Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Maj 2018

Powrót

Maj 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-05-04 - 2018-09-25
Promocja aktualna: do 2018-05-31

Lot na trasie Katowice - Eindhoven, Wylot lotnisko : Katowice Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Eindhoven Linie lotnicze Wizzair . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Katowic do Eindhoven. W sezonie letnim 2018 tanie loty z Katowic do Eindhoven oferuje węgierski przewoźnik Wizzair. Loty odbywają się siedem razy w tygodniu. Wylot z Katowic o godz 07:10, planowane lądowanie w Eindhoven o godz 09:05. Powrotne loty z Holandii do Katowic także 7 razy w tygodniu w godzinach 09:40-11:25. Możliwa rezerwacja telefoniczna i online 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 22.05.2018
  • 21.05.2018

Pozostałe tanie loty do Eindhoven

Tanie Loty z Katowic do Holandii

Informacje o lotach Katowice - Eindhoven. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-05-01 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Eindhoven (EIN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2018-06-11 08:10 Katowice (KTW) 2018-06-11 10:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1071

    2018-06-11 08:10 Katowice (KTW) 2018-06-11 10:05 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2018-06-18 16:20 Katowice (KTW) 2018-06-18 19:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1072

    2018-06-18 16:20 Katowice (KTW) 2018-06-18 18:05 Eindhoven (EIN)

Cena 608 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2018-06-11 08:10 Katowice (KTW) 2018-06-11 10:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1071

    2018-06-11 08:10 Katowice (KTW) 2018-06-11 10:05 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2018-06-18 09:00 Katowice (KTW) 2018-06-18 16:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 9272

    2018-06-18 09:00 Londyn (STN) 2018-06-18 09:10 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1 . FR 8266

    2018-06-18 12:20 Katowice (KTW) 2018-06-18 15:35 Londyn (STN)

Cena 1057 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2018-06-11 06:40 Katowice (KTW) 2018-06-11 15:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 8h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3880

    2018-06-11 06:40 Katowice (KTW) 2018-06-11 07:35 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1371

    2018-06-11 13:35 Warszawa (WAW) 2018-06-11 15:35 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2018-06-18 16:10 Katowice (KTW) 2018-06-19 01:40 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1372

    2018-06-18 16:10 Warszawa (WAW) 2018-06-18 18:00 Eindhoven (EIN)

  • LO

    1 . LO 3879

    2018-06-18 23:50 Katowice (KTW) 2018-06-19 00:40 Warszawa (WAW)

Cena 780 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2018-06-11 16:00 Katowice (KTW) 2018-06-11 21:30 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8267

    2018-06-11 16:00 Katowice (KTW) 2018-06-11 17:20 Londyn (STN)

  • FR

    1 . FR 9273

    2018-06-11 19:25 Londyn (STN) 2018-06-11 21:30 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2018-06-18 09:00 Katowice (KTW) 2018-06-18 16:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 9272

    2018-06-18 09:00 Londyn (STN) 2018-06-18 09:10 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1 . FR 8266

    2018-06-18 12:20 Katowice (KTW) 2018-06-18 15:35 Londyn (STN)

Cena 1445 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2018-06-11 16:00 Katowice (KTW) 2018-06-11 21:30 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8267

    2018-06-11 16:00 Katowice (KTW) 2018-06-11 17:20 Londyn (STN)

  • FR

    1 . FR 9273

    2018-06-11 19:25 Londyn (STN) 2018-06-11 21:30 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2018-06-18 16:20 Katowice (KTW) 2018-06-18 19:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1072

    2018-06-18 16:20 Katowice (KTW) 2018-06-18 18:05 Eindhoven (EIN)

Cena 999 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

16 opinie

Dodaj komentarz

  • 29-11-2016

    Nie słyszałam jeszcze żadnych skarg na te linie, odpukać, od lat jestem pasażerem tanich linii i nigdy nie miałam odwołanego lotu ani przesunięcia godzin, może akurat tak mi się udało.

  • 12-08-2016

    WIZZAIR TRZYMA POZIOM, WARTO GO KUPOWAĆ.

  • 29-06-2016

    Loty są nadal do Eindhoven, może w maju były jakieś przekierowania, w lipcu normalnie Katowice-Eindhoven.

  • 12-05-2016

    Sprawdzałem dzisiaj loty do Eindhoven w połowie maja i dziwnie przekierowało mnie na lotnisko Maastricht Aachen. Czy linie Wizzair zrezygnują z Eindhoven czy dodają dodatkowe lotnisko, czy to na okres próbny, nigdy tam nie lądowałem.

  • 28-10-2015

    7 lotnisk udostępnia loty do Eindhoven, wygląda na to że to bardzo popularna trasa.

  • 23-09-2014

    Ceny niskie ale jak się popatrzy do wszystkiego się dopłaca, do bagażu podręcznego dużego do bagażu głównego 32kg do nadbagażu za jedzenie na pokładzie, niedługo chyba i za miejsca siedzące, tanie linie brawo.

  • 03-09-2014

    BARDZO TANIO, CENY JUŻ OD 59 ZŁ W JEDNĄ STRONĘ. TO BARDZO TANIA I SOLIDNA LINIA. WIZZAIR DBA O SWOICH PASAŻERÓW.

  • 03-06-2013

    Bilety w miare tanie ale trochę pomieszali z tymi bagażami, leciałam w tamtym roku na starych zasadach i było lepiej

  • 23-04-2013

    Jak widzę cene za bilet do Holandii około 100 to się nawet nie zastanawiam tylko kupuję i radze tak samo żeby cena się nie zmieniła

  • 19-03-2013

    Mi to połączenie też pasuje i jestem zadowolony jak uda mi sie kupić bilet w dobrej cenie a reszta to nie ma takiego znaczenia, żeby bezpiecznie wylądować to najważniejsze

  • 18-03-2013

    Ja nie patrze tak za bardzo na linie, poprostu muszę lecieć więc kupuje bilet i wio w drogę , nie wybieram czy Ryanair czy Wizzair tylko czy pasjuą datowo i kasowo

  • 14-11-2012

    Wiadomo że większość lotów z Katowic jest Wizzairem ale to bardzo dobrze ja osobiscie cenie sobię te linie i często korzystam z ich usług

  • 20-08-2012

    JEDNO Z NIELICZNYCH POŁĄCZEŃ TANIMI LINIAMI DO HOLANDII, WIĘC CZĘSTO TO WYBIERAM ALE W SUMIE JESTEM ZADOWOLONA, SZYBKO I TANIO - DLA MNIE O TO CHODZI

  • 26-06-2012

    Eindhoven nie jest moim miejscem docelowym, ale lecac do Holandi wybieram to połaczenie Wizz airem, a potem kombinuje jak dostac sie do mojej miesciny, jak jest najtaniej

  • 29-05-2012

    Dobre ceny do Holandii Wizzaira przyciagaja zdecydowanie klientów, tak jest w moim przypadku. Kupuje przeważnie te linie bo sa najtańsze. Polecam zainteresowanym.

  • 18-04-2012

    Wizz air w Katowicach widze ze ma największą liczbę połaczeń, myśle ze przez to ceny tu są jedene z niższych w Polsce, ja latam do Eindhoven i to polaczenie zawsze udaje mi się znależc ww dobrej cenie

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena