Wylot

Styczeń 2022

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Styczeń 2022

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-01-18 - 2022-03-29
Promocja aktualna: do 2022-01-23

Lot na trasie Poznań - Maastricht, Wylot lotnisko : Poznań Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Maastricht Aachen Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Poznania do Maastricht udostępniają tanie linie Wizzair. Połączenia realizowane są dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z Poznania odbywają się o godz 06:40, lądowanie w Maastricht na lotnisku Maastricht-Aachen (MST) znajdujące się w Beeko o godz 08:15. Loty powrotne z Holandii (Maastricht) do Poznania także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 14:45-16:15. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zarezerwuj promocyjne loty do Maastricht online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Poznań - Maastricht

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Poznań do Maastricht były oglądane 469 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Maastricht:
Poznań (POZ) -> Warszawa (WAW) -> Kopenhaga (CPH) -> Alicante (ALC) -> Maastricht (MST)
Poznań (POZ) -> Monachium (MUC) -> Barcelona (BCN) -> Alicante (ALC) -> Maastricht (MST)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Maastricht - Poznań:
Maastricht (MST) -> Alicante (ALC) -> Poznań (POZ)
Maastricht (MST) -> Alicante (ALC) -> Warszawa (WMI) -> Poznań (POZ)
Maastricht (MST) -> Alicante (ALC) -> Bristol (BRS) -> Poznań (POZ)
Nasi Klienci wybrali również loty do Maastricht z Katowic (39.00zł taniej o 61%), Warszawy (119.00zł drożej o 20%), Gdańska (109.00zł drożej o 10%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Maastricht

Tanie Loty z Poznania do Holandii

Informacje o lotach Poznań - Maastricht. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-01-20 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Maastricht (MST).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2022-02-07 05:35 Poznań (POZ) 2022-02-07 20:20 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 14h 45m / 3 przesiadki

  • LO

    LO3942

    2022-02-07 05:35 Poznań (POZ) 2022-02-07 06:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO463

    2022-02-07 08:10 Warszawa (WAW) 2022-02-07 09:45 Kopenhaga (CPH)

  • FR

    FR4020

    2022-02-07 12:25 Kopenhaga (CPH) 2022-02-07 15:50 Alicante (ALC)

  • FR

    FR9042

    2022-02-07 17:35 Alicante (ALC) 2022-02-07 20:20 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2022-02-14 20:45 Poznań (POZ) 2022-02-15 20:30 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 22h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9043

    2022-02-14 20:45 Maastricht (MST) 2022-02-14 23:20 Alicante (ALC)

  • FR

    FR2543

    2022-02-15 16:20 Alicante (ALC) 2022-02-15 19:30 Poznań (POZ)

Cena 973 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Poznań

2022-02-07 05:35 Poznań (POZ) 2022-02-07 20:20 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 14h 45m / 3 przesiadki

  • LO

    LO3942

    2022-02-07 05:35 Poznań (POZ) 2022-02-07 06:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO463

    2022-02-07 08:10 Warszawa (WAW) 2022-02-07 09:45 Kopenhaga (CPH)

  • FR

    FR4020

    2022-02-07 12:25 Kopenhaga (CPH) 2022-02-07 15:50 Alicante (ALC)

  • FR

    FR9042

    2022-02-07 17:35 Alicante (ALC) 2022-02-07 20:20 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2022-02-18 20:55 Poznań (POZ) 2022-02-19 21:25 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 23h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9043

    2022-02-18 20:55 Maastricht (MST) 2022-02-18 23:30 Alicante (ALC)

  • FR

    FR2543

    2022-02-19 17:15 Alicante (ALC) 2022-02-19 20:25 Poznań (POZ)

Cena 1098 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2022-02-07 06:10 Poznań (POZ) 2022-02-07 20:20 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 14h 10m / 3 przesiadki

  • LH

    LH1641

    2022-02-07 06:10 Poznań (POZ) 2022-02-07 07:25 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1812

    2022-02-07 08:45 Monachium (MUC) 2022-02-07 10:45 Barcelona (BCN)

  • VY

    VY1306

    2022-02-07 14:15 Barcelona (BCN) 2022-02-07 15:25 Alicante (ALC)

  • FR

    FR9042

    2022-02-07 17:35 Alicante (ALC) 2022-02-07 20:20 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2022-02-14 20:45 Poznań (POZ) 2022-02-15 20:30 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 22h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9043

    2022-02-14 20:45 Maastricht (MST) 2022-02-14 23:20 Alicante (ALC)

  • FR

    FR2543

    2022-02-15 16:20 Alicante (ALC) 2022-02-15 19:30 Poznań (POZ)

Cena 1382 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2022-02-07 05:35 Poznań (POZ) 2022-02-07 20:20 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 14h 45m / 3 przesiadki

  • LO

    LO3942

    2022-02-07 05:35 Poznań (POZ) 2022-02-07 06:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO463

    2022-02-07 08:10 Warszawa (WAW) 2022-02-07 09:45 Kopenhaga (CPH)

  • FR

    FR4020

    2022-02-07 12:25 Kopenhaga (CPH) 2022-02-07 15:50 Alicante (ALC)

  • FR

    FR9042

    2022-02-07 17:35 Alicante (ALC) 2022-02-07 20:20 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2022-02-14 20:45 Poznań (POZ) 2022-02-15 18:20 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 20h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    FR9043

    2022-02-14 20:45 Maastricht (MST) 2022-02-14 23:20 Alicante (ALC)

  • FR

    FR1002

    2022-02-15 06:45 Alicante (ALC) 2022-02-15 10:20 Warszawa (WMI)

  • LO

    LO3947

    2022-02-15 16:20 Warszawa (WAW) 2022-02-15 17:20 Poznań (POZ)

Cena 1415 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Poznań

2022-02-07 05:35 Poznań (POZ) 2022-02-07 20:20 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 14h 45m / 3 przesiadki

  • LO

    LO3942

    2022-02-07 05:35 Poznań (POZ) 2022-02-07 06:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO463

    2022-02-07 08:10 Warszawa (WAW) 2022-02-07 09:45 Kopenhaga (CPH)

  • FR

    FR4020

    2022-02-07 12:25 Kopenhaga (CPH) 2022-02-07 15:50 Alicante (ALC)

  • FR

    FR9042

    2022-02-07 17:35 Alicante (ALC) 2022-02-07 20:20 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2022-02-18 20:55 Poznań (POZ) 2022-02-19 19:30 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 21h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    FR9043

    2022-02-18 20:55 Maastricht (MST) 2022-02-18 23:30 Alicante (ALC)

  • U2

    U26072

    2022-02-19 11:00 Alicante (ALC) 2022-02-19 12:40 Bristol (BRS)

  • FR

    FR8216

    2022-02-19 15:20 Bristol (BRS) 2022-02-19 18:30 Poznań (POZ)

Cena 1474 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Poznań

2022-02-07 06:10 Poznań (POZ) 2022-02-07 20:20 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 14h 10m / 3 przesiadki

  • LH

    LH1641

    2022-02-07 06:10 Poznań (POZ) 2022-02-07 07:25 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1812

    2022-02-07 08:45 Monachium (MUC) 2022-02-07 10:45 Barcelona (BCN)

  • VY

    VY1306

    2022-02-07 14:15 Barcelona (BCN) 2022-02-07 15:25 Alicante (ALC)

  • FR

    FR9042

    2022-02-07 17:35 Alicante (ALC) 2022-02-07 20:20 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2022-02-18 20:55 Poznań (POZ) 2022-02-19 21:25 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 23h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9043

    2022-02-18 20:55 Maastricht (MST) 2022-02-18 23:30 Alicante (ALC)

  • FR

    FR2543

    2022-02-19 17:15 Alicante (ALC) 2022-02-19 20:25 Poznań (POZ)

Cena 1516 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

13 opinie

Dodaj komentarz

  • 27-01-2021

    Wybierając się do Holandii znalazłam info że podróżujący samolotem powinni wykonać test na lotnisku i zarezerwować na to ok. 1h czasu? Na których lotniskach wykonują takie testy? Czy chodzi o lotniska na terenie Holandii czy Polski?

  • 18-11-2020

    Eindhoven lata to może tam albo do Amsterdamu się wybierzcie.

  • 19-01-2018

    Czy ktos wie czy te loty będa na nowo wznowione...przydały by się

  • 03-07-2017

    No ale chyba nie latasz z Poznania- bo brak tego lotu, jedynie Katowice się wyświetlają? czy może prywatnym odrzutowcem?? :D

  • 22-06-2017

    Połączenie fajne, polecam, lot bezpośredni w dobrej cenie

  • 28-04-2017

    Do Holandii nie ma tak dużo połączeń więc tym bardziej cieszy mnie to połączenie, ja chętnie skorzystam

  • 06-03-2017

    Akurat na tym locie mi średnio zależało, powstał, był chwilę nie przyjął się, pewnie było brak zainteresowania, Amsterdam przoduje, poza tym wiecie jak w Holandii jest wietrznie. Ja się boję wiatrów.

  • 26-01-2017

    Tak samo pozostało wspomnienie jak po lotach do Maastricht, najpierw zachęcają, potem zabierają.

  • 11-01-2017

    Już dawno pozostało wspomnienie po Sylwestrze, teraz trzeba zacząć jakoś Nowy Rok, by nie był gorszy od poprzedniego.

  • 27-12-2016

    Kto dzisiaj pracuje, większość ma wolne po świętach aż do Sylwestra czy dajecie czadu w pracy. Ja pracuje od samego rana. Pozdrawiam wszystkich pracusiów.

  • 10-11-2016

    No juz widzę jak linia odpisze że oczywiście "szampanem będą witać na pokładzie" wszystkich stałych klientów hahaha

  • 27-09-2016

    No proszę, rewelacja, Wizzair nam dogodził. Chyba stanę się stałym klientem, czy z tego tytułu będą mnie obowiązywać jakieś szczególne honory? Teraz podobno wszędzie można się targować.

  • 16-08-2016

    Maastricht to niezły kąsek, szczególnie że Holandia kuleje z lotami. Doczekał się Poznań.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena