Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Loty z Rzeszowa do Berlina od 59.00 PLN
Wylot z:
Rzeszów, PolskaPL
Kierunek podróży:
Berlin, NiemcyDE

Lotnisko wylotu:

Rzeszów Jasionka (RZE)

Lotnisko przylotu:

Schonefeld (SXF)

Termin objęty promocją:

2017-01-192017-09-30

Promocja aktualna:

do 2017-01-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Rzeszów - Berlin, Wylot lotnisko: Rzeszów Jasionka - Rzeszów, Przylot lotnisko Schonefeld linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) .

Bezpośrednie loty z Rzeszowa do Berlina oferują w sezonie letnim 2017 linie Ryanair. Do stolicy Niemiec z rzeszowskiej Jasionki polecimy dwa razy w tygodniu w każdy poniedziałek i w piątek. Wylot w poniedziałek o godzinie 09:00, lądowanie w Berlinie o godzinie 10:20, w piątek o godz 08:55-10:15. Loty powrotne z Berlina do Rzeszowa liniami Ryanair także dwa razy w tygodniu w poniedziałek o godz 07:15-08:50 oraz w piątek o godz 07:10-08:30. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych biletów lotniczych na rejs Rzeszów - Berlin już teraz online lub telefonicznie.

Tanie loty z Rzeszowa do Niemiec
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Rzeszowa do Frankfurtu

2016-02-03

2016-02-28

Ryanair 389.00 PLN
Loty z Rzeszowa do Monachium

2017-01-02

2017-06-30

Ryanair 319.00 PLN
Informacje o lotach Rzeszów - Berlin. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-01-13 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Berlin (SXF).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio
FR 1575
2017-03-03 10:05 Rzeszów (RZE)
2017-03-03 11:25 Berlin (SXF)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio
FR 1574
2017-03-10 08:20 Berlin (SXF)
2017-03-10 10:40 Rzeszów (RZE)
Lot 1
Cena : 91
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio
FR 1575
2017-03-03 10:05 Rzeszów (RZE)
2017-03-03 11:25 Berlin (SXF)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka
2017-03-10 13:50 Berlin (SXF)
2017-03-10 22:15 Rzeszów (RZE)
1
FR 8543
2017-03-10 13:50 Berlin (SXF)
2017-03-10 14:45 Londyn (STN)
FR
2
FR 2136
2017-03-10 17:45 Londyn (STN)
2017-03-10 21:15 Rzeszów (RZE)
FR
Lot 2
Cena : 426
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 13h 0m / 1 przesiadka
2017-03-03 21:40 Rzeszów (RZE)
2017-03-04 10:40 Berlin (SXF)
1
FR 2137
2017-03-03 21:40 Rzeszów (RZE)
2017-03-03 23:20 Londyn (STN)
FR
2
FR 145
2017-03-04 07:50 Londyn (STN)
2017-03-04 10:40 Berlin (SXF)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio
FR 1574
2017-03-10 08:20 Berlin (SXF)
2017-03-10 10:40 Rzeszów (RZE)
Lot 3
Cena : 529
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio
FR 1575
2017-03-03 10:05 Rzeszów (RZE)
2017-03-03 11:25 Berlin (SXF)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka
2017-03-10 21:30 Berlin (SXF)
2017-03-11 12:20 Rzeszów (RZE)
1
FR 8545
2017-03-10 21:30 Berlin (SXF)
2017-03-10 22:25 Londyn (STN)
FR
2
FR 2136
2017-03-11 07:50 Londyn (STN)
2017-03-11 11:20 Rzeszów (RZE)
FR
Lot 4
Cena : 354
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka
2017-03-03 10:40 Rzeszów (RZE)
2017-03-03 20:40 Berlin (SXF)
1
FR 8225
2017-03-03 10:40 Rzeszów (RZE)
2017-03-03 12:30 Bristol (BRS)
FR
2
U2 6237
2017-03-03 17:40 Bristol (BRS)
2017-03-03 20:40 Berlin (SXF)
U2
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio
FR 1574
2017-03-10 08:20 Berlin (SXF)
2017-03-10 10:40 Rzeszów (RZE)
Lot 5
Cena : 698
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 13h 0m / 1 przesiadka
2017-03-03 21:40 Rzeszów (RZE)
2017-03-04 10:40 Berlin (SXF)
1
FR 2137
2017-03-03 21:40 Rzeszów (RZE)
2017-03-03 23:20 Londyn (STN)
FR
2
FR 145
2017-03-04 07:50 Londyn (STN)
2017-03-04 10:40 Berlin (SXF)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka
2017-03-10 13:50 Berlin (SXF)
2017-03-10 22:15 Rzeszów (RZE)
1
FR 8543
2017-03-10 13:50 Berlin (SXF)
2017-03-10 14:45 Londyn (STN)
FR
2
FR 2136
2017-03-10 17:45 Londyn (STN)
2017-03-10 21:15 Rzeszów (RZE)
FR
Lot 6
Cena : 863

Komentarze

Loty z Rzeszowa do Berlina

Liczba ocen: 27

~ xawery 2016-02-12

Właśnie przeczytałem o nowym połączeniu. Świetnie teraz można będzie z przesiadką z Rzeszowa tanio polecieć przez Berlin do Lisbony. Takie trasy cieszą nas coraz bardziej, widać na postawie takich kierunków że zdecydowanie rozwijamy się, a nie stoimy w miejscu. Pomimo zmian w siatce połączeń (usunięcie FRA) mamy nowe ciekawsze propozycje.

~ Magic 2016-02-18

uuuuu rozwój po byku, fajnie ze wchodzi nowe połączenie ale nie ma sie co cieszyć, uwązam że jest duzo lepszych połaczeń które Jasionka mogłaby mieć w ofercie, Berlin jak dla mnie szału nie robi

~ becia 2016-02-18

To bardzo dobra propozycja lotów. Dzięki Ryanair mamy coraz więcej lotów.

~ Beka 2016-02-23

Widzę że zdania podzielone :) To nietypowy kierunek jak na tanie linie, ale zobaczymy z ciekawością jakie będą efekty podróżowania do Niemiec.

~ Baron 2016-03-10

Wszystko spoko ale jeszcze jak by loty były na główne lotnisko to wogóle było by lux

~ Klakson 2016-04-18

Bardzo dobre połączenie, tym bardziej że lądowanie na Schonefeld, więc dla marudów niech lecą w jedna strone, a np. powrót niech sobie zorganizują polskim busem. Jedyny minus że powroty z Berlina zawsze sa w rannych godzinach.

~ Darek 2016-04-25

Na wszystkich portalach trąbią o nowych lotach do Berlina. Sprawdzałem ceny są świetne. Wiadomo że czas dotarcia na miejsce też jest krótki, bo co innego samochodem, czy autokarem. Ucieszyłem się tymi lotami.

~ Hans 2016-05-12

Oklaski dla Ryanaira że zdecydował sie na Berlin. To bardzo ciekawa turystycznie stolica europejska. Kto nie był na pewno będzie pod wrażeniem tego miejsca - ja przynajmniej byłem. Muzea, infrastruktura, ścieżki rowerowe, liczne sklepy i wiele innych atrakcji. Zapraszam do Berlina.

~ Tekila 2016-06-13

Czy te ceny do Berlina utrzymają się długo? Nie wiem jeszcze kiedy lecę, ale boje się że stracę taka okazję cenową.

~ tata 2016-06-24

Szaleństwo cen do Berlina. Rzeszów zaprasza.

~ SZISZA 2016-07-13

FAKTYCZNIE BERLIN CAŁY CZAS TRZYMA NISKIE CENY, PEWNIE CIĄGLE CHCE ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ I ZAINTERESOWANIE KIERUNKIEM SKORO TO NOWOŚĆ.

~ Kosa 2016-08-03

Rzeszów rozdaje bilety za 19 złotych do Berlina !

~ Modliszka 2016-08-12

Tak trzymać ! Taniej do Berlina nie widziałam. Brawo za odwagę dla linii. Na jednym kierunku stracą, to inne nadrobią.

~ Ernest 2016-08-19

Z tego co patrzyłem to z Krakowa ceny zdarzają się niższe więc nie ma co tak uogólniać no ale to mamy z Jasionki więc odpada dodatkowy transport do KRK, super

~ KOBZA 2016-08-23

LECIMY DO BERLINA WE WRZEŚNIU W PROMOCJI.

~ Max 2016-08-30

Skąd tak niskie ceny, taniej do Berlina jest lecieć niż jechać.

~ Klapek 2016-09-06

Niech Cię nie dziwią takie promocje. Jeśli wchodzi nowy kierunek linie często decydują się na zaniżanie cen lotów, później to na pewno się wyrówna.

~ Radek 2016-09-07

Ja mam nadzieję że się utrzymaj takie ceny, ponoć Rzeszów ma być bazą Ryanaira wiec musi dawać jakieś promocyjne ceny dla zachety

~ Elena 2016-09-27

Coraz mniej tanich lotów do berlina, chyba Ryanair ma popyt i sprzedaje bilety jak bułeczki. Wszyscy rzucili sie na niemiecki kierunek.

~ Martin 2016-10-03

Ech jakie niskie ceny, niczym się nie zrażają, wszystko drożeje a Berlin ciągle w najniższych taryfach. Jak oni to robią, że im sie to opłaca.

~ Katka 2016-10-19

Już coraz mniej cen poniżej 20 złotych. Teraz średnia waha się w granicach 100-150 zł, to też bardzo dobry wynik, choć komu udało się skorzystać z promocji mógł za grosze odwiedzić Berlin. Ja tylko obserwowałam jak ceny się zmieniają.

~ PELAGIA 2016-11-08

TANI BERLIN JUŻ SIĘ SPRZEDAŁ, ZOSTAŁY DROŻSZE BILETY, ALE CENY TEŻ BARDZO DOBRE.

~ Ulka 2016-11-16

Wcale sie nie sprzedał, najniżej do Berlina 21 złotych + opłaty. No to wybacz.

~ JANINA 2016-11-22

STYCZEŃ DO BERLINA W BARDZO NISKICH CENACH.

~ Alina 2016-12-12

Berlin to ważny kierunek europejski. Widać coraz więcej możliwości podróżowania na rynku do tego miasta. Poza tym też wiele przesiadek odbywa się przez Berlin, a niektórzy moi znajomi wykupują wczasy z wylotem z berlina. Warto sobie dopasować zatem dolot tanimi liniami.

~ Elmo 2017-01-09

Bardzo dobry pomysł, żeby wystartować z Berlina gdzieś dalej, jakoś wcześniej nie wpadłem na taki pomysł. Niektórzy to potrafią główkować i dlatego zawsze znajdą najlepsze opcje.

~ Miernik 2017-01-18

Zastanawiam się jak tanim liniom kalkulują się loty za 21 zł? Na czym oni zarabiają, jak wiadomo że nikt za darmo nie pracuje. Podejrzana sytuacja nie uważacie?

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo