Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Sierpień 2017

Powrót

Sierpień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-08-01 - 2018-03-31
Promocja aktualna: do 2017-08-31

Lot na trasie Gdańsk - Eindhoven, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Eindhoven Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Gdańska do Eindhoven. Linie Wizzair w sezonie letnim 2017 proponują bezpośrednie loty z Gdańska pięć razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele o godz 09:10, lądowanie w Eindhoven o godz 11:00. Loty powrotne na trasie Eindhoven-Gdańsk 5 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki, niedziele) w godzinach 11:35-13:10. Cena wraz z opłatami lotniskowymi i podatkami. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej. Do ceny może zostać dodana opłata za bagaż główny. Taryfa obowiązuje na przelot w jedną stronę. Z powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Eindhoven

Tanie Loty z Gdańska do Holandii

Informacje o lotach Gdańsk - Eindhoven. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-08-05 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Eindhoven (EIN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-10-02 10:10 Gdańsk (GDN) 2017-10-02 12:00 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1641

    2017-10-02 10:10 Gdańsk (GDN) 2017-10-02 12:00 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2017-10-09 12:35 Gdańsk (GDN) 2017-10-09 15:10 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1642

    2017-10-09 12:35 Gdańsk (GDN) 2017-10-09 14:10 Eindhoven (EIN)

Cena 239 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-10-02 10:10 Gdańsk (GDN) 2017-10-02 12:00 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1641

    2017-10-02 10:10 Gdańsk (GDN) 2017-10-02 12:00 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2017-10-09 08:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-09 14:30 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 5h 30m / 1 przesiadka

  • HV

    1. HV 5973

    2017-10-09 08:00 Monachium (MUC) 2017-10-09 09:15 Eindhoven (EIN)

  • LH

    1. LH 1642

    2017-10-09 12:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-09 13:30 Monachium (MUC)

Cena 1732 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-10-02 10:10 Gdańsk (GDN) 2017-10-02 12:00 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1641

    2017-10-02 10:10 Gdańsk (GDN) 2017-10-02 12:00 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2017-10-09 13:55 Gdańsk (GDN) 2017-10-09 19:30 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1372

    2017-10-09 13:55 Warszawa (WAW) 2017-10-09 15:40 Eindhoven (EIN)

  • LO

    1. LO 3815

    2017-10-09 17:35 Gdańsk (GDN) 2017-10-09 18:30 Warszawa (WAW)

Cena 524 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-10-02 10:10 Gdańsk (GDN) 2017-10-02 12:00 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1641

    2017-10-02 10:10 Gdańsk (GDN) 2017-10-02 12:00 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2017-10-09 13:55 Gdańsk (GDN) 2017-10-09 22:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1372

    2017-10-09 13:55 Warszawa (WAW) 2017-10-09 15:40 Eindhoven (EIN)

  • LO

    1. LO 3825

    2017-10-09 20:40 Gdańsk (GDN) 2017-10-09 21:35 Warszawa (WAW)

Cena 392 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-10-02 06:35 Gdańsk (GDN) 2017-10-02 13:25 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3828

    2017-10-02 06:35 Gdańsk (GDN) 2017-10-02 07:35 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1371

    2017-10-02 11:25 Warszawa (WAW) 2017-10-02 13:25 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2017-10-09 13:55 Gdańsk (GDN) 2017-10-09 22:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1372

    2017-10-09 13:55 Warszawa (WAW) 2017-10-09 15:40 Eindhoven (EIN)

  • LO

    1. LO 3825

    2017-10-09 20:40 Gdańsk (GDN) 2017-10-09 21:35 Warszawa (WAW)

Cena 589 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

11 opinie

Dodaj komentarz

  • 04-05-2017

    Loty do Eindhoven dla mnie stały się stałym punktem, latam często i na pewno gdyby nie takie ceny to nie było by takie łatwe, więc nie napisze złego słowa na Wizzair

  • 23-03-2017

    Wydaje mi się że coraz więcej ludzi lata na tym kierunku, wcześniej jak latałem samolot rzadko był pełny teraz to norma

  • 02-03-2017

    Ja do lotniska trochę dojeżdzam więc pobudka jest wcześniej, potem wiadomo odprawa więc trzeba być trochę przed, więc jak wchodzę do samolotu to jestem padnięta i siła rzeczy od razu zasypiam

  • 19-07-2016

    No opcja zaśnięcia zdecydowanie najlepsza, ale jak tego dokonać w powietrzu.

  • 13-04-2016

    Najlepiej podczas lotu spróbować zasnąć. Budzicie się podczas lądowania w Eindhoven i całą podróż macie z głowy.

  • 07-07-2015

    Na ciśnienie w samolocie polecają żucie gumy, albo trzymanie w ustach cukierki, chodzi głównie o wydzielanie w jamie ustnej płynów :) Często zdarza sie że uszy się zatykają, ale nie jest to bardzo uciążliwe. Wszystko jest dla ludzi.

  • 29-01-2015

    Kusi mnie to Eindhoven, ale nigdy nie leciałam, boję się, że nie wytrzymam ciśnienia. Co radzicie. Od lat jeżdżę ze znajomymi samochodami. Chciałabym się uzależnić i nie byc uzależniona od innych.

  • 21-10-2014

    Loty przyjemne, latałem Ryanairem nie pierwszy raz. na trasie Do Eindhoven kilka razy, muszę przyznać że bez głupich sytuacji czy komplikacji. Oby tak dalej odpukać.

  • 21-10-2014

    Loty przyjemne, latałem Ryanairem nie pierwszy raz. na trasie Do Eindhoven kilka razy, muszę przyznać że bez głupich sytuacji czy komplikacji. Oby tak dalej odpukać.

  • 12-08-2013

    Pierwszy raz leciałem Ryanairem, troche ciasno i ogólnie samolot mały, ale nie ma co narzekać

  • 31-05-2012

    BARDZO SPRAWNA OBSŁUGA, MIŁA, OGÓLNIE BEZ ZASTRZERZEŃ

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena