WAW) 2017-09-14 23:00 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2017-09-21 10:40 Rzeszów (RZE) 2017-09-21 16:30 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 4h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 352

    2017-09-21 10:40 Warszawa (WAW) 2017-09-21 12:10 Monachium (MUC)

  • LO

    1. LO 3801

    2017-09-21 14:35 Rzeszów (RZE) 2017-09-21 15:30 Warszawa (WAW)

Cena 1548 zł

Lot 5

Podróż z Rzeszów

2017-09-14 06:55 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 10:00 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3804

    2017-09-14 06:55 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 07:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 351

    2017-09-14 08:20 Warszawa (WAW) 2017-09-14 10:00 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2017-09-21 08:00 Rzeszów (RZE) 2017-09-21 19:20 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 10h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 376

    2017-09-21 08:00 Warszawa (WAW) 2017-09-21 09:35 Monachium (MUC)

  • LO

    1. LO 3807

    2017-09-21 17:25 Rzeszów (RZE) 2017-09-21 18:20 Warszawa (WAW)

Cena 1412 zł

Lot 6

Podróż z Rzeszów

2017-09-14 16:00 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 23:00 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3802

    2017-09-14 16:00 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 16:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 375

    2017-09-14 21:20 Warszawa (WAW) 2017-09-14 23:00 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2017-09-21 08:00 Rzeszów (RZE) 2017-09-21 16:30 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 376

    2017-09-21 08:00 Warszawa (WAW) 2017-09-21 09:35 Monachium (MUC)

  • LO

    1. LO 3801

    2017-09-21 14:35 Rzeszów (RZE) 2017-09-21 15:30 Warszawa (WAW)

Cena 1518 zł

Lot 7

Podróż z Rzeszów

2017-09-14 16:00 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 23:00 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3802

    2017-09-14 16:00 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 16:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 375

    2017-09-14 21:20 Warszawa (WAW) 2017-09-14 23:00 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2017-09-21 08:00 Rzeszów (RZE) 2017-09-21 19:20 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 10h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 376

    2017-09-21 08:00 Warszawa (WAW) 2017-09-21 09:35 Monachium (MUC)

  • LO

    1. LO 3807

    2017-09-21 17:25 Rzeszów (RZE) 2017-09-21 18:20 Warszawa (WAW)

Cena 1027 zł

Lot 8

Podróż z Rzeszów

2017-09-14 06:55 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 10:00 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3804

    2017-09-14 06:55 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 07:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 351

    2017-09-14 08:20 Warszawa (WAW) 2017-09-14 10:00 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2017-09-21 08:00 Rzeszów (RZE) 2017-09-22 10:35 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 25h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 376

    2017-09-21 08:00 Warszawa (WAW) 2017-09-21 09:35 Monachium (MUC)

  • LO

    1. LO 3805

    2017-09-22 08:40 Rzeszów (RZE) 2017-09-22 09:35 Warszawa (WAW)

Cena 1375 zł

Lot 9

Podróż z Rzeszów

2017-09-14 18:50 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 23:00 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 4h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3808

    2017-09-14 18:50 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 19:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 375

    2017-09-14 21:20 Warszawa (WAW) 2017-09-14 23:00 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2017-09-21 08:00 Rzeszów (RZE) 2017-09-22 10:35 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 25h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 376

    2017-09-21 08:00 Warszawa (WAW) 2017-09-21 09:35 Monachium (MUC)

  • LO

    1. LO 3805

    2017-09-22 08:40 Rzeszów (RZE) 2017-09-22 09:35 Warszawa (WAW)

Cena 1672 zł

Lot 10

Podróż z Rzeszów

2017-09-14 16:00 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 23:00 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3802

    2017-09-14 16:00 Rzeszów (RZE) 2017-09-14 16:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 375

    2017-09-14 21:20 Warszawa (WAW) 2017-09-14 23:00 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2017-09-21 08:00 Rzeszów (RZE) 2017-09-22 10:35 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży: 25h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 376

    2017-09-21 08:00 Warszawa (WAW) 2017-09-21 09:35 Monachium (MUC)

  • LO

    1. LO 3805

    2017-09-22 08:40 Rzeszów (RZE) 2017-09-22 09:35 Warszawa (WAW)

Cena 1456 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

30 opinie

Dodaj komentarz

  • 09-08-2017

    Zdecydowanie lepsze ceny do Monachium mają linie LOT (przesiadka w Warszawie) niż bezpośrednio Rzeszów Monachium liniami Lufthansa. Jeden i drugi tylko z bagażem podręcznym.

  • 24-07-2017

    Nie rozumiem dlaczego większość osób jest sceptycznie nastawiona do zmian. Niektórzy nigdzie nie lecieli a najwięcej negatywnych opinii wystawiają w internecie. Żeby tak hejtować najpierw należy skorzystać, sprawdzić i porównać, a dopiero później pisać opinie. Dlaczego niby Waszym zdaniem Monachium jest gorsze na przesiadkę od Frankfurtu?

  • 05-07-2017

    Frankfurt był lepszą opcja, nie wiem po co właściwie zamienili go na Monachium.

  • 18-05-2017

    Monachium teraz dorówna Frankfurtowi, zamiana chyba wyjdzie mu na dobre.

  • 28-04-2017

    Chyba podobnie z ilością podróżujących. Dobre lotnisko na przesiadkę. Zresztą lecąc od nas więcej lotów proponuje lądowanie na niemieckim Monachium.

  • 18-04-2017

    Lotnisko MUC to teraz zrobiło się głównym lotniskiem przesiadkowym jak poprzednio FRA, pewnie dogoni niedługo Frankfurt. Dużo pasażerów korzysta z jego usług.

  • 28-03-2017

    Dla mnie to obojętne gdzie się przesiadam, ważne tylko żeby długo nie czekać na następny lot, a poza tym ganz egal .

  • 13-03-2017

    Fakt faktem Frankfurt jest mega wielkim lotniskiem. Można czuć przerażenie znajdując się na nim po raz pierwszy, później już jest o wiele łatwiej. A jak się człowiek rozlata to już żadnych granic.

  • 15-02-2017

    W dodatku moim zdaniem Monachium jest prostszym lotniskiem niż Frankfurt, tam to można się zgubić.

  • 12-02-2017

    Krotki lot, w niecałe dwie godzin być w Niemczech to dobry wynik.

  • 25-01-2017

    Widzę że Monachium wkupiło się w łaski, lata i radzi sobie chyba całkiem nieźle. A gdzie teraz jest bezpiecznie, chyba już tylko w Polsce (przynajmniej jak na razie). Pozdrawiam świat z Polski.

  • 28-12-2016

    Monachium nie jest już bezpiecznym kierunkiem, świat na nowo zaczyna się kurczyć. Przez pewien czas wędrowaliśmy w wiele miejsc, teraz jest dużo niebezpieczniej.

  • 02-12-2016

    Reszta kierunków w Warszawie. Taka niespodzianka.

  • 01-12-2016

    A jaki kierunek zgubiłaś Bożenko? Co Ci trzeba zaproponować? Musisz sprecyzować swoje potrzeby odnośnie latania, a może ktoś Cię wysłucha.

  • 23-11-2016

    Z Rzeszowa latacie głównie do Niemiec i Anglii, a gdzie reszta kierunków???

  • 10-11-2016

    Daj spokój już z tym Frankfurtem, masz teraz Berlin, Monachium, jest w czym wybierać.

  • 11-10-2016

    A nie jest Wam jednak szkoda bezpośredniego lotu do Frankfurtu? Bo mi bardzo.

  • 05-10-2016

    Wszędzie tacy się znajdą i tylko sieja propagandę.

  • 04-10-2016

    To właśnie typowi hejterzy, którzy aby zwrócić na siebie uwagę wszystko krytykują.

  • 26-09-2016

    Lufthansa się nie wycofała z Jasionki tylko zamieniła Frankfurt na Monachium. Nie rozumiem zamieszania i tak kończy się przeważnie na pisaniu że za drogo, a jak do czego dojdzie to i tak nie kupujecie. To jakim cudem kierunek ma się utrzymać.

  • 12-09-2016

    Frankfurt był bardzo prestiżowy w naszej siatce lotów, dużo lotów biznesowych odbywa sie do tego miasta. dziwi mnie żed Lufthansa się wycofała z Jasionki.

  • 18-08-2016

    Co Wy tak ciśniecie na ten Frankfurt. Mamy Monachium i wszyscy się powinni cieszyć

  • 01-08-2016

    Nierealne raczej żeby wróciła do FRA skoro postawili na MUC. Musi minąć sporo czasu żeby sprawdzić gdzie korzysta więcej osób. Nie da się tego powiedzieć po kilku tygodniach od inauguracji.

  • 21-07-2016

    Czy już wiadomo czy jest zainteresowanie Monachium? Nadal Lufthansa trzyma ten kierunek czy wraca do Frankfurtu?

  • 02-06-2016

    PRZEKONAJCIE SIĘ SAMI, KUPCIE BILET I ZOBACZYCIE ŻE ZAKOCHACIE SIĘ W MONACHIUM. TO NAJLEPIEJ KUPUJCIE W JEDNĄ STRONĘ.

  • 13-05-2016

    Monachium na bank się przyjmie. Na razie to niedoceniony kierunek.

  • 22-04-2016

    Coś juz wiadomo czy kierunek RZE MUC cieszy sie powodzeniem???

  • 13-04-2016

    Inauguracja już dawno za nami, Lufthansa na pewno uroczyście przywitała kierunek MUC na lotnisku. Ale to mało atrakcji już oficjalnie mamy nowe linie w Rzeszowie, Adria Airlines i lot Rzeszów Paryż na który czekało mnóstwo osób, po tym jak Eurolot wycofał swoje usługi. Trzymam kciuki za Adrię. Życzę dużo podróżnych na Waszych pokładach.

  • 15-02-2016

    To kiedy inauguracja lotów do Monachium? czy linia będzie uroczyście otwierać ten kierunek? Jakieś gadżety będą rozdawane w związku z nowym kierunkiem, jakieś pokazy czy nie ma żadnych informacji tego typu. Gdzie to można sprawdzić? czy na stronie portu lotniczego umieszczają takie newsy?

  • 16-12-2015

    Wcale mnie to nie cieszy że rusza nowe połączenie do Monachium zamiast dotychczasowych do Frankfurtu. Wolałbym żeby wszystko odbywało się bez zmian, zabieracie jedno z lepszych połączeń. jestem na nie, mało będzie chętnych do Monachium moim zdaniem.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena