Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Bilety lotnicze Linie lotnicze Wizzair Poznań - Eindhoven
Loty z Poznania do Eindhoven od 159.00 PLN
Wylot z:
Poznań, PolskaPL
Kierunek podróży:
Eindhoven, HolandiaNL

Lotnisko wylotu:

Poznań Ławica (POZ)

Lotnisko przylotu:

Eindhoven Airport (EIN)

Termin objęty promocją:

2017-02-012017-09-01

Promocja aktualna:

do 2017-02-28

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Poznań - Eindhoven, Wylot lotnisko: Poznań Ławica - Poznań, Przylot lotnisko Eindhoven Airport linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) od 2017-05-19(Wtorek, Czwartek, Sobota).

Tanie linie Wizzair oferują bezpośrednie loty z Poznania do Eindhoven. W okresie letnim 2017 polecimy do holenderskiego Eindhoven trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty. Planowany wylot z Poznania o godz 15:00, przylot do Eindhoven o godz 16:35. Loty powrotne z Eindhoven także 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) o godz 17:05-18:35. Zapraszamy do rezerwacji lotów do Eindhoven. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Eindhoven
Lot Okres podróży Linia Cena
Lublin - Eindhoven

2017-02-02

2017-09-30

Wizzair 99.00 PLN
Gdańsk - Eindhoven

2017-02-02

2017-09-01

Wizzair 99.00 PLN
Katowice - Eindhoven

2017-02-07

2017-08-31

Wizzair 109.00 PLN
Warszawa - Eindhoven

2017-02-03

2017-08-31

Wizzair 99.00 PLN
Wrocław - Eindhoven

2017-02-03

2017-09-01

Wizzair 129.00 PLN
Warszawa - Eindhoven

2017-02-24

2017-09-01

Wizzair 89.00 PLN
Kraków - Eindhoven

2017-02-02

2017-09-01

Wizzair 89.00 PLN
Tanie loty z Poznania do Holandii
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Poznania do Maastricht

2017-02-01

2017-06-01

Wizzair 99.00 PLN
Informacje o lotach Poznań - Eindhoven. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-02-19 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Eindhoven (EIN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
W6 1925
2017-04-17 07:35 Poznań (POZ)
2017-04-17 09:20 Eindhoven (EIN)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
W6 1926
2017-04-24 15:15 Eindhoven (EIN)
2017-04-24 17:45 Poznań (POZ)
Lot 1
Cena : 446
Wylot
Całkowity czas podróży: 20h 20m / 1 przesiadka
2017-04-17 15:10 Poznań (POZ)
2017-04-18 11:30 Eindhoven (EIN)
1
SK 1756
2017-04-17 15:10 Poznań (POZ)
2017-04-17 16:15 Kopenhaga (CPH)
SK
2
HV 5962
2017-04-18 10:05 Kopenhaga (CPH)
2017-04-18 11:30 Eindhoven (EIN)
HV
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
W6 1926
2017-04-24 15:15 Eindhoven (EIN)
2017-04-24 17:45 Poznań (POZ)
Lot 2
Cena : 1035
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 40m / 1 przesiadka
2017-04-17 15:50 Poznań (POZ)
2017-04-17 21:30 Eindhoven (EIN)
1
FR 2337
2017-04-17 15:50 Poznań (POZ)
2017-04-17 16:55 Londyn (STN)
FR
2
FR 9273
2017-04-17 19:25 Londyn (STN)
2017-04-17 21:30 Eindhoven (EIN)
FR
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
W6 1926
2017-04-24 15:15 Eindhoven (EIN)
2017-04-24 17:45 Poznań (POZ)
Lot 3
Cena : 1561
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
W6 1925
2017-04-17 07:35 Poznań (POZ)
2017-04-17 09:20 Eindhoven (EIN)
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka
2017-04-24 09:00 Eindhoven (EIN)
2017-04-24 16:25 Poznań (POZ)
1
FR 9272
2017-04-24 09:00 Eindhoven (EIN)
2017-04-24 09:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 2336
2017-04-24 12:20 Londyn (STN)
2017-04-24 15:25 Poznań (POZ)
FR
Lot 4
Cena : 762
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
W6 1925
2017-04-17 07:35 Poznań (POZ)
2017-04-17 09:20 Eindhoven (EIN)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 5h 40m / 1 przesiadka
2017-04-24 09:00 Eindhoven (EIN)
2017-04-24 15:40 Poznań (POZ)
1
HV 5961
2017-04-24 09:00 Eindhoven (EIN)
2017-04-24 10:25 Kopenhaga (CPH)
HV
2
SK 1755
2017-04-24 13:35 Kopenhaga (CPH)
2017-04-24 14:40 Poznań (POZ)
SK
Lot 5
Cena : 1076

Komentarze

Loty z Poznania do Eindhoven

Liczba ocen: 11

~ Sofia 2014-05-27

7 lipca z Poznania do Holandii lot kosztuje jedyne 59złoty a wszyscy niby piszą że w wakacje ceny są strasznie wysokie. A tu proszę jak tanio.

~ Robol 2014-11-18

Eindhoven leży w południowej Holandii, z lotniska do centrum jest zaledwie 15 minut jazdy autem jeśli nie ma żadnych korków. Świetna lokalizacja, wszystkim polecam latanie szkoda tracic czas na dojazd samochodem z Polski.

~ Emilia 2015-01-26

Położenie lotniska jest bardzo ważnym elementem podróży, zawsze trzeba sprawdzać możliwości dotarcia z portu lotniczego do choćby samego miasta, im bliżej tym taniej i tym prościej.

~ patrysia 2015-02-03

W marcu dla każdego coś taniego w jedna stronę nawet 79 pln

~ Denis 2015-03-03

Znalazłem coś dla sienie na 22 kwietnia za 59,00. Ktokolwiek widział ktokolwiek kupił w tak niskiej cenie i nie ma obawy że lot się odbędzie proszony jest o komentarz :)

~ Tomasz 2015-06-19

Kupowałem tak tanie loty i leciałem potem, bez obawy to się dzieje naprawdę :) pozdrawiam Denis.

~ Lola 2015-09-28

Tanie linie Wizzair są już tak długo na rynku że chyba każdy o nich słyszał, a niejednokrotnie leciał, więc bez obaw kupujcie bilety. Jedynie minusem jest brak mozliwości zwrotu i wszystkie opcje dodatkowo płatne

~ Alutka 2015-11-20

Możliwe że większość słyszała, bardzo znane linie na rynku lotniczym. Dobra linia więc bez przeszkód kupcie sobie bilety jeśli ma połączenie które Was zainteresowało. Warto tylko zwrócić uwagę na bagaże jakie są w cenie, bo każda linia ma inne warunki.

~ Szymon 2016-02-11

No Wizzziar to z bagazami akurat kombinuje, ja i tak dokupiłem większy wiec nie zależy mi tak bardzo na podręcznym tym razem ale zdarzałay se loty że taka 10 kg dla mnie była w sam raz i jak nie trzeba było plaić to lux, teraz trzeba się bardziej zastanowić co i jak pakować

~ Starszy 2016-05-12

Wyszperałem bardzo tani lot w terminie 30/05-06/06/16 niebywała okazja cenowa. Na jak długo możliwa jest rezerwacja lotu?

~ LEONID 2016-06-21

KAŻDY SZANOWANY PASAŻER WIE, ŻE NIE MA MOŻLIWOŚCI REZERWACJI BILETÓW TANICH LINII WIZZAIR. KUPUJESZ OD RAZU.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo